Перейти до змісту

Тетяна Чорновол: Прощай Кабмін


Resident

Recommended Posts

Завтра напишу заяву. Хтось буде кепкувати – уряд і так доживає останні місяці перед виборами. Я згодна: звільнятися треба було раніше. Проте так хотілося доробити початі справи. Так хотілося зробити конкретні корисні речі для України. А тепер прийшло чітке усвідомлення – моє там перебування було ДАРЕМНЕ.

Бо не має в Україні політичної волі на безкомпромісну, широкомасштабну війну з корупцією. Навіть, якщо це стосується гвардії Януковича. Не люструвати їх треба, а саджати, їх активи повертати державі. І не лише тих, хто офіційно були при владі, а в першу чергу тодішніх "смотрящих", які навіть під закон про люстрацію, що у ВР не підпадають. Але генпрокуратура давно нікого не арештовує, а навпаки загальмовує справи...

 

http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/53f1df9cd0ac9/

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Просто ця влада - плоть від плоті папєрєдніков. Звідки візьмуться ті воля і сила...

"По-суті, Майдан і АТО, є аналогом надвисокої температури, яка бореться з хворобою організма України, але так само загрожує його і вбити."

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Я з'ясувала, що організатор ескадронів смерті на Майдані, спонсор сепаратистів Юрій Іванющенко, продовжує будувати нове "Міжгір'я". Камази завозять дорогий мармур для облицювання житлового будинку на тисячу кв. метрів в Конча-Заспі, митці продовжують писати пухкеньких янголів на стелі сусіднього палацу для прийому гостей, а охоронці хваляться, що будівництво "кришують" люди від Кличка. (Я маю додаткові факти, які підтверджують щирість їх слів)."

 

:tu: 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не люструвати їх треба, а саджати, їх активи повертати державі. 

 

Охуеть. То есть бандиты отжали бизнес у нормальных бизнесменов, а возвращать треба в державу?

Нинада нам таких чиновников. которые такую хуйню пишут.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

я думаю, що Тані треба було добиватись прийняття закону, і отримавши повноваження таки боротись як може на посаді.

 

а тепер на її місце призначать якогось чергового Гелетея

Link to comment
Share on other sites

таки боротись як може на посаді

 

имно, она поняла что даже "бороться как может" не получится - только видимость получится, как и во всем в этой стране - "культ-карго"

 

если даже когда враг вторгся не могут схаменутысь - результат неизбежен

Змінено користувачем Darkwalker
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я думаю, що Тані треба було добиватись прийняття закону, і отримавши повноваження таки боротись як може на посаді.

 

 

Можна було б погодитись, але треба взяти до уваги, що після загибелі чоловіка на Тетяні відповідальність за дитину.

Для неї зараз саме це повинно стати пріоритетом, а не битись головою об стіну... імхо., 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Я з'ясувала, що організатор ескадронів смерті на Майдані, спонсор сепаратистів Юрій Іванющенко, продовжує будувати нове "Міжгір'я". Камази завозять дорогий мармур для облицювання житлового будинку на тисячу кв. метрів в Конча-Заспі, митці продовжують писати пухкеньких янголів на стелі сусіднього палацу для прийому гостей, а охоронці хваляться, що будівництво "кришують" люди від Кличка. (Я маю додаткові факти, які підтверджують щирість їх слів)."

 

:tu: 

А що такого класного написано, шо смайлик :tu: заслужило?!

Взагалі-то брати по розуму Тетяни Чорновіл юльки мали абсолютну владу в державі більше 3 місяців, а сама Тетяна наче теж отримала дуже відповідальну посаду в сфері боротьби з корупцією. Аж раптом виявляється, що ніц не зроблено, а винен в усьому Кличко?! Я правильно усе зрозумів?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Щиро співчуваю Тетяні.

Це дійсно, крик душі, який не лишає байдужим.

Співчуваю як людині. Чесній та мужній.

 

Проте скільки ще таких розчарувань буде?

Скільки ще полум"яних революціонерів зрештою зрозуміють, що "все було марно"?

Коктейлями молотова світле майбутнє не наблизити.

Навіть якщо їх запалювати жаром щирих революційних сердець.

 

Це той самий випадок, коли благі наміри привели до пекла.

