Перейти до змісту

"Батьківщина" ініціює проведення референдуму про вступ в НАТО


Snowflake

Recommended Posts

Ми ж говоримо про обговорення,а отже і якісь результати,а не перевірка власної думки

 

Я ні. Я саме себе перевіряю. Ось зміг для себе сформулювати що не так в здавалось би такій беззаперечній ініціативі як референдум по НАТО.

Link to comment
Share on other sites

РОБІТЬ.Поставте перед фактом владу чи тих хто вам "заважає",що будете працювати ДО КІНЦЯ. Покажіть що ви МОЖЕТЕ НА ДІЛІ.І люди до вас потягнуться знову.Серйозно.

:pioneer: Думаю, Юля зацікавлена в результаті, а не імітації. Тим більш, організація збору підписів - це поєднання корисного з приємним - сприятиме відновленню дієздатності її регіональних штабів.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

РОБІТЬ.Поставте перед фактом владу чи тих хто вам "заважає",що будете працювати ДО КІНЦЯ. Покажіть що ви МОЖЕТЕ НА ДІЛІ.І люди до вас потягнуться знову.Серйозно.

 

Потягнуться хіба до їх горла, щоб міцніше потриматись. :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

http://batkivshchyna.com.ua/news/20601.html

 

Будівлю ЦВК "замінували" перед приїздом Юлії Тимошенко

10 Вер 2014, 12:15
Лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко і учасників ініціативної групи щодо проведення референдуму про вступ до НАТО не пускають до Центральної виборчої комісії, посилаючись на замінування будівлі.
 
Сьогодні Юлія Тимошенко разом з народними депутатами та представниками "Батьківщини молодої" планували відвідати ЦВК, щоб передати рішення зборів громадян про створення ініціативної групи для проведення референдуму про вступ України до НАТО.
 
Працівники міліції повністю перекрили підходи до площі перед будівлею ЦВК і нікого не пропускають.
 
Юлія Тимошенко в інтерв’ю журналістам назвала дивним те, що теперішня влада поводить себе, як попередня.
 
"Дуже дивно, що нова влада веде себе, як стара влада Януковича. Фіктивним замінуванням будівлі ЦВК просто зупиняють абсолютно логічний рух України до вступу в НАТО", - сказала вона.
 
Тимошенко наголосила, що "справжня безпека України, її справжня захищеність може бути лише тоді, коли Україна стане повноправним членом колективної системи безпеки".
 
"Поки ми цього не зробили, Україні, на жаль, буде загрожувати сусідній агресор", - наголосила вона.
 
Юлія Тимошенко зазначила, що зараз "всі сили кинуті на те, щоб Україна насправді не стала захищеною країною".
 
Станом на 12:25, після тривалих перемовин, Юлію Тимошенко і учасників ініціативної групи щодо проведення референдуму про вступ до НАТО таки пропустили до будівлі Центральної виборчої комісії.
 
Наразі триває процес прийому документів про створення ініціативної групи для проведення референдуму.
Змінено користувачем Snowflake
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

http://batkivshchyna.com.ua/news/20604.html  

ЦВК прийняла від "Батьківщини" рішення зборів щодо референдуму про вступ до НАТО

10 Вер 2014, 14:42
Рішення зборів громадян про проведення референдуму щодо вступу України до НАТО передані до Центральної виборчої комісії та прийняті в установленому порядку.
 
Про це журналістам повідомила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, яка разом з однопартійцями та членами ініціативної групи зі збору підписів за референдум принесла документи до ЦВК.
 
Уповноважений зборів - народний депутат від фракції "Батьківщина" Сергій Власенко - отримав довідку про прийняття документів та реєстрацію членів ініціативної групи.
 
Лідер "Батьківщини" наголосила, що партія наполягатиме на тому, щоб питання про референдум було розглянуто на засіданні ЦВК якнайшвидше і члени ініціативної групи змогли розпочати збір підписів. Вона впевнена, що підписів буде зібрано більше необхідних трьох мільйонів.
 
