Перейти до змісту

Узбекская правда продолжает радовать читателей!


GarryN

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Українська правда

@ukrpravda_news

Київ планує виділити 92 землянки сім’ям загиблих у АТО до кінця червня

https://twitter.com/ukrpravda_news/status/600574892858310656?lang=ru

 

Ну а чьо, землянки, так землянки :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

http://www.epravda.com.ua/news/2015/05/26/543943/

 

"Укравтодор" оголосив конкурс на будівництво та експлуатацію нової автодороги Львів-Краковець, протяжністю 84,4 км, яка стане першою концесійної дорогою в Україні.

Мова про це йде в оголошенні "Укравтодору", текст якого оприлюднено у виданні "Голос України" у вівторок, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з ним, кінцевий термін подачі концесійних заявок на участь у конкурсі - до 11:00 24 липня 2015, розкриття концесійних заявок - о 14:30 того ж дня (якщо концесієдавець - "Укравтодор", не прийме рішення про продовження термінів).

Повідомлення претендентів конкурсу про допуск (недопуск) до участі - до 7 вересня 2015 року, кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій - до 11:00 6 листопада, розкриття конкурсних пропозицій - о 14:30 того ж дня (якщо концесієдавець не прийме рішення про продовження термінів ).

Оголошення результатів конкурсу та переможця заплановано на 5 січня 2016 року, інформування переможця конкурсу - на 11 січня.

Нова концесійна дорога Львів-Краковець буде проходити паралельно існуючій трасі М10 і включатиме північний об'їзд Львова, який повідомляється з магістралями М09 на півночі і М06 на сході від Львова.

 

перевод "который сообщается с" :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Украинская правда открыла школу журналистики. Чему они собирают учить, если им самим надо учиться, учиться и еще раз учиться.


  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Юзеры утверждают, что на картинке изображены кацапы

 

В Україні скасовано 1,5% військовий збір з валютних операцій http://www.epravda.com.ua/news/2015/06/11/546285/ 

View translation

Reply
Retweet
Favorite
Follow
More
 
CHMwd7iVAAAzSUh.jpg
Link to comment
Share on other sites

 

11163235_1597414227142036_27289907253038

 

 

 

Volodymyr Boyko

 
2 hrs · Edited · 
 
 
 

Мені ось цікаво, для того, щоби людина погодилась торгувати писком у подібній «соціальній рекламі», якою зараз засраний Київ, вона має бути бляддю по життю чи просто любити гроші?

 

P.S.У результаті обговорення в коментарях дійшли висновку, що головний редактор "Української правди" обслуговує МінСтець безкоштовно, тобто є звичайнісінькою бляддю. 

 

Уявляю собі ситуацію: звертаються до мене, наприклад, з МінСтеця й кажуть, що, мовляв, є трохи бюджетних грошей, які можна з успіхом «засвоїти», якщо розвісити по Києву біг-борди «Донецьк – це Україна», і що, мовляв, мені, як корінному донеччанину, пропонується сфотографуватись для такого біг-борда. Напевно, я послав би б з такою пропозицією на хер. Оскільки для того, щоби Донецьк був Україною треба не біг-борди розвішувати, а вибивати окупантів з моєї батьківщини. 

 

А головний редактор «Української правди» не вбачає за сором брати участь у розкраданні бюджетних грошей та ще й під такими аморальними гаслами в той час, як Порошенко організовує продаж електроенергії в Крим. Якби б ця мадам була не бляддю, то вона замість того, щоби фотографуватись, запитала б, коли будуть заявлені майнові претензії до Росії за анексію Криму, коли припиниться постачання в Крим електроенергії й коли Україна подасть в ІКАО скаргу за систематичне порушення Росією повітряного простору над українським півостровом.

 

интерестно..если перекинуть этот текст на фуп с приколом...

забанят или нет?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Злые вы, сцуко. Не любите... :nose3:

не просто дружесские подколки)))

кстати почему то Йожа на хфупе уже обстристалась на фупоголик ..жёлчь летит..

видать таки смех больше задевает..

чем злая желчь..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У ежа ПМС, по мнению допысувача Svitlana

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=846115.90

14 травня 2015 19:21:18

IP/Host: ---.d-net.kiev.ua (UA)

Розгорнути попередні цитати...
та да

у вас критиковать тимошенко строго запрещено. А уж тем более выражать недовольство её словами и действиями. Все, што не единодушный одобрямс = зрада 
http://forum.pravda.com.ua/Smileys/default/gigi.gif

бедные вы, бедные...

ответ светланы:

Все таки не сдержалась

Какая Тимошенко "мы правосеки" ?

Я была месяц на Грушевского 4 в медпункте где 3-й или 5-й этаж занимали ПС, первыми в это здание зашла 4 сотня как я помню, тогда правда еще никто не назывался ху из ху, ПС они пустили к себе. Месяц я провела с этими людьми, пусть не каждый день, мне как-никак и своим домом заниматься надо было, чем-то я там помогала, нИмножко. Я не пишу "мы правосеки".

Пару штурмов пережили, я не пишу "мы правосеки".

После всех весенних событий где-то с кем-то на Майдане пересеклись, по новому обменялись номерами, кому-то чем-то помогла, такое. Я не пишу "мы правосеки"

2 девочки с которыми я там познакомилась, ушли в госпитальеры, одну из них ранили в районе грудной клетки, по всем каналам показывали, но сейчас она с Катей ездила в Карпаты немножко восстанавливаться за свой счет и благодаря добрым людям, те люди не говорят "мы правосеки"

Некоторые ребята из ПС знают меня не правосека, вряд ли они видели вас "светланамыправосеки" хоть раз в своей жизни, сильно сомневаюсь.

Когда Яроша щемили на базе вполне возможно за этот же закон, которым вы сейчас так гАрдитесь, "мы правосеки" нехиленько поливали его деремцом в унисон с остальными.

Ярош выплыл благодаря поддержке людей, поддержка в соц. сетях тоже дала какой-то результат, поддержка не правосеков, обычных людей. И о чудо !

явилась африканский_йож верхом на белом коне ) мыправосеки ! мы победили ! бу-га-га много раз. Вы, вы  http://forum.pravda.com.ua/Smileys/default/lol.gif другой бы спорил, я не буду

Можете теперь волать о личной неприязни без зазрения совести ), она таки появилась у меня сегодня, меня долго драконить надо было, но вы не отступили и своего добились.  Молодца !

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites


Яценюк розповів, як уникли "безповоротних наслідків" на пожежі нафтобази


Link to comment
Share on other sites

шыдэвр!!!!

 

Гройсман: перша половина вывторка у нас одна. Ми неможемо всы закони перенести туди

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...