Перейти до змісту

Тетяна Чорновол: Прощай Кабмін


Resident

Recommended Posts

Любий підрозділ уряда має бюджет. Це аксіома.

Тицьніть мені в цей підрозділ, бо я, мабуть, сліпий:

 

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D1%80%D1%8F%D0%B4_%D0%90%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%8F_%D0%AF%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%8E%D0%BA%D0%B0#.D0.A1.D0.BA.D0.BB.D0.B0.D0.B4_.D1.83.D1.80.D1.8F.D0.B4.D1.83

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

От вікіпедія як джерело це дійсно троління і лінощі. іди на http://www.kmu.gov.ua/ і буде тобі щастя.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ось що що а створити нову структуру в уряді ніколи не складно. Важко позбутися старої і непотрібної. Це аксіоми бюрократії.

 

Ось що що а створити нову структуру в уряді ніколи не складно. Важко позбутися старої і непотрібної. Це аксіоми бюрократії.

тільки якщо є бажання більшості бюрократії.Це тобі не в приваті сказав і якщо не виконали-з манатками на вихід.Ти думаєш золвсім в іншому ,навіть не паралельному потоці........А то що добрий позасистемний активіст просто "пропав" у системі бюрократичного пробуксовувавння-не вона перша і не остання.там її сильні сторони виявилися якраз дуже чутливими і не потрібними.рідко коли активіст добре працює і може себе проявити яскраво у бюрократизованому  і зашореному по останній параграф середовищі.часом "сіра мишка" на секретарській роботі може зробити більше ніж величезний начальник присланий з активіського форуму.Бо.......вона(мишка) знає СИСТЕМУ з середини до останньої гайки,а активіст-тільки по уяві.Чорновіл попала не на своє місце і добре,що швидко зрозуміла це.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Все це було б сумно, якби не було смішно. 

 

Йульчиха Чорновол дорікає йульку Яценюку, йульку Яремі та йульку Авакову, що вони не хочуть боротися з йульківською корупцією у йульківському уряді, у йульківськiй прокуратурі та йульківськiй мусорцi. 

 

Внаслідок чого, вона йде з йульківського Уряду, щоб піти у Раду за списками йульків, щоб своїм ім'ям привести туди ще більше йульківських тушок-корупціонерів. 

 

Несповідимі шляхи твої, Господи.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

 

Все це було б сумно, якби не було смішно. 
 
Йульчиха Чорновол дорікає йульку Яценюку, йульку Яремі та йульку Авакову, що вони не хочуть боротися з йульківською корупцією у йульківському уряді, у йульківськiй прокуратурі та йульківськiй мусорцi. 
 
Внаслідок чого, вона йде з йульківського Уряду, щоб піти у Раду за списками йульків, щоб своїм ім'ям привести туди ще більше йульківських тушок-корупціонерів. 
 
Несповідимі шляхи твої, Господи.

 

При  цьому  обмаравши  прізвище  Кличка,  бо  якісь  його  люди (чомусь  не  вказані)   кришують  тих,  з  ким  вона  бореться.  Як  на  мене  це не  зовсім  чесно.  Чомусь  мені  здається,  що  ці  слова  про  Кличка  є  ціною  прохідного  місця  (думаю  в  десятці).  Так  що  хай  іде  з  Богом  з  тієї  посади.  

Якщо  їй  навіть  і  щось  обіцяли  після  Майдану,  то  ніхто  тоді  не  знав,  що  буде  війна  і  боротьба  з  корупцією,  хоч  і  важлива,  але  найважливіша  проблема  тепер.  Якщо  не  дали  фінансування,  то  там  на  війні  воно  більш  необхідне.  Могла  залучити  гроші  на  стороні.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наскільки я розумію проблема Тані у відсутності системного підходу. Хапалася за все сама, причому завжди за останнє що їй здавалося важливим, не доводячи попереді справи до кінця.

 

Яценюка я можу тут легко зрозуміти. Коли до тебе вважай кожного дня прибігають і смикають за рукав, що ось дай мені негайно це, оте що я хочу.

 

Правильно тут цинік писав, є система. Треба розуміти як вона працює, а не смикати всіх своїми хатєлкамі.