"Без референдуму, одноосібно, жоден лідер не може дозволити зробити собі такий важливий доленосний крок, як вступ до НАТО", - наголосила вона.
 
На думку Юлії Тимошенко, референдум щодо членства України в НАТО має відбутися одночасно з достроковими парламентськими виборами - 26 жовтня.
 
Лідер "Батьківщини" також засудила перешкоди, які штучно створюються навколо теми референдуму. Зокрема, вона згадала абсурдне рішення суду за позовом проросійської партії "Союз" та сьогоднішнє "мінування" будівлі ЦВК.
 
"Усі ці дії свідчать про те, що сьогодні вступ до НАТО є доленосним історичним рішенням, яке раз і назавжди захистить Україну та зробить Україну частиною всього демократичного західного світу. І саме коли ми будемо цією частиною, нам не буде загрожувати будь-яка військова агресія", - зазначила вона.
 
Юлія Тимошенко наголосила, що зараз блокується питання не тільки вступу України в НАТО, а й ратифікації Угоди про Асоціацію з ЄС, яка була підписана кілька місяців тому і досі не передана Президентом України до парламенту.
 
"Це говорить про те, що через війну, через тиск, через смерті людей, які виникли внаслідок військової агресії Росії, нас зупиняють від входження в європейський цивілізаційний простір. Але ми будемо сильними і ми доб‘ємося перемоги України. Не капітуляції, а справжньої перемоги", - підкреслила лідер партії "Батьківщина".
 
Нагадаємо, що 5 вересня за ініціативою партії "Батьківщина" та її лідера Юлії Тимошенко у столиці відбулися збори громадян щодо проведення референдуму про вступ України до НАТО. Збори затвердили формулювання питання, яке пропонується винести на всеукраїнський референдум. Воно звучатиме таким чином: "Чи підтримуєте Ви приєднання України до Організації Північноатлантичного Договору (НАТО) як системи колективної безпеки?". Також була створена ініціативна група, якій доручено організувати процес збору підписів.
Змінено користувачем Snowflake
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Думаю, Юля зацікавлена в результаті, а не імітації.

 

ИМНО, сейчас это ее и БЮТ добьет.

 

Порох и рыгоаналы на "миротворческой" теме прибивают даже ассоциацию, не то что НАТО.

на анти-натовской, "миротворческой" риторике они отберут голоса себе.

 

они уже это делают, обвиняя "кое-кого" в желании войны.

на Юго-Востоке десант из киваловых-новинских-льовочкиных и пр. ПР разгонят эту тему до истерии.

 

только после выборов, может быть

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Реально якщo Юля проб`є референдум і доможеться перемоги їй від мене буде неабиякий плюс. Просто не вірю я їй, хай працює

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

 

 


проб`є референдум і доможеться перемоги

Якої  перемоги?  Що  народ  проголосує  проти?  Що  і  треба  Путіну.

Навіть,  якщо  буде  "За",  а  НАТО  скаже  - " не  на  часі",  то  буде  теж  перемога?

 

Якби  від  неї  за  ці  рехверендуми  та  відповідальності  зажадати.

В  тій  країні  -  не  демократія,  а  суцільний  саботаж.  Ні  одна  нормальна, віддана  країні  людина  на  посаді  президента

не  витримає.  Що  і  треба  Тимошенці  і  Путіну.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якої  перемоги?  Що  народ  проголосує  проти?  Що  і  треба  Путіну.

Навіть,  якщо  буде  "За",  а  НАТО  скаже  - " не  на  часі",  то  буде  теж  перемога?

 

Якби  від  неї  за  ці  рехверендуми  та  відповідальності  зажадати.

В  тій  країні  -  не  демократія,  а  суцільний  саботаж.  Ні  одна  нормальна, віддана  країні  людина  на  посаді  президента

не  витримає.  Що  і  треба  Тимошенці  і  Путіну.

За що відповідальність? Що протизаконного зроблено?  А як щодо Порошенка? Він не повинен ні за що відповісти? 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ИМНО, сейчас это ее и БЮТ добьет.

