Перейти до змісту

Recommended Posts

На сьогоднішній день в Україні немає "беззаперечного лідера", який міг би замінити Валерія Гелетея на посаді міністра оборони.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/987490-poroshenko-poyasniv-scho-zaminiti-ministra-oboroni-geleteya-nikim.html

 

:fp1:

 

Оце так так, яка ганьба 

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Петро Порошенко нагадав, що за останній час змінилися 3 міністра оборони. "Чи є беззаперечний лідер, на якого можна поміняти Гелетея? Пропонуйте? Критикувати легко", - зазначив глава держави.

 

 

Ну это кагбе не значит, что некем заменить

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На сьогоднішній день в Україні немає "беззаперечного лідера", який міг би замінити Валерія Гелетея на посаді міністра оборони.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/987490-poroshenko-poyasniv-scho-zaminiti-ministra-oboroni-geleteya-nikim.html

 

:fp1:

 

Оце так так, яка ганьба 

каков поп, таков и приход.. :consul:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ах, як приємно сернути на Президента... 

Чувак, оргазм стався? 

Чи догониш рукою?

  І кого тут обзивають вишиватниками ? Ти чув пряму мову ? Подобається брехня ? Молодець !!! Мені пофігу . Хоч з форуму випилюйте .

 

 Я - українець , я люблю свою державу і землю !!!  А наш президент походу більше любих друзів Гелетея любить . Нема в нього заліза в яйцях - НЕМА .

А Куліков таки рідкісна сука. 

Кацап - він і в Африці кацап.

  О . Вишиватнік ?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 Прикольно . Президент бреше - значить на руку Юльці , всі хто критикує працюють на Юльку . О !  Добавить в мотіватор до прикмет вишеватніка . Бігом .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Нема в нього заліза в яйцях - НЕМА .

 

Говорят яйця  были у Сталина, кацапуры гордяцца яйцями путлера. Ты такого же хочешь? Я, например, нет. Я еще не до конца понял, что за хрень с Гелетеем, но не вижу большого отличия его от Авакова в плане результативности. 

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Послухів інтерв'ю - суцільна вода, особливо на тлі відстутності дій та впертого небажання робити кадрові зміни в Армії.

 

А как должна была бы выглядеть не "вода"? Что должен был рассказать президент государства, чтобы вам понравилось?

Просто интересно. Я ведь тоже слушал. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

... Ти чув пряму мову ? Подобається брехня ? 

Я чув пряму мову, 

там були розгорнуті відповіді на складні питання.

 

А брехня - це те що Ви українець, який любить Україну.

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Говоріть ПРАВДУ !!! Чим Ви краще тоді за інших - коли БРЕШЕТЕ !!!

 

Ложь – это грех пред лицом Господа, но очень полезная вещь перед лицом обстоятельств.
(С) Эдлай Стивенсон (1900—1959), американский политик
Link to comment
Share on other sites

Я чув пряму мову, 

там були розгорнуті відповіді на складні питання.

 

А брехня - це те що Ви українець, який любить Україну.

  Да ... оце заїбісь вивод .

Link to comment
Share on other sites

 

Ложь – это грех пред лицом Господа, но очень полезная вещь перед лицом обстоятельств.
(С) Эдлай Стивенсон (1900—1959), американский политик

 

ви по відношенню до ЮВТ, в разі чого, теж цю цитатку згадаєте? )))

 

жополізи куйєві.

Ні, я розумію про "брехню в політиці" і її  доцільність, але не вибірково по застосуванню до персон.

до того ж Педрот бреше повсякчасно і суцільно.

Змінено користувачем эЛКа
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Та ну їх нахєр . В свій час дрочили на ніякого Ющєнка , тепер коли про свої обіцянки ПП говорить довго і ні а чєм - розгорнута відповідь .

 

 Гелетей не головне - головне що ні він ні Порох немають бажання випилювать зрадників , лішать гєнєралов пєнсій проще кажучи , НЕХОЧЕ БОРОТИСЯ  З КОРУПЦІЄЮ кумовством , використовую всі тіж самі методи . Бере доо списку корупціонерів , їх же призначає на посади . К їбені матері ...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я чув пряму мову, 

там були розгорнуті відповіді на складні питання.

 

А брехня - це те що Ви українець, який любить Україну.

 

 

ну звичайно укрАінцев тут тільки ти, та іще любєно плюсующий Акваріус. 

А уже щоб любити Україну це і мріяти не можна, тільки через символ віри дрищізму.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А как должна была бы выглядеть не "вода"? Что должен был рассказать президент государства, чтобы вам понравилось?

Просто интересно. Я ведь тоже слушал. 

ну наверно - суть .

среди прочего, Мариуполь должен услышать(и увидеть. но уже получается), что они форпост в зимовке территорий Донбасса под ВСУ. 

Link to comment
Share on other sites

А как должна была бы выглядеть не "вода"? Что должен был рассказать президент государства, чтобы вам понравилось?

Просто интересно. Я ведь тоже слушал. 

 

Що повинен був розказати? В першу чергу - як відбувається процес залучення найкращого людського ресурсу України на відповідальні посади та усувається з них непотріб.

Це в першу чергу стосується оборонного сектору. Я прекрасно пам'ятаю обіцянки Порошенка покарати винних в збитті транспортника в Луганському аеропорті та зробити кадрові висновки після Іловайска (там крім Іловайська була втрачена ще купа території). Нічого не було зроблено, Нічого абсолютно.

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Що повинен був розказати? В першу чергу - як відбувається процес залучення найкращого людського ресурсу України на відповідальні посади та усувається з них непотріб.

Це в першу чергу стосується оборонного сектору. Я прекрасно пам'ятаю обіцянки Порошенка покарати винних в збитті транспортника в Луганському аеропорті та зробити кадрові висновки після Іловайска (там крім Іловайська була втрачена ще купа території). Нічого не було зроблено, Нічого абсолютно.

Что, по-немногу прозреваем?

Link to comment
Share on other sites

тобі суть важлива :fp1:  та в тебе з твоїми мамчиними послідовниками важливе одне-гівенце на всіх крім мамки качанівської,накинути. B-)

 

 Рєпу виправив . Але . Тут мова про Тимошенко ??? Учіться приймати критику , Вам в цьому плані до юльків як до неба рачки .

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...