Перейти до змісту

«Народ України на сто відсотків «за», політикани – хочуть погратися у війну. Але я хочу сказати, що не дам це зробити. Ми маємо спільно боротися за ми


OldBoy

Recommended Posts

:fp1:


Президент: у війну хочуть гратися політикани, а народ України хоче миру

КИЇВ. 3 вересня. УНН. Миру в Україні хочуть всі громадяни, тому він боротиметься за мир. Про це сказав Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з українцями, які були звільнені з лівійського полону, передпає УНН з посиланням на прес-службу Глави держави.

Він підкреслив, що Україна не давала жодного приводу для того, щоб спровокувати проти себе агресію. “Весь світ знає, що Україна є країною, яка чітко дотримується зобов’язань, міжнародного права і яка є сьогодні об’єктом агресії з боку сусідньої держави”, — зазначив Президент, висловивши сподівання на те, що, нарешті, вдасться припинити постійне порушення домовленостей, розстріл полонених, мирного населення, знищення навчальних закладів та інших об’єктів інфраструктури.

Глава держави наголосив, що досягнення миру сьогодні є першочерговим завданням. “Перше завдання — це мир. Сьогодні о 5 ранку, у зв’язку з різницею у часі, ми говорили з Президентом Путіним про те, яким чином ми можемо зупинити жахливі процеси. Не можна заперечувати те, що люди мають перестати гинути”, — заявив Президент.

Петро Порошенко підкреслив, що миру в Україні хочуть всі громадяни, тому він боротиметься за мир. “Народ України на сто відсотків „за“, політикани — хочуть погратися у війну. Але я хочу сказати, що не дам це зробити. Ми маємо спільно боротися за мир”, — наголосив Петро Порошенко.

Link to comment
Share on other sites

Тому я й не голосую за Порошенка... Що він завжди каже те, що хочуть почути від нього "мирні мешканці" . І зазвичай виходить така дурість, що кількість жертв стає все більше й більше

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

все правильно.

За Фьодорича абидна. Він же того самого хотів.

Президент каже що хоче мир.Прем'єр каже-план Путіна *уйня.США клеймить Рашку "агресором".ЄС приготувало нові санкції.Що вам не подобається?

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні о 5 ранку, у зв’язку з різницею у часі, ми говорили з Президентом Путіним про те, яким чином ми можемо зупинити жахливі процеси.

 

Мені неподобається ось це. Як можна домовлятися про мир з винуватцем конфлікту?

Link to comment
Share on other sites

 

Президент каже що хоче мир.Прем'єр каже-план Путіна *уйня.США клеймить Рашку "агресором".ЄС приготувало нові санкції.Що вам не подобається?

 

 

 

президент і Путін уже про все домовились.

а Аргат штатний жополиз. Я памятаю його висєри іще на попередні успіхи.

Link to comment
Share on other sites

Все так сказал! Не понятно чего он так поздно решил бороться за этот мир.

Пару тысяч украинцев были бы живы если бы он решил сдаться еще 7 июня

Він хотів і війну виграти, і "своїх хлопців" на потоках залишити. Тепер зрозумів, що треба обирати, що важливіше.

Link to comment
Share on other sites

все правильно.

За Фьодорича абидна. Він же того самого хотів.

Та давайте нах всех положим, а потом еще будет восстанавливать тот гадюшник, но там ниче не изменится. Они будут так же ненавидеть Украину, только теперь добавится ненависть за убитых родственников. В итоге ниче оригинального не произойдет, создадут министерство восстановления дамбаца и как главному пострадавшему Ахметову поручат осваивать бабло. Далее когда мы опять станем политическими похуистами они вновь возьмут власть потмоу шо электорат буде вскормлен нашим деньгами с рук гопкомпании и лохоторат будет верен и благодарен гопкомпании потому шо ему похуй кто платит, главное кто дает и вот эта гопкомпания дорвавшись до власти на ЗАКОННЫХ основаниях, будет хитрее, умнее овща и учтет все его ошибки и прощеты... тогда будет пистец Украине. Пстец настоящий так как все будет по закону. Вот я и думаю, что сначала нужно нам зажить по нормальному а потом уж кого то уговаривать быть с нами.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Він хотів і війну виграти, і "своїх хлопців" на потоках залишити. Тепер зрозумів, що треба обирати, що важливіше.

Цікаво, як він хотів виграти війну? Він думав, що вмовить Хуйла не воювати з нами?  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Мені неподобається ось це. Як можна домовлятися про мир з винуватцем конфлікту?

ну варіантів при конфліктах якби небагато:

1) повне зницення однієї із сторін

2) збереження статусу-кво по принципу "хто де зупинився" без подальших активних дій (північна і південна корея)

3) намагання досягти домовленості.

в останньому пункті - може бути купа деталей. ми їх не знаємо поки що. від беззаперечної здачі до "плану порошенка" - маса варіантів

 

вас який варіант більше задовольняє?

Змінено користувачем Азазелло
Link to comment
Share on other sites

ну варіантів при конфліктах якби небагато:

1) повне зницення однієї із сторін

2) збереження статусу-кво по принципу "хто де зупинився" без подальших активних дій (північна і південна корея)

3) намагання досягти домовленості.

в останньому пункті - може бути купа деталей. ми їх не знаємо поки що. 

 

вас який варіант більше задовольняє?

 

 

 

а де варіант відновлення конституційного порядку на своїй території?