 

Порох и рыгоаналы на "миротворческой" теме прибивают даже ассоциацию, не то что НАТО.

на анти-натовской, "миротворческой" риторике они отберут голоса себе.

 

они уже это делают, обвиняя "кое-кого" в желании войны.

на Юго-Востоке десант из киваловых-новинских-льовочкиных и пр. ПР разгонят эту тему до истерии.

 

только после выборов, может быть

Не згоден. Позиція Юлі щодо НАТО давно відома, і практично всі прихильники Юлі й "Батьківщини" за НАТО. А Порошенку й регіоналам не вдасться переконати багатьох, що НАТО не на часі.

Змінено користувачем Snowflake
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не згоден. Позиція Юлі щодо НАТО давно відома, і практично всі прихильники Юлі й "Батьківщини" за НАТО. А Порошенку й регіоналам не вдасться переконати багатьох, що НАТО не на часі.

знов, як завжди бюторасівська брехня і підміна понять :nose3:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Навіть, якщо буде "За", а НАТО скаже - " не на часі", то буде теж перемога?

Это будет не победа, а ликвидация одного из вопросов политических спекуляций. В морг - так в морг.

Link to comment
Share on other sites

За  смуту.

А як юридично трактується слово СМУТА. і взагалі, як це така дрищепатріотична  шпилька вживає таке бридотне кацапське слово?  То конкретно, до Юлі ніяких претензій?  То що, виливаємо тут свою просто ненависть.   А щодо Ющенкового кума я не почула відповіді. Чи він святий?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якої  перемоги?  Що  народ  проголосує  проти?  Що  і  треба  Путіну.

Навіть,  якщо  буде  "За",  а  НАТО  скаже  - " не  на  часі",  то  буде  теж  перемога?

 

Якби  від  неї  за  ці  рехверендуми  та  відповідальності  зажадати.

В  тій  країні  -  не  демократія,  а  суцільний  саботаж.  Ні  одна  нормальна, віддана  країні  людина  на  посаді  президента

не  витримає.  Що  і  треба  Тимошенці  і  Путіну.

Ви не праві.Любий результат краще ніж всякі опитування і спекуляції.Навіть якщо буде негативний результат,то він не матиме ніякого негативного впливу на РІШЕННЯ НАТО (бо воно і так не спішить ),а басть реальну картину по регіонах.по шарах суспільства і т.д.І тоді треба працювати,що б змінити свідомість найлстаннішої бабці........Цей референдум більше значення має для нас ніж для міжнародної спільноти чи НАТО.ІМНО 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А як юридично трактується слово СМУТА. і взагалі, як це така дрищепатріотична  шпилька вживає таке бридотне кацапське слово?  То конкретно, до Юлі ніяких претензій?  То що, виливаємо тут свою просто ненависть.   А щодо Ющенкового кума я не почула відповіді. Чи він святий?

ніби то,що ти тут несеш не чиста,рафінована ненависть до переможця твоєї мамки :fp1: Дзеркало постав перед собою перед тим як тицяти на когось.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що тут неправильно?

аферистка нищила і нищить країну далі. вана так і не спромоглася зрозуміти, що народ змінився і не сприймає її пустослівя. вана ненавидить країну, яку обікрала і збагатилася за рахунок її ресурсів. вана пропутінська людина. вана психічно хвора людина. почитати про  її дитинство у книзі тьоті Тоні і все стає зрозумілим --- дитина, яку ненавиділи не вміє відчути любов. по-людськи --- шкода. помста---ось що керує цією людиною. на ній кров загиблигих Небесної сотні і кров цієї війни. вана продала і здала путіну все, що могла. як можна вірити її хоч би єдиному слову?

 

юльвладімірна, їдьте і лікуйтесь в США, у вас там є житло і не тільки там, най Бог вам допоможе у каятті. а Неньку залиште у спокої.

