Перейти до змісту

Хто мародерствує в Міннеаполісі


Uki

Recommended Posts

:lol2:

 

ок, тоді хай у суді визнають поліцію неосудною внаслідок психічної неадекватності на той момент :weep: :weep:

 

"Поліція не змогла забезпечили безпеку учасників дорожнього руху ,оскільки перебувала в депресивно-пригніченому стані" :gigi:

 

Юкі, ти розумієш, як воно звучить?

Це вже не Штати, це якийсь трагіфарс.

мінесота... що ти хочеш... 90 рочків там при владі демократи. не було респів з 30 років минулого століття. дуже прогресивний штат! мінеаполіс то взагплі сенкчарі сіті. там у оплоті демократії, у районі де завезли самалійськіх біженців , з демократичним мером, губернатором,куди федералам зась, і вдушили бідного наркомана флойда. Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

прліції місцева демократична влада сказала не займать протестантів, вони й не займали... так шо закидони про "неадекватність" то до когось іншого. їм бюджет вкоротили, та взагалі влада з народом захотіла їх прибрать. а нашо вона та поліція.
Link to comment
Share on other sites

мені Укі твої закидони про поліцію нагадують того підстреленого блм протестанта, який благав викликати поліцію а перед тим виступав за поліс дефанд..

 

Закидони??? Ти шось куриш?

Link to comment
Share on other sites

"неадекватність поліції". "Скоріше у фрустрації була"

 

Ну я б теж не зміг би адекватно реагувати та був би у фрустрації якби мій основний клієнт сказав би шо я йому більше не потрібен та припинив би мені платити гроші......

принаймні якийсь час.....

Link to comment
Share on other sites

Ну я б теж не зміг би адекватно реагувати та був би у фрустрації якби мій основний клієнт сказав би шо я йому більше не потрібен та припинив би мені платити гроші......

принаймні якийсь час.....

то може варто говорити про накази неадекватної місцевої влади? що наказала поліції відійти та спалити місто мінеаполіс?
Link to comment
Share on other sites

то може варто говорити про накази неадекватної місцевої влади? що наказала поліції відійти та спалити місто мінеаполіс?

 

і через це водій врізався в натовп  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

ага, буде посміховисько, якщо засудять місцеву владу в кінці кінців  :fp1:

 

Навряд. Якщо ти їдеш по фрівею і хтось виходить на дорогу - ти повинен зробити все що можеш щоб зберегти його життя.......

Link to comment
Share on other sites

Навряд. Якщо ти їдеш по фрівею і хтось виходить на дорогу - ти повинен зробити все що можеш щоб зберегти його життя.......

 

так я не кажу що водія не засудять. а місцева влада не забезпечила безпеку. не розігнала натовп з фрівею.

 

своїми діями наразила людей на небезпеку... ото було б весело! але навряд.

Link to comment
Share on other sites

так я не кажу що водія не засудять. а місцева влада не забезпечила безпеку. не розігнала натовп з фрівею.

 

своїми діями наразила людей на небезпеку... ото було б весело! але навряд.

 

То інший кейс ....  Влада повинна зробити все можливе щоб ніхто не виходив на фрівей...... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

То інший кейс ....  Влада повинна зробити все можливе щоб ніхто не виходив на фрівей...... 

совітьске мислення : "Влада повинна зробити все можливе щоб ніхто не виходив на фрівей"

американське мислення: "Влада повинна зробити все можливе щоб розігнати порушників з фрівею та арештувати їх. "

 

різницю відчуваєш?

Link to comment
Share on other sites

совітьске мислення : "Влада повинна зробити все можливе щоб ніхто не виходив на фрівей"

американське мислення: "Влада повинна зробити все можливе щоб розігнати порушників з фрівею та арештувати їх. "

 

різницю відчуваєш?

 

Ти ідіот....... Якраз твоя теза радянська...... В совку саме так і робили........

Link to comment
Share on other sites

Ти ідіот....... Якраз твоя теза радянська...... В совку саме так і робили........

