Перейти до змісту

Про юлефобію (з Фейсбука)


Snowflake

Recommended Posts

 

 


Зробіть собі свій

 

Тай вних вже є - "Дурдом". Вони звідти усіх "дрищiв" повиганяли тай самі розповзаються, бо немає кому вже нести благу звістку про Багіну. 

 
А дуже їм хочеться. Вони ж анічого іншого не вміють. Лише проповідувати.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ти неуважний, Вєня.

шукай - знайдеш. :)

я не тока невнимательный, я есчо и ленивый.  И вообще пороков не счесть.

Одно тока и достоинство, что Юлю не люблюhttp://s019.radikal.ru/i625/1407/dc/be12aacfc532.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще один /а юльок/овна. :consul:  Я ніколи не користуюсь поганими словами. :66:  Мені здаєцця, що від цих юльковатників  і їх проплачених писанин я скоро можу матюкатись. :blush2:

:triniti: але я не хочуууууууу

 

ЮЛЬКИ ГЕТЬ З ЦЬОГО РЕСУРСУ. Зробіть собі свій    якийсь там  -голік і облизуйте тему вана хоч з ранку до самого вечора. :fan_1:

інтелектуали повилазили! боже, які тупі, недалекі, а головне неосвідчені створіння!

 

шаровари напяли, вишиванку нарипили і гайда в город до бджіл! при цьому ще не поскупили по дорозі на жінку прикрикнути!

 

"справжні" українці!

Змінено користувачем Snowdenova
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Тай вних вже є - "Дурдом". Вони звідти усіх "дрищiв" повиганяли тай самі розповзаються, бо немає кому вже нести благу звістку про Багіну. 

 
А дуже їм хочеться. Вони ж анічого іншого не вміють. Лише проповідувати.

 

якесь там брацтво, нє? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

 

Тай вних вже є - "Дурдом". Вони звідти усіх "дрищiв" повиганяли тай самі розповзаються, бо немає кому вже нести благу звістку про Багіну. 

 
А дуже їм хочеться. Вони ж анічого іншого не вміють. Лише проповідувати.

 

херасе проповеди :fp1:

Я и юлефобом то стал после их проповедей :gigi:

інтелектуали повилазили! боже, які тупі, недалекі, а головне неосвідчені створіння!

 

шаровари напяли, вишиванку нарипили і гайда в город до бджіл! при цьому ще не поскупили по дорозі на жінку прикрикнути!

 

"справжні" українці!

http://s019.radikal.ru/i625/1407/dc/be12aacfc532.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я не тока невнимательный, я есчо и ленивый.  И вообще пороков не счесть.

Одно тока и достоинство, что Юлю не люблюhttp://s019.radikal.ru/i625/1407/dc/be12aacfc532.jpg

и все на что способен на форуме прокричать - Путин ...уйло!

 

а от этого никому не холодно и не жарко! одна болтовня!

Link to comment
Share on other sites

кстатє, угадайте чиїх постів найбільше у єдиній на першій сторінці гілочці про Тимошенко?   :gigi:

 

щас від душі засере гілочку, а потім почне заламувати руки і кричати "задолбалі ви со своєй Тімошенко, нєужелі нєочєм больше поговоріть"   :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Ще один /а юльок/овна. :consul:  Я ніколи не користуюсь поганими словами. :66:  Мені здаєцця, що від цих юльковатників  і їх проплачених писанин я скоро можу матюкатись. :blush2:

:triniti: але я не хочуууууууу

 

ЮЛЬКИ ГЕТЬ З ЦЬОГО РЕСУРСУ. Зробіть собі свій    якийсь там  -голік і облизуйте тему вана хоч з ранку до самого вечора. :fan_1:

Дрищйобнуте, а не пішло би ти з цього ресурсу?  :punish: 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

я знаю, Вєнєчка, я знаю... ))

да и то кагто так все..  Нелюбовь какаята хиленькая, без задора камсамольского.

Не то что у адептов по отношению к иноверцам. Ни разу никому даже гадости никакой не сделал.

Получаюсь ваще без достоинств :sad: 

и все на что способен на форуме прокричать - Путин ...уйло!

 

а от этого никому не холодно и не жарко! одна болтовня!

канешна-канешна.  Вы говоритеhttp://s019.radikal.ru/i625/1407/dc/be12aacfc532.jpg

Link to comment
Share on other sites

кстатє, угадайте чиїх постів найбільше у єдиній на першій сторінці гілочці про Тимошенко?   :gigi:

 

щас від душі засере гілочку, а потім почне заламувати руки і кричати "задолбалі ви со своєй Тімошенко, нєужелі нєочєм больше поговоріть"   :fp1:

задолбалі ви со своєй Тімошенко, нєужелі нєочєм больше поговоріть :fp1: 

Link to comment
Share on other sites

так наслухався проповідей, що аж сам став проповідувати... шароварщину

 

Точно. Угорець-йульок красномордий Асандор заiпав по самi помiдори. Вiн навiть був звинуватив мене у тому, що я свій нік у мад'ярів поцупив. ги-ги. Отаки онi, йульки.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще один /а юльок/овна. :consul:  Я ніколи не користуюсь поганими словами. :66:  Мені здаєцця, що від цих юльковатників  і їх проплачених писанин я скоро можу матюкатись. :blush2:

:triniti: але я не хочуууууууу

 

ЮЛЬКИ ГЕТЬ З ЦЬОГО РЕСУРСУ. Зробіть собі свій    якийсь там  -голік і облизуйте тему вана хоч з ранку до самого вечора. :fan_1:

атвянь, ну сама знаешь кто ты :lol2:  :weep:  

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Точно. Угорець-йульок красномордий Асандор заiпав по самi помiдори. Вiн навiть був звинуватив мене у тому, що я свій нік у мад'ярів поцупив. ги-ги. Отаки онi, йульки.

опускатися до Вашого рівня ведення дискусії я не буду!

 

бо Ви - неотесане, хамовите, та ще й тупе українське бидло!

 

одним словом - справжній український МУЖЧИНА!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


став проповідувати... шароварщину

Це  ви  про  косу,  примітивно (не  стильно)  закручену  навколо  голови?  Ще  й  коли  вуха  стирчать.  Краса!  Правда,    коли  та  голова  починає  говорити  "кааліція",  то  вже  на  "шаровари"  не  схоже.  Швидше  "ВАТНІК".

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дама может киздовать в другие ведки, прихватив свои смайлеги немного дебильные...  :pleasant:

Ну как так можно?  Из-за какого-то фантома произведенного воображением оскорблять реального собеседника ;o

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це  ви  про  косу,  примітивно (не  стильно)  закручену  навколо  голови?  Ще  й  коли  вуха  стирчать.  Краса!  Правда,    коли  та  голова  починає  говорити  "кааліція",  то  вже  на  "шаровари"  не  схоже.  Швидше  "ВАТНІК".

ні це я коли, українські посадовці напялять вишиванку і клянуться в любові до України. оце і є шароварщина, коли бігають на всіх кутках і київських печерських підворотнях - таких як АП и Парламент - викрикують, як вони люблять Україну, а самі не здатні навіть своїх дітей навчити не те, що української, а будь-якої іншої мови!

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...