Перейти до змісту

Майбутнє республіканської партії......


Uki

Recommended Posts

Відкрив цю гілку, а через три дні ЦНН подає це як хедлайн......

Вони на 4 роки запізнились...Я ще на зі"їзді в Клівленді казав, що Додік - президент - то розвал ГОП. Тої ГОП, очільник якої Рональд Рейган у 1984 році виграв вибори практично в УСІХ Штатах з нечуваним для нинішніх пігмеїв рахунком 525 на 13 !!!

 

Нинішньому бидлу називати себе республіканською партією і тим більше партією Рейгана просто аморально!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ось майбутнє республіканської партії..... Принаймні недалеке ....... А там буде видно

 

kimberly-guilfoyle.jpg

обычно тираны и диктаторы вылазят на низших слоях населения. по крайней мере это подтверждает история. венесуелла, ссср... потому что этими слоями легше управлять.

ну это такое, скучное, логика там всякая, аргументы...

Link to comment
Share on other sites

обычно тираны и диктаторы вылазят на низших слоях населения. по крайней мере это подтверждает история. венесуелла, ссср... потому что этими слоями легше управлять.

ну это такое, скучное, логика там всякая, аргументы...

 

Це не логіка, це історія.... але в принципі все вірно...... на реднеках і намагаються вилізти......... 

Link to comment
Share on other sites

Це не логіка, це історія.... але в принципі все вірно...... на реднеках і намагаються вилізти.........

реднеки свободные люди. ваше ядро - ото гетто, темно синие квадратики на картах. которые лутили магазины. ты видел реднеков грабящих магазы? тото. всюду вылазили на гетто. реднеки роботяги.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

реднеки свободные люди. ваше ядро - ото гетто, темно синие квадратики на картах. которые лутили магазины. ты видел реднеков грабящих магазы? тото. всюду вылазили на гетто. реднеки роботяги.

У тім то й річ, що ви під низами розумієте геть інші групи людей, а залежності від того, хто за кого голосує. Реднеки- не роботяги.  Принаймні, на початку використання цього терміну це була безробітна, лузсерська біла шваль, що живе в трейлерах. Зараз це розповсюджують на весь низовий, масовий електорат Трампа, де дійсно є роботяги. Хто розповсюджує- прихильники демократів у полеміці в пабліках. Чому розповсюджують? Тому що робота тих роботяг вже не має сенсу. Принаймні такого, як раніше, коли без цієї праці не можна було обійтись. А тепер - можна. Тож їхня робота - це просто ілюзія для їхньої самоповаги та політичної орієнтації, щоб у них був громадський політичний інтерес і вони були структуровані й керовані

Link to comment
Share on other sites

я карту своей тампы приводил где то на форуме выше.

 

ты не был в штатах и не знаешь что тут большая сегрегация есть по статусу и самое главное по доходу.

 

у меня в районе нет фермеров, а он густо красный. есть районы темно темно синие. там полный пиздос, беднота страшенная. это ядро.

 

в Украине сегрегация только начинается, у вас все впереди. это 50-100 лет, и нормальные люди выедут с городов... будут жить в своих домах... бедные остануться в панельках куковать. вам просто очень тяжело это понять у вас вся элита крутиться в городах. а в сша наоборот. поэтому у вас стереотипы.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

я карту своей тампы приводил где то на форуме выше.

 

ты не был в штатах и не знже наешь что тут большая сегрегация есть по статусу и самое главное по доходу.

 

у меня в районе нет фермеров, а он густо красный. есть районы темно темно синие. там полный пиздос, беднота страшенная. это ядро.

 

в Украине сегрегация только начинается, у вас все впереди. это 50-100 лет, и нормальные люди выедут с городов... будут жить в своих домах... бедные остануться в панельках куковать. вам просто очень тяжело это понять у вас вся элита крутиться в городах. а в сша наоборот. поэтому у вас стереотипы.

Такої сеґреґації, як була до Байдена, в США вже не буде. Тут і до гадалки не ходи

Link to comment
Share on other sites

сделает всех бедными? революция?

я казав про расову сеґрегацію. Цей термін має чіткий, визначений термін. А ти перевантажуєш сенси. Терміну "сеґреґація" ти присвоюєш значення "майнова нерівність"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Сегрега́ція (лат. segregatio — відділення) — різновид дискримінації, який полягає у фактичному чи юридичному відокремленні в межах одного суспільства тих суспільних груп, які вирізняються за расовимигендернимисоціальними, релігійними, мовними чи іншими ознаками, та в подальшому законодавчому обмеженні їхніх прав.

