Перейти до змісту

Тетяна Чорновол: Прощай Кабмін


Resident

Recommended Posts

А що такого класного написано, шо смайлик :tu: заслужило?!

Взагалі-то брати по розуму Тетяни Чорновіл юльки мали абсолютну владу в державі більше 3 місяців, а сама Тетяна наче теж отримала дуже відповідальну посаду в сфері боротьби з корупцією. Аж раптом виявляється, що ніц не зроблено, а винен в усьому Кличко?! Я правильно усе зрозумів?

Шо ви мелете. Бюро, то пісєц яка відповідальна посада. Чи ви вже здичавіли зовсім.

Link to comment
Share on other sites

Себто ви підозрюєте, що Тетяна йде в депутати? Ах ви ж ... дрищі. Як риги під соусом соратників ющенка сунуть, то ви не бачите. Вам вигідніше, аби там риги були, але не принципові люди.  Та дрищі ще довго будуть топити країну, поки їх як коміків, не заборонять нах.

Навіть якщо і іде в депутати.

Такі люди ВР конче потрібні... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Правильно! Никаких Татьян Чорновол в ВР.

Надо чтобы там были только Бондаренки, Чечетовы и Симоненки! :fool:

Я  не  проти  Тетяни  у  ВР,  мені  не  подобається,  що  її  використовують.  Її  і  її  трагедію.

Чому  Тетяна  не  заявила  імена  людей  Кличка,  хто  кришує  її  ворога,  як  там  його  Іванющенка,  чи  як?

Вона  на  своїй  посаді  мала  ці  імена  розкривати,  а  не  інтригувати.  Розкривати  і  боротися.  Найлегше  піти  і  сказати  не  змогла.  Я  розумію,  у  неї  зараз  душевний  злам,  їй  важко,  але  у  владі  "сльозам  не  вірять". 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не думав, що Ви аж такий мрійник. Мати якісь іллюзії стосовно Тетяни - це ще куди не йшло.

Але стосовно БЮТу :fp1:

Я же сказал, что МОЖЕТ БЫТЬ. а не ТАК ТОЧНО. Разницу между допущением и утверждением улавливаете, не? Тоже мне, нашли предмет для моих мечтаний и иллюзий. Нафиг-нафиг....

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Я  не  проти  Тетяни  у  ВР,  мені  не  подобається,  що  її  використовують.  Її  і  її  трагедію.

Чому  Тетяна  не  заявила  імена  людей  Кличка,  хто  кришує  її  ворога,  як  там  його  Іванющенка,  чи  як?

Вона  на  своїй  посаді  мала  ці  імена  розкривати,  а  не  інтригувати.  Розкривати  і  боротися.  Найлегше  піти  і  сказати  не  змогла.  Я  розумію,  у  неї  зараз  душевний  злам,  їй  важко,  але  у  владі  "сльозам  не  вірять". 

Яка посада там?  Та вона стільки зробила! Ви знаєте, що буває таке, що в селі  гусей покрадуть, а хазяї бояться заявити? Помсти бояться. А не подумали ви, що мужня жінка втратила чоловіка, а тепер може боятися за життя своїх дітей. Ви розумієте, що таке мафія? Ви сидите і щось вимагаєте. Вимагайте від президента, від ГАРАНТА.

Link to comment
Share on other sites

До речі, а що Чорновіл на своїй посаді зробити встигла? Ну хоч щось?

Знаю лише, що взяла собі в зами суперкорупціонерку російську. По протекції Пашинського.

Це усі досягнення?!

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

До речі, а що Чорновіл на своїй посаді зробити встигла? Ну хоч щось?

Знаю лише, що взяла собі в зами суперкорупціонерку російську. По протекції Пашинського.

Це усі досягнення?!

А без посади - мало? Що за посада - бюро? Напрацювала вона багато, але далі що?

Link to comment
Share on other sites

А без посади - мало? Що за посада - бюро? Напрацювала вона багато, але далі що?