Пекла, масштаби якого нам ще належить відчути.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Какая прелесть:

 

Однак Мінюст подав на Кабмін інший законопроект – дітище "Удару" (нардепа Чумака та заступника мінюсту Рябошапки), який був написаний ще в часи Януковича. Родзинка цього чудо-проекту в тому, що він дозволяє новоствореному органу не чіпати священу корову (не розслідувати корупційні справи можновладців), а... громити приватний бізнес. (Виявляється мало у нас силових структур, які тиснуть бізнес! Треба ще одна?) При чому "бомба під бізнес" хитро закладена у перехідних положеннях законопроекту. Там чітко прописано, що слідчі Національного бюро антикорупційних розслідувань здійснюють розслідування злочинів здійснених в приватному секторі, якщо розмір предмету злочину або завданої шкоди перевищує в 500 раз мінімальну зарплату (600 тисяч грн. на сьогодні) Якщо є така можливість, хтось може повірити, що слідчий НБАР почне розслідувати корупційні дії Президента чи генпрокурора? При чому можна не чіпати великий бізнес – досить "боротьби з корупцією" в середньому. Тобто це найгірше, що може бути.
..................................
 
Взагалі Яценюк – це головна причина чому мені вже давно треба було звільнитися з уряду. Справа в тому, що прем'єр і урядовий уповноважений з антикорупційної політики працюють в одному приміщенні, але при цьому взагалі не перетинаються. Яценюк просто не вважає за потрібне працювати з уповноваженим з антикорупційної політики. Я не можу озвучити йому, якусь проблему або питання, я не учасник вузьких нарад за участю прем'єра в профільних питаннях: антикорупційного законодавства чи стосовно знищення окремих корупційних схем. Про результати таких нарад я дізнаюся останньою. Тоді навіщо весь цирк зі мною?
 
Стосовно мене певно Яценюк вирішив, що з мене достатньо ролі ганебного стовпа. На Майдані, всій країні він повідомив, що Чорновол відповідає за боротьбу з корупцією, от прапор їй в руки, нехай і відповідає. Я насправді готова нести негатив, я цього не боюся. Мені головне для себе усвідомлювати, що я корисна для країни. Проте тонути в бюрократичному болоті, в цьому не має нічого корисного.
 
Короче, слили не мытьем так катаньем. Прямо уволить как бы нельзя, все-таки "Майдан переміг".А создать условия, когда работать в принципе невозможно - все вежливо посылают на йух, всегда пожалуйста.
 
И кстати, кто-то серьезно верит в существование отличий между уБЮТками, Рыгами и Поросятами? :D
Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Короче, слили не мытьем так катаньем. Прямо уволить как бы нельзя, все-таки "Майдан переміг".А создать условия, когда работать в принципе невозможно - все вежливо посылают на йух, всегда пожалуйста.

Це було неминуче. Неможливо боротися з корупцією локально. Успіх може бути лише за умови демонтажу корупційногенної системи в цілому. Будь-якого "відступника" система або знищить, або асимілює (99,99%).

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

зламали - это если бы она осталась и стала имитировать деятельность

Не имею ввиду ничего плохого......но мне так кажется...... что Таня вовремя уходит с безнадежно тонущего корабля, чтоб влиться в ряды хедлайнеров какой-нибудь политической силы, перед выборами. Вот только интересно, какой?

 

 Будь-якого "відступника" система або знищить, або асимілює (99,99%).

 

Мне  одному кажется, что Аваков очень хорошо асимилировался?

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не имею ввиду ничего плохого......но мне так кажется...... что Таня вовремя уходит с безнадежно тонущего корабля, чтоб влиться в ряды хедлайнеров какой-нибудь политической силы, перед выборами. Вот только интересно, какой?

Теж мені біном Ньютона :gigi: .

Чорновіл міцно прив"язала себе до юльків.

Link to comment
Share on other sites

Не имею ввиду ничего плохого......но мне так кажется...... что Таня вовремя уходит с безнадежно тонущего корабля, чтоб влиться в ряды хедлайнеров какой-нибудь политической силы, перед выборами. Вот только интересно, какой?

 

Скоріш за все - ніякої. Тим більш, вибори намічаються за старим корупційно-мотивуючим законом.

Link to comment
Share on other sites

Теж мені біном Ньютона :gigi: .

