Перейти до змісту

Вот оно шо: Истерика, вранье и шантаж от БЮТ


ЦеDzip

Recommended Posts

ну а чим тобі вони не подобаються, що ти в житті досяг такого видатного, щоб говорити про них зі зневагою?  за ніками стоять дорослі люди із освітою, сімями, певним соціальним статусом.

Невже ти кращий від когось із них, рибачок?

 

:weep:  :lol2:

 

і ми їх даже можем пронумєровать єтіх достігших кандідатов в кандідати

 

http://durdom.in.ua/public/timoshenko/IMG_1161n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У коровок и котов с дурдома, как его заработать? Тебе вот удалось! Поздравляю.. :weep:

 

Вибачаюсь, але Коровка з дурки до цього "списку" анiякого вiдношення не мала.

Його составила, якщо менi не зраджує пам'ять, Тетяна _ДП або Віра, а картинку намалював Дворник.

 

Ніхто ні вкого не питав, включати когось до списку, чи ні. Але перша трійка-п'ятірка, носилася з цим списком, як дурні з писаною торбою. Й зараз все ще носяться, як бачимо.

 

OldBoy у тiчаси був адмiном та модером Дурдому. Вiн повинен все це добре пам'ятати, але чомусь раптом став забудькуватим. Вмене є багато чого, що я міг би йому нагадати, але тут для цього не місце та не час.

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

 

абориген

 

http://www.marshruty.ru/PhotoFiles/0/0/2/7/002715c0338e4fa3b06b6629017d8fed/large/11.jpg

Мелко дед. В стиле 12-стульного отца федора засунуть свой короткий карандаш в замочную щелку и совершать фрикции ;)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мелко дед. В стиле 12-стульного отца федора засунуть свой короткий карандаш в замочную щелку и совершать фрикции ;)

 

 

тоісь, внучок, про "Как корабль назовут так он и плавать будет.." ет ти нєподумавши пістанул? 

 

биваєт, слєдующій раз сначала думай.... головой

Link to comment
Share on other sites

Вибачаюсь, але Коровка з дурки до цього "списку" анiякого вiдношення не мала.

Його составила, якщо менi не зраджує пам'ять, Тетяна _ДП або Віра, а картинку намалював Дворник.

 

Ніхто ні вкого не питав, включати когось до списку, чи ні. Але перша трійка-п'ятірка, носилася з цим списком, як дурні з писаною торбою. Й зараз все ще носяться, як бачимо.

 

OldBoy у тiчаси був адмiном та модером Дурдому. Вiн повинен все це добре пам'ятати, але чомусь раптом став забудькуватим. Вмене є багато чого, що я міг би йому нагадати, але тут для цього не місце та не час.

 

 

аааааааааа, ясно  :weep:

 

"пєрвий", спрячь спісок, юля вєрньоцца і тогда она потрєбуєт: а дайтє мнє моїх вєрних і тєрпєлівих кандідатов в кандідати! :fp1:

і сразу в Раду!

Link to comment
Share on other sites

тоісь, внучок, про "Как корабль назовут так он и плавать будет.." ет ти нєподумавши пістанул? 

 

биваєт, слєдующій раз сначала думай.... головой

Выпей ноотропов и включи мозг батюшка. Перевожу..

-какая компания собралась таков и авторитет

Link to comment
Share on other sites

аааааааааа, ясно  :weep:

 

"пєрвий", спрячь спісок, юля вєрньоцца і тогда она потрєбуєт: а дайтє мнє моїх вєрних і тєрпєлівих кандідатов в кандідати! :fp1:

і сразу в Раду!

Автомашину куплю с магнитофоном, пошью костюм с отливом, и в Ялту  :gigi:

 

 

l_352479d5.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Саме так, це був я.    :shuffle:

 

Я був тодi (2008-й?) за Йулю, але, вчасно зіткнувшися у дурці з тими, кого вона могла привести до влади, за собою паровозиком, я позбувся цієї убюточної єресі одразу тай на завжди.

 
Дякуйбогові.   :)

 

 

 

кстатє, ти б посоромився так брехати.

 

це був не 2008, а літо 2010 року. Стало ясно що Тимошенко нікого до влади не приведе, і ти різко змінив орієнтацію.

отак воно було.

