Перейти до змісту

Про юлефобію (з Фейсбука)


Snowflake

Recommended Posts

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=700698843330972&id=100001725891022

 

Не можу мовчати, коли бачу як активно формується в інф.просторі одна й та ж ідея, що нібито Тимошенко щось старе, аналогічне Януковичу, що вона не має права йти в політику, та декілька відомих пропагандистських кліше на зразок: "крала", "лазаренко", "газова принцеса" чи взагалі ідіотські закиди про зачіску та підбори..
А тих хто підтримує та шанує цього політика, памятає ії особисту принципову боротьбу та самопожертву - виставляють чи рогулями, чи зомбованими бабцями.
Я підозрюю, що іноді може дратувати притаманна "пафосна" мова, якою вона спілкується з трибуни, може це не подобається? Але, наприклад, мене особисто, це не дратує, бо вважаю, що політик чи державний діяч, має бути компетентним, але й ще має бути трохи митцем, трохи поетом, вміти суспільні запити перетворити на ємкі та гуртуючі ідеї-фрази. У всьому світі ця рекламна політична демагогія, як елемент виборів - є невід'ємною частиною суспільного життя. Але чомусь у випадку ЮТ - це щось дуже обурливе..
Також дивує, що рівноцінної атаки немає на Порошенко, наприклад (який де-факто — мільярдер, можливо олігарх та працював безпосередньо в уряді Януковича), Клічко, чиї здібності на інтелектуальних рингах ще під питанням ( не кажучи про природу фінансування партії, та бажання будь що, домовитись з Януковичем в час боїв)..
Ми вже з роззявленими ротами слухаємо Богословську, яка природньо для себе "перетікає" з партії до партії, також легко міняє свої погляди в залежності від кон'юнктури..
Я би не став агітувати, але не мовчатиму, коли йде просто спрямоване цькування чи шалена диспропорція у критиці, не на користь шанованого особисто мною, багатьма недурними людьми, політика та діяча Юлії Тимошенко.

Прошу всіх, якщо навіть не сприймаєте ЮВ, свою особисту неприязнь не транслюйте, або якось аргументуйте , будь ласка!
Не можна так просто обливати брудом людину, на практиці -послідовного борця з бандою..

Краще давайте неупереджено трохи подивимось-послухаємо, давайте намагатись зважено робити висновки ..

На мою думку, не варто відмовлятися від такого потужного політика, шанованого, як це не парадоксально, в світі, не з'ясувавши для себе по-справжньому що є правда..
Я бачу три залізобетонні факти, які поки ніхто не заперечив:
1) Чотири роки вся "правоохоронна система" Януковича ( та й не тільки) рила на Юлю компромат, бо це б навіки-вічні позбавило б їх від постійної необхідності виправдовуватись перед ЄС.
Нарили тільки своє ж лайно. Яким і "оперували" всі ці роки.
2) Можна було б і не сісти, не піддаватись витонченим тортурам, загрозі життю - домовитись. Впевнений, що пропозиції надходили.
І знаєте, якщо людина пройдисвіт та злодій, то за самозбереження така людина на багато що йде.. Навряд чи буде опонувати так, як ЮТ в самі безнадійні для себе моменти, якщо згадати.. Адже ніхто не міг спрогнозувати Майдан, мало хто в нього вірив.
3) Згоден--
не свята. Але.
Вона людина.
Така ж сама як і ми.
Тому здатна і робити помилки і виправляти їх.
Я впевнений у ії мотивації щось змінити в цій країні, бо було багато часу подумати,а ще більш мене запевняє сьогоднішня агресивна кампанія проти Тимошенко із самих першіх годин після звільнення. Таку кампанію можна створити тільки за гроші. Хто платить, навіщо?

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Прошу всіх, якщо навіть не сприймаєте ЮВ, свою особисту неприязнь не транслюйте, або якось аргументуйте , будь ласка!

 

Та запросто!