Link to comment
Share on other sites

Чорновіл,як і парубій і інші ідеалісти ( це звичацйно дуже натягнуто,але) спіткнулися на способі змінити дію бюрократичної машини і обломали зуби.Що характеризує їх позитивно-зрозуміли  що то не їх стихія і забралися.Не пристосувалися :tu: .але нічого серйозного не зробили , :td: щоб хоч спробувати зламати цю махіну.Але і на цьому спасибі їм.Може іншим ідеалістам підскажуть не повторювати їх помилок у владі.

Link to comment
Share on other sites

Наскільки я розумію проблема Тані у відсутності системного підходу. Хапалася за все сама, причому завжди за останнє що їй здавалося важливим, не доводячи попереді справи до кінця.

 

Яценюка я можу тут легко зрозуміти. Коли до тебе вважай кожного дня прибігають і смикають за рукав, що ось дай мені негайно це, оте що я хочу.

 

Правильно тут цинік писав, є система. Треба розуміти як вона працює, а не смикати всіх своїми хатєлкамі.

Бо Таня привикла давити на почуття,щоб досягнути свого,а тут "москва сльозам не вірить" і треба мати лужену шкіру і залізні яйця з цинічним поглядом на все і вся.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Бо Таня привикла давити на почуття,щоб досягнути свого,а тут "москва сльозам не вірить" і треба мати лужену шкіру і залізні яйця з цинічним поглядом на все і вся.

Бабло треба мати у кількостях з 9-ма нулями... ("Політика - це концентрована економіка." (с) )

Link to comment
Share on other sites

В наших умовах "вміння працювати у владі системно" дуже погано пахне. Наскільки я розумію, Тетяна не особливо й сподівалася на успіх антикорупційного бюро за збереження старої системи, але всеж-таки сподівалася на якісь зміни, завдяки зміні облич у виконавчій владі. І отримала негативний, але корисний досвід і висновок: ніякої боротьби з корупцією в базованій на ній системі бути не може. Однією гарною людиною з розумінням цієї істини стало більше.

Link to comment
Share on other sites

 але корисний досвід і висновок: ніякої боротьби з корупцією в базованій на ній системі бути не може. Однією гарною людиною з розумінням цієї істини стало більше.

А значит систему нужно искоренять полностью. Но по-доброму система не сдастся. Вывод напрашивается нехороший....негуманный....

Link to comment
Share on other sites

Висновок насправді напрошується простий. Хороший хлопець (дівчинка) це ще не професія, а поганий хлопець (дівчинка) ще не вирок. Не думаю що кожного дня вранці весь кабмін вставав з єдиною думкою - як плюнути Тані в борщ.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Висновок насправді напрошується простий. Хороший хлопець (дівчинка) це ще не професія, а поганий хлопець (дівчинка) ще не вирок. Не думаю що кожного дня вранці весь кабмін вставав з єдиною думкою - як плюнути Тані в борщ.

У меня родич работал в обладминистрации. Хороших там НЕТ, даже если туда и попадаешь - незаметно но уверенно скурвиваешься до уровня полных коррупционеров-бездарей, которых там пруд пруди. А иначе там не выжить. Родич вовремя сориентировался  и слинял, рассказав мне много-много интересного. Но связи остались, иногда захаживает в Кабмин, говорит там все то же самое, только на порядок хуже. Когда ЕС собирался давать гранты после майдана последнего, первый вопрос, который  всех волновал, был: "как красиво "распилить" эти  деньги" (которые еще даже не поступили, а система уже сориентировалась)

 

А вы тут "профессионализм" развели. Да кому он ТАМ нужен? Кроме нас, никому

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Знаєш @Сорока, по-моєму це і є принципова помилка. Все пробувати знайти систему де публіка при владі толково розпоряджатиметься чужими грішми. Чужих грошей ніколи не шкода. Єдиний спосіб з цим боротися це зменшувати чисельність публіки при владі і зменшувати кількість грошей якими вони розпоряджаються. Тобто скорочення чиновництва і зменшення податків.

 

Ця історія - хороший приклад для роздумів. Ось була чиновниця Таня. З купою шляхетних намірів. Просрала купу народних грошей. І що на виході? І обіцяю тобі твердо що і далі з усіх сил буде пробувати саме "служити народу". В журналістику вже не повернеться. А шкода.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ця історія - хороший приклад для роздумів. Ось була чиновниця Таня. З купою шляхетних намірів. Просрала купу народних грошей. І що на виході? І обіцяю тобі твердо що і далі з усіх сил буде пробувати саме "служити народу". В журналістику вже не повернеться. А шкода.

