Перейти до змісту

Вот оно шо: Истерика, вранье и шантаж от БЮТ


ЦеDzip

Recommended Posts

Инна Б. мочит убютков

єто все равно что Джек Потрошитель потрошит Чикатило- оба персонажа мерзостные но результат меня устраивает

кстати по приколу....можно забить в каких списках окажется.....

у ляшка наврядли,а вот у Пети в партии думаю..да.

Link to comment
Share on other sites

Не факт.  Все сплановано так, щоб Юля в парламент не потрапила. Дрищі можуть трохи забутися у тривожному сні.

гы)))

 

думаешь..БЮТ не наберёт 3-5% проходного бала??

я не уверен в этом если честно.

Link to comment
Share on other sites

Майдан стояв за злуку з ЄС. Пеця підписав, але ратифікація відкладається на невизначений час. І Майдан наче задовольнив, і Путлеру підмахнув. І заводики в паРашці залишилися у Пеці...

В програші тільки Україна... Дякуємо 54%-м!

Не стоит благодарности.  На моем месте так поступил бы каждый :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

 

Спочатку Україну заполонили донєцькі. Тепер-віннєцкі. Коли ж нарешті панувати в Україні буде український народ??

 

Це ж які? Хоружівські? Ніби ж уже панували... 8-:

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

та ти не пизди на Пастора, він ще може у Петі в списку буде, будеш йому анус вилизувати   :fp1:

а шо он не пойдёт по спискам Юли?? ;o ;o ;o

 

если так то зря.....

он мне смерть как не нравился....потом когда крым проебали....я его просто ненавидел.....

а когда он стал главой верховной рады...так даже зауважал...оказалось чел на своём месте.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Оце ходив в магАзин. Зустрів знайомого. Він наш, але аполітичний. Ось такий симбіоз.
Сказав йому, що наробив Порошенко і про відставку Яценюка. І навіть він ледве не сів на лантух з цукром, що в магАзині. Каже, він що ебнутий, цей Порошенко? Як це так, йде війна, а він знищує коаліцію та уряд? Ну постояли з ним, матюками цього карамельного підора пообкладали.

То я хочу сказати. що Порошенко, це сформований ренегат.

А далі метафори.

Він, як комета, летить на Україну. 
За ним тягнеться шлейф дрібних ренегатиків, які не більше ніж шлейф.
Поки коливаюся, Тягнибок також в цьому шлейфі?

І тут два сценарії.
Або він влучає в Україну, знищує себе та своїх холуїв, при цьому завдає руйнувань та безліч смертей.
Або в нас є зброя, що здатна знищувати комети, і ми його знищуємо.

Здається, скоріше всього відбудеться перший варіант.....

Link to comment
Share on other sites

 

Яценюк вкотре показав, що розумничок - пішов дуже красиво. Певне, побачимо його ще не раз у верхніх ешелонах.
А от прихід Гройсмана залишає враження, що: 1) були донецькі -- приходять вінницькі; 2) комусь сильно припекло тут і зараз привести до влади одну політитичну силу. Так сильно, що одним махом розвалили коаліцію, підклали свиню Сєні і рахують рейтинги, щоб витягнути їх до дати виборів. 
PS/ Насправді - прислать би їм всім повістки з військкомату.

Link to comment
Share on other sites

Це вiн з чийого боку воює? За наших або за терористів?

да не пизди уже....

я понимаю...можно на юльков гнать как хоч(по делу)....но геройского мужика не трожь...понял.

Link to comment
Share on other sites

 

И. Богословская  :gigi:  :tu:
 
Осознав, что придется идти на перевыборы и потерять власть, <...>
 
Яценюк подал в отставку.

Щось у мене тут не сходиться. Якщо перевибори і втрата влади так лякають - для чого їх пришвидшувати і відмовлятися від влади? 8-:

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

гы)))

 

думаешь..БЮТ не наберёт 3-5% проходного бала??

я не уверен в этом если честно.

Десь була інфа, що в АП готують якийсь такий варіант виборів, щоб туди не могла потрапити жодна стара партія. Тільки нові. Для цього й відбуваються метаморфози різних простітутських партій. Я вже третій день про це тут товкмачу.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Десь була інфа, що в АП готують якийсь такий варіант виборів, щоб туди не могла потрапити жодна стара партія. Тільки нові. Для цього й відбуваються метаморфози різних простітутських партій. Я вже третій день про це тут товкмачу.

 

а хіба такі "варіанти" (закони про вибори) приймає АП? чюдєса якісь

Link to comment
Share on other sites

Щось у мене тут не сходиться. Якщо перевибори так лякають - для чого їх пришвидшувати? 8-:

Питання за яким законом - це раз. А по друге - неможливість прийняти купу термінових законів і суча підстава Сєні, вірніше, спроба підстави.

Link to comment
Share on other sites

интересно...а если Сеня на выборы пойдёт сам- без мамки?...Юльки Сеню будут мочить?

что будут делать юльки еще вопрос, а вот потроха уже перешли в фазу гиперактивности.. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Десь була інфа, що в АП готують якийсь такий варіант виборів, щоб туди не могла потрапити жодна стара партія. Тільки нові. Для цього й відбуваються метаморфози різних простітутських партій. Я вже третій день про це тут товкмачу.

это не реально..раз...

а два -если каким то образом и придумают о такой фигне как вы сказали....то они партии переименуют и досвидос....

п.с.

Не говорите херни...юредически это не реально.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...