Чому при поверненні Юлі, одна з перших конкретних її пропозицій:

 

- Нам треба встановити закон, щоб у громадян було право 1 раз на 5 років робити референдуми. Тоді не буде таких прикрих випадків як зараз.

 

 

Поясняю, Юля хочет ограничить реально нормальный закон:

1. Юля хочет ограничить всеукраинский референдум. После одного про-политического (подстроенного), второй уже от инициативы народа нереально сделать в ближайшие 5 лет.

2. Юля сравнила настоящий всеукраинский референдум с незаконным референдумом (сбор бумажек) по праву по процедуре. И назвала это действие "прикрістю" реально нормального! закона в виде Конституции....

Link to comment
Share on other sites

Кстати, на просторах нета муссируется интересный вопрос -а где же это "весь мир" поднятый Йулей на борьбу с хуйлом? Куда ж делся весь "боевой задор"?

Или как, раз выборы в очередной раз просраны, лично для ВОНЫ борьба с хуйлом уже не актуальна?

А наиболее злые языки утверждают, что ВОНА решила пересидеть с такой гниленькой мыслишкой - а вдруг у хуйла что-то и выгорит, тогда к кому он обратится - а к корешам по аххуенному газовому контрахту, разумеется.

 

Впрочем, ничему не удивлюсь B-)

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rustam OldBoy я бачу декілька причин і механізмів. Найбільша група юлєфобів, це власне проросійський електорат, іще недавно це був електорат Януковича. По суті вони ненавидять Україну і всі проукраїнські політичні сили. А оскільки із цих сил Тимошенко є найсильнішимлідером, то основна ненависть падає на неї. Це справжня причина, а уже вторинно вони маскуються за "воровка, афєрістка і т.п" Друга група це ющенківці. Там образа за кумира. Вони вважають Тимошенко винною за крах Ющенка як політика. Мовляв, якби не Тимошенко, то все у нього вийшло би. Знову ж, причина справжня у переживанні образи за нікчемне президентство Ющенка, а вторинно шукають причини а ля "кремлівська шпіонка, грігян-капітельман і т.п.". І третя група - це люди, які загалом ненавидять усе неординарне. Вони ненавидять її за зовнішність, за косу, за одяг, за те що вона жінка, за те, що не втекла коли переслідували, за успіхи у бізнесі, за успіхи у політиці... Ці займаються тим, що намагаються кожен її крок, що не вписується у прокрустове ложе їх життєвих принципів, заземлити. Очорнити і таким чином зробити зрозумілим для себе. У тюрмі сидить, бо вкрадені гроші не захотіла віддавати. Реприватизацію почала, щоб собі усе забрати. У політику пішла, щоб бути як Кучма і т.д., і т.п. Таких людей дратують вчинки, на які вони не здатні. Тому тільки зробивши у власній свідомості усіх такими як самі, або гіршими, вони здатні заспокоїтись.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хочу виділити ці слова з статті:

дисвительно.  А то стали кагто уже забывать за ЮльВладимеравну, непарядак :fp1:

ЗЫ

статю не четал, аргументировать не буду)

ЗЗЫ

Юля дура 8-) 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Кстати, на просторах нета муссируется интересный вопрос -а где же это "весь мир" поднятый Йулей на борьбу с хуйлом? Куда ж делся весь "боевой задор"?

Или как, раз выборы в очередной раз просраны, лично для ВОНЫ борьба с хуйлом уже не актуальна?

А наиболее злые языки утверждают, что ВОНА решила пересидеть с такой гниленькой мыслишкой - а вдруг у хуйла что-то и выгорит, тогда к кому он обратится - а к корешам по аххуенному газовому контрахту, разумеется.

 

Впрочем, ничему не удивлюсь B-)

не забывай при упоминании ахуенного газового контракта, вспоминать всю предысторию.

я имею в виду отзыв ющенкой нашей делегации и отказ от цены 235, после которой хуйла порвало и он взвинтил цену.

и зиму на пороге (если бы прикрыли газ и порвало системы отопления, все бы орали юля сука людей заморозила)

так же не забывай, что контракт подписал Дубина, а не Юля.

