Перейти до змісту

Майбутнє республіканської партії......


Uki

Recommended Posts

Ну після технологічної сингулярності АІ не тільки ремонтуватиме роботів, але і дизайнуватиме їх..... Але то дуже далеке майбутнє....... Я про те шо всетаки базового доходу не буде, а скоріше будуть всякі бескоштовні ніштяки шоб люди могли якось виживати і без роботи...... 

ты я смотрю полюбляешь фантазировать. человечеству которому не надо будет конкурировать и выживать просто выродится. вроде эксперименты строили на мышах уже... там не очень приятные вещи происходили в ограниченном пространстве с неограниченными ресурсами...

Link to comment
Share on other sites

ты я смотрю полюбляешь фантазировать. человечеству которому не надо будет конкурировать и выживать просто выродится. вроде эксперименты строили на мышах уже... там не очень приятные вещи происходили в ограниченном пространстве с неограниченными ресурсами...

 

Питливі та творчі залишуться........ Серед мишей таких нема......

Link to comment
Share on other sites

этим выражением ты перечеркнул основной закон эволюции. что либерализм головного мозга делает с мыслительным процессом :( Я скорблю

 

:fp1:  Я наглядно бачу шо з ним робить трампізм головного мозку 

Link to comment
Share on other sites

Питливі та творчі залишуться........ Серед мишей таких нема......

весь смысл это боротся за выживание и эволюционировать. когда нет смысла боротся пропадает смысл жить.
Link to comment
Share on other sites

весь смысл это боротся за выживание и эволюционировать. когда нет смысла боротся пропадает смысл жить.

 

У людей мотиватором в основному є боротьба за визнання та за соціальний статус....... 

Link to comment
Share on other sites

У людей мотиватором в основному є боротьба за визнання та за соціальний статус.......

в гетто сильно за статус воюют? это идеальная среда, есть безусловный доход. бесплатная медицина. и ? результат? вершина пирамиды? клсмические корабли?
Link to comment
Share on other sites

в гетто сильно за статус воюют? это идеальная среда, есть безусловный доход. бесплатная медицина. и ? результат? вершина пирамиды? клсмические корабли?

 

Та ясно..... Тобі та таким як ти хочеться поставити в такі умови шоб їм довелось боротись за виживання...... 

 
Arbeit macht frei..... і все таке
Link to comment
Share on other sites

 

Та ясно..... Тобі та таким як ти хочеться поставити в такі умови шоб їм довелось боротись за виживання...... 

 
Arbeit macht frei..... і все таке

 

 

ти боровся? емігрував. вибивсі в люди. а вони не борютьсі...

без боротьби нема праці над собою нема сенсу еволюціонувати...

Link to comment
Share on other sites

ти боровся? емігрував. вибивсі в люди. а вони не борютьсі...

без боротьби нема праці над собою нема сенсу еволюціонувати...

 

Я боровся виключно за те щоб жити так як мені подобається і де мені подобається, робити те що мені подобаєтья..... Та щоб ніхто не заябував при цьому...... 

Link to comment
Share on other sites

ты я смотрю полюбляешь фантазировать. человечеству которому не надо будет конкурировать и выживать просто выродится. вроде эксперименты строили на мышах уже... там не очень приятные вещи происходили в ограниченном пространстве с неограниченными ресурсами...

та хто сказав, що не буде конкуренції? Вона буде, і навіть жорсткіша, ніж була. Вона буде між 2-3% (від всього населення)  виробників за прихильність 97-98% ( від всього населення) споживачів...  Власне, само зменшення виробників до 2-3%  й буде обумовлене саме більш жорсткою конкуренцією

Link to comment
Share on other sites

https://www.nytimes.com/interactive/2018/upshot/election-2016-voting-precinct-maps.html#10.17/40.658/-74.048

 

на карту изучай. обращай внимение на ГЛУБОКО темно синие квадратики гетто и процентное соотношение.

не підписаний- не відкривається

 

Але хіба й без мапи не очевидно, що як тільки ти продуєш конкуренцію ( що є досить очевидним) й перетворишся на безробітного, ти заспіваєш іншої?

Link to comment
Share on other sites

map1.png

 

стрелками подчеркнуто адище, дальше уже не все так однозначно и разляписто. и проценты другие.

это адище это не субурбы

Я написав- субурби Нью-Йорка й Філадельфії, крім східного узбережжя. Ти мені наводиш мапу східного узбережжя й кажеш- це не субурби. Хоча це й так ясно. Незрозуміло, чому ти називаєш це пеклом. Невже ти думаєш, що справді можеш тут когось одурачити? Сам факт, що ти займаєшся тут такою ганебною діяльністю, каже про те, що ти не витримаєш конкуренції з іншими ай-тишниками в майбутньому, якщо при всіх рівних можливостях вони не будуть займатись такою хернею. А є ще й айтишники, що тебе й переважають у всьому... Так що пакуй валізи та купуй Форд-150. Скоро будеш переїжджати із субурбу Тампи до "пекла", як ти кажеш

Link to comment
Share on other sites

Думаю все закінчиться тим що буде субсидоване житло, їжа, медобслуговування, освіта.....  можна буде жити без грошей в принципі, але нудно та депресивно.....

