Перейти до змісту

Так "мирный план" сегодня окончательно накрылся 3,14?


Citizen UA

Recommended Posts

 Сколько сколько нам тогда заплатили чтобы мы свое ядерное оружие сдали??

 

Заплатили дофуя......Это я вам говорю, как  работающий в те времена в конторе которая резала бомбардировщики и утилизировала шахты. Но все то что заплатили, было в основном разворовано, и далеко не в первую очередь бравыми вояками. А то что не разворовано пошло на покупку квартир и выплату пособий для тысяч попавших под сокращение ракетчиков, ясен пень - не хватило.

 

Раша часть бомбардировщиков, которые щас Европу дразнят, забрала в счет очередного долга за газ.

 

А Будапештский мумурандум, если ты его читал - по сути бумажка, которой можно подтереться, там нет никаких санкций за невыполнение обязательств, а посему это "договор для лоха".

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та ні дядьку, неправда Ваша.

Підвело стадо підарасів на півночі. ;)

Підараси на півночі за своє відповідатимуть. А от свої підараси, які ховаються то за папєрєдників, то за підарасів на півночі, то за кіллерів найнятих, то за... Та ви ж все знаєте тільки чомусь про своїх підарасів не згадуєте які по фракціях роками як вентилятори.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Заплатили дофуя......Это я вам говорю, как  работающий в те времена в конторе которая резала бомбардировщики и утилизировала шахты. Но все то что заплатили было в основном разворовано, и далеко не в первую очередь бравыми вояками.

 

А Будапештский мумурандум, если ты его читал - по сути бумажка, которой можно подтереться, там нет никаких санкций за невыполнение обязательств, а посему это "договор для лоха".

А ще ТВЕЛи на АЕСи скільки років йшли. Все спижжено.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А ще ТВЕЛи на АЕСи скільки років йшли. Все спижжено.

Я потом пост дописал, что не все на 100% спижжено, ты поторопился с выводами. Но видел бы ты эти сейфы набитые кэшем, какие времена были......))) 

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

У страны, которая искренне выходит на Майдан, а после продает голоса на выборах, нет будущего - Гордон

 

 

P.S.Ну давайте, давайте свои оптимистичные доводы про Украину...

 Снимите розовые шоколадные очки и гляньте на реальность вокруг себя.
 
 Кстати, вы знаете, как устроен и работает мир вокруг вас, по каким законам все происходит, причинно-следственая связь и т.д.?
Змінено користувачем www
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@www, сколько за пост платят? 10 центов или больше? Если тащишь пост, то хотя бы в тематические ветки это делай........что за люди, даже такую работу делают через жопу.....

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


телеведущий Дмитрий Гордон рассказал о причинах своего поражения

 

Я з цього округу, нічо,що на Подолі всі прекрасно знають що Гандон з бандюками в 90-х яшкався? Що в нього спільний бізнес з Кобзоном?

ЗІ За Константиновського не голосувала.

Link to comment
Share on other sites

Я потом пост дописал, что не все на 100% спижжено, ты поторопился с выводами. Но видел бы ты эти сейфы набитые кэшем, какие времена были......)))

 

Ну да згоден. Не все, та й в енергетиці не все. ТВЕЛи виробили електроенергію, за яку люди розраховувались та й енергосистему якось втримали. Але ж скільки киздили. Мамамія. Я на зміні сидів як на війні. Блін енергосистему до 1999 року рятували щоденно, а то й по декілька раз на дню. В холодні місяці. А в цей час хтось крутив векселями НЕКу. Там за 13% кешу векселі викуплять, а в підприємств продукцію за 100% на векселі обміняють. Ще й продукцію кудись заженуть де вона подорожче. Прямо бізнес кращий по доходу ніж торгівля наркотою і все законно. А в енергетиків в цей час по 8 місяців зарплати затримували. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ну да згоден. ТВЕЛи виробили електроенергію, за яку люди розраховувались та й енергосистему якось втримали. Але ж скільки киздили. Мамамія. Я на зміні сидів як на війні. Блін енергосистему до 1999 року рятували щоденно, а то й по декілька раз на дню. В холодні місяці. А в цей час хтось крутив векселями НЕКу. Там за 13% кешу векселі викуплять, а в підприємств продукцію за 100% на векселі обміняють. Ще й продукцію кудись заженуть де вона подорожче. Прямо бізнес кращий по доходу ніж торгівля наркотою і все законно. А в енергетиків в цей час по 8 місяців зарплати затримували.

