Перейти до змісту

Свежие рейтинги


Recommended Posts

Не переживай, даже если сейчас провести перевыборы, Вовка ещё раз нагнет рошена. Или вы таки предлагаете выбрать Бойко?

 

Наразі, ми маємо в Україні черговий цугцванг. Що з позачерговими виборами, що без, ситуація буде тільки погіршуватися. Хіба що нова адміністрація Байдена затисне яйка нашій "елітці" у сталеві лещата, але то фантастика

Link to comment
Share on other sites

Вся "підтримка" Зебанька -це чергова група впливу, яка його грає втемну. Останні голосування у ВР по Вітренку, і не тілки, це показали. А підтримка його лохторату тєлєпузіків - це взагалі ніщо, і буде танути далі, як роса на сонці, разом з подальшим погіршенням економічної ситуації в Україні.

 

не путайте поддержку "уже кем то прикормленных" депутатов и поддержку, как тут говорят, "лохтората"

Link to comment
Share on other sites

не путайте поддержку "уже кем то прикормленных" депутатов и поддержку, как тут говорят, "лохтората"

А я і не плутаю, а навпаки розділяю тєлєпузіків і дупутатів-слуг

Link to comment
Share on other sites

Хватит ныть. Курс не 100, русские танки не стоят в Киеве. Нынче главное пережить коронку и все что с ней связано.

Упізнаю рошенівські методички. Ета не пєстня про "зрадойобофф" будєт вєчной. Ніхто не ниє, якщо шо. Просто реальна оцінка поточної ситуації в Україні. "Коронка" - у Зебанька, це те ж саме що "путінападьот" у Рошена. Зручний інструмент для маніпуляцій, тримання лохторату у покорі і зашибання дурного корупційного бабла.

Link to comment
Share on other sites

А я і не плутаю, а навпаки розділяю тєлєпузіків і дупутатів-слуг

 

рейтинги, реальные выборы и голосования в ВР порой не пересекаются. и обосновывать высокие/низкие рейтинги, "зебаньки скоро ВСЕ" или поддержку на выборах с одной стороны и голосованием в ВР и наличием реальных голосов за законопроекты с другой стороны - не стОит

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

рейтинги, реальные выборы и голосования в ВР порой не пересекаются. и обосновывать высокие/низкие рейтинги, "зебаньки скоро ВСЕ" или поддержку на выборах с одной стороны и голосованием в ВР и наличием реальных голосов за законопроекты с другой стороны - не стОит

 

Сім мішків гречаної вовни. Навіть не знаю, що тут коментувати. Де я таке писав? 

Link to comment
Share on other sites

У Рошена мізки були, і досвід політичний, на відміну від Зебанька.49 це проміжна зупинка перед черговим обвалом.

 

 

Нічого не буде з достатньою підтримкою.Відсутнісь рейтингу це про ніщо.в Україні

 

 

Вся "підтримка" Зебанька -це чергова група впливу, яка його грає втемну. Останні голосування у ВР по Вітренку, і не тілки, це показали. А підтримка його лохторату тєлєпузіків - це взагалі ніщо, і буде танути далі, як роса на сонці, разом з подальшим погіршенням економічної ситуації в Україні.

 

насколько я понял - вы попытались протянуть параллель между опубликованными кем то по чьему то заказу рейтинги "опроса избирателей" с неизбежным обвалом и для чего то сюда добавили в качестве доказательства последнее голосование по Витренко

на что кулзак вполне резонно заметил что ничего не будет, т.к. все эти цифры ни о чем в реальности - с чем я согласен

депутаты, рейтинги, поддержка на выборах - это разные вещи - они не являются взаимным доказательством друг друга

народ откровенно любит плевать во власть, выбирать в опросах каких то неадекватов, а по факту идти и голосовать за третьих - шиза :) 

но если я неправильно вас понял - прошу прощения

Link to comment
Share on other sites

Упізнаю рошенівські методички. Ета не пєстня про "зрадойобофф" будєт вєчной. Ніхто не ниє, якщо шо. Просто реальна оцінка поточної ситуації в Україні. "Коронка" - у Зебанька, це те ж саме що "путінападьот" у Рошена. Зручний інструмент для маніпуляцій, тримання лохторату у покорі і зашибання дурного корупційного бабла.

