Перейти до змісту

Тимошенко покидає велику політику


Газда

Recommended Posts

бурлять дрищі, ой бурлять   :gigi:

делятся самыми затаенными мечтами... казалось бы вот оно счастье - педро, кум дрыща и министр пидоровыча, стал президентом.. сошлись все мыслимые достоинства в одной сияющей хвигуре. воистину - мессия сошел на измученную землю украины.. но , сцуко, как камень в валенке - юлькасука не дает насладиться счастьем и благолепием..верней не она сама, а смутное ощущение, что она есть... и это несовершенство мира вносит в дрыщавую душу разброд и шатание..

Змінено користувачем asmodey
Link to comment
Share on other sites

Тимошенко покидает большую политику, — депутат

Политические новости, 19:02:45

 
 
 
 
 

Внефракционный народный депутат Юрий Деревянко заявил, что Юлия Владимировна Тимошенко в ближайшее время уйдет из большой политики

Об этом он заявил в пресс-центре «Украинских новостей«, информируетеizvestia.com.

По его словам Юлия Владимировна Тимошенко сделает заявление в ближайшее время.

«Юлия Владимировна приняла решение. Она уходит из большой политики. Заявление о выходе госпожа Тимошенко озвучит в ближайшее время.

Возможно, после принятия решения о досрочных парламентских выборах», — отметил депутат Деревяненко.

 

http://news.eizvestia.com/news_politics/full/173-timoshenko-pokidaet-bolshuyu-politiku-deputat

 

Читать полностью на http://news.eizvestia.com/news_politics/full/173-timoshenko-pokidaet-bolshuyu-politiku-deputat

 

А еще, ее как только посадят, сразу все забудут!  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Ось спростування від прес-служби Батьківщини:

Прес-служба партії "Батьківщина" звертається до молодих депутатів з проханням утриматися від гучних безпідставних заяв щодо політичного майбутнього Юлії Тимошенко.
 
"Із подивом прочитали повідомлення від позафракційного депутата-початківця Юрія Дерев’янка, який заявив про намір Юлії Тимошенко залишити велику політику. Це просто смішно, коли молодий політик, який напевно знайомий з лідером "Батьківщини" лише заочно, оголошує глобальні стратегічні плани Юлії Володимирівни", - зазначили в прес-службі.
 
"Очевидно, історія виборів 2012 року нічому не навчила цю молоду людину. Тоді він розповсюджував на своєму окрузі фальшиві листівки з нібито підтримкою своєї кандидатури з боку Юлії Тимошенко, яка в той час перебувала у тюрмі. Тепер він знову піариться на імені Тимошенко, до якої взагалі не має відношення. Пане Дерев’янко, нечесними кроками добре ім’я в політиці не заробляють", - йдеться в повідомленні.

 

Link to comment
Share on other sites

та до чого саме він?

хтось його рот використав за гроші...

хоча, то ж його рот.

 

Брудна травля ЮВТ продовжується.

Бояться її паскуди вселякі.

Змінено користувачем эЛКа
Link to comment
Share on other sites

Тимошенко покидає велику політику...

горе та какое :weep:

А вот интересно, если таки и правда покинет,

кем станут юльки ? Или тоже покинут политические форумы  ?

http://www.ctv.by/img/137/sila_muzyki_11_0x0.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Purgen, , випий снодійного, тай лягай спати. Нехай тобі насниться, що ти пливеш з йулічкою по теплому густому океану... Тільки вранці не забудь підмитися. Хоча, тобі це й не обов'язково. Все одно будеш у гівно пірнати.

Link to comment
Share on other sites

@Purgen, , випий снодійного, тай лягай спати. Нехай тобі насниться, що ти пливеш з йулічкою по теплому густому океану... Тільки вранці не забудь підмитися. Хоча, тобі це й не обов'язково. Все одно будеш у гівно пірнати.

Типичный юльковский метод перехода на личность собеседника, вместо аргументов.

А еще косите под нормального.

Link to comment
Share on other sites

Типичный юльковский метод перехода на личность собеседника, вместо аргументов.

А еще косите под нормального.

хе-хе .. этого клоуна стоит посмотреть в естественных условиях - на СУПе.. мамадарагая... даун - по сравнению с персонажем - интеллектуал.. :fp1:

Link to comment
Share on other sites

хе-хе .. этого клоуна стоит посмотреть в естественных условиях - на СУПе.. мамадарагая... даун - по сравнению с персонажем - интеллектуал.. :fp1:

 

xi-xi

Ти не відволікайся на розумування, тобі це ну анiяк не підходить, мудило кремлядське. Мінусуй мовчки, як ти це робив тут, на СУПі, тай знову тут продовжуєш. Ти ж більше абсолютно ні на що не здатний. Одне слово - йульок.

 

Мене завжди вражала одна загадка - серед прихильників будь-якої політсили є й розумні й дурні, й хороші люди й паскуди, й злодії й чесні. Але, чомусь, саме серед уБЮТкив зібралася вся мерзота, що є на Землі. Якщо людина полюбляє йулю, то це вже обов'язково або дурень, або паскуда, або злодюга. Або усьо разом. 

 

Правило без виключень.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

xi-xiТи не відволікайся на розумування, тобі це ну анiяк не підходить, мудило кремлядське. Мінусуй мовчки, як ти це робив тут, на СУПі, тай знову тут продовжуєш. Ти ж більше абсолютно ні на що не здатний. Одне слово - йульок. Мене завжди вражала одна загадка - серед прихильників будь-якої політсили є й розумні й дурні, й хороші люди й паскуди, й злодії й чесні. Але, чомусь, саме серед уБЮТкив зібралася вся мерзота, що є на Землі. Якщо людина полюбляє йулю, то це вже обов'язково або дурень, або паскуда, або злодюга. Або усьо разом.  Правило без виключень.

Какая самоирония.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не слежу за вашим калоприемником. Надеюсь, для этого есть специально обученные люди.

 

А щось розумніше можете? Ну, хай вже буде про йулю, лише б щось розумне.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А щось розумніше можете? Ну, хай вже буде про йулю, лише б щось розумне.

Я буду умнее, и выйду из этого диалога.

С таким ипанутым юльком как вы общаться - бесполезная трата времени.

Link to comment
Share on other sites

Тимошенко покидає велику політику...

горе та какое :weep:

А вот интересно, если таки и правда покинет,

кем станут юльки ? Или тоже покинут политические форумы  ?

 

 

 

а ти ким став?

Link to comment
Share on other sites

Я буду умнее, и выйду из этого диалога.

С таким ипанутым юльком как вы общаться - бесполезная трата времени.

 

Стiсьняйусь спрасiть, а найуха заходив? Хтось звав?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...