 

Да-да-да. Масло, молоко, запчасти в обмен на векселя эта тема вкусная....золотое время было.

Link to comment
Share on other sites

 Слухай , кацапи та МОСКАЛІ ( останні - підараси 100% ) та інші ... то теж впливає , але кажи саме по ділу - то кацапи зашли на вибори ТАК ?  То кацапи чи москалі доказували Європі шо проходить ЗА БАБКІ в ВР то нормально ??? ... і головне - ось скоро вже поборять корупцію ! І до речі вище приведене по суті - то і  є саме боротьба , з політичною коррупцією ????

 

Чоловіче, я не розумію, яким боком наші вибори до війни з кацапами ? Це взагалі неспівмірні по своєму значенню речі. Я вважаю, що з виборами, якщо враховувати реальну ситуацію, все більш-менш терпимо, а те, що там хтось на щось ображений - це херня і несуттєві речі. Тих виборів ще буде досить і перебільшувати їх значення - це займатись демагогією і словоблуддям.   

Змінено користувачем RiG
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да-да-да. Масло, молоко, запчасти в обмен на векселя эта тема вкусная....золотое время было.

Мені на зміні якийсь ГеБіст дзвонив, вимагав негайно його увімкнути. Кричав, що він хоч і на пенсії, але його знайомі зо мною розберуться в застінку. Дали ж йому знайомі номер телефону диспетчера енергосистеми. Репетував що ми зарплату в баксах отримуємо, а людей мордуємо вимкненнями, а в мене в той час уже до 9 місяців заборгованість по ЗП виросла. Хотів я йому щось відповісти, та старший колега стримав. А Контори через які векселя йшли таки дійсноигарно жили, ну й з місцевою владою вони ділились.
Link to comment
Share on other sites

Чоловіче, я не розумію, яким боком наші вибори до війни з кацапами ? Це взагалі неспівмірні по своєму значенню речі. Я вважаю, що з виборами, якщо враховувати реальну ситуацію, все більш-менш терпимо, а те, що там хтось на щось ображений - це херня і несуттєві речі. Тих виборів ще буде досить і перебільшувати їх значення - це займатись демагогією і словоблуддям.

 

Якщо Ви чогось не розумієте, то це зовсім не означає що його не існує. В чому зв'зок - легко можна зрозуміти, якщо трохи подумати. Та ось біда - треба мати чим думати.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Ash

 

Кстати руководство станций тоже  с этого неплохо имело, а при этом разводило руками: "Денег на зарплату нет, ай-ай-ай"

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Якщо Ви чогось не розумієте, то це зовсім не означає що його не існує. В чому зв'зок - легко можна зрозуміти, якщо трохи подумати. Та ось біда - треба мати чим думати.

 

Ти давай, читай Хуйлу проповіді про гріхи. Тільки вазелін не забудь з собою взяти. :weep:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Ash,

 

Кстати руководство станций тоже с этого неплохо имело, а при этом разводило руками: "Денег на зарплату нет, ай-ай-ай"

Я якось поїхав в відрядження в Нетішин. ХАЕС. До мене мужик підходить і щось мені про чеки говорить. Я думав, що то якийсь злодій. Сам заплатив в магазині за продукти та ходу звідти. Розповідаю на станції, а мені місцеві дядьки кажуть - йо. Він же хотів чеками заплатити за тебе, щоб ти йому кеш дав. Таким чином директор станції фактично свою валюту чеканив - чекові (чекані) книжки. Був для цеї території цар і бог. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ти давай, читай Хуйлу проповіді про гріхи. Тільки вазелін не забудь з собою взяти. :weep:

От блін чому кнопка відповісти поряд з мінусуванням карми.

От Ви перш ніж радити щось комусь, почитали б побільше.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@www, сколько за пост платят? 10 центов или больше? Если тащишь пост, то хотя бы в тематические ветки это делай........что за люди, даже такую работу делают через жопу.....

 

Я притащил этот пост из за названия. А то, что Гордон 25 лет назад якшался с бандюками - это конечно плохо. В Украине, где про бандитов и не слышали никогда, иметь отношения с бандюками - смерть политическая, или я не прав? А еще с кобзоном.. это вааще!