Рошеновски методички как раз говорили о том, что все сбудется. Или вы переоделись?
Link to comment
Share on other sites

Рошеновски методички как раз говорили о том, что все сбудется. Или вы переоделись?

Що збудеться? Маячня якась. Рошен використовував "путінападьот", щоб заткнути пельку своїм опонентам, збити протести проти його намагань закручування гайок і економічної політики.

Link to comment
Share on other sites

насколько я понял - вы попытались протянуть параллель между опубликованными кем то по чьему то заказу рейтинги "опроса избирателей" с неизбежным обвалом и для чего то сюда добавили в качестве доказательства последнее голосование по Витренко

на что кулзак вполне резонно заметил что ничего не будет, т.к. все эти цифры ни о чем в реальности - с чем я согласен

депутаты, рейтинги, поддержка на выборах - это разные вещи - они не являются взаимным доказательством друг друга

народ откровенно любит плевать во власть, выбирать в опросах каких то неадекватов, а по факту идти и голосовать за третьих - шиза :)

но если я неправильно вас понял - прошу прощения

Ніяких паралелей там немає. Мова про те, що Зебанько вже не має монобільшості у ВР, яка пішла по рукам олігархів, і не може отримувати потрібні для себе рішення без договорняків з ними. Голосування по Вітренку це яскраво продемонстрували. Розпустити Раду він теж не може, бо отримає фракцію в рази меншу, судячи з останніх рейтингів своєї політсили.

 

Тобто, Зебанько на очах втрачає владу і остаточно перетворився на маріонетку в руках олігархів. Що, у свою чергу, далі буде погіршувати його рейтинг, бо за лояльність Ахметки со товаріщі треба платити, і платити він буде за рахунок манюпаса, різатиме соціалку, збільшуючи податковий тиск і тарифи. Бо бюджет треба якось зводити все одно, а то кредитів МВФ і грошей решти донорів йому не бачити. Замкнуте коло.

 

Безкінечно так тривати не може, терпець колись урветься у народу. Де воно жахне -ніхто не знає, але перші дзвіночки у вигляді тарифних протестів, і протестів ФОПів вже лунають. Можливо, буде спроба закрутити гайки для утримання влади, що у свою чергу посилить Авакова і ще більше послабить Зебанька. У що це все у подальшому виллється ніхто спрогнозувати не може. Одне можна сказати напевно - у кінцевому підсумку, олігархи викинуть Вову, як використаний гандон і відкриють кастинг на нового месію

Link to comment
Share on other sites

 У що це все у подальшому виллється ніхто спрогнозувати не може. Одне можна сказати напевно - у кінцевому підсумку, олігархи викинуть Вову, як використаний гандон і відкриють кастинг на нового месію

Та досидить Зе свої 5 років, ще й на другий термін попреться ;)

Link to comment
Share on other sites

А я думаю что у него в принципе достаточно рычагов чтобы задавить яйца олигархам. Вот только натура у него не революционера, ему подсознательно хочется договориться полюбовно, может кровь еврейская сказывается. Х.з. но не Че Гевара.

Вопрос - успеет ли он до конца срока понять что если играть со всеми участниками политики в шахматы у него шансов на победу нет. Надо тупо сметать шахматы и начинать менять правила под другую игру.

Link to comment
Share on other sites

А я думаю что у него в принципе достаточно рычагов чтобы задавить яйца олигархам. Вот только натура у него не революционера, ему подсознательно хочется договориться полюбовно, может кровь еврейская сказывается. Х.з. но не Че Гевара.

Вопрос - успеет ли он до конца срока понять что если играть со всеми участниками политики в шахматы у него шансов на победу нет. Надо тупо сметать шахматы и начинать менять правила под другую игру.

Важелів може й достатньо, а мізків і політичного досвіду немає зовсім. Я вже не кажу про яйця і особисті риси характеру. Підра он чудово умів тими важелями рулити 5 років і продавлював потрібні йому рішення через парламент. Але знову ж, де зкупкою голосів, а де договорняками часто-густо
Link to comment
Share on other sites

что то хуйня, что это

легче стало от договорняка с мертвечюком которого воскресили "за Петра"?

или легче стало от "у нас теперь полностью независимые суды!"

