Перейти до змісту

Хто мародерствує в Міннеаполісі


Uki

Recommended Posts

Уки неисправим. ты приготовился БЛМу свой дом отдать? :) Они приближаются.

 

Нє ну ти тіпа ведеш до того шо то є нормальним коли копи добивають умираючу людину.......... Для мене це ненормально....... Безвідносно до стану флойда......

Link to comment
Share on other sites

Нє ну ти тіпа ведеш до того шо то є нормальним коли копи добивають умираючу людину.......... Для мене це ненормально....... Безвідносно до стану флойда......

Там не было умысла. Само то как ты ложишь слова уже для меня есть показателем твоей глубочайшей зазомбированности.

Link to comment
Share on other sites

Там не было умысла. Само то как ты ложишь слова уже для меня есть показателем твоей глубочайшей зазомбированности.

 

Для мене не очевидно що там було умислу........  8 хвилин душити....... Садизм якийсь ......

Link to comment
Share on other sites

Ну у копа буде день в суді шоб пояснити чому він його утримував коліном за шию та чому він його продовжував утримувати коли його помічник закликав зупинитись та пізніше коли той знепритомнів....... Послухаєм.......

Link to comment
Share on other sites

Ну ты уже свои выводы сделал. "Душили". Бедного безнивинного чувака который долго сопротивлялся аресту жестоко придушили мерзкие копы. А суд будет после выборов так что пох.
Link to comment
Share on other sites

“Looting strikes at the heart of property, of whiteness and of the police,” author Vicky Osterweil said in the interview. “It gets to the very root of the way those three things are interconnected. And also, it provides people with an imaginative sense of freedom and pleasure and helps them imagine a world that could be. And I think that's a part of it that doesn't really get talked about -- that riots and looting are experienced as sort of joyous and liberatory.”
Link to comment
Share on other sites

Это диванные мудоебы тупые как полено рассуждают о коммунизме. А потом пойдут письма товарищу Сталину - произошла чудовищная ошибка....

Забавно но многие люди на это ведутся. Обурели от безопасности и зажратости.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...