Перейти до змісту

Узбекская правда продолжает радовать читателей!


GarryN

Recommended Posts

Ахметова відновив роботу метзаводу в захопленому Єнакієвому

 

:shok:


 він дуже любив Крим, а тим більше Севастополь, і в Свято-Микыльському храмі він бував не раз", - розповів Олександр Янукович.

 

http://www.pravda.com.ua/news/2015/03/24/7062521/

Link to comment
Share on other sites


ОБСЄ зазначає, що ситуація в Донецьку, хоча в Спартаку чули перестрілку.

Ситуація з Режимом припинення вогню - крихка

 

 

ШТА???  :fp1:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

шо-то узбеки на нервах

 

  1. Запорізька облради визнала "ЛНР" та "ДНР" терористами. Росію - ні http://www.pravda.com.ua/news/2015/04/9/7064264/ 

     
    Show Summary
    •  
    •  
    •  
  2. Випробування Європой: Чому впав курс гривні і хто може бути в цьому винен

Link to comment
Share on other sites

узбеки отпраздновали 15 лет УП, и с новой силой

 

Яценюк на селекторній нараді закликав правоохоронців посилити охорону безпеки на свята

Link to comment
Share on other sites

узбеки жгут напалмом  :weep:  :lol2:

 

твиттернули

 

Після скандалу з Мальдівами й коханкою депута Мельник вирішив скласти мандат

 

внутри:

Після скандалу з Мальдівами й коханкою депута ВР вирішив скласти мандат

 

Нардеп від "Самопомочі" Андрій Мірошник вирішив скласти депутаський мандат.

Про це йдеться в заяві, розміщеній на сайті "Самопомочі".

Як відомо, журналісти зафіксували, як депутат Мірошник у Радіпланував відпустку на Мальдівах.

Оновлюється…

Link to comment
Share on other sites

неучи на УП узбеки :(

 

я недавно был на концерте классической музыки ... и там выступал узбек пианист :)

молодой парень, очень талантливый, виртуоз (  Моцарт,  Концерт для фортепиано с оркестром 20

 

так что узбеки разные бывают  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

неучи на УП узбеки :(

 

я недавно был на концерте классической музыки ... и там выступал узбек пианист :)

молодой парень, очень талантливый, виртуоз (  Моцарт,  Концерт для фортепиано с оркестром 20

 

так что узбеки разные бывают  :nose3:

 

ты прав, мы имеем в виду УПырей

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

глаза вместо мозга?

"*инсайд*
в декабре один из наших институтов проводил свою закрытую социологию в донецкой и луганской области - вопросы шли об уровне патриотизма и отношение "с кем" - сами, в лугандон, в украину, в россию.
В опросе участвовали временно оккупированные территории, буферная зона, бывшие оккупированные.
опрос проводился по аудитории 18-45, без учета старшей возрастной группы.

кароч
около 70% видят своей родиной только Украину, связывают свое будущее с ней и полностью одобряют ее (часто незграбни) меры по экспресс-воспитанию патриотизма к Украине-_украинской_
лично я упала в обморок от цифр. Реально - була шокирована. Абсолютно не ожидала таких результатов."
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=841851.0

-----------------------------------------
и энто  лицо узбекской правды: живёт в этой стране,  тусуется больше 10 лет в околополитичесок тусовке, админом политфорума числится, волонтёром себя называет - и ноль понятия о реальном состоянии вещей в стране, о настроениях в обществе, если такие ветки открывает...    я фигею, товарищи :fp1:
 

Link to comment
Share on other sites

глаза вместо мозга?

 

"*инсайд*

в декабре один из наших институтов проводил свою закрытую социологию в донецкой и луганской области - вопросы шли об уровне патриотизма и отношение "с кем" - сами, в лугандон, в украину, в россию.

В опросе участвовали временно оккупированные территории, буферная зона, бывшие оккупированные.

опрос проводился по аудитории 18-45, без учета старшей возрастной группы.

 

кароч

около 70% видят своей родиной только Украину, связывают свое будущее с ней и полностью одобряют ее (часто незграбни) меры по экспресс-воспитанию патриотизма к Украине-_украинской_

лично я упала в обморок от цифр. Реально - була шокирована. Абсолютно не ожидала таких результатов."

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=841851.0

 

-----------------------------------------

и энто  лицо узбекской правды: живёт в этой стране,  тусуется больше 10 лет в околополитичесок тусовке, админом политфорума числится, волонтёром себя называет - и ноль понятия о реальном состоянии вещей в стране, о настроениях в обществе, если такие ветки открывает...    я фигею, товарищи :fp1:

 

она не совсем волонтер . Обычная воровка на доверии. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

меня вот, что интересует. если они читают временами эту ветку, где указаны постоянные ошибки, описки, опечатки на УП - почему они не стараются исправить ситуацию?

Link to comment
Share on other sites

меня вот, что интересует. если они читают временами эту ветку, где указаны постоянные ошибки, описки, опечатки на УП - почему они не стараются исправить ситуацию?

Ну как они ее могут исправить если в штате нет этнических украинцев-носителей мовы. Все узбеки :D был правда один Мустафа Наем, но он стал депутатом :(

Змінено користувачем Vitalik60
Link to comment
Share on other sites

меня вот, что интересует. если они читают временами эту ветку, где указаны постоянные ошибки, описки, опечатки на УП - почему они не стараются исправить ситуацию?

Тому що власницю все влаштовує.

Link to comment
Share on other sites

11163235_1597414227142036_27289907253038

 

 

 

Volodymyr Boyko

 
2 hrs · Edited · 
 
 
 

Мені ось цікаво, для того, щоби людина погодилась торгувати писком у подібній «соціальній рекламі», якою зараз засраний Київ, вона має бути бляддю по життю чи просто любити гроші?

P.S.У результаті обговорення в коментарях дійшли висновку, що головний редактор "Української правди" обслуговує МінСтець безкоштовно, тобто є звичайнісінькою бляддю. 

Уявляю собі ситуацію: звертаються до мене, наприклад, з МінСтеця й кажуть, що, мовляв, є трохи бюджетних грошей, які можна з успіхом «засвоїти», якщо розвісити по Києву біг-борди «Донецьк – це Україна», і що, мовляв, мені, як корінному донеччанину, пропонується сфотографуватись для такого біг-борда. Напевно, я послав би б з такою пропозицією на хер. Оскільки для того, щоби Донецьк був Україною треба не біг-борди розвішувати, а вибивати окупантів з моєї батьківщини. 

А головний редактор «Української правди» не вбачає за сором брати участь у розкраданні бюджетних грошей та ще й під такими аморальними гаслами в той час, як Порошенко організовує продаж електроенергії в Крим. Якби б ця мадам була не бляддю, то вона замість того, щоби фотографуватись, запитала б, коли будуть заявлені майнові претензії до Росії за анексію Криму, коли припиниться постачання в Крим електроенергії й коли Україна подасть в ІКАО скаргу за систематичне порушення Росією повітряного простору над українським півостровом.
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

P.S.У результаті обговорення в коментарях дійшли висновку, що головний редактор "Української правди" обслуговує МінСтець безкоштовно, тобто є звичайнісінькою бляддю

 

а я как раз тут о том же  :gigi:  :tu:

https://twitter.com/SMusaieva/status/592919669268414464

 

На донорской конференции будет 4 панели: бизнес-климат, восстановление Донбасса, аграрная политика и энергетика

 

  1. @SMusaieva а Вы идете на панель? :-))

     
Змінено користувачем ЦеDzip
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...