Перейти до змісту

Євробачення


LAR

Recommended Posts

Кримські  голоси  рахуються  від  України,  так  що  Росії  додадуться.  Хіба  би  кримчани  не  віддали  свої  голоси  Росії.

Бо  севастопольські  бабусі  та  дідусі  навряд  чи  Євробачення  дивляться.  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Національна телекомпанія України відмовилася від участі у міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2015" на користь впровадження в країні громадського мовлення. Про це йдеться у повідомленні НТКУ.

"Нестабільна фінансова, політична ситуація, військова агресія зі сході, анексія українських територій – усі ці процеси змушують НТКУ зосередитися на головному: якнайшвидшому створенні громадського мовлення в Україні. У зв'язку з цим доводиться ретельно оптимізувати будь-які витрати", - заявили у телекомпанії.

Водночас там сподіваються, що у 2016 році Україна знову відправить своїх виконавців на цей конкурс.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

финны дуркуют.

 

на этот раз - умственно неполноценные.

ну все, победа.

Все  може  бути.  Але  особливо  не  здивували.  Може  я  просто  не  тямлю  щодо  їхніх  можливостей.

Link to comment
Share on other sites

 та да.

 

смотрите в следующих сериях:

 

- церебральные паралитики ведут трамвай\

- дауны-няни

- олигофрены - ведущие "Что, где, когда"

 
Ударник у них точно был олигофрен.
Не знаю, может новая фишка толерантности, дать возможность выступать неполноценным людям.
Link to comment
Share on other sites

Все  може  бути.  Але  особливо  не  здивували.  Може  я  просто  не  тямлю  щодо  їхніх  можливостей.

 

что может быть?

 

Это типичный позорный цирк уродцев под слезу умиления  :td:

 

 

Одна девушка на голосе краины сказала на камеры, что понимает, что ей ничего не светит, ибо у нее - две ноги, она не африканской наружности, и ее мама - не алкоголичка.

 

Нет драмы для картинки и вышибания слезы.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...