Перейти до змісту

А тим часом Фаріонша написала...


Ukraine

Recommended Posts

Назло кондуктори купи квитка та й піди пішки. За комуняцьку чи ригівську наволоч голосуй, а тоді ще триста літ ридайте про гірку долю неньки :(

Добре не буду за свободу...убєдила))

Link to comment
Share on other sites

баран, если фарионша озвучит таблицу умножения, то таблица от этого не станет юльковской или мудачуковской..даже тупому дрыщу это должно быть доступно..но тем, у кого вместо головы - пукан, это не вместить. :lol2:

 

Главпукан, вона ж не таблицю множення озвучила. Тому бютораси паляться, рвучи пукани за кацапську агентуру. :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Добре не буду за свободу...убєдила))

Ай, куди ти дінешся з підводного човна, можна подумати, що є якісь варіанти?

Фаріон балотується у Львівській області, я чомусь впевнена, що це не твій округ.

Link to comment
Share on other sites

Ай, куди ти дінешся з підводного човна, можна подумати, що є якісь варіанти?

Фаріон балотується у Львівській області, я чомусь впевнена, що це не твій округ.

 

Фаріонша йде по Залізничному ройону Львова. Народ там плюється від неї, як від чуми. :bluet:

Link to comment
Share on other sites

Главпукан, вона ж не таблицю множення озвучила. Тому бютораси паляться, рвучи пукани за кацапську агентуру. :fp1:

то, что потрох - пидар, еще более железно, чем таблица умножения, потому твой штопаный пукан вибрирует не зря.. :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Фаріонша йде по Залізничному ройону Львова. Народ там плюється від неї, як від чуми. :bluet:

Влом йти на сайт ЦВК і там ще неповн інформація. Є там якісь достойники-конкуренти? Чи за будь-яке лайно проголосуєти під грифом "новиє ліца"?

Link to comment
Share on other sites

Влом йти на сайт ЦВК і там ще неповн інформація. Є там якісь достойники-конкуренти? Чи за будь-яке лайно проголосуєти під грифом "новиє ліца"?

про новые лица - это не к егорке.. его пукан реагирует только на раздражители от пэтра олэксийовыча.. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Влом йти на сайт ЦВК і там ще неповн інформація. Є там якісь достойники-конкуренти? Чи за будь-яке лайно проголосуєти під грифом "новиє ліца"?

 

Від Садового йде якась тітка з міськради + купа самовисуванців, хто такі не знаю. Навіть комуністка якась є, певно Фаріонші буде підмахувати. weep%20%281%29.gif Більше не знаю, просто батьки там живуть, то дещо чув.

 

то, что потрох - пидар, еще более железно, чем таблица умножения, потому твой штопаный пукан вибрирует не зря.. :pleasant:

 

Коротше, главпук, по суті сказати тобі нічого, тому смокчи Мудачуківський тузік і зализуй свій тріснутий пукан. А то скоро знов прийдеться рвати, а він в тебе не залізний . :pooh_lol:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Коротше, главпук, по суті сказати тобі нічого, тому смокчи Мудачуківський тузік і зализуй свій тріснутий пукан. А то скоро знов прийдеться рвати, а він в тебе не залізний . :pooh_lol:

 

что ж может быть проще и более по сути, чем таблица умножения.. но ты настолько тупое, что даже этого понять не в состояниии. ганглий все пуканом озабочен - видно он уже реставрации не подлежит..  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

фаріон - ідіотка

але й не кращі ті, хто приймав і підтримував ідіотський, антиукраїнський закон, який, звісно, має бути відмінений у свій час

Link to comment
Share on other sites

фаріон - ідіотка

але й не кращі ті, хто приймав і підтримував ідіотський, антиукраїнський закон, який, звісно, має бути відмінений у свій час

Згоден, нічим не кращі. Вони з однієї контори.

Link to comment
Share on other sites

что ж может быть проще и более по сути, чем таблица умножения.. но ты настолько тупое, что даже этого понять не в состояниии. ганглий все пуканом озабочен - видно он уже реставрации не подлежит..  :lol2:

 

Давай-давай, причмокуй. А то вставлять тобі кадировського за те, що косиш. :gigi:

 

:D

а фонари это хто, простите? А то я такой погонялы еще не встречал

 

Це 'пукани бюторасів' після використання.

 

http://s5.pikabu.ru/post_img/2014/04/25/10/1398441359_1838443515.jpg

Link to comment
Share on other sites

Давай-давай, причмокуй. А то вставлять тобі кадировського за те, що косиш. :gigi:

 

 

Це 'пукани бюторасів' після використання.

 

http://s5.pikabu.ru/post_img/2014/04/25/10/1398441359_1838443515.jpg

 О, поросятко! ;)))) де це ти вешталось ??? Ти вже в корову виросло ? ;))

Ну це ти понтуєшся. Порося поросям і буде.

.

Поросятко, скажи, скоро ми будемо Петю в контейнер зі сміттям кидати, підтримаєш ? Чи сидітимеш та бздітимеш як завжди, чекатемеш для себе нового сцикливого "Месію", на зразок пасічника чи шоколадника ???

Link to comment
Share on other sites

Унас у Львові народ злий на "Свободу" не на жарт.Та і появилися інші радикально-патріотичніі партіїї.

Свобода воювала ліберально, язиком. 

Радикали будуть воювати автоматами.

Здається, кацап'ята накликали на свою голову

і ще будуть шкодувати за Свободою.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...