Перейти до змісту

Чи може бути Україна там де немає української мови ?


LVV

Recommended Posts

У Вас оплата сдельная, что так радуетесь? 

Тему Вы подняли канешна новую, злободневную и ни разу не обсуждаемую. Могу еще темку подогнать насущную. Что первое появилось курица или яйцо?

Оплата в мене погодинна. А першим,звичайно, було яйце,бо звідки тоді появиться курка?

Link to comment
Share on other sites

 

 


запретить на переменах и внеурочно учителям общаться на языках отличных от государственного

 

Це неможливо і непотрібно. Просто, як на мою думку, зараз потрібно більше захищати українську, ніж російську. Не замінювати українську російскою, це важливо. Звичайно, всі нації, що проживають на Україні, мають право говорити, думати тією мовою, яка їм близька, від цього вони громадянами України не перестануть бути.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Драссе.  А пообсуждать веток наццать со срачем?

Ну,так там же ж,також все ясно.Не бачу причини для срачу  :gigi: . Це ми вчора в вернулись з Днюхи в 1:04,і від нічого робити залив мислю на УАП. Воть і фсё  :shuffle:

Змінено користувачем LVV
Link to comment
Share on other sites

 

 


Донецька комашка)), я вже власне відповів десу. У мене нема відчуття що українська мова для цих людей є хоч якоюсь цінністю. Відповідно нам, україномовним, важко, якщо не неможливо виробити з ними спільну цінністну базу.

А це тому, що ми дуже нетерплячі. Нам потрібна спільна стовідсоткова база цінностей просто сьогодні, як належне. (цю стратегію сповідувала Жечь Посполіта)

Є альтернатива - підтримувати таких людей в кожному кроці до украінської культури, тихенько спостерігати як вони віддають своїх дітей до українських шкіл (див. Алєжку), й спокійно собі розуміти що наше буде зверху просто якщо ми принаймі втримаємо тенденцію.

Тобто - працювати з тим що маємо.

Й третя альтернатива є, насильницька українізація (цю стратегію обирає Рашка). Я особисто це собі не уявляю - не з українським менталітетом.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Стебешься? :)

 

нет.

 

действительно интересуюсь.

может я таки действительно чего то не понимаю... Но что то мне никто внятно этого не может объяснить, всё больше общими понятиями оперируют...

Link to comment
Share on other sites

 

 


может я таки действительно чего то не понимаю... Но что то мне никто внятно этого не может объяснить

Ну так вы сформулируйте, чего этого.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви - кацап, до того ж не справжній, діаспорний, нацменшина; а химера, тому не вчить українців національній самоїдентифікації. З таких як ви нічого доброго не буває - завтра на разее з'явиться інший "добрий тсарь", чи расейці запропонують вам посаду, гроші чи ще щось - і ви перейдете на ту сторону. Ваша підтримка ситуативна, "патамучта так вигадна, модна" чи ще щось.

 

Молодца, ПТАШЕЧКА, МОЛОДЦА! Обгадила с ног до голові, сама самоутвердилась - как же, Только вот только ли меня, пташка? А как быть с русскими киевлянами, что майдан на своем горбу вытащили? Как быть с теми ребятами что под пули за Украину шли? Они как, тоже - кацапы и химера? А ведь они себя тут нацменьшинством не считают - это их земля с дела-прадела, как и моя кстати. А какое то чмо с проулка нас тут будет ненужными называть, потому что "пидтрымка сытуатывна" - потрымалы и в резервацию, да? Ссука... Нее, мил человек. Я не кацап и никогда им не буду - я русский - соль от соли этой земли. И таких как я не один и не два. И нормальные украинцы которым и впрямь на нашу страну не начхать никогда нас ни кацапами ни лупиной не назовут. А мразь озабоченная - ну тип как Вы, пташка - так с ней мы - украинцы, русские, беларусы, поляки, евреи - мы - народ Украины - разберемся. Вот закончим с кацапней - и за вас примемся.

Link to comment
Share on other sites

@Донецька комашка)), я вже власне відповів десу. У мене нема відчуття що українська мова для цих людей є хоч якоюсь цінністю. Відповідно нам, україномовним, важко, якщо не неможливо виробити з ними спільну цінністну базу. Ну от як в бісу з Бельгії країна? Штовхнеш - розвалиться. Все що рятує це повне небажання сусідів штовхати. А от у на Крим раз - і відвалився.

Десь так,і це добре відомо НКВДистам.Тому велася постійна робота по знищенню всього українського,особливо мови.Так що яущо вдкинути жарти,то так воно і буде,як з Кримом

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Про "бугага а что национализм"?

 

бугагага - это камент  ответа Прола что такое нацизм

 

Что такое национализм - ответа не получил.

 

И про "сформулировать. Если вы 2 предложения объединяете в одно и переставляете в нём местами слова - как вам можно чтото сформулировать? Вы не готовы разговаривать, вы юродствуете. К сожалению :(

Link to comment
Share on other sites

 

 


такой условный болгарин должен быть предан исключительно Украине и отречься от своей идентичности

 

))))))))))))))))

Якої ще ідентичності? він же українець, як ви тут доводите! Отже і ідентичність його українська.

Ми ж не про громадянство говоримо, він напр. став громадянином США.

Отже ви вчергове підтвердили - ви вірите, що російськомовні можуть бути винятково укрнаїнцями за самоідентифікацією, а болгаромовні завжди залишатимуться трохи болгарами.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

))))))))))))))))

Якої ще ідентичності? він же українець, як ви тут доводите! Отже і ідентичність його українська.

Ми ж не про громадянство говоримо, він напр. став громадянином США.

Отже ви вчергове підтвердили - ви вірите, що російськомовні можуть бути винятково укрнаїнцями за самоідентифікацією, а болгаромовні завжди залишатимуться трохи болгарами.