Ну так розкажіть хоч трохи про це багато. Вочевидь, нічого складного, якщо справді напрацювала багато.

Link to comment
Share on other sites

Ну так розкажіть хоч трохи про це багато. Вочевидь, нічого складного, якщо справді напрацювала багато.

Замовкніть і скористайтеся гуглом. Ви не зробили для країни і тисячної долі від того, що зробила Тетяна.

Змінено користувачем Аліє
Link to comment
Share on other sites

До речі, а що Чорновіл на своїй посаді зробити встигла? Ну хоч щось?

Знаю лише, що взяла собі в зами суперкорупціонерку російську. По протекції Пашинського.

Це усі досягнення?!

У неё что были полномочия? Это все равно, что дать вам машину, но отобрать ключи и снять колеса: " Едь, дорогой - куда хочешь"

Разработала  нужные законопроекты по борьбе с коррупцией как раз вместе с той кацапской адвокатшей-сиделицей.

Должны были под неё создать антикоррупционное бюро, где б она рулила, но .....не создали. И стала она начальником дырки от бублика.  А то что она там бегала и раскрывала всем глаза на коррупционные схемы - это никого, в т.ч. Кроля, не ипло (А почему?). Итог закономерен.

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вона не вміє системно працювати, тому намагається все взяти 'горлом'.

 

Добре, дали їй якесь бюро антикорупційне. Вона розповіла що це за структура і які її повноваження ? Якщо їх недостатньо - піднімай питання публічно, скажи хто блокує, хто не надає інформації. Як взагалі побудована робота цього органу, її бачення існуючих проблем. 

 

Не великий прихильник Яценюка, але що вона хоче почути від нього ? Інструмент (добрий чи поганий - інше питання) в руках у неї. Чи вона думає, що прем'єр буде затверджувати проскрипційні списки просто з її слів ?

 

Вона навіть мала певну перевагу, як медійна персона, могла би це використати для розумного піару і просування своїх планів та захисту від всіляких мудаків і штрейкбрехерів.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Замовкніть і скористайтеся гуглом. Ви не зробили для країни і тисячної долі від того, що зробила Тетяна.

Каровка, не хами :lol2: .

Не можеш ні одного досягнення Тетяни назвати - так і скажи.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Простіше пиздіти на форумі, закрившись ніком і прапором чужої країни.

 

 

Я прочитав її текст. Ніякої конкретики. Просто "заважали" і все. Корупційні дії вони відбуваються не у безповітряному просторі. Це конкретні дати, документи і люди. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

У неё что были полномочия? Это все равно, что дать вам машину, но отобрать ключи и снять колеса: " Едь, дорогой - куда хочешь"

Разработала  нужные законопроекты по борьбе с коррупцией как раз вместе с той кацапской адвокатшей-сиделицей.

Должны были под неё создать антикоррупционное бюро, где б она рулила, но .....не создали. И стала она начальником дырки от бублика.  А то что она там бегала и раскрывала всем глаза на коррупционные схемы - это никого, в т.ч. Кроля, не ипло (А почему?). Итог закономерен.

Зачекайте, а чому хтось мав створювати Бюро, а очолювати його мала Чорновол?!

Якщо хтось його би створив - він би його мав і очолити.

Link to comment
Share on other sites

Добре, дали їй якесь бюро антикорупційне. Вона розповіла що це за структура і які її повноваження ? Якщо їх недостатньо - піднімай питання публічно, скажи хто блокує, хто не надає інформації. Як взагалі побудована робота цього органу, її бачення існуючих проблем. 

 

Не великий прихильник Яценюка, але що вона хоче почути від нього ? Інструмент (добрий чи поганий - інше питання) в руках у неї. 

Сказано же, НЕТУ никакого бюро. Нету инструмента. Потому что это никому, кроме неё, там нафиг не упало. Аваков тоже вон так хотел сначала реформировать.И что? - система быстро на место поставила.

 

Зачекайте, а чому хтось мав створювати Бюро, а очолювати його мала Чорновол?!

