Перейти до змісту

В какой момент Янукович слился Х-лу и главное почему?


Abamenkov

Recommended Posts

У Ser Zm була цікава версія. Мовляв, американці готували повалення режиму Януковича внаслідок незадоволеності українців наслідками торгових війн з Росією та розпилів майна... Мало це статися восени 2014 року, тож йому описали картину і запропонували на вибір або довічне сатрапство в Малоросії, або ще рік порулити і бути винесеним.

 

Згідно цієї версії Якунович мав вибір між безчестям та війною. Він вибрав безчестя і дістав війну :D

Извиняйте, но это бред. :)

Link to comment
Share on other sites

В компромат и агегтов не верю. Янук был уже на том уровне и с такой властью что никакой комромат на него подействовал. Но и в то что он изначально лег под Х-ло тоже не верю. Он очень много делал против Х-ла какое-то время. Если бы он был на крючке изначально не было бы нужды в торговых войнах и т.п.

 

Я склоняюсь к версии что Х-ло припугнул его открытой войной и тогда Овощ сдался ему на милость окончательно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

що значить був завербований кгб? і яке це має відношення до сьогодення? дурацькі міфи які немають нічого спільного із сьогоденням.

такому типу як янукович із його широко відомим минулим боло би глибоко пох чи вспливе інфа про те, що він був колись там завербований чи ні, тим більше нею його шантажувати? не смішіть мене.

я вважаю що путін його банально купив, і переломним була зустріч в сочі, в нагрузку міг налякати тим, що при русі в напрямку єс наступні вибори він може і не виграти і вічного царювання так як це можливо в тайожному союзі не вийде.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ну что, мои люби? Вот и ответ на мой вопрос.

 

http://www.unian.net/politics/998313-sikorskiy-putin-ugrojal-yanukovichu-zabrat-kryim-esli-on-podpishet-assotsiatsiyu-s-es.html

Сикорский: Путин угрожал Януковичу забрать Крым, если он подпишет ассоциацию с ЕС

20.10.2014 | 16:53

 

Президент России Владимир Путин угрожал бывшему президенту Украины Виктору Януковичу забрать Крым в случае подписания Соглашения об ассоциации с Европейским Союзом.

 

Такое мнение выразил экс-министр иностранных дел Польши Радослав Сикорский в интервью Politico Magazine.

"Я знаю из моих разговоров и встреч с Януковичем, что он хотел подписать Соглашение об ассоциации с ЕС. Но в ноябре 2013 года что-то случилось, что-то сломалось. На основе наших разговоров и моего ощущения Путин что-то ему сказал в Сочи... Я думаю, что он сказал ему: "Не подписывай Соглашения об ассоциации, ибо в противном случае мы заберем Крым", - сказал Сикорский.

По мнению политика, собственно по этой причине Янукович не подписал этого договора.

Сикорский тоже отметил, что Путин имел компромат на Януковича, и напомнил об огромном количестве денег, которые экс-президент Украины вывозил грузовиками накануне смены власти.

 

Думаю угрозы были не только по Крыму, а гораздо серьезнее. Tracker оказался прав.

Ну еще в сочах провели задушевную беседу, показал что он сделает с Украиной если шо. Часть этого мы увидели в Крыму, овощ труслив по природе, дал задний ход.
Овощ реально понимал, шо спастись он может только в Европе, просто яиц не оказалось, когда ему куйло вывалил кучу компромата, и планы по аннексии Украины, он обосрался, это хорошо было видно в Вильнюсе

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Однозначно компра. И такая железобетонная что отмазаться от неё было бы невозможно. Можем только догадываться: Прямые доказательства убийства Щербаня или подрыва Алика Грека? Во всяком случае не меньше...

Link to comment
Share on other sites

я подумала, что янык точно подпишет ассоциацию, когда весной 2013 на крещении руси в киев припёрлось хуйло с гундяем на бронепоезде, и приём был очень прохладным(фот с празднования), и кратковременным - разговор 10 минут, после чего хуйло отбыло в крым на антиукраинский круглый стол са царёвым и медведчуком.