Ти копаєш дуже глибоко,але зерно правди,звичайно,маєш. Нехочу це розмазувати,тільки задуматись варта .

Link to comment
Share on other sites

))))))))))))))))

Якої ще ідентичності? він же українець, як ви тут доводите! Отже і ідентичність його українська.

Ми ж не про громадянство говоримо, він напр. став громадянином США.

Отже ви вчергове підтвердили - ви вірите, що російськомовні можуть бути винятково укрнаїнцями за самоідентифікацією, а болгаромовні завжди залишатимуться трохи болгарами.

мы с Вами о разных вещах, видимо, речь ведем. Вам, как мне читается, необходимо, чтобы все национальности,  проживающие в данный момент в Украине, отреклись от своих дедов-прадедов, показательно забыли все и вся, и даже сменив гражданство, продолжали страдать амнезией. только так Вы признаете их украинцами. я же говорю о том, что граждане Украины, даже став эмигрантами и сменив гражданство, вольны дышать/думать/ностальгировать так как им хочется, но если при этом они считают Украину своей родиной и им за Украину болыть, то они таки да, украинцы.

Link to comment
Share on other sites

А де можна подивитися статистику щодо більшості?@Донецька комашка)),

Я звичайно знаю, що ніде. :) Питання риторичне

 

 

А ви задайте його практично, наприклад  своєму російськомовному оточенню або знайомим (не ваті)))  і переконайтесь з якого разу вони взагалі зрозуміють таку конструкцію як польськомовний українець НЕ поляк. А потім  запитайте в чому різниця з російькомовними українцями.

 

 

Це досить дивний висновок.

Здебільшого мова йде про те, що активне вживання мови не є такою цінністю, що без неї людина автоматично стає лайном не зважаючи на інші заслуги та корисність для країни.

 

припиніть. Ви цікаво відписуєте, не опускайтесь до рівня флуду. Ви ж чудово розумієте, що мова на якість людини не впливає в принципі. Може бути геніальний поет-майстер-слова-поліглот, а як людина - гамно.

 

Питання в тому яку роль мова виконує при збереженні ідентичності за межами держави. В Україні і негр може бути українцем, та чи залишиться він ним після переїзду в Нью Йорк?

Link to comment
Share on other sites

 

 


нет. действительно интересуюсь. может я таки действительно чего то не понимаю... Но что то мне никто внятно этого не может объяснить, всё больше общими понятиями оперируют...

Гм. А в академических формулировках этих понятий что тебя не устраивает?

Link to comment
Share on other sites

 

 


постановка питання як у старттопі дуже сильно тхне або звичайною дурістю або провокацією

 

з уим всі давно погодились. Зараз йде обговорення про роль мови у збереженні ідентичності, Читайте плз гілку перед дописами.

 

 

 


Чи могут бить українцямі глухонємиє?

 

На кожне хитре питання знайдеться своє хитре питання: а якою мовою пишуть ці глухонімі? :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я же говорю о том, что граждане Украины, даже став эмигрантами и сменив гражданство, вольны дышать/думать/ностальгировать так как им хочется, но если при этом они считают Украину своей родиной и им за Украину болыть, то они таки да, украинцы.

 

так я це підтвердив вище, коли описав випадок з євреєм який виїхав в Ізраїль. Тому я неодноразово підкреслював в Україні, або вихідцем з Україним -українцем може бути хто завгодно. Хоч негр  - у мене немає расових упереджень.

 

Але це не ідентичність в повному розумінні цього слова, це просто особисте ставлення і наприклад дітям за межами України воно не передається, якщо немає  мови і культурного шару.

Я ж просив вас приклади протилежного хто знає.

 

До @Прол, це і є відповідь про глухонімих: конкретна людина може бути ким завгодно, але  чи здатна вона передати ідентичність далі і з чого власне ця ідентичність складатиметься?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чи може бути Україна там де немає української мови ?

Ні не може... Решта все є лупина.

 

Не можу збагнути логікі.

От у Канаді мова є, а України нема.

 

Логіка простая: мова ёсць неабходнай, але не дастатковай умовай для існавання дзяржавы пад назвай Украіна.

Калі на тэрыторыі Украіны рапіам знікне мова - ці застанецца Украіна Украінай?

Няма мовы - няма ідэнтычнасці дзяржавы. НМД.

Усё астатняе - шалупінне. (с)

+100500

 

Зноў-такі, на маю думку, мова - пытанне стратэгічнае, а не тактычнае. З усімі вынікаючымі наступствамі

Хочам пабудаваць моцную дзяржаву - займаемся моўным пытаннем.

Не хочам - тады нашым моўным пытаннем будуць займацца іншыя. Зразумела, у сваіх інтарэсах, а не на карысць нашай дзяржавы.

Усё даволі проста. Прырода не церпіць пустэчы.

А я вот еще над чем рекомендую вам всем господа подумать - почему в мире национальных государств цивилизационное первенство у государства не национального?

 

 У Японіі, напрыклад?

Змінено користувачем Soloviev
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

А я вот еще над чем рекомендую вам всем господа подумать - почему в мире национальных государств цивилизационное первенство у государства не национального?

Безумовно,але поряд з ними не має росіюшки.  А в що перетворились білоруси без своєї мови?

 

А ось і друзі білоруси.Яка цікава в них мова,але не збережена,як і сама Білорусь.

Змінено користувачем LVV
Link to comment
Share on other sites

А я вот еще над чем рекомендую вам всем господа подумать - почему в мире национальных государств цивилизационное первенство у государства не национального?

 

 

Китай - економіка #1, Японія - економіка #3, Німеччина - економіка #4. Ніхуя не національні держави

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...