Перейти до змісту

Свежие рейтинги


Recommended Posts

Пороху варто віддати належне - за 5 років він встиг викликати до себе відразу дуже рівномірно.

вы тут в корне неправду пишете. не он успел вызвать отвращение. На 1+1 успели внедрить к нему отвращение. + месть антимайдановцев - кацапов - вышли как один за зебила голосовать - их дохерища в Украине. я же говорю - ты не слушаешь - 2014 за Пороха по луганску 30%, за зебила в 2019 - 89%. это показатель его избирателя!!

Link to comment
Share on other sites

не обязательно теже. за зеблядь проголосовало 13.5 млн. за Порошенко 4.5 млн. В 14м за Порошенко проголосовало 10 млн. в луганеской области например за опарыша проголосовало 89 процентов а в 2014 за пороха там же всего 30. так что бабушка надвое сказала те ли были это люди.

 

Угу, за 5 років інших завезли :D. А по іншим обастям чого статисику не наводиш? Наприклад, Кіровоградська область за Рошена у 2014му 61.4, а у 2019му жалюгідні 17.51. 

Link to comment
Share on other sites

вы тут в корне неправду пишете. не он успел вызвать отвращение. На 1+1 успели внедрить к нему отвращение. + месть антимайдановцев - кацапов - вышли как один за зебила голосовать - их дохерища в Украине. я же говорю - ты не слушаешь - 2014 за Пороха по луганску 30%, за зебила в 2019 - 89%. это показатель его избирателя!!

 

Казки про ворожі Плюси не в тему. Окрім плюсів, решта каналів працювали на Рошена

Link to comment
Share on other sites

 

 

вы тут в корне неправду пишете. не он успел вызвать отвращение. На 1+1 успели внедрить к нему отвращение.
Та годі вже так накидувати плюсам і і обсірати прямий з п'ятим - петро в них усю душу вклав разом із бабліщєм з наших кишень!  :K
Link to comment
Share on other sites

Угу, за 5 років інших завезли :D. А по іншим обастям чого статисику не наводиш? Наприклад, Кіровоградська область за Рошена у 2014му 61.4, а у 2019му жалюгідні 17.51.

И что ті хочєш єтім сказать? Люди разные голосовали да.
Link to comment
Share on other sites

Хочу сказати, що ти пиздиш, як Троцький. Куди поділися відсотки Рошена на Кіровоградщині? :D

Ну было небольшое пересечение. Но реально картина как с Ющенко и Януковичем.
Link to comment
Share on other sites

Казки про ворожі Плюси не в тему. Окрім плюсів, решта каналів працювали на Рошена

Какие? Интер? Роттердам + и тарифы внедрили в подкорки головного мозга что даже мне тут в Тампе местные зебилы жаловались на повышение тарифов в Украине ))))
Link to comment
Share on other sites

Ну в украине порядка 10 лямов ваты +- и 10 лямов Украинцев. Всегда так было

 

Цифри висмоктані з пальця, як зазвичай? То чому ж тоді оті 10 лямів "Українців", за твоєю класифікацією, не проголосували за Рошена? 

Link to comment
Share on other sites

Цифри висмоктані з пальця, як зазвичай? То чому ж тоді оті 10 лямів "Українців", за твоєю класифікацією, не проголосували за Рошена?

Ну 3 лями повелись на зєбіла 3 не пішли от так і вийшло. Тєлєвізор
Link to comment
Share on other sites

 

Зе підібрали Гончарука, який би виглядав ще менш серйозно, ніж сам Зеленський. По факту, обидва знаходяться на рівні маріонеткових дурачків, але ЗЕ посилено корчить серйозні гримаси, а Гончарук підкреслює, що він дурачок.

 

Піймав себе на думці, що до останнього часу Зельц, як цілісний персонаж не викликпв в мене особливих емоцій, ну не сприймав його всерйоз як очільника там чогось і управителя чимось. І тільки. Але коли він почав строїти оті драматично серйозні пики,  став мене відверто дратувати. Краще б він вже тупо шуткував і реготав, як і все своє попереднє життя. Виглядав би природніше і мо рейтинг не так би падав  :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Какие? Интер? Роттердам + и тарифы внедрили в подкорки головного мозга что даже мне тут в Тампе местные зебилы жаловались на повышение тарифов в Украине ))))

 

Шо значить "внєдрілі"? Я по ним платив, коли Ахмєтка з Лугандону через "Роттердам" вугілля для своїх ТЕС тягав. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Мусило б непокоїти будь-яку небайдужу до своєї країни людину. Якщо протягом кількох місяців настрої населення встигають злетіти до небес, а потім починають з тією ж швидкістю валитися, це недобре.