и конечно не забывай, что согласно контракту, поднимать вопрос цены можео было в любой момент. (раздел 4)

это уже чтобы считать себя объективным.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ларчик ненависти, открывается просто - погорельцы на кредитах. Народ бездумно гребущий кредиты, умом обижен, ему дали по ящику "виновника" его бед, вот и поливают, как научили в родном колхозе. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rustam OldBoy я бачу декілька причин і механізмів. Найбільша група юлєфобів, це власне проросійський електорат, іще недавно це був електорат Януковича. По суті вони ненавидять Україну і всі проукраїнські політичні сили. А оскільки із цих сил Тимошенко є найсильнішимлідером, то основна ненависть падає на неї. Це справжня причина, а уже вторинно вони маскуються за "воровка, афєрістка і т.п" Друга група це ющенківці. Там образа за кумира. Вони вважають Тимошенко винною за крах Ющенка як політика. Мовляв, якби не Тимошенко, то все у нього вийшло би. Знову ж, причина справжня у переживанні образи за нікчемне президентство Ющенка, а вторинно шукають причини а ля "кремлівська шпіонка, грігян-капітельман і т.п.". І третя група - це люди, які загалом ненавидять усе неординарне. Вони ненавидять її за зовнішність, за косу, за одяг, за те що вона жінка, за те, що не втекла коли переслідували, за успіхи у бізнесі, за успіхи у політиці... Ці займаються тим, що намагаються кожен її крок, що не вписується у прокрустове ложе їх життєвих принципів, заземлити. Очорнити і таким чином зробити зрозумілим для себе. У тюрмі сидить, бо вкрадені гроші не захотіла віддавати. Реприватизацію почала, щоб собі усе забрати. У політику пішла, щоб бути як Кучма і т.д., і т.п. Таких людей дратують вчинки, на які вони не здатні. Тому тільки зробивши у власній свідомості усіх такими як самі, або гіршими, вони здатні заспокоїтись.

оці 3 категорії ненависті і є квінтесенцією "справжнього" українця!

Link to comment
Share on other sites

інтєлєктуальная еліта подтянулась   :gigi:

http://s019.radikal.ru/i625/1407/dc/be12aacfc532.jpg

Ларчик ненависти, открывается просто - погорельцы на кредитах. Народ бездумно гребущий кредиты, умом обижен, ему дали по ящику "виновника" его бед, вот и поливают, как научили в родном колхозе. 

http://s019.radikal.ru/i625/1407/dc/be12aacfc532.jpg

Link to comment
Share on other sites

от ше одну звіздюліну напишу і все - піду краще американською політикою страждати, або вино попивати. заіпала ця українська політика з її вічними мерзотниками і злочинцями у владі! значить, шо мене ше зацепило? пригадуєте, коли юлю тимошенко тільки випустили з в’язниці? тоді, в страшному нічному києві наші деякі патріоти з автомайдану не побігли лапати чи доганяти втікаючого хряка, а зробили «шлагбаум» юлі - зупинили машину, в котрій її везли, і почали нагло грузити:
- ви сматрітє, юлія владіміровна!!! ви уже нє в ту украіну вазврасчаєтєсь! ви в другую страну вєрнулісь! ми нікаму нє пазволім!!! бла-бла-бла-бла-бла!!!

і передвчора, на святкуванні новообраного президента, на цій спільній забаві учасників і палачів майдану, не знайшлося ні одного такого патріота ні з автомайдану, ні з самого майдану, шоб зробити такий самий «шлагбаум» тим, хто має безпосереднє відношення до законів 16 січня, до терору проти майдану, до організації сепаратистських терористичних дій на сході україни. 

не знайшлося жодного живого чоловіка, який, хоча би, просто підійшов до мерзотника і сказав йому, що він мерзотник...
 
 
10371971_880605081966258_906367052351125
 
Змінено користувачем OldBoy
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Кстати, на просторах нета муссируется интересный вопрос -а где же это "весь мир" поднятый Йулей на борьбу с хуйлом? Куда ж делся весь "боевой задор"?