Ну во первых, какие деньги  она  конкретно просрала? Свою зарплату? Перестаньте, уже воруют такими объемами, что при Януке не снилось, И кто-то другой на её должности будет так же "просырать" а может себе и кормушечку придумает. Так что те деньги - это мышкины слезы.

 

Никто не собирается искать систему. В Грузии начали с того, что сломали её под корень. Тупо всех сокращали, кто не мог хоть как-то подтвердить свою полезность государству и все. И ставили рулить молодых, да, с образованием, но без опыта и профессионализма - это дело наживное.  И все стало более-менее. Рецепт успеха прост -ломать сразу во всех структурах, а не где-то в одной "для галочки"

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Рецепт успеха прост -ломать сразу во всех структурах, а не где-то в одной "для галочки"

 

Є більш гуманна і ефективна альтернатива - демонтаж старої з негайним імпортом і встановленням відпрацьованої сусідами нормальної системи "під ключ". З нюансами, але в цілому десь так.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Є більш гуманна і ефективна альтернатива - демонтаж старої з негайним імпортом і встановленням відпрацьованої сусідами нормальної системи "під ключ". З нюансами, але в цілому десь так.

Это как-то отличается от того, что сделали грузины? Или вы что другое имеете в виду?

Link to comment
Share on other sites

Это как-то отличается от того, что сделали грузины? Или вы что другое имеете в виду?

 

Нам у багато разів складніше. Грузія маленька. У ній до приходу Саакашвілі був повний колапс - сиділи без електрики та їжі. Це означає, що стара система вичерпала себе і не працювала, тобто, не було об'єднаного клану з достатніми для тотального контролю ресурсами. У цих умовах невеличка фінансова допомога одних лише США + воля Міхо радикально змінили ситуацію з корупцією. Але за наслідками їх реформ зрозуміло, що перетворення не були достатніми. Інакше туди неодмінно прийшли б такі інвестиції, які б убезпечили реформаторів від поразки і перемоги ставленика хуйла лише з 2 ярдами баксів.

 

В нас система працює в повному обсязі. Хай навіть окремі олігархи воюють один з одним, але їх фундаментальний спільний інтерес - формувати потоки і висмоктувати "в офшори", нічого не змінюючи та не вкладаючи в країну, - нікуди не подівся. Наша влада не є владою. Вона тотально контрольована системою і ніякі Саакашвілі та відчайдухи, як Таня Чорновол, нічого тут не реформують, поки не буде ліквідоване ядро системи. Але якшо таке відбудеться у повній мірі, нас очікує бум іноземних інвестицій - тут є куди вкладати з неймовірними за західними стандартами прибутками, отримання яких зараз неможливе виключно через існуючу систему. Як це зробити? Пропозиції з цивілізованого "розкуркулення" - перетворення олігархів на звичайних міль'ярдерів - є. Практично одночасно треба запускати процес форсованої імплементації УА та ЗВТ з ЄС. Вже після ліквідації ядра можна буде ефективно люструвати всі гілки на всіх рівнях.

 

Нажаль, перша можливість започаткувати радикальні зміни одразу після усунення хама була втрачена. З приходом погодженого об'єднаною олігархією Порошенка, шанси тепер мізерні. Восени він планує зацементувати свою владу. Буде повне кіно, коли ляшківці з порошенківцями сформують більшість. Єдиною надією є можливе просвітління в умах через невдоволення і поява значної кількості рішучих людей з досвідом війни. Хоча дискусії на форумі не надихають. Бо повністю домінує утопічна думка про можливість тут щось покращити заміною якихось людей у владі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Короче, слили не мытьем так катаньем. Прямо уволить как бы нельзя, все-таки "Майдан переміг".А создать условия, когда работать в принципе невозможно - все вежливо посылают на йух, всегда пожалуйста.

Це було неминуче. Неможливо боротися з корупцією локально. Успіх може бути лише за умови демонтажу корупційногенної системи в цілому. Будь-якого "відступника" система або знищить, або асимілює (99,99%).

 

От цікаво, чому мінусанув цей мій камент "колега" outsider?

Link to comment
Share on other sites

Нам у багато разів складніше. Грузія маленька. У ній до приходу Саакашвілі був повний колапс - сиділи без електрики та їжі. Це означає, що стара система вичерпала себе і не працювала, тобто, не було об'єднаного клану з достатніми для тотального контролю ресурсами. Як це зробити? Пропозиції з цивілізованого "розкуркулення" - перетворення олігархів на звичайних міль'ярдерів - є. Практично одночасно треба запускати процес форсованої імплементації УА та ЗВТ з ЄС. Вже після ліквідації ядра можна буде ефективно люструвати всі гілки на всіх рівнях.