тогда было ощущение, что всё, путим украину проиграл.

 

думаю, что рассказал ему в общих чертах план по захвату украины. 

сикорский сегодня также сказал, что  хуйло предлагало туску поделить украину (полякам забрать львов и западную). и бригадники на севас инфо весь 2013 год носились с мантрой, что пакт молотовариббентропа повторится с украиной скоро, и германия с россией разделят украину. 

 

и так бы и было, если бы, казалось, такой продуманный план не поломали сами украинцы и сша.

Link to comment
Share on other sites

После оранжевой революции, Украина для России была приоритетом номер один, во внешней политике. Они пытались максимально банкротить страну, несмотря на то, что Янык был вроде как пророссийский политик. Янык с Путиным общий язык найти просто не могли. Мент и урка - не пара. Янык прекрасно понимал, что творит Путин и сопротивлялся как мог, раздувая щеки... Но они нашли общий язык - 15 ярдов для семьи и крышевание Яныка на посту президента... С этим баблом Чугуний правил бы вечно!

Link to comment
Share on other sites

Однозначно компра. И такая железобетонная что отмазаться от неё было бы невозможно. Можем только догадываться: Прямые доказательства убийства Щербаня или подрыва Алика Грека? Во всяком случае не меньше...

Да ну, кто б его и где судил за такое?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

про міфічний компромат у москві - повна куйня

 

Пьодорич ліг під Москву, бо позиція ЄС була незручною. Вимагали звільнення Тимошенко, грошей давали менше ніж Москва. Плюс санкції Росії були в перспективі жорсткими.

 

прагматичний вибір

Яке визволення тимохи мало таке страшне значення для овоча.ЇЇ звільнення ми басили-на візочку на ма2йдані і гарбуз від народу.такеж було б і від звільнення овочем.ПШИК.Овочу в Сочі дали зрозуміти-крок в сторону і життя йому не буде.Ні його родині.ось це і змінило радикально дії янука.Бо вони РІЗКО помінялися.Всетаки винищення під корінь роду януків-пропозиція серйозна.Зі сторони заходу такого і близько не було.Їхні козирі мішали януку,але не смертельно.путінські-просто не давали шансу.

Link to comment
Share on other sites

Ну что, мои люби? Вот и ответ на мой вопрос.

 

http://www.unian.net/politics/998313-sikorskiy-putin-ugrojal-yanukovichu-zabrat-kryim-esli-on-podpishet-assotsiatsiyu-s-es.html

 

Думаю угрозы были не только по Крыму, а гораздо серьезнее. Tracker оказался прав.

Та до сраки януку була і Україна .територія і навіть бабки.там була пропозиція.яку навіть серйозні люди не відкидають-життя всіх януків до останнього коріння.Чому янук так сцяв всіх і вся? Полонію і рицину у хуйла вистарчає.вИНИЩИЛИ Б ПІД КОРІНЬ.

Link to comment
Share on other sites

Уяви собі, Крим захоплюють, а бандюк сидить в Межтгір'ї.

 

Бінго, Бартка.

 

 

Нахер нікому не потрібні були студенти 1 грудня - Майдан піднімали/провокували цілеспрямовано.

Нахрен не потрібна була бійня на Інститутській - її зробили спеціально аби розбурхати народ. Янук чи Путін - колись дізнаємося...

Януковичу нікуди не потрібно було тікати - і тим не менше він кілька тижнів чи місяців спокійно і зважено вивозив бабло та дорогоцінності, і своє Міжгір'я покинув цілком обдумано...

 

Сука, Путін не то шо вибрав момент забрати Крим та підпалити Донбас - він це все готував, а Янукович йому в цьому чемно допомагав, роками розвалюючи економіку, армію та силові структури.

