Перейти до змісту

Майбутнє республіканської партії......


Uki

Recommended Posts

Тут по кожному пункту можна написати щось своє. Наприклад, безкоштовна початкова освіта для дітей або медицина для дітей. Вони ж ще нічого не заробили, щоб платити. Більше того, в залежності від якості початкової освіти та медицини вони можуть заробляти більші чи менші гроші в сучасному світі

В той же час у ЮК є система приватних елітних шкіл, де діти за гроші батьків отримають кращу освіту, ніж у паблік-скул і як правило поступають у найкращі виші Великої Британії- Кембридж, Оксфорд, Лондонська школа економіки ( LSE , в системі Лондонського університету, але всесвітньо відома під цим іменем)

то есть ты не согласен с тем что Free это наепка и реально не существует?
Link to comment
Share on other sites

Кстати по поводу пункта 3) забыл добавить -ПОКА. была попытка протолкнуть расизм в кали. провалилась, но судя по возрастанию цветных в кали, есть высокая вероятность что примут в след раз.
Link to comment
Share on other sites

Отже, по першому пункту я за гнучкість. Чув, що раніше ( в серіалі Беверлі-Гілз була така ситуація) ті випускники шкіл, що поступали в університети свого штату, не платили за навчання. Тепер такого точно немає, я питав у мормонів- платять усі. Але в Юті платять менше. І не лише ті, хто закінчив гай-скуул у Юті 

Link to comment
Share on other sites

то есть ты не согласен с тем что Free это наепка и реально не существует?

Не тільки не згоден- я вважаю, що в майбутньому для масового споживача більшість послуг буде  фрі

Але стандартних і стандартної якості. За краще треба буде платити. Кращим. Але не кожний може бути кращим, за самим сенсом цього слова. Отже, на ринку товарів і послуг виникнуть активна, багата меншина й пасивна, не така успішна більшість, що потребуватиме послуг і товарів фрі

Link to comment
Share on other sites

яка гнучкість? Немає нічого Free! ти розумієш чи ні? за все хтось платить в кінцевому варіанті.

Заспокойся. Я нічого не маю проти твоєї релігії. Поки вона не нав'язується іншим у неприйнятний агресивний спосіб

Link to comment
Share on other sites

тобі показати мою платіжку з проперті такс де 30% їде на локальну школу?

а що таке федералні кошти? то податки які ми сплачуєм кожен рік.

 То чому ти не радієш, що не 31 чи навіть 49? Мій Боже,  що за інфернальне сприйняття дійсності !

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Коли ми кажемо "фрі", ми маємо на думці фрі щодо споживача, а не то, хто та що покриває витрати на виробництво цієї послуги чи товару . Інакше б такий термін не мав жодного сенсу. А він має

Link to comment
Share on other sites

І до речі оце "маємо на думці" і є те що я хочу підкреслити. бо людина має розуміти що в світі не має нічого фрі. за все хтось платить свою ціну. коли ти це підтвердиш ми підемо далі.
Link to comment
Share on other sites

Ти отримав освіту в Україні?

у меня счас жена получает образование в сша. я прекрасно вижу как это работает. тут кстати образование НАМНОГО более эффективно чем в коммуне, пардон, Украине.
Link to comment
Share on other sites

она не бесплатная... в этом проблема. образование в Украине было кем то оплачено. с налогов, перераспределений. кто наполняет бюджет в Украине? было оплачено иностранными студентами... Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

знаешь в чем твоя проблема S. Brant - и это кстати полностью совпадает с мнением синих квадратиков на карте США - вы верите в слово Free, и не хотите думать а кто же ща все это платит то...
Link to comment
Share on other sites

Хочете побачите не менш іппануту копію Алі, ніж він сам- але жіночої статі, молоду, гарну, член команди Зе - й на передачі у Портнікова. Шпарить такими ж цитати з популярної книжки по лібертаріанству, що й Алі- і теж з видом першовідкривача закону всесвітнього тяжіння...:

https://youtu.be/UsfloLWTSKo?t=2400

З 40:00

 

Я просто прусь з цієї зеленої порослі. Цікаво, чому Алі не за Зе? Хіба в його виборчій програмі як кандидатуя не стояло, що він - лібертаріанець? Хіба Стефанчук про це не казав?

І ця зелена козочка туди ж. Лібертаріанка, - очі нам розкрила, що за все треба платити, нічого безкоштовного не буває, а якщо Ви не платите, - за Вас платить хтось... Наче гроші- це щось матеріальне, як каністра з бензином. А якщо вас усіх в космічний корабель засунути, де все йде по колу й з Вашого лайна за допомогою фотонної енергії з космосу виробляється Ваша їжа- то де там гроші? Сама енергія, що потрібна для повторення циклів регенерації- коловороту Ваших речовин... І саме таку річ можна на Землі зробити, наче це космічний корабель. Принаймні, теоретично

 

Та й сама фраза, що мусить Вас приголомшити- за все треба платити,- насправді не лише сумнівна ( бо оголошую таку штучну, створену людиною річ, як гроші, чимсь об'єктивно існуючим), але й надто банальна. Ну, побудували ви ринкову капіталістичну економіку, де за все прийнято платити саме грошима. Ну то й що? Для Вас особисто, для певних соціальних груп же є послуги фрі? Хай їх оплачують через податки ( у чім відкриття, власне? Воно ж так і задумувалось...)- для Вас особисто це - "фрі" ?