 

:shuffle:

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

аферистка нищила і нищить країну далі. вана так і не спромоглася зрозуміти, що народ змінився і не сприймає її пустослівя. вана ненавидить країну, яку обікрала і збагатилася за рахунок її ресурсів. вана пропутінська людина. вана психічно хвора людина. почитати про  її дитинство у книзі тьоті Тоні і все стає зрозумілим --- дитина, яку ненавиділи не вміє відчути любов. по-людськи --- шкода. помста---ось що керує цією людиною. на ній кров загиблигих Небесної сотні і кров цієї війни. вана продала і здала путіну все, що могла. як можна вірити її хоч би єдиному слову?

 

юльвладімірна, їдьте і лікуйтесь в США, у вас там є житло і не тільки там, най Бог вам допоможе у каятті. а Неньку залиште у спокої.

 

:shuffle:

Ви таки хвора людина. Відро ненависті і жодного підтвердження.  я так само можу сказати, що хоней шльондра, що ненавидить країну. Причому путінська шльондра. Алкашка і т.д. Недоумочне, що ти ото верзеш? Кров Небесної Сотні на ІУДІ ДРИЩЕВІ. Хоней чокнута. 

 

@Аліє

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 11.1 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (3). Розділ: "Батьківщина" ініціює проведення референдуму про вступ в НАТО.

Отримано від модератора штрафних балів: 3. -- Обмеження діє до Сьогодні, 06:10

Можливість дописувати на форумі відключено на 6 годин(и)

 

Хамство.

Змінено користувачем Dr.Amber
  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ви таки хвора людина. Відро ненависті і жодного підтвердження.  я так само можу сказати, що хоней шльондра, що ненавидить країну. Причому путінська шльондра. Алкашка і т.д. Недоумочне, що ти ото верзеш? Кров Небесної Сотні на ІУДІ ДРИЩЕВІ. Хоней чокнута. 

Дура,ти несеш такуж ненависницьку( по відношенню до Юща) муню.Порівняй. То виходячи з того і ти чокнута.......от маємо щастя приходу навіженої Алії.

Link to comment
Share on other sites

Ви таки хвора людина. Відро ненависті і жодного підтвердження.  я так само можу сказати, що хоней шльондра, що ненавидить країну. Причому путінська шльондра. Алкашка і т.д. Недоумочне, що ти ото верзеш? Кров Небесної Сотні на ІУДІ ДРИЩЕВІ. Хоней чокнута. 

 Я не можу опуститися до рівня Аліє, тому що не маю ненависті. Аліє цього ніколи не зрозуміти. Це ще раз показує рівень вихованості і психічного стану прихильників бют.

 

Аліє сприйняла мій допис з ненавистю, тому що це почуття носить в собі весь час. По спису першим номером є так званий :pleasant: доцент, можете звернутись до нього на лікування.

 

Правда ніколи не подобалась бютівцям, це є факт. Нормальна людина не дозволить собі використовувти такі словосполучення. Мені шкода Аліє і бютівців. Нерви не втримала Аліє, а я то не з нею спілкувалась.

:shuffle:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

 Я не можу опуститися до рівня Аліє, тому що не маю ненависті. Аліє цього ніколи не зрозуміти. Це ще раз показує рівень вихованості і психічного стану прихильників бют.

 

Аліє сприйняла мій допис з ненавистю, тому що це почуття носить в собі весь час. По спису першим номером є так званий :pleasant: доцент, можете звернутись до нього на лікування.

 

Правда ніколи не подобалась бютівцям, це є факт. Нормальна людина не дозволить собі використовувти такі словосполучення. Мені шкода Аліє і бютівців. Нерви не втримала Аліє, а я то не з нею спілкувалась.

:shuffle:

Крім співчуття до вас немаю нічого. Ненависть - це у ваших постах про Тимошенко. Якби ваші звинувачення мали хоч краплину підгрунтя - я би погодилася. Але вилити стільки брехні може тільки психічно хвора людина. Я вам співчуваю. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Крім співчуття до вас немаю нічого. Ненависть - це у ваших постах про Тимошенко. Якби ваші звинувачення мали хоч краплину підгрунтя - я би погодилася. Але вилити стільки брехні може тільки психічно хвора людина. Я вам співчуваю. 