специалисты по договорнячкам

трешь-мнешь

Link to comment
Share on other sites

что то хуйня, что это

легче стало от договорняка с мертвечюком которого воскресили "за Петра"?

или легче стало от "у нас теперь полностью независимые суды!"

специалисты по договорнячкам

трешь-мнешь

Мова не про краще, чи гірше, а про уміння користуватися інструментами влади. Чи хтось вважає, що Вова, чи його оточенняяя, ними не намагається скористатися? Але ж ума немає від слова зовсім.
Link to comment
Share on other sites

Думаю что сильно много тех кто пытается на что то повлиять и в итоге все дребезжит. Возможно они даже качественно пытаются. Просто у каждого свой качественный другой вектор 

Петр Алексеевич судя по всему тоже не успел выстроить все в один диапазон - похоже планировал зацементироваться как раз на втором сроке

Но что то пошло не так

Работали бы как овощь, в унисон - разнесли бы всю систему и пересобрали бы уже давно :)

Как раз зацементированные системы вызывают силовое разрешение типа Майдана
А куча разносторонних мелких телодвижений как раз стравливает общее напряжение - оно может развалиться само, но не в результате Майдана. Майдан у нас собирается только по экстренным моментам когда система чувствует себя забетонированной и олигархи понимают что настало время олбъединяться.
А сейчас пока каждый сам за себя - это как раз гарантия того что власть свой срок досидит без особых потрясений
Змінено користувачем Папа_Карлос
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Зе знову підріс

 

Найбільше населення України довіряє Володимиру Зеленському (45%), Юлії Тимошенко (31%), Юрію Бойко (26%), Петру Порошенко (25%), найменше -  Максиму Степанову і Сергію Стерненко (по 8%) і Оксані Марченко (10%).
Якщо вирахувати баланс довіри і недовіри (відсоток тих, хто довіряє мінус відсоток тих, хто не довіряє), найкращий баланс у Зеленського (-7%), потім ідуть Стерненко (-16%) і Степанов (-23%). Найгірший баланс у Медведчука (-57%), Авакова (- 48%) і Порошенка (-48%).
Переважна більшість населення (92%) вважають, що олігархи мають великий вплив на українське суспільство і здійснюють його переважно через окремих депутатів  парламента  (38%) і ЗМІ (27%), ще 10% вважають, що цей вплив здійснюється через президента.
Більшість населення (52%) позитивно ставиться до того, що США запровадили санкції проти Ігоря Коломойського, негативно ставиться тільки 14%.   Оцінюючи роль президента Зеленського в запровадженні цих санкцій, 42% вважають, що він не втручався в цей процес, 9% вважають, що він сприяв США у оголошенні санкцій, а 7%, що заважав.
https://www.kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=1020&page=1

Link to comment
Share on other sites

Зе знову підріс

 

Найбільше населення України довіряє Володимиру Зеленському (45%), Юлії Тимошенко (31%), Юрію Бойко (26%), Петру Порошенко (25%), найменше -  Максиму Степанову і Сергію Стерненко (по 8%) і Оксані Марченко (10%).

Якщо вирахувати баланс довіри і недовіри (відсоток тих, хто довіряє мінус відсоток тих, хто не довіряє), найкращий баланс у Зеленського (-7%), потім ідуть Стерненко (-16%) і Степанов (-23%). Найгірший баланс у Медведчука (-57%), Авакова (- 48%) і Порошенка (-48%).

Переважна більшість населення (92%) вважають, що олігархи мають великий вплив на українське суспільство і здійснюють його переважно через окремих депутатів  парламента  (38%) і ЗМІ (27%), ще 10% вважають, що цей вплив здійснюється через президента.

Більшість населення (52%) позитивно ставиться до того, що США запровадили санкції проти Ігоря Коломойського, негативно ставиться тільки 14%.   Оцінюючи роль президента Зеленського в запровадженні цих санкцій, 42% вважають, що він не втручався в цей процес, 9% вважають, що він сприяв США у оголошенні санкцій, а 7%, що заважав.

https://www.kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=1020&page=1

 

а київському міжнародному інституту соціології скільки довіряє? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Оно то может и заказная, но реально так и есть - Рошен сливает практически любому возможному кандидату. Да, у нас страна агентов Кремля :)

 

P.S. Так гениально все просрать, особый талант нужен.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...