Перейти до змісту

Не бонба, але.


Аліє

Recommended Posts

Бесчеловечный роман широкоизвестного сетевого автора рассказывает о торжестве западной демократии на Урале. Рыба сгнила с головы. Засевшие в Кремле агенты влияния других стран сделали свое черное дело под прикрытием гуманистических либеральных лозунгов. Коррумпированные политики продали Россию, разрешив ввод натовских войск для контроля за ядерными объектами и "обветшалыми" пусковыми установками. Так пришел знаменитый Полный Песец. Холод, тьма. Голодные одичавшие жители некогда развитого промышленного города истребляют друг друга за пригоршню патронов или пластиковую бутылку крупы. Во что превращаются люди на грани выживания, как происходит естественный отбор в условиях тотальной катастрофы, кем становится простой обыватель в мире насилия - многие страшные тайны скрывает в себе "Мародер".

:P

Змінено користувачем Sotka
Link to comment
Share on other sites

ростовскую, так и быть, мы подхватим

ну и крым, само собой

 

Мало! Часть Краснодарского,Воронеж, Белгород, Курск.     Але мені цікаво ось що. Я не сумніваюсь, що імперія рухне.  Імперія здоровенна.  Просто так не розпадеться. Уламки ж літатимуть. Які вони будуть?

:consul::shok::scare3:

 

Дєвачькі, ви шо? Нам би свої кордони сберегти, стіну побудувать височеннл-шороченную, для чо нам ці ватники? У вас такі глобальні плани, що я нічо вже не можу зараз робити. Скажіть шо ви пошуткували. :bat:

Добавляю --- Крим наш, спору нема.

 

:triniti:

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Крим  татарам

 

Ні-іііі!  Крим  наш.  Наші  галицькі  князі  там  княжили,  коли  турків  і  татарів  ще  на  світі не  було.

До  речі,  у  16  ст.  українців  у  Криму  було  більше,  ніж  усіх  разом  взятих.  Не  вчіть  москальської  історії.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Зачем на куски паРаши? Своего дерьма мало?

Бо  свято  место  пусто  не  бывает.  Не  ми,  то  інші  прихватять,  і  не  факт,  що  не  "Газпром".  Це  я  так  образно.

Як  сьогодні  Свобода  розтлумачує  плани  Яценюка  приватизувати  ГТС -  опиниться  в  руках  ГП.

Link to comment
Share on other sites

Бо  свято  место  пусто  не  бывает.  Не  ми,  то  інші  прихватять,  і  не  факт,  що  не  "Газпром".  Це  я  так  образно.

Як  сьогодні  Свобода  розтлумачує  плани  Яценюка  приватизувати  ГТС -  опиниться  в  руках  ГП.

це вони розяснювали вранці того дня перед розпадом коаліції і тим самими викрили плани правлячих партій, які не хочуть виборів, це ПР і БЮТ.

 

от ви всі за приєднання територій. так, вірно, але не забуваймо. що краснодарський край є донором постачання сепаратистів. кубанські козаки так само чекають, коли хтось прийде і їм рай побудує. ментально вони далекі від українців, в них залишились лише українські пісні і говірка, а не мова і навіть не суржик. ви хочте другий дамбас у ще більших маштабах? мені шкода кожного нашого військового, який загинув на цій війні.

я  ЗА приєднання територій, які належали Україні, але громадянство треба давати тільки після вивчення історії і української мови це  і відповідно здані  тести на :pleasant: українськість.це без гумору.

 

зи. чи пані Шпилька не відчуває трохи гумору, бо мені ся незрозуміло -1? :rotate:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

зи. чи пані Шпилька відчуває троха гумору, бо мені ся незрозуміло -1?

За  гумор  +10,  але  земля  -  то  святе.  Я  гукаю  скрізь  і  всюди, що  Кубань,  Придністров я,  Тамань -  то  наше!  і  нінікому-нікому, борони, Боже.  Отака  вже  я   захланна. 

 

Ми тут  і  так    з  гумором  шкуру  невбитого  ведмедя  поділили.  

І  Вам, Нoney flower,  від  мене  теж  смайлик.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

З такими темами треба іти на ЦУГ,фору,щоб ватників в шал вводити.А тут,вважаю,серйозний форум і дурні прожекти просто не солідно постити.Нам не потрібна теритолрія з ворожим по складу мислення населенням і рамках однієї держави.нам би переварити в одну оноріднодумаючу масу то що маємо.щоб бу в один нарід.патріотичний.розумний і мудрий.І тоді ми САМІ зможемо зробити з країни лялечку.А території,додаткове населення-то міфи старого мислення.яке до речі так міцно тримає хуйлостанівців.Порядок треба наводити в себе в тому домі що маєте.а нге гребти все під себе і більше нічого не робити.не продуктивно це.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Порядок треба наводити в себе в тому домі що маєте.а нге гребти все під себе і більше нічого не робити.не продуктивно це.

Зробимо  навколо  буферну  зону.  Це  так,  щоб  москалям  не  дісталося.  Не  з їмо,  то  хоч  понадкусуємо.

Link to comment
Share on other sites

Розпад ПаРашки може бути лише після розпаду Мутного Сортиру. Так що, спочатку відваляться Білорусія та Казахстан. Можливо відвалюватися будуть таким же чином, як і Україна: з тероризмом та війною. А вже потім і сама ПаРашка почне розпадатися.

Link to comment
Share on other sites

У меня вопрос....нахуя нам там всякие ростовы и кубани??.....

шоб потом они голосовали за руський мир??

и требовали второй гос язык??

Повна  українізація  української  Кубані.  Повернемо  все  взад.  Хто  не  здасть  через  рік  іспиту  з  мови,  той  нє  жилєц,  я  маю  на  увазі  в  Україні.  Коротко  і  без  дискусій.  Ніяких  демократій

Link to comment
Share on other sites

 

 

шоб потом они голосовали за руський мир??

Ну во-первых, никто не обещал брать земли вместе с аборигенами. А во-вторых, никто не обещал аборигенам избирательное право.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

За  гумор  +10,  але  земля  -  то  святе.  Я  гукаю  скрізь  і  всюди, що  Кубань,  Придністров я,  Тамань -  то  наше!  і  нінікому-нікому, борони, Боже.  Отака  вже  я   захланна. 

 

Ми тут  і  так    з  гумором  шкуру  невбитого  ведмедя  поділили.  

І  Вам, Нoney flower,  від  мене  теж  смайлик.

:consul: і де він, Ваш смайлик? :acute:

:girl_sigh:

Link to comment
Share on other sites

і де він, Ваш смайлик?

Та  я  ці  премудрості  ще  не  вмію  робити.  Влом,  чесно  кажучи,  то  шукати.  Простіше  написати:  smile!!!!

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ось

:shok:

Дякую,  скопіювала.  Даруйте  смайликовому  чайнику,  але  де  Ви  то  багатство  тримаєте,  так  щоб  було  під  руками?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Дякую,  скопіювала.  Даруйте  смайликовому  чайнику,  але  де  Ви  то  багатство  тримаєте,  так  щоб  було  під  руками?

 

Можна ще так робити:

 

коли вам треба поставити в дописі смайл ви пишете мені в приват, який смайл потрібен зараз, я відповідаю дописом з цим смайлом, вам залишається тільки зробити копі-пастє

 

Наприклад: терміново потребую зелений з вибитими зубами

Відповідь:  :gigi:

 

:pardon:

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...