За гарантії він це робив, за велике бабло, за спокійну пенсію ґдє-то в Сібірі - я хз.

Змінено користувачем pent@gon
Link to comment
Share on other sites

Я все це бачу десь так:
1. Неважливо, був Янукович чи не був завербованим КДБ - це формальність.  На рівні глав держав відносини будуються іншим чином. Тут не спрацьовує формула "Наказ - виконання".
2. В 2010 Янукович знав, що в нього борг перед Путіним за підтримку ще з 2004-го. Цей борг мав чітке визначення - прологнація перебування флоту РФ в Криму, необхідні Путіну кадрові призначення, Митний Союз
3. Одразу після набуття президентства, Янукович повертає весь борг, окрім вступу в МС  - саме з цим пов'язане така поспішність в підписанні харківських угод. Янукович розумів, що це треба робити швидко, поки суспільство в нокауті - пізніше повернути борг Путіну буде складніше.   
4. Дуже ймовірно, що на цей момент Путін не планував заподіювати розроблений сценарій окупації України, інакше навіщо було пролонговувати перебування флоту та й давати знижку на газ? Тим паче, що ще світило приєднання України до МС.
5. Янукович  вважав, що він з Путіним майже розрахувався по боргах (залишалося тільки приєднання до МС, для чого був потрібен час) і може перейти до нормальних економічних відносин. Але помилився: варто йому було бодай раз прогнутися перед Путіним, як виникли нові вимоги - газ по надмірній ціні, українські стратегічні підприємства під контроль Росії, розкол України по лінії "бандерівський фашизм" - "дєди воєвалі", гуманітарний реванш Росії в Україні. 
6. Янукович відверто образився, почав торгуватися з Путіним за газ, навіть дозволив собі шантаж євроінтеграцією. На нього почався шалений тиск Кремля, а  Європа та суспільство відчули коливання Януковича й поставили йому ультиматум. 
7. Протягом Мадану Путін зрозумів, що Янукович вже не здатен керувати державою під дудку Кремля ні при яких політичних розкладах в Україні, тож останній був виведений з гри і на скору руку запущений раніше підготовлений сценарій окупації. 

 

Змінено користувачем d2den
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так оно и есть. Любой кто занимал пост хоть директора завода, хоть директора автобазы - был на крючке у КГБ. А  как судимый Янук стал директором автобазы (очень блатная и денежная должность в совдепии) - это загадка, на которую у кремлевских товарищей есть ответ. Так что он еще с тех времен законтаченный, по самое не балуйся. Как и вся наша остальная "элита". Кстати про Пороха. Мы забываем, что изначально основной бизнес делал не он, а его отец, сыночек позже подключился. Отец был при совдепии крепко повязан с фарцовщиками и прочими "интересными" вещами, так что под колпаком он был полюбе. Будем смотреть, не потянутся ли ниточки  от КГБ-ФСБ к Пороху младшему.

 

Поэтому Янук мог с самого начала исполнять миссию - сдать все Путину, за это получил возможность воровать миллиардами. А когда "мавр сделал свое дело" - убежал с самолетом нала, получив соответствующую команду.  Есть вообще такая версия, что его тупо запаковали и вывезли, внедренные заранее  в его охрану спецы, а его мнение про это уже никого не волновало.

 

Эта гипотеза правильна, но скорее всего детали узнаем много лет спустя.

Link to comment
Share on other sites

 

 


 Есть вообще такая версия, что его тупо запаковали и вывезли, внедренные заранее  в его охрану спецы, а его мнение про это уже никого не волновало.

 

До сраки ці конспіративні версії.

 

Є ж чітке відео як він спокійно керує погрузкою картин та золота в Міжгір'ї.

Є відео як він з любовницею спокійно, чинно грузяться у вертоліт - типу, "тікають"...

Link to comment
Share on other sites

НМД ви ставите не те питання. Чому втік з Києва - може бути тисяча пояснень. Найочевидніше - це був етап плану хуйла, як Бартка і написав.