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Девушка очень симпотичная, ябивдул. Комментировать ваше соц болото не буду, применять любие неоліберальніє прінціпі бєз вічісткі базовіх гнойніков - бєссміслєнно, і заніматься єтім нікто нє будєт.

 

тєперь:

"Та й сама фраза, що мусить Вас приголомшити- за все треба платити,- насправді не лише сумнівна ( бо оголошую таку штучну, створену людиною річ, як гроші, чимсь об'єктивно існуючим), але й надто банальна. Ну, побудували ви ринкову капіталістичну економіку, де за все прийнято платити саме грошима. Ну то й що? Для Вас особисто, для певних соціальних груп же є послуги фрі? Хай їх оплачують через податки ( у чім відкриття, власне? Воно ж так і задумувалось...)- для Вас особисто це - "фрі" ?"

 

Для вас особисто, та взагалі - то різні поняття. Якщо БЛМ вдирається до магазину Гуччі вбиває власника та нагрібає сумочок, то це для нього фрі.

Але чи буде це Фрі - взагалі? Не буде, бо ті сумочки хтось зробив, вклався в рекламу, вклався в виробництво, дизайн та таке інше. 

 

Інший приклад - програма Велфер, або сумнозвісні фудстампи. Де на них беруться гроші? З моєї в тому числі кишені, тому - ні фудстампи не фрі. За них хтось заплатив. 

 

Особисте поняття ФРІ і уся свідомість фрі виникає при державному розподілі благ. Але якщо порахувати - то вигідніше коли держава не втручається в розподіл благ і ви платите провайдерам напряму - це найбільш ефективний розподіл....

Все що робиться державою неефективно.

 

А тепер моя черга задавати питання. Ти живеш в панельці? Чи хрущовці? Скільки поверхів?

Link to comment
Share on other sites

1. От з цього й потрібно було починати. Замість того, щоб довго й нудно втягувати співрозмовника в книжковий лібертаріанський дискурс. Так би чесно й сказав- хочу платити податки менші, бо відчуваю, коли я їх плачу, що я плачу за послуги іншим людям, а не мені

 

2. Моя власна квартира в панельці. 10 поверхів. Зараз доглядаю маму в її квартирі. Цегляний дім, 9 поверхів

На хера воно тобі треба? Знову якісь лібертаріанські підходи? 

Link to comment
Share on other sites

1. От з цього й потрібно було починати. Замість того, щоб довго й нудно втягувати співрозмовника в книжковий лібертаріанський дискурс. Так би чесно й сказав- хочу платити податки менші, бо відчуваю, коли я їх плачу, що я плачу за послуги іншим людям, а не мені

 

2. Моя власна квартира в панельці. 10 поверхів. Зараз доглядаю маму в її квартирі. Цегляний дім, 9 поверхів

На хера воно тобі треба? Знову якісь лібертаріанські підходи? 

а консьєржка є?

Link to comment
Share on other sites

у мене теж є один такий знайомий, отримав освіту в Каразіна Харків: фізика, який не виплатив нічого за освіту, тупо звалив в іншу країну GRIFTER типовий

 

 

завдяки тому, що Україна, всі українці, вклались в його БЕЗКОШТОВНУ ОСВІТУ В УКРАЇНІ, ця свиня (поясню дали чому) змогла поступити в аспірантуру в США!!! Успішно її закінчити і стати біоінженером (звичайно, безкоштовно, бо аспіранти працюють і вчаться, навчання покриває частково універ)

 

тепер ця свиня дуже засмутилась, що Байдена обрали, бо тепер же більше податків платити, за тих бовздурів (це він називає тих, хто навчається на всяких гендерних програмах) платити навчання, які потім не знайдуть роботу

 

Так ось цікаво: як тільки почув, що йому знизять або відмінять виплату студентських кредитів (за другу освіту, яку він на додаток отримав) - то він став різко вже і не проти Байдена

 

 

Ось як кажуть феміністки: ПРИВАТНЕ є ПОЛІТИЧНЕ

Link to comment
Share on other sites

В твоем посте прекрасно все -

идиотизм Украинского образования, живущего еще по советским законам,

науковець, що виїхав з України, але Україна не виїхала з нього, і він продовжує шукати For Free а не напружитись і почати заробляти гроші...

 

у нас знайома приїхала з Харкова PhD з хімії. тут влаштувалась на наукову программу - гранти від мофіт канцер центру.

 

зарплатня просто мізер 50 тищ чи скіко там.. сама боїться зброї, думаю що за бідона...

 

розказує щоб зароблять треба йти в комерц..

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...