Перейти до змісту

Податки


Ali(UA)

Recommended Posts

ви забули ПДВ, акцизи, митні, ліцензії та купу іншого

 

це податки на діяльність, а коли податок на власність - це означає у вас немає ніякої власності - ви курка яка перестала нести яйця!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це в кінцевому рахунку сплачує покупець, через ціноутворення

ні, це акцизи і ліцензії "в кінцевому рахунку" і то не факт. А ПДВ це прямий податок фізосіб на покупки, який проходить окремим рядком і зобов'язаний бути відображений у фіскальному чеку.

Тому до всіх податків потрібно додавати +20% на витрати. Чи не єдиний легальний виняток - покупка у власників с/г продукції власного виробництва.

Link to comment
Share on other sites

це податки на діяльність, а коли податок на власність - це означає у вас немає ніякої власності - ви курка яка перестала нести яйця!

до речі. Податок на власність означає, що ви платите державі за право володіти чимось. І якщо з землею тут є різні погляди на ситуацію (земля формально належить народу, а держава виступає розпорядником), то податок на квартири це без варіантів податок на повітря.

Link to comment
Share on other sites

"іспользовать неправильно", це коли на 2 хвилини пізніше зробив Z-звіт, і отримав офігенний штраф

Який розмір штрафу? Z звіт робиться раз на добу. Не розумію, яка проблема зробити його вчасно?

Link to comment
Share on other sites

ні, це акцизи і ліцензії "в кінцевому рахунку" і то не факт. А ПДВ це прямий податок фізосіб на покупки, який проходить окремим рядком і зобов'язаний бути відображений у фіскальному чеку.

Тому до всіх податків потрібно додавати +20% на витрати. Чи не єдиний легальний виняток - покупка у власників с/г продукції власного виробництва.

 

В Україні податок на додану вартість (ПДВ) є основним джерелом наповнення бюджету (у 2013 році ПДВ становив 29% усіх доходів консолідованого бюджету, або 128.3 млрд. грн. з урахуванням відшкодування). Незважаючи на те, що ПДВ є податком на споживання, у податкових витратах бізнесу він відіграє навіть більшу роль, ніж єдиний соціальний внесок. Через свою вагомість, складність адміністрування та, як наслідок, корупційність ПДВ викликає багато нарікань. Однак, незважаючи на його «проблемність» в Україні, альтернатив цьому податку немає, особливо в умовах наших євроінтеграційних прагнень. Адже справляння ПДВ є обов’язковою вимогою для усіх країн-членів. Навіть якщо ПДВ – це наша податкова доля, немає нічого поганого в тому, щоб удосконалювати цей податок. У зв’язку з цим цікавим є європейський досвід. В ЄС адміністрування ПДВ більше схоже на адміністрування податку з продажів, який так подобається українським бізнесменам, аніж на той ПДВ, до якого ми всі звикли. Через необхідність узгодженості між країнами з різними ставками податку Єврокомісія зважилась на експеримент, при якому проміжні операції (наприклад, постачання складових для виробництва автомобілів тощо) між країнами-членами обліковуються за нульовою ставкою, а сам податок стягується вже на етапі кінцевого споживання (фактично податок із продажу). Таким чином, значно зменшується проблема ПДВ-відшкодування (оскільки авансом ПДВ не сплачується), підприємства потребують набагато менше обігових коштів, а саме адміністрування податку стає більш простим.

Link to comment
Share on other sites

доводжу до вашого відома, якщо не знали, що всі акцизи, мита, ліцензії і звісно ПДВ та інші витрати бізнес включає в ціну товару, послуги і в підсумку їх оплачує кінцевий споживач. Тому я й спитав, хто може порахувати скільки платить податків до бюджету Український покупець.

П.С. щось мені доводжу тут не подобається, може якось по іншому можна висловитись. 

Змінено користувачем ivop
Link to comment
Share on other sites

доводжу до вашого відома, якщо не знали, що всі акцизи, мита, ліцензії і звісно ПДВ та інші витрати бізнес включає в ціну товару, послуги і в підсумку їх оплачує кінцевий споживач. Тому я й спитав, хто може порахувати скільки платить податків до бюджету Український покупець.

П.С. щось мені доводжу тут не подобається, може якось по іншому можна висловитись. 