 

Ну да нехорошо, но это реалии и от них никуда не уйти, если народ сам себя тащит в пропасть то как можно ему помешать это делать? Мне давно уже абсолютно ( ну почти абсолютно) похуй при какой власти жить и работать, все они были +/- одинаковы в своём безобразном

отношении ко мне как к гражданину, так что я никакой манны небесной от Зеленского не ждал и не жду, более того мне по прежнему нравится то что он говорит и делает, правда я считаю, что делает слишком медленно и если у него получится изменить Украину к лучшему то это будет чудо, а если нет то останется тот пиздец который есть и что это меняет? 

Link to comment
Share on other sites

 

 


і мо рейтинг не так би падав

 

Бугога!!! Весть прикол в том, что его "упавший" рейтинг по прежнему выше чем не упавшие рейтинги всех вместе взятых оппонентов и просвета никакого нет, на горизонте пусто....

Link to comment
Share on other sites

Бугога!!! Весть прикол в том, что его "упавший" рейтинг по прежнему выше чем не упавшие рейтинги всех вместе взятых оппонентов и просвета никакого нет, на горизонте пусто....

 

Хана краини...

Link to comment
Share on other sites

 

Бугога!!! Весть прикол в том, что его "упавший" рейтинг по прежнему выше чем не упавшие рейтинги всех вместе взятых оппонентов и просвета никакого нет, на горизонте пусто....

То не надовго

Link to comment
Share on other sites

Ну да нехорошо, но это реалии и от них никуда не уйти, если народ сам себя тащит в пропасть то как можно ему помешать это делать? Мне давно уже абсолютно ( ну почти абсолютно) похуй при какой власти жить и работать, все они были +/- одинаковы в своём безобразном

отношении ко мне как к гражданину, так что я никакой манны небесной от Зеленского не ждал и не жду, более того мне по прежнему нравится то что он говорит и делает, правда я считаю, что делает слишком медленно и если у него получится изменить Украину к лучшему то это будет чудо, а если нет то останется тот пиздец который есть и что это меняет? 

Котрий є не залишиться, усе буде рухатися до остаточного пиздеця, якщо інший напрямок нам недосяжний.

На відміну від більшості я ще й Євробачення дивлюсь інколи крім політики. Так от там ситуація аналогічна до загальної у державі. Таланти є, є такі, що просто сяють, креативні, які просто вибухнули на ринку, з якими цікаво і весело спілкуватись. Але маси наші обирають казна що, ні нащо справжнє неспроможне. Ну і хто нам дохтур?  :(

Link to comment
Share on other sites

 

 


Котрий є не залишиться, усе буде рухатися до остаточного пиздеця,

 

Ну будет и что? Всё имеет свой логический конец и государство построенное на ненависти один к другому, на лжи и злости вряд ли заслуживает другой судьбы чем та к которой мы идём.. Есть конечно шанс одуматься, но я чё то в это мало верю...


 

 


То не надовго

 

Та ладно, типа Зеленские у нас каждые выборы случаются....


Хана краини...

 

Вполне может быть, ног мы кстати в такое время живём, что хрен его знает кому раньше будет хана, хрен ли об этом думать....

Link to comment
Share on other sites

Ну будет и что? Всё имеет свой логический конец и государство построенное на ненависти один к другому, на лжи и злости вряд ли заслуживает другой судьбы чем та к которой мы идём..

Ты забываешь соседнее государство цель которого порабощение и уничтожение Украины. Все твоё пиздабольтво имело бы смысл если переместить Украину на место гермашки ну а гермашку в украинскую территорию.

Link to comment
Share on other sites

Шо значить "внєдрілі"? Я по ним платив, коли Ахмєтка з Лугандону через "Роттердам" вугілля для своїх ТЕС тягав.