Така політика була виражена у США в післявоєнний період щодо афроамериканців (шляхом вчинення різних соціальних перепон: роздільного навчання і виховання, розмежування посадкових зон (білі сидять попереду) в громадському транспорті і т.д.), або в режимі апартеїду в ПАР. Ще один приклад — гендерна сегрегація на ринку праці, яка в тій чи іншій мірі простежується фактично у всіх розвинутих сучасних суспільствах, зокрема і в Україні

Link to comment
Share on other sites

 

 


в Украине сегрегация только начинается, у вас все впереди. это 50-100 лет, и нормальные люди выедут с городов... будут жить в своих домах... бедные остануться в панельках куковать. вам просто очень тяжело это понять у вас вся элита крутиться в городах. а в сша наоборот. поэтому у вас стереотипы.

 

в ВР України йде процедура прийняття закону про податок на нерухомістиь....

Link to comment
Share on other sites

я казав про расову сеґрегацію. Цей термін має чіткий, визначений термін. А ти перевантажуєш сенси. Терміну "сеґреґація" ти присвоюєш значення "майнова нерівність"

я ничего не говорил про расовую сегрегацию. я говорил про имущественную сегрегацию.

в ВР України йде процедура прийняття закону про податок на нерухомістиь....

и? не понял связи если честно...
Link to comment
Share on other sites

скільки в штатах є власників своїх будівель, без іпотеки?

а можна вважати людину власником чогось матеріального, якщо їй приходиться платити податок за цю власність?

 

як не було важко в 90-х на пострадянському просторі - масово не відбиралося житло за борги, а зараз хочуть  - платіжки, платіжки...... платіжки, не здатен платити - на вулицю

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

скільки в штатах є власників своїх будівель, без іпотеки?

а можна вважати людину власником чогось матеріального, якщо їй приходиться платити податок за цю власність?

 

як не було важко в 90-х на пострадянському просторі - масово не відбиралося житло за борги, а зараз хочуть - платіжки, платіжки...... платіжки, не здатен платити - на вулицю

так само в європі.. треба за все платить. але це дуже стимулює працювать і заробляти більше.
Link to comment
Share on other sites

іпотека - в штатах дуже розвинений ринок житла і іпотеку розглядають як дешевшу оренду. захотів продав і переїхав... яка різниця.

податок іде на школи, на витрати районні. в мене розкладка є. наприклад я плачу в районі 6 тис на рік проперті такс. зате навколо все чисто прибрано й гарно.

Link to comment
Share on other sites

скільки в штатах є власників своїх будівель, без іпотеки?

а можна вважати людину власником чогось матеріального, якщо їй приходиться платити податок за цю власність?

 

як не було важко в 90-х на пострадянському просторі - масово не відбиралося житло за борги, а зараз хочуть  - платіжки, платіжки...... платіжки, не здатен платити - на вулицю

 

Якщо люди самі не фінансують громадські витрати, то їх фінансує хтось інший...... На нього тоді результати цього фінансування і працюють, а не на громаду........ 

Тому якраз податок на нерухомість є певною ознакою що твою нерухомість поважатимуть та захищатимуть...... 

Link to comment
Share on other sites

а можна вважати людину власником чогось матеріального, якщо їй приходиться платити податок за цю власність?

 

Ты не живёшь в вакууме. Владение в социуме обозначает не только твои права, но и обязанности.

Link to comment
Share on other sites

всі розумні, коли є здоров"я та гроші, коли щось у вас забрати, то іншому б тут стукали

 

якось на ютубі, дивився постсовкових емігрантів в штатах, так вони казали, що у Флориді при банкрутстві житло не забирають, правда?

Змінено користувачем zero
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я ничего не говорил про расовую сегрегацию. я говорил про имущественную сегрегацию.

 го

  • Проте я говорив саме про РАСОВУ СЕГРЕГАЦІЮ у Флориді. На що ти й відреагував своїм постом "про майнову сегрегацію", вигадавши  власний термін. Немає такого, це несенітниця 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

у кого нет здоровья и денег тому выделяется соц помощь в штатах достаточная чтобы выжить. и медицина бесплатная. но врядле этих денег хватит чтобы прожить в дорогом доме и районе - есть куча районов для стариков разные по качеству. у кого сколько денег есть.
Link to comment
Share on other sites

якось на ютубі, дивився постсовкових емігрантів в штатах, так вони казали, що у Флориді при банкрутстві житло не забирають, правда?

банкроство это foreclosure. Дохрена кейсов. особенно во времена депрессий. Забирает лендер жилье, если в ипотеке. тут очень развита культура банкротсв и финансовой истории. НО. это честная система, тут ПОНЯТНО кто нуждается в помощи а кто нет. это очень важно.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Проте я говорив саме про РАСОВУ СЕГРЕГАЦІЮ у Флориді. На що ти й відреагував своїм постом "про майнову сегрегацію", вигадавши власний термін. Немає такого, це несенітниця

чувак, нет расовой сегрегации в штатах с 1968 года когда по закону запретили дискриминацию при продаже домов.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...