та ні, з Вашим перекладачем все добре, нормально вийшло

Link to comment
Share on other sites

Вони завжди піклуються про тебе

Ти бажаєш успіху?

 

Хочеш заробляти?

 

Хочеш бути багатим?

 

Вкалуєш для цього?

 

Жертвуєш для цього?

 

Ми допоможемо тобі крааще усвідомити твою ціль. Більше податків. Так, так, ти будеш платити ще більше. Це має допомогти.

 

Твій український уряд. Цьом.

 

15152901_original.jpg

 

Останній Капіталіст

 

https://ibigdan.livejournal.com/25894881.html

Link to comment
Share on other sites

«АбиНЕПорошенко», «хоч посміємось», «гірше не буде» кричали вони 1.5 роки тому.

 

Reload Page to see tweet..Link..

Натолкали электопальной базе бубочки? Получил удовлетворение, спасибо Йожин !
Link to comment
Share on other sites

несуть виборця - "янезазеленськогояпротипорошенка" )))

Вообще-то уже пора переходить к классике: выдавать избирателям Зеленского В.А.  шерстяную одежду, а орлам Авакова эбонитовые палочки.

 

P.S. Я бы с удовольствием посмотрел как искрились бы, например, Четырежды Зе или Ситизен ;)

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Натолкали электопальной базе бубочки? Получил удовлетворение, спасибо Йожин !

Ну вибач, що я на іншій гілці дав тебе привид думати, що я вважаю тебе жлобом, що не називає так тебе прямо. Дійсно, Україна та США- це зовсім інші рівні соціально. І це тільки здається, що наші процеси відбуваються схожими один на одного- у нас був Майдан,  у них може бути Майдан... наприклад... Соціально у нас зовсім інші громади й справжні жлоби живуть швидше тут, а не там... 

Коротше, на фоні типового виборця Зе ти вкрай далекий від категорії жлобства

Link to comment
Share on other sites

Ну вибач, що я на іншій гілці дав тебе привид думати, що я вважаю тебе жлобом, що не називає так тебе прямо. Дійсно, Україна та США- це зовсім інші рівні соціально. І це тільки здається, що наші процеси відбуваються схожими один на одного- у нас був Майдан, у них може бути Майдан... наприклад... Соціально у нас зовсім інші громади й справжні жлоби живуть швидше тут, а не там...

Коротше, на фоні типового виборця Зе ти вкрай далекий від категорії жлобства

не переживай, я не звертаю уваги. то я більше для модератора написав, бо йому не подобаються образи.
Link to comment
Share on other sites

Українців змусять цілий рік платити абонплату за опалення та воду: скільки зберуть і куди витратять

https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/communalka/ukraintsiv-zmusyat-tsilij-rik-platiti-abonplatu-za-opalennya-i-vodu-skilki-zberut.htm

Link to comment
Share on other sites

это не за воду, а за инфраструктуру

хочу вас огорчить, но это нормальная практика во всем мире

я допустим плачу ежемесячно за газ, воду, электричество т.н. "SUPPLY Charges" и "Delivery Charges"

и если второе хоть как то зависит от количества потребления, то первое - это чисто за инфраструктуру - независимо от использования

причем если совсем не пользуюсь - эта сумма больше чем если пользуюсь - хитрая система

Link to comment
Share on other sites

Комітет з питань правоохоронної діяльності пропонуватиме Верховній Раді прийняти компромісний законопроєкт щодо відновлення кримінальної відповідальності за недостовірне декларування – у ньому передбачені штраф і обмеження волі.

 

Пряма мова голови комітету Дениса Монастирського: "Основний консенсус зупинився на тому варіанті, який не подобається всім, але є компромісним для залу, можливо, – про те, що умисне внесення суб’єктом декларування недостовірних відомостей від 4 тисяч прожиткових мінімумів (наразі 9 мільйонів гривень) карається штрафом від 3 до 5 тисяч неоподаткованих мінімумів (від 51 до 85 тисяч гривень) або громадськими роботами, або обмеженням волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади. Такий компроміс досягнутий. Кращого поки нема для залу".

 

Деталі: Мова йде про компромісний варіант на основі президентського законопроєкту №4434 і напрацьованого робочою групою №4441.

 

Такий варіант підтримали 16 членів комітату (5 утримались, 4 були відсутні).

 

https://www.pravda.com.ua/news/2020/12/3/7275773/

 

грустно...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Створити...