Внедрили в мозги отвращение к порошенко из за тарифов. Щас тарифы я так понимаю не рекламируют по телеку? Я помню каждый эпизод дизель шоу - сценка про тарифный геноцид.
Link to comment
Share on other sites

@Ali(UA), смысл и ты это понятия, которые между собой не имеют ничего общего, дискутировать с тобой это всё равно что дискутировать с обезьяной в зоопарке....

Link to comment
Share on other sites

Та ладно, типа Зеленские у нас каждые выборы случаются....

 

Ти так говориш про Зеленського, наче він якийсь високочолий месія. Насправді, він порожнє місце і об'єкт для маніпуляції закулісними ляльководами. І майже щоденні факапи його так званої "команди" те доводять. Довго так продовжуватися не може. Зебанько - перехідна фігура, лялька, яку смикають за нитки всі, кому не ліньки. Як свого часу ЄБН у рашці на другоу терміні
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Внедрили в мозги отвращение к порошенко из за тарифов. Щас тарифы я так понимаю не рекламируют по телеку? Я помню каждый эпизод дизель шоу - сценка про тарифный геноцид.

А чого ж тобі не "внєдрілі", якщо ти так уважно те дізельшоу дивився, що пам'ятаєш кожний епізод в деталях? :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти так говориш про Зеленського, наче він якийсь високочолий месія. Насправді, він порожнє місце

 

Ну во первых это твоё субъективное мнение и как на меня оно не имеет ничего общего с реальностью, лично я не могу считать пустым местом человека, который сам в современных условиях смог создать свой кассовый и конкурентный продукт, а во вторых дело даже не в Зеленском,  дело несколько в другом, не часто выпадает такой момент когда президент имеет поддержку не только на выборах, но ещё и большинство в ВРУ, а без этого никаких перспектив я не вижу, разве что хунта, но я хунту не очень уважаю, к тому же пиночета нету, ведь толян со своими соплями пиночет так себе.... Опять же хунта в центре Европы 21 века это маловероятно, но фантазировать безусловно можно...

Link to comment
Share on other sites

Більшість Зебанька у ВР - фікція. Насправді, там збірна солянка від різних олігархічних груп впливу, того ж Коломойського там близько 30 депів, і решти довбойобів, які випадково туди потрапили, і які не проти подорожче комусь продатися. Бо знають, що вдруге стати депами їм не світить взагалі. При найменшому шухері від тої більшості не залишитьсяі сліду.

 

Що там Зеленський створив Квартал, талановитий лицедій, і всьо такоє, то це зовсім не означає, що він може чогось досягти у політиці, та ще у такий складний час для країни. Таких "політиків" у нас на пучок, за три копійки, десяток. Все що він міг зробити для країни, це запропонувати достойну команду фахівців із своїм цілісним баченням плану реформування країни, і політичну волю для втілення отого плану. Натомість, ми маємо в уряді таке ж саме зборище аматорів-довбойобів не здатних ні нащо, окрім подальшого збільшення державного боргу і розпродажу залишків держвласності за копійки своїм спонсорам. Які попутно у яскравих красках розписують нам про Нь'ю-Васюкі, і зростання 40 відсотків ВВП, на тлі його зниження другий квартал поспіль, і рекордного невиконання бюджету 2020

Link to comment
Share on other sites

А чого ж тобі не "внєдрілі", якщо ти так уважно те дізельшоу дивився, що пам'ятаєш кожний епізод в деталях? :D

Потому шо я думал. З.ы. реально смотрел - боль Мень нравится. 95 это совсем вата ватная.
Link to comment
Share on other sites

@Ali(UA), смысл и ты это понятия, которые между собой не имеют ничего общего, дискутировать с тобой это всё равно что дискутировать с обезьяной в зоопарке....

Я просто вижу твою ватную сущность насквозь и бью по ключевым скрепам на которых зиждются все твои плоские мысли.
Link to comment
Share on other sites

Потому шо я думал. З.ы. реально смотрел - боль Мень нравится. 95 это совсем вата ватная.

А от я не дивився оті всі шоу, і не дивлюся. Як і Українське телебачення взагалі.

І теж вважаю, що Рошена потрібно сракою на палю посадити за всі його гріхи і грішки. Роттердам там теж у спису є. Дивно...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...