Перейти до змісту

ну шо там в Минске ? ганьба или выдержит ?


Darkwalker

Recommended Posts

Порошнкну треба поспівчувати : увесь світ тисне на нього із однією метою - запобігти третій світовій вінйні і не дати путлєру шансу натиснути на ядерну кнопку.

 

Увесь світ буде нам колись дякувати а дії Пороха вичатимуть у підручниках із дипломатії.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Этикет-не этикет, всё равно тошно. 

"уви". Є таке

Але, мабуть, існують правила гри, які ми не можемо порушувати. Принаймні це питання не принципове. "Дипломатичне рукотискання" насправді не має нічого спільного з почуттями, це все одно як сказати "гуд морнінг/афтенун"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"уви". Є таке

Але, мабуть, існують правила гри, які ми не можемо порушувати. Принаймні це питання не принципове. "Дипломатичне рукотискання" насправді не має нічого спільного з почуттями, це все одно як сказати "гуд морнінг/афтенун"

Link to comment
Share on other sites

Порошнкну треба поспівчувати : увесь світ тисне на нього із однією метою - запобігти третій світовій вінйні і не дати путлєру шансу натиснути на ядерну кнопку.

 

Увесь світ буде нам колись дякувати а дії Пороха вичатимуть у підручниках із дипломатії.

Я зараз заплачу, у нас вже був один дрищ якому плескав весь світ, що сталося далі розказувати треба?

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

це нам манюпасам неприємно.

а політикам....з чого ви узяли що їм має бути неприємно.

вони ж першу чергу політики...

порох вам шо лідер народного спротиву і зустрівся із царем проти якого воює.

той у себе президент інший у себе... у кожного мета залищитись при владі.

ось і усе :)

Link to comment
Share on other sites

 

"уви". Є таке

Але, мабуть, існують правила гри, які ми не можемо порушувати. Принаймні це питання не принципове. "Дипломатичне рукотискання" насправді не має нічого спільного з почуттями, це все одно як сказати "гуд морнінг/афтенун"

 

я вже зрозуміла, що ви вмієте цитувати та виділяти. Маєте претензії ? вам вже натякнули, де їх можна конструктивно висловити.

Дайте спокій

Link to comment
Share on other sites

я вже зрозуміла, що ви вмієте цитувати та виділяти. Маєте претензії ? вам вже натякнули, де їх можна конструктивно висловити.

Дайте спокій

чого Ви так нервуєте, люба? :)

ну, потиснув і потиснув.

це ж Пєтя Порошенко... хтось від нього чекав чогось іншого? я - ні.

 

від виборців, правда, чогось іншого чекала.

бачу, даремно.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Агентство Рейтер ‏@reuters_russia

Порошенко назвал "единственным условием" мира на востоке Украины восстановление границы с РФ, прекращение поставок оружия

https://twitter.com/reuters_russia/statuses/504249860670128128

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

чого Ви так нервуєте, люба? :)

ну, потиснув і потиснув.

це ж Пєтя Порошенко... хтось від нього чекав чогось іншого? я - ні.

 

від виборців, правда, чогось іншого чекала.

бачу, даремно.

 

я вам не "люба"

Я особисто нічого "офігітєльного" не чекаю а ні від Порошенка а ні від виборців.

Мені просто нецікаво обговорювати мильну бульку і дуже не люблю, коли до мене вперто лізуть з фігнею. Якщо цікавий етикет, гугл вам у допомогу

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

гидко, я би сказала.

Так, згоден з вами. 

"уви". Є таке

Але, мабуть, існують правила гри, які ми не можемо порушувати. Принаймні це питання не принципове. "Дипломатичне рукотискання" насправді не має нічого спільного з почуттями, це все одно як сказати "гуд морнінг/афтенун"

В твіттері зараз куча повідомлень про те, що Обама також потискав руку Каддафі в 2009. Але це різні речі імхо. Більшість з нас дивитись спокійно не може на це створіння, через безумство якого щодня гинуть наші співвітчизники. А Порох там начебто весь наш народ повинен представляти.

Link to comment
Share on other sites

Так, згоден з вами. 

 

В твіттері зараз куча повідомлень про те, що Обама також потискав руку Каддафі в 2009. Але це різні речі імхо. Більшість з нас дивитись спокійно не може на це створіння, через безумство якого щодня гинуть наші співвітчизники. А Порох там начебто весь наш народ повинен представляти.

а як на мене той самий випадок. Ну або йому взагалі не треба було туди їхати (я, до речі, саме для цього й схиляюся)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...