Перейти до змісту

Євробачення


LAR

Recommended Posts

Спасибо шведу за победу
 
http://f5.s.qip.ru/soytzuyq.jpg
 
 
 
 Теперь  ИКЕА точно кирдык :
 

http://f6.s.qip.ru/soytzuyF.jpg


...
(с)
 
 
 

Слышали, как в зале кричали "Суки!!!"
Русская поддержка...
 
УРА   :dirol:


 
 https://www.youtube.com/watch?v=_mMSHlEMm_Q

Змінено користувачем sanykrimea
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Шо я вам скажу :)

 

Смотрели только финал, просто чтоб иметь представление. Да и вообще, процесс голосования захватывающий.

 

Для себя отметили, что раз Евровидение - это конкурс эмигрантов, то очевидно, что кацапы расползаются по Европе и голосуют за своих.

 

В общем, мои выводы:

Латвия и Эстония - ватников у них еще много, бимба замедленного действия, хотя в Латвии не сомневался даже.

Литва - наши люди!

 

Бывший совок и некоторые славяне - то понятно, что кацапам дали 12. Но блин, немцы!!!  :fp1:  :fp1:  :fp1:

 

В принципе, раися выступила неплохо, но незаслуженно выдавила Италию со 2-го места.

 

P.S. пересмотрели заодно Сердючку, все-таки зачотный был треш от нее :) Все, что она исполняла потом -  :bluet:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а вообще выигрыш раиси тоже было бы весело, распил очередного олимпиарда и мракобесие скрепоносителей было б обеспечено 

 

угу, краще б росія виграла. менше б на війну бабла лишилось

Link to comment
Share on other sites

смотрел отрывками. самые потешные были ... норвежка пела: я в огне !... а надо было: я во льду :weep: и еще мужичок - кнеж из черногории :fp1: такой комично-пафосный :D , русскую не смотрел - пошел чистить зубы и умываться :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Блін, це я ледь не зурочив днями, коли сказав, що це не пісня Гагаріної :diablo:  

Півфінали не дивився, виступ росіян переглянув десь в інеті - вона невпевнено почала тоді виступ, лише наприкінці оговталася й до фіналу пройшла. А учора дивився шоу цілком. Фінал взагалі був непоганий, якщо не найкращій за всі часи, "сцена" - повний ульот! Серед учасників, яких особисто відзначив, реально у лідерах опинилися практично усі підряд до 6 місця, крім німкені з 0 голосів :pardon:

Коцапам пощастило виступати 25-ми з 27. До їх виступу перемогу віддавав шведу. Але цього разу Поліна виступила просто фантастично від початку й до кінця. Аж закралася підозра - чи не під стимуляторами вона? Якби не хуйло з його політикою, виграла б, напевно.

 

На Першому було альтернативне голосування України, в залік воно не йшло. Так от, потрапити на сторінку під час нього мені не вдалося. А через кілька хвилин по закінченні голосування, до оголошення навіть перших результатів нацголосувань, увійшов і перелякався - українці віддали коцапам 15%, шведу 13, а перемогли в нас не зовсім фаворити естонці з 16% (мені з прибалтів латвійка більше сподобалася). Лише спільними зусиллями Європа врятувала нас від чергового дня пуйлової побєдьі  :fuck:

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...