Перейти до змісту

Аваков про політраду Батьківщини


GSkovoroda

Recommended Posts

@boojum, ну і що ти від мене після цього висеру хочеш? Щоб я проникся величчю Юрася?

Бу-го-га! Величчю! Ну сказанув! Та якщо людина не є повним лайном - для української політики це вже :tu:!

Писав вже тут - я консерватор. Я за те, щоб 400 років стригти й поливати наш газон. Зразу після совдепії в нащому політикумі очікувано зібралося саме компартійно-комсюківське лайно. (Луц теж звідти походить.) І завдання шляхом довгої селекції виростити з того гною міцне дерево українського парламентаризму. У який спосіб? Виполювати явний бур'ян, залишаючи найкраще з того, що є.

 

Якщо викидати таких, як Луц, то український парламент треба просто закривати. Просто наразі достатньої кількості кращих за нього немає. З'являться - з задоволенням виполю й його. Комсюк і мажор (синок обкомича) - не найкраща спадковість. Але "маємо те, що маємо".

Link to comment
Share on other sites

 

 


Здравствуй новая-старая войнушка премьера с президентом? И это во время войны?

нагадайте мені, це Пеця під час війни і виборів звинувачував владу турчинова, що вона така-сяка слабка і не може впоратися з АТО?

"АТо має йти часи, а не дні" (с -десь так?)

 

а тепер Турчинов не хоче критикувати владу Пеці бо війна. )))

А Пеця не гнушався на адресу Турча.

 

люди такі люди....

Link to comment
Share on other sites

 

це точно. тупість народу. продажність еліт.

Не путайте причину з наслідком.Це впертісь чаєчки робити все по старому.гребти під себе змушувала і змушує активних (не будемо говорити у чому активність.але....) людей іти від неї.Нічому її не навчила ні лікарня ні  постійні прольоти на презівських.А народ не обманеш-рано чи пізно юльчина лапша залишиться лише на вухах закоханих персонально у неї людей типу "олдбоїв" чи платних "дідусів" чи просто наївних жіночок типу "мерче". B-)

Link to comment
Share on other sites

Она делает принципиально и правильно. Она остается ЕДИНСТВЕННЫМ настоящим продолжателем Идей Майдана из всех политиков высшего уровня с 2004-го.  Все остальные или "спеклись" во власти, или предали эти идеи, или доказали, что никогда этих идей не разделяли, а только прикидывались....

Вона НІКОЛИ не була не то що продовжувачем,навіть рушійною силою майдану.Вона просто ПРИМАЗАЛАСЯ до нього  (першого) і СПРОБУВАЛА примазатися до другого.От і вся її революційність.Вона кість від кості влади в Україні і їй притаманні всі негативні її риси. 

 

 

 

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Вона НІКОЛИ не була не то що продовжувачем,навіть рушійною силою майдану.Вона просто ПРИМАЗАЛАСЯ до нього  (першого) і СПРОБУВАЛА примазатися до другого.От і вся її революційність.Вона кість від кості влади в Україні і їй притаманні всі негативні її риси. 

 

 

 

 

Саме вона була рушыйною силою майдану. Саме вона була його моторчиком ы вогником. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Саме вона була рушыйною силою майдану. Саме вона була його моторчиком ы вогником. 

А ось і наша ще одна пасіонарна жіночка-юльчиха,яка слухаючи солодкі заколисуючі сентенції юльці .які не несли і не несуть нічого конкретного ,переносить ті свої ПОЧУТТЯ на РЕАЛЬНІСТЬ.І мамка в неї стає рушійною силою там,те косата була лише вічно доганяючою,а прийшовши і сівши в крісло зразу забула про тих,хто садив її туди і хто власне спас її від першої відсидки-народ України 2005.Той же народ в 2014 її ще раз спас вже від ПРОДОВЖЕННЯ сидіння,але на лапшу вже не піддався і крісло видьорнув з під мамки.Народ вчиться-мамка-ні.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

А в чому проблема? Якась партія, якісь "зрадники", якесь непорозуміння, якісь авакови-турчини-луценкі-тимошенкі і ще легіон. Питання одне - де ті хто за Батьківщину?

Link to comment
Share on other sites

скажіть, а хтось читає те що пише видатний гамериканський юльколог супік?

 

я просто фігєю, як людина може бути такою дурнувато нудною, кожен день одне й те ж саме як шарманка  :bluet:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

скажіть, а хтось читає те що пише видатний гамериканський юльколог супік?

 

я просто фігєю, як людина може бути такою дурнувато нудною, кожен день одне й те ж саме як шарманка  :bluet:

Ну хто би вже говорив :fp1:  :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

скажіть, а хтось читає те що пише видатний гамериканський юльколог супік?