Змінено користувачем OldBoy
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Автомашину куплю с магнитофоном, пошью костюм с отливом, и в Ялту  :gigi:

 

 

l_352479d5.jpg

 

 

 

и в Ялту, которую Юля с Нестором Ивановичем ядерным оружием освободит к тому времени 

:lol2:

Link to comment
Share on other sites

и в Ялту, которую Юля с Нестором Ивановичем ядерным оружием освободит к тому времени 

:lol2:

С космических звИздАлетов, заправленных водорослями. Ну ты в курсе  B-)

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ну ось не бреши

 

Брешуть тут лише собаки та бютораси.

 

Коровка з'явилася у дурцi приблизно в один час з вашим асандором. До того часу вже жодна бютосрань не придумала б включати мене у свої списки.

 
Дерьмовий ти чоловічок, Олдбой, тобі про це ще ніхто не казав? Дрібний, нерозумний, злобний... Типовий убюток.
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Брешуть тут лише собаки та бютораси.

 

Коровка з'явилася у дурцi приблизно в один час з вашим асандором. До того часу вже жодна бютосрань не придумала б включати мене у свої списки.

 
Дерьмовий ти чоловічок, Олдбой, тобі про це ще ніхто не казав? Дрібний, нерозумний, злобний... Типовий убюток.

 

 

 

тебе що, натикать писком у ту гілочку?

Link to comment
Share on other sites

Ладно дед не ругайся. Пороть мы тебя все одно будем, но до такого нельзя опускаться. Будешь хамить, уж тогда не взыщи :K

 

 

по-чєловєчєскі звичайно тебе жаль.... хоча з іншого боку.... нема ума - щитай каліка. це правильно   :(

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Ариана,

 

Ну? И сколько страниц будет длиться этот беспредметный срач?

Тихо..... Не спугни. Пока они тут срач разводят, можно нормально пообщаться в других ветках :shuffle:

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

по-чєловєчєскі звичайно тебе жаль.... хоча з іншого боку.... нема ума - щитай каліка. це правильно   :(

Я тебя, как врач пожалею и не буду отвечать на грубость. Но попытка прыгнуть в депутаты из дурдома? Надо же... :weep:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

аааааааааа, ясно  :weep:

 

"пєрвий", спрячь спісок, юля вєрньоцца і тогда она потрєбуєт: а дайтє мнє моїх вєрних і тєрпєлівих кандідатов в кандідати! :fp1:

і сразу в Раду!

Так він руку ,що мамця потиснула так і не миє.надіється,що потім наступні неофіти секти в раку положать і будуть поклони бити за житіє святого олдбоя і сектантської мамки Юьї Качанівської.Холоп з прицілом живе На віка нетленку організовує :lol2:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я тебя, как врач пожалею и не буду отвечать на грубость. Но попытка прыгнуть в депутаты из дурдома? Надо же... :weep:

 

 

я ж не знаю куди ти пригав, в дурдом чи із дурдома.

я свою роботу люблю і ніколи ні в партії не вступав, ні про політичну карєру навіть не думав.

 

а все що ти мені приписуєш, не більше ніж проекція твоєї гнилої донбасяцької душоночки, яка підказує, що всі тобі винні, всі тебе обікрали, і з гімна ти вискочиш тільки стрибнувши в депутати.

Link to comment
Share on other sites

я ж не знаю куди ти пригав, в дурдом чи із дурдома.

я свою роботу люблю і ніколи ні в партії не вступав, ні про політичну карєру навіть не думав.

 

а все що ти мені приписуєш, не більше ніж проекція твоєї гнилої донбасяцької душоночки, яка підказує, що всі тобі винні, всі тебе обікрали, і з гімна ти вискочиш тільки стрибнувши в депутати.

Ты и правда дурачок.. Храни тебя Господь.

Link to comment
Share on other sites

Я тебя, как врач пожалею и не буду отвечать на грубость. Но попытка прыгнуть в депутаты из дурдома? Надо же... :weep:

Ну шо за маячня?  Ніхто там нікуди не збирався плигати. Була зустріч.  Список складала якась Ніна Іванівна, здається. Я пам"ятаю трохи той срач. От тая Ніна кудись  і пнулась. І ще сказала Юлі, що ДД вже  не існує.  Щось таке там було.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...