Перейти до змісту

Хто ви за віросповіданням? (нормальна голосувалка)


Газда

  

116 проголосували

  1. 1. Хто ви за віросповіданням, шановнi панi та панове?

    • Буддист
      4
    • Грекокатолик
      16
    • Католик (Римо-католицька церква)
      5
    • Мусульманин
      0
    • Невіруючий (атеїст, агностик, тощо)
      48
    • Православний (Київського патріархату)
      13
    • Православний (московського патріархату)
      12
    • Протестант (баптист, лютеранин, тощо)
      4
    • Юдеянин
      1
    • Інше (можна вказати в пості)
      13


Recommended Posts

плутати атеїзм та агностицизм - невігластво.

 

не голосував

Агностицизм — слабка форма атеїзму. Носії агностицизму бояться осуду затурканої боговірної більшості, тому й вживають евфемізм "я агностик".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

я угадаю эту мелодию с двух нот

 

большинство начало быть верующими сразу после распада ссср и выхода из влксм ? я угадал ? :gigi:

Костел помню с малых лет. Крестили еще младенцем, в Хмельницкой области, не разглашая. По сегодняшней день чувствую себя в костеле уютно и в безопасности.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

і все ж таки, я б розділив атеістів та агностиків. Оскільки, агностики визнають можливість існування Бога та навіть можуть вірувати в нього. А отже вони не є атеістами. Агностики просто не можуть бути адептами якоїсь конкретної конфесії, бо не можуть прийняти на віру, або спростувати те, що не має матеріальних підтверджень.

Link to comment
Share on other sites

Родился в семье протестантки-романтика и коммуниста-производственника.  Придерживаюсь мнения, что бога в общепринятом понимании, нет но жить надо так будто бы он есть, глядишь тогда и наработаешь себе на что-нить более интересное чем просто компостом стать после смерти

Змінено користувачем Veni-vidi
Link to comment
Share on other sites

і все ж таки, я б розділив атеістів та агностиків. Оскільки, агностики визнають можливість існування Бога та навіть можуть вірувати в нього. А отже вони не є атеістами. Агностики просто не можуть бути адептами якоїсь конкретної конфесії, бо не можуть прийняти на віру, або спростувати те, що не має матеріальних підтверджень.

Уговорили :) практически каждый второй - агностик либо атеист
Link to comment
Share on other sites

я угадаю эту мелодию с двух нот

 

большинство начало быть верующими сразу после распада ссср и выхода из влксм ? я угадал ? :gigi:

 

Брехня!

Паски как пекут сейчас, так и в сисисиере пекли B-)

Link to comment
Share on other sites

я угадаю эту мелодию с двух нот

 

большинство начало быть верующими сразу после распада ссср и выхода из влксм ? я угадал ? :gigi:

Почему?  Всегда верили.  В светлое будущее

Link to comment
Share on other sites

Агностицизм — слабка форма атеїзму. Носії агностицизму бояться осуду затурканої боговірної більшості, тому й вживають евфемізм "я агностик".

та нікого вони не бояться, просто атеїзм певною мірою "релігія агресивна" (релігія боротьби з релігією), а агностики живуть зха принципами "не чіпайте мене і я вас не чіпатиму"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...