 

я просто фігєю, як людина може бути такою дурнувато нудною, кожен день одне й те ж саме як шарманка  :bluet:

Слухай ішакович.будеш перекручувати нік будеш тут вічним ішаком.ОК?......твої щоденні шарманки про юлю-цяцю і прецю -каку ми теж ЗМУШЕНІ читати.І нічого.І ти переживеш. B-)

Link to comment
Share on other sites

БЮТ

Багато питань до мене про розкол в БЮТі. Я, звичайно, не експерт, але працював там років, мабуть, 15-ть... Мої враження такі.

Там настав час взаємних критичних обвинувачень. Юля сиділа в тюрмі. Великою мірою, через бездіяльність своїх вчорашніх соратників (або - через діяльність, навпаки)... 15 бабок під Печерським судом і стаціонарний "бомжатнік" там же - це все, що змогли організувать соратники за два з половиною роки. В принципі, всіх в країні влаштовувало, що Юля сидить. Від Януковича - до Турчинова. Була така мовчазна глобальна змова... Коли вона вийшла звідти, то зрозуміла, що ніхто цьому не рад, а навіть - навпаки...

Турчинов - права рука і майже часть Тимошенко. Мабуть, його трохи "накрило" під час того, як він був "царьом" деякий час...
Яценюк - все ясно. Він хотів бути першим у списку і хотів половину списку. Арсеній Петрович не зрозумів, що при живій Юлі можна бути тільки десь в кущах.
Аваков - єдиний губернатор (Харків), який висловив відкриту незгоду з відставкою Юлі в 2005-му (я досі бережу цю телеграму), за що отримав од Ющенка пести... Але зараз він там - з Турчиновим і Порошенком...
Дєнісова - її мотивації мені не зрозумілі, очевидно хтось шось пообіцяв їй...
Інші - статистика...

Люди, які вийшли з "Батьківщини", очевидно, будуть клепати якусь нову політичну силу. Можливо, вони підуть на вибори з Петром Олексійовичем. У них, в принципі, є все. Фінансовий і адміністративний ресурс, ЗМІ, "воєнний бекграунд"... Єдине чого не вистачає - трохи харизми. А харизма - то така штука, шо її не купиш, блін, ні за які гроші. Вона - або є, або нема її...

Для Юлі - це, звичайно, - удар, але не смертельний. Можливо, повна перезагрузка команди - це, навіть, краще. Вона вміє відроджуватися... Юля - це єдиний політик в Украні, думка про якого в соцмережах - гірша, ніж воно є насправді. Частково, - вона сама в цьому винна.

Як людина, Юля - зе бест. Вона ніколи не лишить вас в біді і завжди допоможе (це не реклама, я знаю просто). Її підвела нещирість. Всі ці луї вітони, оерндовані дачі за сто гривень і тд. Баб не люблять в Україні. Це - факт. Ляшко може сто раз говорить: "поверну Крим післязавтра" і йому за це нічого не буде... А от жінкам - не прощають обіцянок. Патріархальне суспільство у нас трохи. Консервативне, в цьому смислі...

Короче, щось буде. Нічого не виключено. Час такий. Можливо все...

PS. Велике прохання не писати "шоб вона здохла". Бо, по-перше, це тупо і примітивно, а, по-друге, - я не хочу шоб у мене на стіні писали всякі гадості про людину, з якою я працював 15-ть років. Окрім того, я ЇЇ поважаю, і не боюся в цьому зізнаватися... Она - баєц, - як казав колись Волков... А це дуже важливо в даній ситуації...

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що буде завтра, знає Він Один. Для нас залишається сьогодні, то справа не в тому куди приткнутися, а для чого жити. Як жити нам показують, і кому до вподоби по новому, то приєднуйтесь. "Наїзди" на OldBoy від не великого розуму та виховання. 

Link to comment
Share on other sites

Ну що ж типічний текст славослів"я соратника,який ЩЕ при юлі (та при любому,не грає ролі).так буде писати і соратник тягнибока і соратник пеці і соратник...... поки БУДЕ позиціонувати себе з тим чи іншим лідером.Нащо то тут постити? Ми і так знаємо .як  і зто так пише......Власне відхід авкова чи яценюка енд Ко абсолютно не дивне.Вони і так були чужі там з різних причин.А от відліт турчинова,а перед тим луца( з тим менше) викликає БАГАТО питань.Адже вонги протрималися там в час гонінь,а коли ніби ось пора крила розправити РАЗОМ з побратимами-різко відчалили в сторону.Що власне і характеризує ГЛИБОКУ кризу .Бо покидають на такому рівні при падінні ,а не при підйомі.І інформації(реальної) така писанина не дає ніякої.ІМНО

Link to comment
Share on other sites

Адже вонги протрималися там в час гонінь,а коли ніби ось пора крила розправити РАЗОМ з побратимами-різко відчалили в сторону.Що власне і характеризує ГЛИБОКУ кризу .

це  характеризує виключно цих людей.

