Перейти до змісту

Так що, юльки були праві?


Гість Хома

Recommended Posts

чего засуетились, потроха? еще и сто дней не прошло, а вы уже в поросячьих кизяках по уши...и опять, дрыщеподобные, будете стонать, что вы этого не хотели, оно само так получилось.. :pleasant:

  • Upvote 4
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Так коли там на Турівський зарплата?

шось задерживают.. видно медведчук не перечислил.. тьфу, бля, он же теперь соратник педро.. видно совсем нам дефолт будет.. :nose3:

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:consul: Ет, нєт ОлдБой, ТО вже не примазуйтесь. :punish:  Юльок так юльок. :D

 

Шось вечорами активність пропала, і про пецю нема шо сказать поганого чищо? :beee:  Чи дєньгі коньчились, нє? :sad:  Шось пріунилі юльки. :not_i:  Скучьнакакта, ніпайму. :nea:

 

:corn:

Не выполнена норма по смайлам.

Еще штуки три нужно раскидать по сообщению.

Соберитесь и в следующий раз будьте внимательнее.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

За сокрытие принадлежности к (думающим людям) юлькам - наказание умножается на три. Сообразно военному времени.

:fp1:

 

"юлек" и "думающий" это нонсенс.

Думающие они думают, а не кокарды на лоб лепят.  Думающий человек хорошо подумав не станет записываться во всякие секты.  Даже если это Братство Воны

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Повернувся після де якої паузи, роботи багато

Кажуть що тут жульйо вже заправляє і банить

Чи гон ?

так до влади прийшла фашингтонская хунта.

Link to comment
Share on other sites

якіж ви блядь всі дрібні

 

Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки свого существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше Лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мыши... пардон, как крисы... Потому что это же Человек! А тот, который он, это он, он тоже человек, невчёный, но... зачем же?! Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но нет!©

Link to comment
Share on other sites

А що власне не так з вибором Порошенка президентом? Моє розуміння що людям набридли нескінченні аматори і вибір був зроблений на користь людини з хорошим досвідом державного управління і з хорошим досвідом бізнеса. Плюс дипломатична освіта картину теж не псує.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это не "юльки вдруг оказались правы".

Это сработала аксиома номер 2 политической теории

"Нельзя избирать президентом человека с бизнесом во вражеской стране".

Просто мудрый украинский народ решил проверить ее собственным лбом :(

Хотя честно говоря такой скорости слива я от Пороха не ожидал ;o

а чо вы лошары пиндосские столько десятилетий кенедей и бушей выбираете?

вы получается более тупые чем даже по версии задорнова.

Link to comment
Share on other sites

А що власне не так з вибором Порошенка президентом? Моє розуміння що людям набридли нескінченні аматори і вибір був зроблений на користь людини з хорошим досвідом державного управління і з хорошим досвідом бізнеса. Плюс дипломатична освіта картину теж не псує.

"Не так" то шо Вону опять не выбрали. Сволочиказлыпредатели! ААААА паламалипасочкипарушили! :245: 

Одним словом нетотнарот и фсепрапала :pardon: 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А що власне не так з вибором Порошенка президентом? Моє розуміння що людям набридли нескінченні аматори і вибір був зроблений на користь людини з хорошим досвідом державного управління і з хорошим досвідом бізнеса. Плюс дипломатична освіта картину теж не псує.

Дійсно, таке щастя країні один раз на 300 років. Проте незадовільні завжди є, але їх, якщо без фальсифікацій, 10-12 і всі тут, на ФУПі. 

Link to comment
Share on other sites

раскажітє  :nose3:

давайте свою версию..

я лично не знаю..

он дед мороз в истериках бьётся шо 28им пиздец если не введут войска... :D

х\з

шо оно будет

 

Підпишуть асоціацію і переведуть єврореформи у режим імітації. Путлер скаже, що попереджав усіх про наслідки і розпочне втілювати план помсти Україні. Під це миротворчі дії Порошенка стануть ще більш миролюбними (за виключенням кількох днів імітації бурхливої діяльності) і полягатимуть у співпраці з рашою задля силового приборкання менш контрольованих кремлем банд на сході на користь контрольованих, та встановлення конструктивного діалогу з новоросіією, де-юре якої не буде, але де-факто з'явиться.

 

Я голосував за Тимошенко, але ще є, наприклад, Тягнибок, Ляшко, Ярош. Вважаю, що будь-хто з них кращий за Порошенка.

причем тут юля?

все старье - юща,мороза,кравчука,кучму и всех,кто там был

 

Питання кращій-гірший, старий-новий лише відволікають від головного: придатний-непридатний. Потрібні люди, здатні і згідні демонтувати стару систему і завезти до нас по імпорту з ЄС нову "під ключ". До того моменту будь-які спроби фрагментарних реформ приречені - система перетравить і нових, і кращіх. Неможна казати, що всі у нашій владі не розуміють безальтернативності виконання цієї умови задля успіху країни. От Луценко зовсім нещодавно про це казав, АЛЕ поки не став позолоченим гвинтиком старої системи. Отже, успішний лідер-реформатор за замовчуванням має бути ворогом існуючої системи. Це, до речі, надає чіткий інструмент для перевірки кандидатів на придатність. Якщо система поводиться з такими людьми як з ворогами, - це наші люди.

А при чому тут Юля? При тому, що окрім неї поки не засвітилося нікого, хто одночасно задекларував би розуміння необхідності заміни системи і готовність очолити цей процес, + мав би достатній для цього особистий політичний ресурс у світі.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А що власне не так з вибором Порошенка президентом? Моє розуміння що людям набридли нескінченні аматори і вибір був зроблений на користь людини з хорошим досвідом державного управління і з хорошим досвідом бізнеса. Плюс дипломатична освіта картину теж не псує.

І чому ця людина "з хорошим досвідом" в кінці лютого відмовилась від посади голови ВР? Чому не запропонував чіткого плану встановлення миру? Чому він не брав участь в переговорах з Януковичем під час революції? Де виборці побачили хороший досвід? По-моєму, це схоже, що досвід Порошенка не дуже хороший.

Змінено користувачем Мешканець дороги
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

засвоєнню уроку заважає сама юля. не буде юлі і цей критерій вибору відпаде сам собою 

если б ие не било - счастье настало б автоматически. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

А еще колосальная проблема в кадрах и своей комманде которая может сделать реформы ...

Суть до дела пеця проипет как юсченко корзину доверия ... так и не реализовав нифига толкового ... да еще и под тяжестью войны ...

Не тільки в кадрах.а і в населенні(в широкому розумінні того слова-типу від села до села).Чи готово воно зразу і назавжди відказатися від того,як жили поколіннями? По закону.а не по "решать дела"? По закону,а не по знайомству,по телефонному праву,за мзду малую? Не гнутися перед чиновником,а через суд його шприлити? ОХ І СУМНІВАЮСЯ я що народ готовий до того НА ДІЛІ,а не на словах.

Link to comment
Share on other sites

І чому ця людина "з хорошим досвідом" в кінці лютого відмовилась від посади голови ВР? Чому не запропонував чіткого плану встановлення миру? Чому він не брав участь в переговорах з Януковичем під час революції? Де виборці побачили хороший досвід? По-моєму, це схоже, що досвід Порошенка не дуже хороший.

 

По-моєму це плюс, не вип`ячував своє Я, а показав себе командним і системним гравцем. Я так розумію що більшість виборців саме так його поведінку і розцінили.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...