Перейти до змісту

Бімба! ЗРАДА!ГАНЬБА!


YUGRED

Recommended Posts

Да куда мне тягаться с твоим 200 левелом?  :fp1:

 

Вот, а ты удивляешься, почему йульгов называют тупыми :gigi: .

"Сам дурак" - и йулег детектед, ни фантазии, нихуя ж нету :66:

Балезный, тебя из какого класса выперли за неуспешность-то? В третьем остался? :laugh:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

"... основным условием ..." :fp1:

 

Я уже слышал, что Крым Х-ло захватил чтобы сделать Тимошенко президентом...

 

Но этот даже вброс по тупости перебивает все что я до сих пор слышал.

 

Почерк Левочкина, кстати.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

"... основным условием ..." :fp1:

 

Я уже слышал, что Крым Х-ло захватил чтобы сделать Тимошенко президентом...

 

Но этот даже вброс по тупости перебивает все что я до сих пор слышал.

 

Почерк Левочкина, кстати.

 

Як би там не було, але реакція секти показова.  B-) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


cynic : 31 Авг 2014 - 01:35 І де тут наш олдбой.який висміхається,що опоненти вживають забагато смайликів,бо не мають думок? дідусь перший у ЙОГО списку?

 

Дебилам не понять, что мои смайлики ответ на смайлики югреда. Дебилам надо все объяснять. Лучше дважды или трижды.   Дебилам не понять, что мои смайлики ответ на смайлики югреда. Дебилам надо все объяснять. Лучше дважды или трижды.   Дебилам не понять, что мои смайлики ответ на смайлики югреда. Дебилам надо все объяснять. Лучше дважды или трижды.

 

не, ну ты можешь иметь свое мнение, но за што так про первово  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

Доброго ранку і доброго дня! Всій Україні! То наша земля і наше сонце, воно в нашому небі! Неділя. Божий день.

В мене є сусід. Про нього вже писав. Я його називаю "Росія". Бо він усміхається , каже про дружбу, клянеться у любові до всіх і вся, але завжди може підставити, обманути тут же, буде продовжувати і доказувати свою правоту, дружбу і так далі. Ну просто Росія. Як з ним бути? Доти, поки воно не зникло, тримаю його на розстанні. Є межа через котру його не пускаю, ні кордон дому, ні кордон душі як би воно не усміхалося. І не можна ніколи йому вірити, скільки б часу не пройшло. Треба чекати, коли воно помре. Жорстко? Так. Але то запорука свого спокійного та безпечного життя. 
Пригадаймо 36 псалом.

1. Не розпалюйся гнівом своїм на злочинців, не май заздрости до беззаконних,
2. бо вони, як трава, будуть скоро покошені, і мов та зелена билина пов'януть!
.....
35. Я бачив безбожного, що збуджував пострах, що розкоренився, немов саморосле зелене те дерево,
36. та він проминув, й ось немає його, і шукав я його, й не знайшов!

Ми не можемо мати надію на ЄС. Ми їх тільки можемо використовувати в нашій боротьбі та відновленні економіки. Меркель, коли приїжджала та умовляла нас здатися! Прийняти умови Путіна, федералізація , признання сепаратистів. Подяка Порошенко, що він на це не погодився в Мінську, тому пішли російські війська. Ну якось так. Тому надія на Бога та на себе і використовуємо ЄС, дружимо Штатами, балтійським блоком та Канадою. І радіємо Туску, але обережно дивимося за Магерині.
І саме головне є перемоги , є поразки, це війна, але головне в іншому! Ми є!  Путін тактик , а не стратег, в нього немає майбутнього, у нас є мета стратегія - стати Вільною Україною , томи виграємо. Зараз йде гра в шахи насвітовій дошці, ми всі робимо ходи. Ми виграли Майдан, ми переможемо Путіна. Росія ПНХ.
Ніколи не можна домовлятися з тими, хто хоче вас стерти. Тільки ультиматуми.
Дух не можна подолати. В цьому наша перемога, при всіх інших негараздах.

Доброго ранку і доброго дня! Всій Україні! То наша земля і наше сонце? воно в нашому небі! Неділя. Божий день.
Слава Україні!
Слава Героям!
Слава Нації! Смерть ворогам!
З нами Бог!
Кримські татари, ми переможемо!  Аллаху Акбар!

Росія ніколи ми не будемо друзями, і ніколи не були братами, ти ворог назавжди! немає і не буде тобі довіри! Хлопці з Ілловайська , котрі повірили в зелений коридор отримали кулі в спину. Ті хто не здався прорвалися частково. Там ще не закінчено. Я писав, що частина прорветься. Там ще не все закінчилося. Молимося за них.

PS. З моїх інформації моїх джерел можу зробити такі висновки.
На зовнішньому дипломатичному фронті, трохи спаде напруга. Йдуть домовини-перемовини , переговори. Напруга там трохи спаде в ці дні. Далі побачимо..
Що до АТО. Там не все так погано. Програш та котел в окремому місці, це не загальна поразка. Балачки росіян про Одесу то то туфта. Ми програли бій , але не програли війну. Конфронтація в ці пару днів трохи зійде на нівець. 
Що до Путіна. Він робить помилки. Ще раз нагадую він не Македонський і не стратег. Він може вигравати тільки у слабшого. Україна з кожним днем структуризується і міцнішає. Це процес. Якби він Він мав на меті Новоросію, то давно б зайшов всією армією. Цього не має. Тут в іншому справа. він не знає, що йому робити. Його кроки спорадичні. А надія на куплений Захід типу Меркель. Але не все так просто . Німці все таки мають кровну пам'ять. Ате що одна .. продалася, то не значить що всі продалися.
Далі буде.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А взагалі гілка гарна...Вона говорить про те що рейтинг солідольних зменшується

Туди їм і дорога соідом за уйобішними ну,пр і бют

Змінено користувачем Ukraine
Link to comment
Share on other sites

Президент России Владимир Путин в ходе прямой линии заявил, что Москва поддерживала с экс-премьером Украины Юлией Тимошенко теплые отношения.

Вместе с тем он предположил, что ее высказывания по поводу уничтожения русскоязычного населения на Востоке Украины, вероятно, связаны с нервным срывом.

 

«Госпожа Тимошенко, я знаю лично ее хорошо, хоть и призывает расстреливать русских из атомного оружия, я думаю, что это сделано, скорее всего, в ходе какого-то эмоционального срыва», - отметил он. 

http://www.segodnya.ua/politics/pnews/putin-obyasnil-prizyvy-timoshenko-k-unichtozheniyu-russkih-nervnym-sryvom-513742.html

17 Апреля 2014, 12:54  :nose3: 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@DiM

 

так об этом и речь - у нас же с т/з хуйлостана, ВСЕ фошизды, кроме ригонаналов, комми и, как ни странно, йули :fp1: .

НИ ОДНОГО СЛОВА в ее сторону, несмотря на даже "расстрелять из атомного оружия", несмотря даже на личный, типа "крестовый поход" против хуйла. Ага, щач, йебетто пришло на вАйну :lol2:

 

Разумному - достаточно B-)

Змінено користувачем YUGRED
Link to comment
Share on other sites

@DiM

 

так об этом и речь - у нас же с т/з хуйлостана, ВСЕ фошизды, кроме ригонаналов, комми и, как ни странно, йули :fp1: .

НИ ОДНОГО СЛОВА в ее сторону, несмотря на даже "расстрелять из атомного оружия", несмотря даже на личный, типа "крестовый поход" против хуйла. Ага, щач, йебетто пришло на вАйну :lol2:

 

Разумному - достаточно B-)

А хто така Юля?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...