 

2 Сорока: ответ один - ПНХ.

  • Upvote 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

От блін чому кнопка відповісти поряд з мінусуванням карми.

От Ви перш ніж радити щось комусь, почитали б побільше.

 

Чоловіче, ти ж ніби з Кацапстану пишеш. То в чому в тебе там проблема з виборами в ВР, не проголосували за Хуйла і Таможенний Саюс ?  B-) 

Link to comment
Share on other sites

Что то вы разговор не туда увели...

Ладно бы Порох с Луцыком откровенно несли эту херню, про "план Порошенка, потому что когда рашисты открыто зашли, то у нас не было сил им противостоять...

Типа выиграть время..

Но тогда уже с августа должны были осуществляться мероприятия по формированию новых частей...

Перевооружение и модернизация ударными темпами...

Прогон подразделений из этих частей через ротацию на передовой, что бы пороху понюхали и отсеялись неспособные люди...

А потом уже ипануть...

Вопрос, зимой или под весну...

Но я пока не вижу признаков...

Петя наверное надеется просидеть пару лет на табуретке...

Пока жирок какой то в экономике завяжется...

А потом под выборы, типа устроить войнушку...

И на ее волне вкатится на второй срок...

Если так, то это глупо...

Потому что нет времени, ни у него, не у страны...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@www

Ай молодец,  :Dopovid:  уже  оперативно полетела.

Только вот так мне и не понятно какой смысл имеет  срыв "перемирия" к мозговысерам Гордона...........ну да ладно, ведь главное запостить умную мыслю....

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Чоловіче, ти ж ніби з Кацапстану пишеш. То в чому в тебе там проблема з виборами в ВР, не проголосували за Хуйла і Таможенний Саюс ? B-)

 

Нема в мене проблем. Крім звичайних життєво-побутових як у всіх.

http://files5.adme.ru/files/news/part_69/699660/6034110-R3L8T8D-650-11.jpg

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

 

 


Например, в почтовые ящики всех жителей Подольского района подбросили газету "Люстратор", в которой утверждалось, будто в детстве, когда я жил в коммунальной квартире, меня так испугали крысы, что это отразилось на моей карме. Анонимный автор статьи уверял, что именно после интервью со мной умерли выдающиеся актеры Нонна Мордюкова, Вячеслав Тихонов, карикатурист Борис Ефимов.

 

  :weep::tu:

 

Ох, хтось знатно трольнув. Гандон же "пахан і пакровітель" всіх ведьм, екстрасексів і прочої шелупоні. Побили його ж зброєю.

 

 

 


В Украине, где про бандитов и не слышали никогда, иметь отношения с бандюками - смерть политическая, или я не прав?

 

Ну не дуже люди полюбляють бандюків, спитайте Легітімича :D

Link to comment
Share on other sites

У страны, которая искренне выходит на Майдан, а после продает голоса на выборах, нет будущего - Гордон

 

В Киеве в 220-м округе (Подольский район) среди кандидатов-мажоритарщиков было три основных соперника: журналист и телеведущий Дмитрий Гордон (самовыдвиженец), мультимиллионер Вячеслав Константиновский ("Народный фронт") и бизнесмен Иван Фищенко ("Блок Петра Порошенко"). Победил Константиновский

И чем не устраивает Константиновский, что воевал в АТО и за свои бабки экипировал военных? Где было в это время хитровыебанное чмо Гордон? 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

И чем не устраивает Константиновский, что воевал в АТО и за свои бабки экипировал военных. Где было в это время хитровыебанное чмо Гордон? 

 

Вот пусть @www,  просветит, ведь он притащил какого то фига данное откровение сюда....

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вот пусть www, просветит, ведь он притащил какого то фига данное откровение сюда....

 

Та звідки кацапчику знати, хто такий Гордон? Шось знайшов і тягне :D

Link to comment
Share on other sites

Та прям пєрвий раз. Ви вже не пєрвий раз до мене хочете якихось претензій пред'явити, як і RiG, aле виходить тільки млявий вкид на вентилятор, у гіпопотама і то кращий.

 

Вы меня разочаровываете. Какие то детские нападки. B-)

 

Змінено користувачем Engineer
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...