Link to comment
Share on other sites

Та давайте нах всех положим, а потом еще будет восстанавливать тот гадюшник, но там ниче не изменится. Они будут так же ненавидеть Украину, только теперь добавится ненависть за убитых родственников. В итоге ниче оригинального не произойдет, создадут министерство восстановления дамбаца и как главному пострадавшему Ахметову поручат осваивать бабло. Далее когда мы опять станем политическими похуистами они вновь возьмут власть потмоу шо электорат буде вскормлен нашим деньгами с рук гопкомпании и лохоторат будет верен и благодарен гопкомпании потому шо ему похуй кто платит, главное кто дает и вот эта гопкомпания дорвавшись до власти на ЗАКОННЫХ основаниях, будет хитрее, умнее овща и учтет все его ошибки и прощеты... тогда будет пистец Украине. Пстец настоящий так как все будет по закону. Вот я и думаю, что сначала нужно нам зажить по нормальному а потом уж кого то уговаривать быть с нами.

 

а счего ты взял, что восстанавливать там будут не за наши деньги? в крым мы исправно платим пенсии, поставляем эл энергию, воду...то же будет и с лугандонией..

Link to comment
Share on other sites

а счего ты взял, что восстанавливать там будут не за наши деньги? в крым мы исправно платим пенсии, поставляем эл энергию, воду...то же будет и с лугандонией..

Здесь потребуется волевое решение, желающие велкам на территорию Украины, остальные за забором. Пенсии можно оставить, это люди заработали, пох где они решили жить.

Link to comment
Share on other sites

це варіант 1 або 3. ви не вибрали.

 

 

хіба вєтнам знищив сша або афганістан СССР?  

 

добра порада: не займайтесь хуйньою відмазуючи весе що робить петю іще до того як він його починає робити. дуже це нелегкий шлях

Link to comment
Share on other sites

Здесь потребуется волевое решение, желающие велкам на территорию Украины, остальные за забором. Пенсии можно оставить, это люди заработали, пох где они решили жить.

да только вован на такое не согласится - узаконим лунандонию - следующие - харьков и одесса с николаевым...

Link to comment
Share on other sites

хіба вєтнам знищив сша або афганістан СССР?  

 

добра порада: не займайтесь хуйньою відмазуючи весе що робить петю іще до того як він його починає робити. дуже це нелегкий шлях

 

перечитайте ще раз.

я повністю з вами згоден.

ми абсолютно не знаємо, що він почне робити. але ви вже звинуватили.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

да только вован на такое не согласится - узаконим лунандонию - следующие - харьков и одесса с николаевым...

Та не. ну я уже писал, шо днрлнр народ реально хотел самостоятельности, пусть получат. В Харькове и остальных народ ниче такого не хочет, а после просмотра результатов...так уже даже те кто, шото хотел уже ниче не хотят. Так шо у хуйлера ниче дальше не получится.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

перечитайте ще раз.

я повністю з вами згоден.

ми абсолютно не знаємо, що він почне робити. але ви вже звинуватили.

 

 

план озвучений

реакція Порошенка теж є.

ну і плюс досвід одностороннього перемиря і іловайського коридору.

Чи може оживити у памяті що писав про перемиря Азазелло і що вийшло насправді?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та не. ну я уже писал, шо днрлнр народ реально хотел самостоятельности, пусть получат. В Харькове и остальных народ ниче такого не хочет, а после просмотра результатов...так уже даже те кто, шото хотел уже ниче не хотят. Так шо у хуйлера ниче дальше не получится.

 

 

народ не хотів самостійності, вони хотіли російські зарплати.

Ну от і отримають вони їх, утричі вищі за українські. Почнуть переказувати і міфологізувати це харківсько-одеській ваті. Тим теж захочеться

Link to comment
Share on other sites

Та не. ну я уже писал, шо днрлнр народ реально хотел самостоятельности, пусть получат. В Харькове и остальных народ ниче такого не хочет, а после просмотра результатов...так уже даже те кто, шото хотел уже ниче не хотят. Так шо у хуйлера ниче дальше не получится.

:weep:

 

Как вы думаете, какие цели преследовал Х-ло, когда развязал эту войну? Какие из них были достигнуты?

Змінено користувачем Abamenkov
Link to comment
Share on other sites

план озвучений

реакція Порошенка теж є.

ну і плюс досвід одностороннього перемиря і іловайського коридору.

Чи може оживити у памяті що писав про перемиря Азазелло і що вийшло насправді?

оживіть будь-ласка.

озвучений план - в такій редакції неприйнятний. це від мене, про те, що я почав виправдовувати.

як мінімум - плюс контроль границі, мінус відведення військ в якісь ебеня. до того ж я не вірю в реалізацію цього плану.

Link to comment
Share on other sites

Я вас правильно понял с его выбором?

Ну за поразку ж ніхто навіть у відставку не пішов. Зате відновлення армії з допомогою НАТО (Обама сказав) - це ж скільки мільярдів зелених могло б не через ті руки пройти?

Link to comment
Share on other sites

народ не хотів самостійності, вони хотіли російські зарплати.

Ну от і отримають вони їх, утричі вищі за українські. Почнуть переказувати і міфологізувати це харківсько-одеській ваті. Тим теж захочеться

 

та всі вкурсі про міфічні "втричі вищі зарплати"

 

у більшості малого бізнесу в криму падіння в 10 разів

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...