Перейти до змісту

Прощальний відкритий лист Йожина з бажина


Uki

Recommended Posts

Нє... Від всяких "Сітізенів", які в стані істерики з приводу якогось чергового вкиду ОП з задоволенням стукнуть. :lol2:

Оно тут Сіленціо збирався Іннана здавати ФБР... 

 

ІМНО для СБУ розшнурувати ВПН - не проблема. ТОР може трохи складніше.

Link to comment
Share on other sites

Нє... Від всяких "Сітізенів", які в стані істерики з приводу якогось чергового вкиду ОП з задоволенням стукнуть. :lol2:

Оно тут Сіленціо збирався Іннана здавати ФБР... 

 

 

 

Не збирався, а давно айпішнік здав, і не до ФБР, а до АНБ  B-)

І так буде з усіма лубянськими наймитами - ворогами американської демократії ;)

а ви, пані Томкет, якщо вже так боїтеся деанона, менше сидіть на форумах з движком епохи динозаврів, пароль від адмінки яких за 5 хвлин може отримати навіть такий пентестер-любитель як я  :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не збирався, а давно айпішнік здав, і не до ФБР, а до АНБ  B-)

І так буде з усіма лубянськими наймитами - ворогами американської демократії ;)

а ви, пані Томкет, якщо вже так боїтеся деанона, менше сидіть на форумах з движком епохи динозаврів, пароль від адмінки яких за 5 хвлин може отримати навіть такий пентестер-любитель як я  :lol2:

 

Ну Іи ж на ФУПі теж сиділи. А співставити ІРішник на певну дату з адресою юзера, маючи всі ресурси - то завдання для піонера. Чи Ви плануєте щоразу перефарбовуватися?

Link to comment
Share on other sites

Ну Іи ж на ФУПі теж сиділи. А співставити ІРішник на певну дату з адресою юзера, маючи всі ресурси - то завдання для піонера. Чи Ви плануєте щоразу перефарбовуватися?

 

Який айпішник? Той, що впн видає?

Link to comment
Share on other sites

Риг и Бажан не клоны. Риг скорее клон беженца обиженного врача. Используют одно весьма редкое и как они считают оскорбление. Если не клоны, то очень близкие родственники.

 

 

да, всьо чьотко разложил! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не збирався, а давно айпішнік здав, і не до ФБР, а до АНБ  B-)

І так буде з усіма лубянськими наймитами - ворогами американської демократії ;)

а ви, пані Томкет, якщо вже так боїтеся деанона, менше сидіть на форумах з движком епохи динозаврів, пароль від адмінки яких за 5 хвлин може отримати навіть такий пентестер-любитель як я  :lol2:

оце ти дуже сильно помиляєшся, там так тяжко все працює, що інколи навіть адмін не може залогінитись в адмінпанель :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Взагалі то з ІТ я зав'язала в 2018-му. Так що мимо.

 

Що, мимо? Знаючи ваш приблизний вік і враховуючи ваш же вислів, що "ви все життя в ІТ", то розпочали ви свою трудову діяльність десь біля сорока років тому. А тоді, наскіки я знаю, ще були в обігу перфокарти :gigi:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну Іи ж на ФУПі теж сиділи. А співставити ІРішник на певну дату з адресою юзера, маючи всі ресурси - то завдання для піонера. Чи Ви плануєте щоразу перефарбовуватися?

Ви, вибачте якусь хєрню написали.  Я все життя мріяв використовувати  ресурси свого друга з АНБ аби дізнатися адресу якоїсь іпанутої істоти з ФУПу  :fp1: 

 

Просто, захопившись пентестінгом (о диво, теж з 2018 року B-) ) я спочатку тренувався на "кицьках" от і все :D

Link to comment
Share on other sites

оце ти дуже сильно помиляєшся, там так тяжко все працює, що інколи навіть адмін не може залогінитись в адмінпанель :gigi:

Так я ж не писав залогінитися. Я писав - отримати B-)

Але чесне піонерське :pioneer: наш рідний уаполітікс я ні разу не займав. Хоча інколи, ти навіть не уявляєш собі, як кортіло  :D 

Link to comment
Share on other sites

Що, мимо? Знаючи ваш приблизний вік і враховуючи ваш же вислів, що "ви все життя в ІТ", то розпочали ви свою трудову діяльність десь біля сорока років тому. А тоді, наскіки я знаю, ще були в обігу перфокарти :gigi:

 

+Пєрфолєнти.

+магнітні лєнти !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Магнитные ленты трохи папизднише. А так да. 5400, 5300... Давно это было... Истчё дискеты PLX были. Если ничё не путаю то 5". Cамые первые что попались в руки. А железо за эти 40 лет изменилось капитальнейшим образом.... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Магнитные ленты трохи папизднише. А так да. 5400, 5300... Давно это было... Истчё дискеты PLX были. Если ничё не путаю то 5". Cамые первые что попались в руки. А железо за эти 40 лет изменилось капитальнейшим образом.... :shuffle:

Железо - да! А вот прокладка между стулом и жалезом - в массе своей осталась той же. И даже существенно деградировала B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Сцуко, елси бы в годы моей школьной юности преподавали информатику, я бы не бил себя сегодня ушами про щекам, рыдая от того, что ПЫТАТЬСЯ осваивать пайтоны и прочая мне приходится в 57, когда в молодое духом, но не физически серое вещество невозможно втолкнуть необъятное :(

 

И глядя как вокруг сотни миллионов дегенератов используют гаджеты, которым многократно уступали компьютеры, отправившие Апполоны на Луну, в основном для обмена идиотскими картинками и сообщениями в инстаграммах, пейсбуках и тиктоках становится грустнее вдвойне...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Магнитные ленты трохи папизднише. А так да. 5400, 5300... Давно это было... Истчё дискеты PLX были. Если ничё не путаю то 5". Cамые первые что попались в руки. А железо за эти 40 лет изменилось капитальнейшим образом.... :shuffle:

 

Ну как же,магнитные ленты были  в 70-х и в 80-х

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...