Чорновіл міцно прив"язала себе до юльків.

Скоріш за все - ніякої. Тим більш, вибори намічаються за старим корупційно-мотивуючим законом.

 

Поэтому я сомневаюсь, что она пойдет в БЮТ, даже если БЮТ преодолеет проходной барьер. В нынешних условиях попадать в Зраду тоже не есть шоколадно. Скорее всего, она попадет куда-то типа  этого:

http://www.volya.ua/

 

И будет идейным внесистемным оппозиционером.Хотя после внутреннепартийной люстрации в Батькивщине, хз какой там щас климат, мож и подходящий.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

"Взорвать Энергодар"

 

http://blogs.pravda.com.ua/authors/ivanov/53f1136ca5f3b/

 

"Я надеюсь, вы еще не забыли, что именно альтернативная официальной власти, куда более мощная и обеспеченная ресурсами система "смотрящих" стала самой запоминающейся управленческой "фишкой" эпохи Януковича. Во время обыска в офисе Анисимова правоохранители обнаружили более 5 миллионов гривен, дневную норму собираемых на нужды "семьи" средств, которую просто не успели вывезти. К пачкам банкнот были прикреплены стикеры "водоканал", "основание", "теплосеть", "маршрутки", свидетельствующие о том, что все эти средства являлись ни чем иным, как данью от предприятий – коммунальных и частных. 22 октября "Анисим" был арестован и водворён в следственный изолятор, откуда благополучно вышел 27 января по решению нашего любимого Печерского суда, после чего немедленно растворился. В настоящее время "Анисим" пребывает в розыске, перспективы которого столь же призрачны, как и перспективы узнать всю правду о масштабах оголтелого грабежа запорожцев. И поэтому соучастники этого грабежа – глава концерна "МоторСіч" Герой Украины (?) Богуслаев, который и вытянул "смотрящего" из-за решетки, экс-губернатор Запорожской области Пеклушенко, мэр города Запорожье Син и несметное количество их подчиненных, принимавших непосредственное участие в этих схемах.

Что касается Богуслаева, то я не зря сопроводил вопросительным знаком его звание. Не знаю, возможен ли в принципе процесс лишения столь высокого звания в Украине, однако что-то мне подсказывает, что один из рупоров Путина в Украине, "кошелёк" сначала антимайдана, а затем и местного сепаратизма, просто обязан вернуть награду государству, против которого он так усердно работает. Кроме того, всем вам прекрасно известно без моторов и техподдержки "Мотор Січ" не взлетит практически не один боевой вертолет России. И несмотря на то, что сам Богуслаев заявляет об отсутствии прямых контрактов между "оборонкой" РФ и его предприятием, ни для кого не является секретом, что запорожские моторы через сеть предприятий-"прокладок" бесперебойно попадают в Россию, которая каждый день убивает украинцев – "it's just business nothing personal"."

Link to comment
Share on other sites

Ми  так  скажемо  після  виборів,  коли  не  побачимо  Тетяни  у  ВР.  Я  перша  відкрию  гілку.

Правильно! Никаких Татьян Чорновол в ВР.

Надо чтобы там были только Бондаренки, Чечетовы и Симоненки! :fool: 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ми  так  скажемо  після  виборів,  коли  не  побачимо  Тетяни  у  ВР.  Я  перша  відкрию  гілку.

Себто ви підозрюєте, що Тетяна йде в депутати? Ах ви ж ... дрищі. Як риги під соусом соратників ющенка сунуть, то ви не бачите. Вам вигідніше, аби там риги були, але не принципові люди.  Та дрищі ще довго будуть топити країну, поки їх як коміків, не заборонять нах.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Поэтому я сомневаюсь, что она пойдет в БЮТ, даже если БЮТ преодолеет проходной барьер. В нынешних условиях попадать в Зраду тоже не есть шоколадно. Скорее всего, она попадет куда-то типа  этого:

http://www.volya.ua/

 

И будет идейным внесистемным оппозиционером.Хотя после внутреннепартийной люстрации в Батькивщине, хз какой там щас климат, мож и подходящий.

Не думав, що Ви аж такий мрійник. Мати якісь іллюзії стосовно Тетяни - це ще куди не йшло.

Але стосовно БЮТу :fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...