Якщо хтось його би створив - він би його мав і очолити.

Потому что это клятвенно все обещали со сцены майдана, а затем на заседаниях правительства. Только создать по факту почему-то "забыли". Как Черновол может сама создать бюро? Вы что вообще не следили за темой? Так я вам более того скажу. Юридически оно у нас было, создал его Янукович - http://anti-corruption.in.ua/?page_id=19

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Каровка, не хами :lol2: .

Не можеш ні одного досягнення Тетяни назвати - так і скажи.

Ти таки не в собі. Яка каровка? Кому розповідати? Тобі, очумєвшому від злоби дрищу? :bluet:  Бісеру не хватить. :punish:

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Сказано же, НЕТУ никакого бюро. Нету инструмента. Потому что это никому, кроме неё, там нафиг не упало. Аваков тоже вон так хотел сначала реформировать.И что? - система быстро на место поставила.

 

Призначати різних гандонів на посади у нього проблеми не було. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

До речі, а що Чорновіл на своїй посаді зробити встигла? Ну хоч щось?

Знаю лише, що взяла собі в зами суперкорупціонерку російську. По протекції Пашинського.

Це усі досягнення?!

От цікаво, чому оце повідомлення отримало мінус від юльків :lol2: .

Питання риторичне звичайно...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хороше зауваження. Кого поіменно пропонувалося в це саме бюро? І які кроки були по його створенню зроблені головою бюро?

 

Вы что пытаетесь уточнить, тонкий тролль? Черновол должна нам и вам доложить обо всех своих безуспешных телодвижениях? Задача этого Бюро была выявлять факты коррупции и подавать их в прокуратуру и правительство. Факты выявлялись? - да. Что делало с ними прокуратура и правительство? - Вопрос риторический.

 

Есть такая услуга на юрфирмах: создание юридических лиц - неважно для чего. На бумаге фирма есть, есть даже номинальный директор. Но собственнику эта конторка нужна просто "чтоб была для галочки", а мнение номинального директора по работе этой конторки владельца вообще не ипет. В нашем случае "владелец" - это государство, а Бюро - контора "для галочки", Черновол сделали номинальным директором, перед тем пообещав широкие полномочия.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Сказано же, НЕТУ никакого бюро. Нету инструмента. Потому что это никому, кроме неё, там нафиг не упало. Аваков тоже вон так хотел сначала реформировать.И что? - система быстро на место поставила.

 

Ну так, бляха, треба було його створити. Якщо вона не адміністратор - візьми толкового адміністратора в допомогу, організуй дієву структуру з повноваженнями і вперед. 

 

Я цілком розумію, що середовище, в яке вона попала, не було до неї дуже friendly (як то зазвичай кажуть наші західні колеги). Але в такі обставини попадає будь-який манагер середньої руки, який лізе на новий для себе ринок.  

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вы что пытаетесь уточнить, тонкий тролль? Черновол должна нам и вам доложить обо всех своих безуспешных телодвижениях?

 

Есть такая услуга на юрфирмах: создание юридических лиц - неважно для чего. На бумаге фирма есть, есть даже номинальный директор. Но собственнику эта конторка нужна просто "чтоб была для галочки", а мнение номинального директора по работе этой конторки владельца вообще не ипет. В нашем случае "владелец" - это государство, а Бюро - контора "для галочки", Черновол сделали номинальным директором, перед тем пообещав широкие полномочия.

 

 

Я не тролю. Я достатньо добре уявляю собі як піднімати бізнес з нуля. І у мене саме враження що замість того що б засукати рукави і взятися за важку і невдячну адміністративну роботу Чорновіл чекала доки їй зроблять бюро під ключ. Принаймі ні одна людина не сказала що Тетяна бодай інтерв`ювала її для прийому на роботу.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

От цікаво, чому оце повідомлення отримало мінус від юльків :lol2: .

Питання риторичне звичайно...

Беззмістовний спам.

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...