Перейти до змісту

Тока шо позвонил батькивский комитет из школы.


Ганс

Recommended Posts

 

 


Що за місто?

 

Черновцы

 

 

 


А ти проти?

 

Ну как сказать? Если честно, то я на хую видел такие инициативы. Это как давать деньги алкоголикам. Абсолютно бессмысленное занятие.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

шли их нахуй.

в нете масса реальных героических волонтеров, есть куда с толком потратить гроші

 

Я так понял, надо отчитаться: школа сдала столько-то. И цифра спущена уже сверху. Шоб не меньше. 

 

Почему-то никого не ебёт, что зарплата держслужбовця не поднималась с весны 2008-го. При курсе 5 грн те полторы тыщи равнялись 300-м долларам. И цены были несколько меньше.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

я бы сдал, чего тут смешного?

 

Не, я вот искренне не понимаю: в нашей школе учатся дети воров всеукраинского масштаба. У них родители - депутаты ВР, министры, они вконтакте хвалятся фотками семейного автопарка из 3-х машин с одинаковыми номерами 0001, среди которых лехусы и джыпы с расходом 25л. 

 

Так какого хуя они не отвалят за всех прочих учеников, родители которых настолько дебильны, что не сподобились наворовать на авто выше ТАЗа, да и то - 9 лет назад.

Link to comment
Share on other sites

Ага, вот и источник вдохновения:

 

 

В.О. ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕНА ВЕРИГА ЗАКЛИКАЄ ОСВІТЯН КРАЮ ПІДТРИМАТИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
 
29.08.2014 | 18:43
http://oda.cv.ua/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gifВерсія для друкуhttp://oda.cv.ua/sites/all/modules/contrib/print/icons/mail_icon.gifВідправити на e-mail

http://oda.cv.ua/sites/default/files/A/armiya_dopomoga.jpgЦього року День знань вся країна зустрічає в складних умовах. Потрібно чітко усвідомлювати, що Збройним силам України необхідна підтримка та допомога від усього суспільства.

Я звертаюсь до педагогічних колективів усіх навчальних закладів області з проханням запропонувати батькам та батьківським громадам відмовитися цього року від купівлі квітів до свята Першого дзвоника, натомість використати заощаджені кошти на підтримку українських військовослужбовців.

Пропоную ініціювати збори коштів на допомогу Збройним силам України та долучитися до організації заходів та благодійних акцій у навчальних закладах області.

Інформацію про перебіг збору коштів можна надавати Координаційному центру з надання матеріально-технічної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції у східних регіонах країни, при Чернівецькій облдержадміністрації (332 каб., тел. 066 826 10 36) або «Волонтерському руху Буковини» при Чернівецькій міській раді (109 каб., тел. 050 784 93 36).

 

З повагою та вірою у світле майбутнє нашої країни

Олена Верига

 

Link to comment
Share on other sites

Это в Черновцах такая вата живет как это Ганс?

 

ну в даному випадку він правий.

тому що ці добровільно-примусові методи - приводять тільки до негативу. плюс до цього - на 90% впевнений, що значної частини подібним чином зібраних коштів ні в якій армії не побачать.

методи повинні бути або добровільними (здача волонтерам, яким довіряєш), або примусовими - через офіційні збори і податки (військовий збір).

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Это в Черновцах такая вата живет как это Ганс?

 

вата у тебя в голове, придурок. 

 

 Я ещё при Устинове трое пар солдатских сапог истоптал. А ты сам-то в армии служил хоть?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так какого хуя они не отвалят за всех прочих учеников

Ну это кстати вопрос спорный, не западло ли чтобы какой-то ворюга вместо меня за что-то платил. Типа оно мало того что вор, так еще и субсидирует меня.

Link to comment
Share on other sites

Не, я вот искренне не понимаю: в нашей школе учатся дети воров всеукраинского масштаба. У них родители - депутаты ВР, министры, они вконтакте хвалятся фотками семейного автопарка из 3-х машин с одинаковыми номерами 0001, среди которых лехусы и джыпы с расходом 25л. 

 

Так какого хуя они не отвалят за всех прочих учеников, родители которых настолько дебильны, что не сподобились наворовать на авто выше ТАЗа, да и то - 9 лет назад.

як же ж ви опинилися в такій школі? :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну в даному випадку він правий.

тому що ці добровільно-примусові методи - приводять тільки до негативу. плюс до цього - на 90% впевнений, що значної частини подібним чином зібраних коштів ні в якій армії не побачать.

методи повинні бути або добровільними (здача волонтерам, яким довіряєш), або примусовими - через офіційні збори і податки (військовий збір).

Я вообще говорю. Это ж не первый его пост. Уже давно за ним наблюдение ведется.

вата у тебя в голове, придурок. 

 

 Я ещё при Устинове трое пар солдатских сапог истоптал. А ты сам-то в армии служил хоть?

ПНХ, чмошник.

Link to comment
Share on other sites

Це погано?

Це Гансу аби про щось потрандіть. Як Спорт має свої заморочки, так Ганс свої. Суть в тому, що нікому невідомо, чи дзвонили зі школи, але те, що Ганс послав їх буде апогеєм обговорення.

Link to comment
Share on other sites

Ну это кстати вопрос спорный, не западло ли чтобы какой-то ворюга вместо меня за что-то платил. Типа оно мало того что вор, так еще и субсидирует меня.

 

Нах меня субсидировать? Я в Неньке всю жизнь налоги платил. Этого не достаточно? А вор со своих миллионов в казну хоть копейку отстегнул?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...