Аліє влучно про себе. я прихожу посміятись нат юльковатніками і не тільки я. спробуйте піднятись до рівня нормального дописувача, на вас шкода дивитись, ви нервуєте за якогось політика? чи цей політик достоїн такої, вибачте, собачої відданості? ні за якого політика і ніколи не треба так рвати свою, вибачте, дупу -- це безглуздя. нехай політики спробують заробити наші голоси. що вони зробили для країни -- то їм і буде -- наші голоси. а рвати свою дупу, знову вибачте, за те, що якісь обіцянки-цяцянки роздаються вже майже 10 років вашою лідеркою, якій завжди щось , так би мовити заважало при повній можливості багато що змінити, це смішно і безглуздо.

 

Ви не розумієте і ніколи не зможете зрозуміти, що люди відвідують подібні гілки, щоб поглузувати і бачити, як ви серйозно все сприймаєте. легкодушні і наівні бютівці. ми сміємось з вас.

:shuffle:

простежити безглуздя бютівських думок і почитати цю примітивно-сексуально-збоченську лексику. ви не є нормальні.

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Аліє влучно про себе. я прихожу посміятись нат юльковатніками і не тільки я. спробуйте піднятись до рівня нормального дописувача, на вас шкода дивитись, ви нервуєте за якогось політика? чи цей політик достоїн такої, вибачте, собачої відданості? ні за якого політика і ніколи не треба так рвати свою, вибачте, дупу -- це безглуздя. нехай політики спробують заробити наші голоси. що вони зробили для країни -- то їм і буде -- наші голоси. а рвати свою дупу, знову вибачте, за те, що якісь обіцянки-цяцянки роздаються вже майже 10 років вашою лідеркою, якій завжди щось , так би мовити заважало при повній можливості багато що змінити, це смішно і безглуздо.

 

Ви не розумієте і ніколи не зможете зрозуміти, що люди відвідують подібні гілки, щоб поглузувати і бачити, як ви серйозно все сприймаєте. легкодушні і наівні бютівці. ми сміємось з вас.

:shuffle:

простежити безглуздя бютівських думок і почитати цю примітивно-сексуально-збоченську лексику. ви не є нормальні.

Іди, іди, скорбноє главою. Не оправдовуйся у своїй ненависті. Фубля. :bluet:

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Іди, іди, скорбноє главою. Не оправдовуйся у своїй ненависті. Фубля. :bluet:

 

 

та нє, вона буде і далі ліпити безглузді смайлики щоб показати свою інтелектуальну вись і литиме жовч "щоб посміятись"   :bluet:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Аліє влучно про себе. я прихожу посміятись нат юльковатніками і не тільки я. спробуйте піднятись до рівня нормального дописувача, на вас шкода дивитись, ви нервуєте за якогось політика? чи цей політик достоїн такої, вибачте, собачої відданості? ні за якого політика і ніколи не треба так рвати свою, вибачте, дупу -- це безглуздя. нехай політики спробують заробити наші голоси. що вони зробили для країни -- то їм і буде -- наші голоси. а рвати свою дупу, знову вибачте, за те, що якісь обіцянки-цяцянки роздаються вже майже 10 років вашою лідеркою, якій завжди щось , так би мовити заважало при повній можливості багато що змінити, це смішно і безглуздо.

 

Ви не розумієте і ніколи не зможете зрозуміти, що люди відвідують подібні гілки, щоб поглузувати і бачити, як ви серйозно все сприймаєте. легкодушні і наівні бютівці. ми сміємось з вас.

:shuffle:

простежити безглуздя бютівських думок і почитати цю примітивно-сексуально-збоченську лексику. ви не є нормальні.

До блькоботів це не дійде.Вище їхнього інтелектуального рівня.сектанти. B-)

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...