То что коллапс в Грузии - это не значит, что система там себя исчерпала, ихние воры в законе и олигархи прочно обосновались тогда по всему постсоветскому пространству, куда нашим Ахметовым даже браться. Просто если бы народ не начал реально протестовать, сидели бы еще лет 20 в коллапсе и никакой Саакашвили и Ко ничего бы не поменяли. Да, инвестиции у них не такие большие, но по сравнению с тем что было - это небо и земля, коллапса нет и близко а из своей нищей экономической базы они умудряются выжимать по-максимуму. Нам даже такие инвестиции не светят еще долго.

 

Пропозиції з цивілізованого "розкуркулення" - перетворення олігархів на звичайних міль'ярдерів - є. прочитал. Демагогия, местами переходящая в откровенный бред, увы. Почти что "отнять и поделить", только в цивилизованной обертке. На это никто не пойдет априори.

 

Єдиною надією є можливе просвітління в умах через невдоволення і поява значної кількості рішучих людей з досвідом війни. - и это правильно, к сожалению это походу единственная надежда. Но оно тоже ничего не даст, если  остальной народ не начнет выходить и требовать уже сейчас. Люди с опытом войны на учете, и  если что, разобраться с ними государство сможет очень быстро. Кроме того, не питайте иллюзий, что большая часть из них с удовольствием  не вольется в новые силовые структуры (привет Беркут) и не будет гонять протестующих. 

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Не вважаю пропозиції Бондара маренням про "отнять і подєліть". Враховуючи спосіб і об'єми награбованого і вивезеного, цивілізований шлях повернення частини контрольованих ними ресурсів цілком виправданий. А ілюзій я не плекаю, усе в нас буде дуже складно.

 

Щодо грузинських інвестицій і олігархів. Якщо вони пороз'їхалися по республіках СРСР, це означає, що всередині країни не було створено подібного до нашого олігархічного паханату.

 

Людей, що полишають антикорупційні структури, більшає.

 

 

Олена Тищенко залишає свою посаду, а Чорновол умовляла залишитися через політичну вагу
18 серпня, 2014
21:51

 

http://espreso.tv/uploads/article/53778/images/im578x383-%D0%A2%D0%B8%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.JPG


фото:Еспресо.TV

Керівник Міжвідомчої робочої групи з питань антикорупційного законодавства написала заяву про звільнення

"Сьогодні теж мій останній день. Я йду з Адміністрації Президента. Але Тетяну Чорновол я вмовляла залишитися, бо вона має політичну вагу", - сказала вона в ефірі Еспресо.TV

Тищенко спростувала інформацію про те, що Тетяна Чорновол звільняється через смерть свого чоловіка Миколи Березового.

"Це неправда. Бо в неї була думка тривалий час і це було пов’язано з тим, що жодна з важливих ініціатив не була доведена до логічного завершення. Навіть попри гучні заяви, коли ми доходили до фактичного виконання, постійно траплялися якісь перепони, негаразди", - сказала вона.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Не вважаю пропозиції Бондара маренням про "отнять і подєліть". Враховуючи спосіб і об'єми награбованого і вивезеного, цивілізований шлях повернення частини контрольованих ними ресурсів цілком виправданий. А ілюзій я не плекаю, усе в нас буде дуже складно.

 

Щодо грузинських інвестицій і олігархів. Якщо вони пороз'їхалися по республіках СРСР, це означає, що всередині країни не було створено подібного до нашого олігархічного паханату.

 

Людей, що полишають антикорупційні структури, більшає.

Какая потеря.

Обратно к Аблязрву вернётся?

Link to comment
Share on other sites

Чому  Тетяна  не  доведе  до  громадськості  перелік  своїх  незреалізованих  ініціатив  і  хто  конкретно  їх  зігнорував?  Бо  то  все  лише  загальні  фрази.

Link to comment
Share on other sites

Чому  Тетяна  не  доведе  до  громадськості  перелік  своїх  незреалізованих  ініціатив  і  хто  конкретно  їх  зігнорував?  Бо  то  все  лише  загальні  фрази.

Вона про це говорить постійно. Тільки хто ж її буде слухати?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...