Перейти до змісту

Лоліта, руссо шоубізнес


Гість Хома

Recommended Posts

  • 4 months later...

Безотносительно к ебальнику лоло. Раз ее слушают - то значит она востребована как артист у определенной части населения. То что она не обладает совершенной фигурой..ну еба, друзя, ну тяжко это ащета, форму держать , претензий нет, разве что паршиво выставляет интимные части чела, что выглядит отталкивающе.

Я о другом

Мне она противна своей засраной ватной позицией. Своим отношением к родине. Ну уехала, ну поешь у кацей - не сри на страну, а ?

Чмо оно.


И не токо она...

 

Щас начну вставлять видеоцитаты Мопса

Link to comment
Share on other sites

такой, как єта лолита (кстати, как єту хабалку зовут на самом деле?) есть в моем представлении бройлерная фубля

 

Справка: Лоліта Марковна Мілявская, має квартиру навпроти нової школи біля стадіону в Києві

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Владимир Романенко ну и правильно_) а для всех хитрожопых медиабля..й ставим песню дорожная от группы ленинград)

 

https://youtube.com/watch?v=AQqiUusn04k

Змінено користувачем convex
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Сняли с поезда, забрали в Нацгвардию :weep:

 

Ти подивись яка калірована уйобіщна блядіна - дитиною хворою загороджується :shok: Сама покинула, по дядькам скаче, дитина без матері сиротою виросла, а тепер вона нею прикриває свої злочини :shok: От тварюка :X

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мілявська каже, що обома руками за анексію Криму, тому що "там не загинули люди, як це сталося в Донецьку". На думку артистки, якби Росія не окупувала півострів, то там би була війна.

 

"Я впевнена. Ось Одеса. Найбільш мирне місто, а там людей заживо палили. Це що? Я була неодноразово в Криму на гастролях. Так, я чула там деякі неприємні речі. Але всі при цьому говорили: господи, спасибі, що у нас не стріляють, ми трьома руками за те, щоб бути в Росії", - наголосила вона.

 

"А я всього лише за те, щоб не було війни. І те, що Крим відійшов без бою - для мене найперший показник", - додала Лоліта.

 

Більше того, Мілявська каже, що ті "кілька тисяч киян", яких вона знає, не вважають, що Росія анексувала Крим:

 

"Ніхто в Києві не говорить, що росіяни щось окупували. Кажуть, що ними козел управляє. Що народ дійшов до зубожіння. Що одна влада - скоти. І друга влада теж скоти. І знімають серіали про те, що у них відбувається, висміюють це. Єдине, що у них це дозволено на телебаченні, звичайно. У нас такі жарти б не пройшли".

:gigi:

 

 

 

"Вы делаете все, чтоб я, бл#дь, забыла язык украинский", - певицу Лолиту не пустили в Украину

:weep:  :tu:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вы делаете все, чтоб я, бл#дь, забыла язык украинский", - певицу Лолиту не пустили в Украину

 

Про її українську в школі вчителі певно казали "не знав, не знав, та й забув" :weep:

Ехала на Україну :nose3: не доїхала :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...