Будуть також програми заохочення людей до творчості та економічної діяльності...... 

Чому закінчиться? Кінець Чогось- це Початок іншого Щось. В будь-якому разі професії психологів і психіатрів будуть дуже затребувані

Link to comment
Share on other sites

 

Та ясно..... Тобі та таким як ти хочеться поставити в такі умови шоб їм довелось боротись за виживання...... 

 
Arbeit macht frei..... і все таке

 

та ні.. Він не враховує очевидний факт, що людина може народитись у бідному районі та виучиться на висококваліфікованого фахівця, що потім переїде до іншого району. А на його місце можуть переїхати інші... В решті решт, сам район може змінитись. Колись Брайтон-Біч був саме таким депресивним районом, поки там не стали селитись євреї із совка

Link to comment
Share on other sites

Ну після технологічної сингулярності АІ не тільки ремонтуватиме роботів, але і дизайнуватиме їх..... Але то дуже далеке майбутнє....... Я про те шо всетаки базового доходу не буде, а скоріше будуть всякі бескоштовні ніштяки шоб люди могли якось виживати і без роботи...... 

"та яка різниця" (с)

На наступних виборах після ніштяків в програму можуть включити базовий дохід

Link to comment
Share on other sites

Хлопець зі спального району Нью-Йорка, що де-юре знаходиться у Нью-Джерсі. Субурб, тобто. Куди вже субурбніше. Трампа мішає з гівном

Напевно, голосує за нього. Раз Алі так каже

 

Або тут, але з 1:42

https://www.youtube.com/watch?v=0jx656bgz5I

Link to comment
Share on other sites

Та тут маса причин.

 

1)Головною причиною є соціальна демографія. За зростання економіки зростають і міста. А при зростанні чисельності населення міст збільшується електоральна база демократів. Отже, чим більше Трамп "піднімав економіку" за класичними рецептами зменшення податків- тим сильніше збільшувалось населення міст, що голосує за демократів. Такий парадокс. Навіть якщо репи породять всією своєю партією нового, ідеального Рейгана, а не реального Трампа, кінцевий результат буде такий же самий. Збільшиться чисельність населення міст і електоральна база демократів. Виникне таке ж почуття безсилості, як тоді, коли репи пішли на те, що їхню виборчу кампанію 2016 року представлятиме Трамп у ролі кандидата в президенти- вони пішли на те від того почуття, що вже ніщо не має сенсу- вони все одне програють

 

2) виборча система США побудована таким чином, що ідеально збалансованої двопартійної системи немає, завжди якась з двох партій домінує

Ось зразок 5-ої ПАРТІЙНОЇ системи США. 

Fifth Party System

 

1930 – 1980

1200px-Fifth_Party_System.svg.png

 

В ті часи не було боротьби проти white privilege та за дискримінацію білих.....  

Link to comment
Share on other sites

"та яка різниця" (с)

На наступних виборах після ніштяків в програму можуть включити базовий дохід

 

Деми не люблять цю ідею...... Бабло треба давати лише кольоровим та знедоленим.......

Link to comment
Share on other sites

Я написав- субурби Нью-Йорка й Філадельфії, крім східного узбережжя. Ти мені наводиш мапу східного узбережжя й кажеш- це не субурби. Хоча це й так ясно. Незрозуміло, чому ти називаєш це пеклом. Невже ти думаєш, що справді можеш тут когось одурачити? Сам факт, що ти займаєшся тут такою ганебною діяльністю, каже про те, що ти не витримаєш конкуренції з іншими ай-тишниками в майбутньому, якщо при всіх рівних можливостях вони не будуть займатись такою хернею. А є ще й айтишники, що тебе й переважають у всьому... Так що пакуй валізи та купуй Форд-150. Скоро будеш переїжджати із субурбу Тампи до "пекла", як ти кажеш

якщо прибрати твої емоції - то оті темно сині квартали, то живуть такі як С Брант. які є ядерним електоратом демів.
Link to comment
Share on other sites

якщо прибрати твої емоції - то оті темно сині квартали, то живуть такі як С Брант. які є ядерним електоратом демів.

Отут Піонтковський, що теж напевно там живе ( вірніше, не живе зовсім) про таких як ти- як він каже, "образованці із совка"

Дві категорії виборців складають ядерний електорат Трампа- білі неосвічені чоловіки та "образованці із совка", типу Брайтон-Біч. І оця друга є його найбільшими гейтерамиї Отут з 1:59 (якщо клацати відео, що я вже дав- або одразу по лінку нижче)

 

А ще далі чувак- теж напевно живе в синьому кварталі, хоча все в нього до ладу, -  професор Нью-Йоркського ( так сказала ведуча, напевно, мається на думці Колумбійський) університету Ігор Айзенберґ... 2:15 або