Или как, раз выборы в очередной раз просраны, лично для ВОНЫ борьба с хуйлом уже не актуальна?

А наиболее злые языки утверждают, что ВОНА решила пересидеть с такой гниленькой мыслишкой - а вдруг у хуйла что-то и выгорит, тогда к кому он обратится - а к корешам по аххуенному газовому контрахту, разумеется.

 

Впрочем, ничему не удивлюсь B-)

 

 

отвечяем: тьотя Тоня повела еще в апреле отряд истребителей, но видно ЖыПыЭс сбойнул и они заблудились

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

оці 3 категорії ненависті і є квінтесенцією "справжнього" українця!

 

 

нащастя ні. 

це три ознаки калєрованих шароварних блядот, влучно названих дрищами.

у мене враження про справжню Україну сформоване в дитинстві, проведеному у бабусі в селі на Полтавщині.

доброта, сентиментальність, терпіння, толерантність... особливо українських жінок, таких ніде немає

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

нащастя ні. 

це три ознаки калєрованих шароварних блядот, влучно названих дрищами.

у мене враження про справжню Україну сформоване в дитинстві, проведеному у бабусі в селі на Полтавщині.

доброта, сентиментальність, терпіння, толерантність... особливо українських жінок, таких ніде немає

 

 

максімально зафоловіл  :tu:  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

нащастя ні. 

це три ознаки калєрованих шароварних блядот, влучно названих дрищами.

у мене враження про справжню Україну сформоване в дитинстві, проведеному у бабусі в селі на Полтавщині.

доброта, сентиментальність, терпіння, толерантність... особливо українських жінок, таких ніде немає

тому я слово "справжній" і взяла в лапки, що мала на увазі, як правильно зазначили Ви, не українців, а національно стурбованих осіб... 

Змінено користувачем Snowdenova
Link to comment
Share on other sites

отвечяем: тьотя Тоня повела еще в апреле отряд истребителей, но видно ЖыПыЭс сбойнул и они заблудились

 

Кремлядi не користуються пиндоским жи-пи-есом. Їм хуйло нахаляву видав глонас!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"не знайшлося жодного живого чоловіка, який, хоча би, просто підійшов до мерзотника і сказав йому, що він мерзотник..."

 

 
 
 

 

 

"не знайшлося жодного живого чоловіка, який, хоча би, просто підійшов до мерзотника і сказав йому, що він мерзотник..."

 

 
 
 

 

 

 

дуже характерна картинка.

 

і так весь час.

Змінено користувачем Merche
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ще один /а юльок/овна. :consul:  Я ніколи не користуюсь поганими словами. :66:  Мені здаєцця, що від цих юльковатників  і їх проплачених писанин я скоро можу матюкатись. :blush2:

:triniti: але я не хочуууууууу

 

ЮЛЬКИ ГЕТЬ З ЦЬОГО РЕСУРСУ. Зробіть собі свій    якийсь там  -голік і облизуйте тему вана хоч з ранку до самого вечора. :fan_1:

  • Upvote 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Ще один /а юльок/овна. :consul:  Я ніколи не користуюсь поганими словами. :66:  Мені здаєцця, що від цих юльковатників  і їх проплачених писанин я скоро можу матюкатись. :blush2:

:triniti: але я не хочуууууууу

 

ЮЛЬКИ ГЕТЬ З ЦЬОГО РЕСУРСУ. Зробіть собі свій    якийсь там  -голік і облизуйте тему вана хоч з ранку до самого вечора. :fan_1:

да есть таких как минимум два.  Но чет не сидится им там :pardon: 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

"не знайшлося жодного живого чоловіка, який, хоча би, просто підійшов до мерзотника і сказав йому, що він мерзотник..."

 

 
 
 

 

 

 

дуже характерна картинка.

 

і так весь час.

 

хде картинко? Абажаю картинки http://s019.radikal.ru/i625/1407/dc/be12aacfc532.jpg

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...