Перейти до змісту

Загиблі бійці за Д/ЛНР. Почуття


Potato

  

112 користувач проголосував

  1. 1. Вата яка загибла в боях за Новоросію..

    • Сумую. Бо кожне життя дароване богом
      6
    • Мені пофіг
      10
    • Задоволений. Чим більше знищать, тим менше вати
      96


Recommended Posts

Варіант 3.

 

Збережене життя вати - це втрачене життя українця + загроза Україні. Отже, вату - в рефрижератор!

 

P.S. Ніколи не вірив у абсолютні і абстрактні цінності. Справжні цінності відбираються у тяжкому і некрасивому виборі.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ватнику loportek не понравилась тема :gigi:


я наверное за пункт 2 все-таки. как бы хорошо когда террористов уничтожают, но от того когда смотри на их трупы радости нет. просто пофиг

Link to comment
Share on other sites

Это трагедия в любом случае.

Но мы сейчас можем выбирать только между нашей трагедией и чужой.

И я предпочитаю, чтобы трагически окончилась история ваты, но не наша.

это 100%

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

С любой стороны есть случайные люди. Люди, которые легко поддаются влиянию, идут на поводу окружающих. Любая смерть - это трагедия, тем более, что гибнут молодые пацаны. Мне бы хотелось, чтобы террористов поскорее уничтожили, но радости от этого процесса я не испытываю. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Сложный выбор, скорее свего мне их жалко потому что долбоебы, а с другой стороны эти долбоебы натворили столько чудес что и жалеть их не стоит, короче не могу определиццо....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Свой вариант.

 

Нихуя не жалко. А нехуй хуйнёй заниматься

 

Радости как таковой нет

 

 

слушно, слово "задоволений" надо убрать и получится хороший вариант 3

Бо задоволеним войной быть нельзя.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Некоректне опитування.

 

Жалкую сильно за нашими, які гинуть ні за що.

Абсолютно рівно дихаю за долею всього Донбасу. Вони мають те шо мають і зробили вони це сообі самі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я мама

 

Воює покоління моїх дітей

 

Це жах і відчай

 

З нашої сторони гинуть НАЙКРАЩІ - вата і русскіє нацисти вбивають самих мужніх, рішучих, здатних на дії, відповідальних за долю своїх сімей і Батьківщини, патріотів і просто справжніх чоловіків, тобто сіль нашої землі знищують

 

А за русскую імперію воюють в кращому випадку русскіє націоналісти з мрійників-ідеалістів, всі решта - тупо агресивні русскіє наці, бандити і шелупонь

 

Як чиїхось синів, батьків, братів - їх жалко, а як ворога - НІ.

 

Радіти смерті будь-кого - патологія.

Зціпивши зуби, вбивати окупантів - норма

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ватнику loportek не понравилась тема :gigi:

я наверное за пункт 2 все-таки. как бы хорошо когда террористов уничтожают, но от того когда смотри на их трупы радости нет. просто пофиг

Тобі пофіг? 

А їм не пофіг! Ти для них - мішень! 

Хехе, мішень лояльно відноситься до свого убивці - дурдом!

До речі, дворнягам також пофіг. 

Їм лиш би ковбасу та сучку...

Link to comment
Share on other sites

как показало время..они наших людей не жалеют....они наших людей уничтожают....человеческая жизнь ценна...но не в этом варианте...покрайней мере уже.

Link to comment
Share on other sites

Ватники хочуть розрушити Україну. В будь якій країні це кримінальний злочин.

А в рад союзі за це розстрілювали.

А в разі того, що розрушення України відбувається за підтримки ззовнішнього агресора расії, ці люди працюють на користь агресора. І є зрадниками і повинні бути знищені.

Link to comment
Share on other sites

З однієї сторони Бог дарує життя всім і любить всіх однаково.  Ватніки жили/вуть на українській землі  і ненавидять її, вбивають корінне населення, сприяють війні ------ значить мусять бути ліквідовані. Було достатньо часу розібратись і  переглянути свої погляди, аж з листопада минулого року. Це міг бути кращий варіант. Але цього не сталося, значить один вихід --- очищення української землі. Вони перші взяли зброю і розпочали підтримку війни. Їх не шкода. Так що 3 пункт.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...