Так він цікаву думку висловив- починаючи з 90-років республіканці свідомо взяли за ядерний електорат саме провінцію, глибоку провінцію...  І тому зараз республіканці зовсім не ті. Їх уже не так цікавить, що в світі робиться, бо це не є цікавим їхньому виборцю. Республіканської партії Рейгана й Маккейна більше немає. Це він сказав на 2:18, якщо цікаво

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Чи бачиш, Алі... Такі як.. ну хай не я,- такі, як Айзенберґ... дали тобі тут не лише середню освіту безкоштовно, але й вищу... А ти поводишся у штатах, як трамвайний жлоб, що спершу кричить- пройдіть по салону, людям треба їхати! А як зайшло- водій, не відкривайте більше двері, людям ніде стояти! Заради того, щоб платити менші податки, ти готовий не лише вищу освіту в США залишити платною- ти б і середню освіту зробив би такою ж

 

А все через те, що ти БОЇШСЯ конкуренції з боку тих, хто одержить вищу освіту безкоштовно й стане програмером, краще за тебе. А тебе через це звільнять

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Ти колись казав, Алі- важливо не лише, за що голосуєш, - а з ким ти голосуєш. То чому в Україні ти голосуєш разом з українською інтелігенцією, а не жлобами зеленського,- а в США  голосуєш не як викладачі американських університетів і інша інтелігенція,- а як неосвічений жліб, що знаходить у образі жлоба, якого грає Трамп- щось своє? А чим тобі не сподобалась тоді гра Зеленського, хіба він погано грав образ жлоба совкового, як твої друзі-програмери з СРСР, що голосують за Трампа?

Link to comment
Share on other sites

середня освіта і так платна тут. ти її з місцевих податків оплачуєш. і в європі вона платна... поатиться з податків.

є така річ як фінансова допомога. на неї багато хто претендує. але то я знову ж таки сплачую, бо не користуюся нею.

зараз плачу за освіту дружини. 90% у неї -джуніор коледж-отримують фін допомогу. для них велике питання як не платить за книжки - то дорого по 800 долярів. один блм - у нього БЛМ на фейсбуці висить - довго й нудно придумував схему як поділить один пакет книг на двох. тупий і лінивий поц, на таких хітрожопих як він прилуманий щахист у виглядів кодів...

Link to comment
Share on other sites

"А все через те, що ти БОЇШСЯ конкуренції з боку тих, хто одержить вищу освіту безкоштовно й стане програмером, краще за тебе. А тебе через це звільнять" ти дибіл (модеротор - то відповідь на жлоба) - не знаєся як тут робиться? якщо в тебе нема доходу ти отримуєш фін допомогу та коледж безкоштовно!!

якщо ти ще й чорний то отримуєш фін допомогу й бакалавра - безкоштовно!! поза чергою!

 

ВОНИ НЕ ХОЧУТЬ ВЧИТИСЯ. РОЗУМІЄШ? вони сидять на саоєму велфері і їм гарно! от укі тут космічні кораблі малював... то не робить... потрібен стимул - заберіть в них велфер, вони почнуть соваться!

Link to comment
Share on other sites

а про програмістів це взагалі смішно читать... у гетто спеціальні програми STEM у школи дають. білі й не мріють про таке... а все одно програмісти 99% індусики та білі - СНГ, амеииканці місцеві...
Link to comment
Share on other sites

"А все через те, що ти БОЇШСЯ конкуренції з боку тих, хто одержить вищу освіту безкоштовно й стане програмером, краще за тебе. А тебе через це звільнять" ти дибіл (модеротор - то відповідь на жлоба) - не знаєся як тут робиться? якщо в тебе нема доходу ти отримуєш фін допомогу та коледж безкоштовно!!

якщо ти ще й чорний то отримуєш фін допомогу й бакалавра - безкоштовно!! поза чергою!

 

ВОНИ НЕ ХОЧУТЬ ВЧИТИСЯ. РОЗУМІЄШ? вони сидять на саоєму велфері і їм гарно! от укі тут космічні кораблі малював... то не робить... потрібен стимул - заберіть в них велфер, вони почнуть соваться!

 

я не називав тебе жлобом. Я писав, що ти ГОЛОСУЄШ ЯК ЖЛОБ. Якби ти не був тим, ким я тебе прямо не називав, ти б розумів різницю

 

Ще раз- такі, як я, тебе вивчили. Для чого? Щоб ти називав нас дебілами? Лише за те, що ми заробляли менше грошей в Україні, ніж ти, вивчений такими як я, заробляєш у США? Така твоя вдячність і така твоя філософія?

Про філософію взагалі тут смішно щось казати. Ти взагалі до неї не здатний, тільки корупційна пострадянська система могла поставити тобі з неї позитивну оцінку й видати диплома

Link to comment
Share on other sites

https://www.reddit.com/r/Pikabu/comments/gy8yqo/%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B7_%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8B%D0%B9_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%B5%D0%BB_%D0%B8%D0%B7/


Я видел все описанное своими глазами когда в Штатах жил и работал. И это уже было 15 лет назад. Сейчас все двинулось еще дальше в сторону полного абсурда

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...