Перейти до змісту

Свежие рейтинги


Recommended Posts

 

 


визнає реальний стан речей в нашій державі, але на рівні підсвідомості не зовсім це сприймає.

 

Короткая и ёмкая характеристика петрушек!

Link to comment
Share on other sites

Нє, ну от до петрушек Гайдай стосунку не має.

В педротів усе набагато гірше - там тотальний глюк замість мізків, плюс дивовижно вибіркове бачення/небачення елементарних речей.

Link to comment
Share on other sites

Таке враження, що публічно Гайдай визнає реальний стан речей в нашій державі, але на рівні підсвідомості не зовсім це сприймає. Яка зміна влади і яка двопартійна система в нас може бути, поки не ліквідована влада олігархату?

 

А хто її ліквідовувати буде? Юля, чи "прілєтіт, вдруг, волшебнік, в голубом вєртольотє"? Що рівноцінно за імовірністю, хіба що, "волшебнік" прилетить трохи раніше  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ліквідовувати мусить громсуспідьство на чолі з інтелектуальою елітою і найнятими ними політиками. Тактика дрібних порізів рано чи пізно мусить призвести до правця системи. А там вже Юля - нє Юля не суть важливо. Хоча наразі саме навкруг неї щось конструктивне точиться.

Link to comment
Share on other sites

Ліквідовувати мусить громсуспідьство на чолі з інтелектуальою елітою і найнятими ними політиками. Тактика дрібних порізів рано чи пізно мусить призвести до правця системи. А там вже Юля - нє Юля не суть важливо. Хоча наразі саме навкруг неї щось конструктивне точиться.

 

Щоб еліті прийти до вдади, потрібно мати партію при владі, яка би цю еліту інкорпорувала

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Вот ты реальный дятел, раньше вроде умней был, как ты не можешь понять, что ваши победы-поражения меня мало интересуют, я в другом измерении живу и счастлив тем, что имею такую возможность....

Бу-го-га.

 

Вот думаю, что это мне напоминает? Оно. Точно! "Идущий к реке".

 

Я, блять, в своём познании настолько преисполнился,

что я как будто бы уже 100 триллионов миллиардов лет,

блять, проживаю на триллионах и триллионах таких же планет, понимаешь?

Как эта Земля.

Мне уже этот мир абсолютно понятен, и я здесь ищу только одного: покоя, умиротворения и вот этой гармонии от слияния с бесконечно вечным.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=804N4kpsOjA

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я, блять, в своём познании настолько преисполнился, что я как будто бы уже 100 триллионов миллиардов лет, блять, проживаю на триллионах и триллионах таких же планет, понимаешь? Как эта Земля. Мне уже этот мир абсолютно понятен, и я здесь ищу только одного: покоя, умиротворения и вот этой гармонии от слияния с бесконечно вечным.

 

Бугога!!! Я ж говорю, что тебе не понять, мелок ты слишком, приземлён йопт! 

Link to comment
Share on other sites

Щоб еліті прийти до вдади, потрібно мати партію при владі, яка би цю еліту інкорпорувала

Щоб мати свою партію при владі треба докласти власних зусиль. Новий курс був першою спробою долучити інтелектуалів до політики. Поки не вийшло.

Link to comment
Share on other sites

Новий курс був першою спробою долучити інтелектуалів до політики. Поки не вийшло.

https://www.youtube.com/watch?v=tX2ouEIT2v4

 

А как жыж "Украинский прорыв"?

Link to comment
Share on other sites

Буддизм на самом деле величайшая философия, но для неё мелок я, вот и представь теперь где ты йопт....

То-то я смотрю в тебе какой-то стержень чувствуется.

 

Тайцы нефритовым стержнем массировали и забыли вытянуть?

Link to comment
Share on other sites

Пічялька. Лохторат ще не нївся реформ. Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Пам'ятаєте, я по своїх відчуттях передбачила безперспективність участі у виборах Сааки і була права?

Так от, за інші області не знаю, а по Франику по моїх відчуттях - пиздьож. Не набере він тут стільки.

Link to comment
Share on other sites

Процес так сильно не затягнеться. Зараз продавлять закон по землі, відполірують особливим статусом, і усе піде як по маслу.

Хоча принаймні по землі хотілося б щоб в них не вийшло.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Процес так сильно не затягнеться. Зараз продавлять закон по землі, відполірують особливим статусом, і усе піде як по маслу.

Хоча принаймні по землі хотілося б щоб в них не вийшло.

 

Не зрозумів, що піде, як по маслу? Зебаньки у Раді фрагментуються чимдалі дужче. З особливим статусом, так точно Вова сосне. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...