Чому він втік з Харкова - ось питання!

Чому він не попросив допомогу в Путіна проти азвєрєвшей хунти?

Якби він це зробив, я сумніваюсь , що Турчинов і Ко так швидко перебрали б під себе силовиків (принаймі більшість з них) - люди Яника посипались якраз після його втечі. Якби він не злився в Харкові бої б зара справді йшли за Юго-Восток а не всередині Донбасу.

Але він в Харкові спасував... чому?

Link to comment
Share on other sites

ІМХО ви помиляєтеся, коли думаєте, що у Путіна та Росії був якийсь план щодо України. Це неправда. Вони завжди щодо України мали мінімум кілька різних планів, причому всі ці плани втілювалися в життя одночасно і паралельно. А далі згідно з розвитком кожного з цих планів якомусь з них надавався пріоритет. Тому аналізуючи поведінку Росії, майте на увазі, що якщо якась подія випадає з того плану, що ви розглядаєте - це не значить, що даний план не мав місце. Це значить, що ця подія - з іншого їхнього плану, який був запущений паралельно з тим планом, що ви розглядаєте.

Змінено користувачем svo1973
Link to comment
Share on other sites

Скажімо, якщо вони підтримували Януковича та збиралися керувати Україною через нього як маріонетку, це зовсім не заважало Росії фінансувати всередині України організації, що ставили собі на меті повне руйнування України як такої. Це просто два різні паралельні плани, що здійснюються одночасно. Це має сенс - якщо провалюється якийсь один план, то продовжують втілюватися решта.

Link to comment
Share on other sites

На момент з'їзду в Харкові в крим вже війшли війська хуйла. План анексії був запущений. Легітимізувати вторгнення проханням легітимного (умовно) Яника - святе діло... але Яник злився.. чому?

Я чув версію, що його тупо вхопив інфаркт і поки його добу відкачували, шанс Юго-Востока було втрачено

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

НМД ви ставите не те питання. Чому втік з Києва - може бути тисяча пояснень. Найочевидніше - це був етап плану хуйла, як Бартка і написав.

Чому він втік з Харкова - ось питання!

Чому він не попросив допомогу в Путіна проти азвєрєвшей хунти?

Якби він це зробив, я сумніваюсь , що Турчинов і Ко так швидко перебрали б під себе силовиків (принаймі більшість з них) - люди Яника посипались якраз після його втечі. Якби він не злився в Харкові бої б зара справді йшли за Юго-Восток а не всередині Донбасу.

Але він в Харкові спасував... чому?

 

Коломойський втрутився

 

Я пам'ятаю пост Філатова на ФБ - звернення з матюками до гепи-допи та інших ригівських підстилок - що з ними буде, якщо вони поїдуть до Харкова

 

Після того багато хто з них туди не поїхав, запланований шабаш провалився і янук здриснув у Ростов.

Link to comment
Share on other sites

Точна відповідь від Богословської:

 

"Але я Вам чесно скажу, що після зустрічі з Путіним, це було 27 жовтня в Сочі, Янукович змінився абсолютно. Це була людина з мертвими очима. І він більше ні з ким не спілкувався."

 

"– Ви мали змогу особисто поговорити з ним?

 

Інна Богословська: Ні. Він вже не зустрічався практично ні з ким, крім свого найближчого оточення весь 2013 рік. Спілкуватися з ним було неможливо. Я спілкувалася з ним через Рибака. Через найбільш старих членів Партії регіонів, які завжди його були друзями. Але навіть і вони вже тоді не могли на нього вливати. І було зрозуміло, що буде вибух. Буде вибух – держава та суспільство не потерплять такого розвороту. Я завжди казала: ви розігнали автомобіль до швидкості 200 км на годину і натиснули на гальма. Нічого, крім аварії, того, що ми розіб’ємо лобом скло, не буде."

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...