Перейти до змісту

Узбекская правда продолжает радовать читателей!


GarryN

Recommended Posts

 

 

"Після того, як полотно, що вкривало задню частину вантажівки, забрали, було виявлено встановлені на там зенітні гармати (ймовірно, ЗУ-23). Одразу після цього безпілотник було обстріляно, проте жоден з пострілів не влучив у ціль", - зазначається в заяві місії.

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/11/3/7043087/

 

 

 

моя-твоя не понимать  :weep:

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Говорим по-узбекски :nose3:Все вместе учим !!! 

 

 

 

Встреча, приветствие
  Uchrashuv, salomlashuv
Здравствуйте!
  Assalomu alaykum!
Добрый день!
  Salom!
Привет!
  Qalay!
Добро пожаловать!
  Khush kelibsiz!
Господин
  Janob
Госпожа
  Khonim
Садитесь, пожалуйста
  Marhamat, otiring
Кто Вы?
  Kimsiz?
Как Вас зовут?
  Ismingiz nima?
Разрешите представиться… Я…
  Rukhsat eting, o'zimni tanishtiray. Men...
Разрешите мне Вам представиться! Я...
  Sizga o'zimni tanishtirsam. Mening ismim...
Рад(а) с Вами познакомиться!
  Tanishganimizdan khursandman!
Как дела?
  Ishlaringiz Qalai?
Link to comment
Share on other sites

я розумію - порівняно обмежений бюджет (мабуть) порівняно з деякими іншими ЗМІ.

але гугл-перекладач з російської на українську в сайта, який позіціонує себе як справжній український - це, пробачте за москальську "ниже плинтуса"

Link to comment
Share on other sites

Сильвупле, гости дорогие, сильвупле. *зачеркнуто* Кхуш кселибсиз, мархамат отеринг, кхуш кселибсиз.

А ошибки в названиях статей и новостийной ленте на УП прявились уже очень давно.

Звание первого общественно политического портала Украины снесло чувство уважения к своим читателям.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

слава узбекистону(ц, ОлдБой, после того как узнал шо узбечька главред УП и кацапоузбечька заправляет на хвупе)

:gigi:  [A]

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Семенченко требует строить масштабные фортификационные сооружения в Запорожской области и хочет тудя-сюда стянуть туда всех строителей

 

:shok:  :corn:

 

http://news.fergananews.com/photos/2010_01/ellamayard12.jpg

Змінено користувачем ЦеDzip
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

Семенченко требует строить масштабные фортификационные сооружения в Запорожской области и хочет тудя-сюда стянуть туда всех строителей

 

:shok:  :corn:

 

 

 

 

:lol2:  :lol2:  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Інтернаціоналізм і толерантність хулє. Кацапка, узбечка, татарка і афганець. Разом - Українська правда. І не дай Боже щось сказати - затаврують як печерного націоналіста. Ну і що з того що у них дизлексія і повна профнепридатність.
 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я реально шокований. Співробітники УП відкрито говорять, що вони не говорять українською. Я собі не можу уявити, щоб, наприклад, у Британії, співробітники не говорили англійською. 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Я реально шокований. Співробітники УП відкрито говорять, що вони не говорять українською. Я собі не можу уявити, щоб, наприклад, у Британії, співробітники не говорили англійською. 

 

Бизнинг ишчи тил - ўзбекча ва нуқта!!! :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...