Link to comment
Share on other sites

Три богатыря решили, что они в политике зубры и смогут развести тетеньку, на повторить подвиг Морозега. Только зубр в политике таки тетенька и не повелась на их сладкие речи. У Юли есть стойкий электорат, но он не простит ей объединения с олигархом регионалом, под любыми благими намерениями.

Link to comment
Share on other sites

Чепинога депутат фракції УДАР

;o

 

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_fraction_list?pidid=2357

 

А ось правда..

Віта́лій Миха́йлович Чепино́га (* 28 травня 1969, Чорнобаївський район, Черкаська область) — український політик. Колишній народний депутат України. Член партії ВО «Батьківщина», колишній прес-секретар.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

 

А ось і наша ще одна пасіонарна жіночка-юльчиха,яка слухаючи солодкі заколисуючі сентенції юльці .які не несли і не несуть нічого конкретного ,переносить ті свої ПОЧУТТЯ на РЕАЛЬНІСТЬ.І мамка в неї стає рушійною силою там,те косата була лише вічно доганяючою,а прийшовши і сівши в крісло зразу забула про тих,хто садив її туди і хто власне спас її від першої відсидки-народ України 2005.Той же народ в 2014 її ще раз спас вже від ПРОДОВЖЕННЯ сидіння,але на лапшу вже не піддався і крісло видьорнув з під мамки.Народ вчиться-мамка-ні.

І ця команда (олдбой і асмодей )ще ображаються коли їх мінусують і кричать про організацію :fp1: А самі  дружньо змінусовали :D .Юлькоботи в роботі B-)  B-)

Link to comment
Share on other sites

це  характеризує виключно цих людей.

та ні пані.От коли б чкурнули при янику і тиску-тоб ВИКЛЮЧНО характеризувало б їх.А тут,на підйомі і в розворот,та не останні люди-отже причина не ТІЛЬКИ в них.Тут глибше......А от наші юлькоботи нічого нам не хочуть пояснити. :(  Лише агітки постять B-)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

І ця команда (олдбой і асмодей )ще ображаються коли їх мінусують і кричать про організацію :fp1: А самі  дружньо змінусовали :D .Юлькоботи в роботі B-)  B-)

дрыщ, так может тебя в жопу целовать, когда ты скачешь со своей стаей и минусуешь? 

 

за аутсадером скачешь, плюсуешь ему даже смайлы? :lol2:  когда ты перестанешь дрочить на карму? или у тебя комплекс неполноценности?

Змінено користувачем asmodey
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

та ні пані.От коли б чкурнули при янику і тиску-тоб ВИКЛЮЧНО характеризувало б їх.А тут,на підйомі і в розворот,та не останні люди-отже причина не ТІЛЬКИ в них.Тут глибше......

який розворот? )))

вони у владі. і прагнуть в ній залишитись. це їх вибір.

"не жалею, не зову, не плачу" :)

Link to comment
Share on other sites

дрыщ, так может тебя в жопу целовать, когда ты скачешь со своей стаей и минусуешь? 

 

Розумієш колего, нема стаї. Зате є дофіга людей яких ти пддістав своїми манерами і звичками. Я ж тебе попереджав про твій талант наживати собі недругів.

Link to comment
Share on other sites

;o

 

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_fraction_list?pidid=2357

 

А ось правда..

Віта́лій Миха́йлович Чепино́га (* 28 травня 1969, Чорнобаївський район, Черкаська область) — український політик. Колишній народний депутат України. Член партії ВО «Батьківщина», колишній прес-секретар.

 

 

ну це напівправда, тобто як завжди у вас, брехня.

 

Чепинога був прес-секретарем Тимошенко, потім депутатом БЮТ. Але у 2012 на вибори пішов по списку УДАРу.

 

 

Как стало известно сегодня, 1 августа, во время съезда партии Виталия Кличко, Чепинога пойдет в парламент по списку УДАРа под номером 39.

Виталий Чепинога в 2007 году был избран в Верховную Раду по списку БЮТ, сейчас является народным депутатом этой фракции.

Чепинога девять лет проработал пресс-секретарем бывшего премьер-министра, лидера партии Батьківщина Юлии Тимошенко.

4 января 2008 года был назначен советником премьер-министра Украины на общественных началах.

http://focus.ua/country/240548/

Link to comment
Share on other sites

дрыщ, так может тебя в жопу целовать, когда ты скачешь со своей стаей и минусуешь? 

 

за аутсадером скачешь, плюсуешь ему даже смайлы? :lol2:  когда ты перестанешь дрочить на карму? или у тебя комплекс неполноценности?

Пішов НА УЙХ  юлькобот.Все твоє вміння то ображати .А думок-"з гількін нос".Розумовий інвалід.який собі сам 600 лайків зробив :D .І хто тут  за карму переживає,пісюльок?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...