то шо не треба арештовувать тих хто вийшов? шось я тебе не розумію. чи ти говорив щоб влада не давала приводу саме влаштовувать демострації взагалі?

Link to comment
Share on other sites

то шо не треба арештовувать тих хто вийшов? шось я тебе не розумію. чи ти говорив щоб влада не давала приводу саме влаштовувать демострації взагалі?

 

Якщо все населення штату виходить на фрівей - то усих в ГУЛАГ?

Link to comment
Share on other sites

Якщо все населення штату виходить на фрівей - то усих в ГУЛАГ?

 

ну там далеко не все населення штату було. і навіть далеко не все населення міста. взагалі в таких ситуаціях у цивілізованих країнах прийнято розганяти... то не така велика проблема. звідки ти у штатах ГУЛАГ узяв взагалі не розумію.

Link to comment
Share on other sites

а в чому маразм? Його ж не звинуватили в теракті чи в спланованому замаху на вбивство - погроза насиллям повністю відповідає діям водія, який продовжує рух незважаючи на явну, видиму перешкоду у вигляді пішоходів на проїжджій частині.

 

Інше питання що в цій ситуації автоматом мали б на одній лаві сидіти відповідальні особи з поліції, які:

1. не забезпечили безпеку учасників дорожнього руху під час мирної демонстрації

або

2. не забезпечили безпеку законослухняних громадян від озброєних бунтівників, якщо це була не мирна демонстрація

Він рухався з поворотом і не міг заздалегідь натовп на проїжджій частині бачити, наскільки я пам'ятаю. Нікого при цьому не збив - тобто, вжив необхідні заходи.

Link to comment
Share on other sites

https://www.cnn.com/2020/10/25/us/nfac-black-armed-group/index.html

 

NFAC - чорношкіра армія, важкоозбррєна.

 

Укі, а якшо буде розпиздос білі проти чорних, а все до цього йде, ти будеш за білих чи за чорних?

Link to comment
Share on other sites

І ще питання до тебе Укі, ти вживав наці та гітлер в контексті Трампа. А чому тебе не тривожить що бідона не питали заденаунсить НФАК?

 

Мабуть їх ніхто поки що всерйоз не сприймає...... 

Link to comment
Share on other sites

UKI я вижу простой расклад который можно применить к любой стране мира. Все левые политики - которыми являются демократы в данной ситуации - основная задача - отобрать что то у работающих людей, среднего класса и отдать бедным.

при это эти левые пидарасы ничего не делают особого кроме потоков лжи и террора относительно среднего класса. чем лучше террор - тем больше они выколачивают бабла и прочих ништяков и тем больше за них голосуют бедные.

 

соответвенно с ростом этого перераспределения бедных становится больше а среднего класса меньше, так как при возроших налогах платить никому не охота.

 

это очень простая модель. Террор относительно среднего класса мы уже видели, НФАК это еще один инструмент.

 

простой и логичный ответ на то что происходит. все остальное херня, все эти лаптопы ковиды и прочее. просто политические игры.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

UKI я вижу простой расклад который можно применить к любой стране мира. Все левые политики - которыми являются демократы в данной ситуации - основная задача - отобрать что то у работающих людей, среднего класса и отдать бедным.

при это эти левые пидарасы ничего не делают особого кроме потоков лжи и террора относительно среднего класса. чем лучше террор - тем больше они выколачивают бабла и прочих ништяков и тем больше за них голосуют бедные.

 

соответвенно с ростом этого перераспределения бедных становится больше а среднего класса меньше, так как при возроших налогах платить никому не охота.

 

это очень простая модель. Террор относительно среднего класса мы уже видели, НФАК это еще один инструмент.

 

простой и логичный ответ на то что происходит. все остальное херня, все эти лаптопы ковиды и прочее. просто политические игры.

 

Ну якщо всі катастрофи списувати на "прадєлки лєвих". то ти правий.....  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ну якщо всі катастрофи списувати на "прадєлки лєвих". то ти правий.....  :gigi:

я не говорив про катастрофи. я говорив що основна мета лівих то забрати в середнього класу та віддати бідним. і при цьому капіталізувати політичні бенефіти

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...