Перейти до змісту

Узбекская правда продолжает радовать читателей!


GarryN

Recommended Posts

Погоджусь майже з усім крім Кияши ) Кияша відпрацьовує на 10 зрізання соц. виплат, але косить під блаженого. Хоча я його давно вже й не читала , кац звичайний, на службі

Кияша - антиукраїнський мудак, який  каже таке, за шо інші вилітають у "ніколи", але  його банять символічно, бо мовляв він "просто тролить".

 

хтось може купити собі ялинку за 500 грн, але не за 1500, тому купує з рук, на ній не написано що вона з кладовища, а хтось може видерти її з могилки,

Шо це за ціни на ялинки такі? 

У Вінниці за 200 гривень можна було взяти у офіційних точках продажу дуже нефуйову. За штуку гривень  продавали штучну суперову велику ялинку, яку майже неможливо відрізнити від натуральної.

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

е ні .він ще потрепихається і то поважно.просто зараз час "безполітичності новин".Спад у інфопросторі ,нема чогось реально нового,от у людей і надлишок енергії на посратися.Юзери срачі утворюють на лінії переможники-зрадойоби,перемолюючи пісок на пил в котрий раз,а у адмінці свої глюки від чисто людського бажання сильних особистостей все контролювати і замикати на себе. Коли є "лісник" то він ту фронду просто вдусить на корню,а якщо там два з приблизно рівними силами то сутичка буде обовязково і тільки рівень андреналіну,вродженого хамства і чорноротості буде різнитися у тій епохальній битві. але вже відчувається брак енергії і сутичка переходить на рівень-ти дурак-сам дурак. ну а що створили і для вас і для інших подібних форімів розвагу на пару днів-то хоч подякуйте їм а не ганіть :D

 

Проблема у тому, що сам власник і модератор ресурсу - сам хамовита і чорнорота істота. Наприклад, матюкає він мене просто останніми словами абсолютно ні за що (бо дибілко вирішив, що я інший юзер), що взагалі забороняється правилами, а коли я чи хтось інший тиснуть кнопку, повідомлення йде куди - тій ж самій чорноротій і хамовитій істоті. Ото вже він поржав з тих  скарг - можу собі уявити. І це не тільки по відношенню до мене.

 

Проблема конкретно у Славі, який своїми власними руками задушив цей форум. Гнати його ;%?ною мітлою і поставити адекватних модерів. Все, проблему вирішено.

 

О, вони ще мене називали ботом, бо я була новим юзером. І при цьому вони жаліються, що мало нових користувачів :fp1:.

Link to comment
Share on other sites

навпаки )) на позитиві ) і я так розумію більшість, реготали два дні на всіх форумах ))))) "сильна особистість" Славко максимально можливо розрекламував те борсання у лайні ) та й  не менш "сильна" Йожиха,  як могла розмазюкувала його, накладаючи товстим шаром скрізь до чого могла дотянутися  ;)  :)

ти просто не розумієш ,хто такі "сильні особливості". От ти слаба,бо в кущі чи зразу в істерику :)  А вони обоє сильні-пройшли все самі від початку до кінця і не жалуються. тому і іскри летять коли вони стикаються. Добре що не зуби.

Link to comment
Share on other sites

Проблема у тому, що сам власник і модератор ресурсу - сам хамовита і чорнорота істота. Наприклад, матюкає він мене просто останніми словами абсолютно ні за що (бо дибілко вирішив, що я інший юзер), що взагалі забороняється правилами, а коли я чи хтось інший тиснуть кнопку, повідомлення йде куди - тій ж самій чорноротій і хамовитій істоті. Ото вже він поржав з тих  скарг - можу собі уявити. І це не тільки по відношенню до мене.

 

Проблема конкретно у Славі, який своїми власними руками задушив цей форум. Гнати його ;%?ною мітлою і поставити адекватних модерів. Все, проблему вирішено.

 

О, вони ще мене називали ботом, бо я була новим юзером. І при цьому вони жаліються, що мало нових користувачів :fp1:.

 

Шось знайоме, це не тебе там "плутали" з Ольгою Тейлор ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

навпаки )) на позитиві ) і я так розумію більшість, реготали два дні на всіх форумах ))))) "сильна особистість" Славко максимально можливо розрекламував те борсання у лайні ) та й  не менш "сильна" Йожиха,  як могла розмазюкувала його, накладаючи товстим шаром скрізь до чого могла дотянутися  ;)  :)

ти просто не розумієш ,хто такі "сильні особливості". От ти слаба,бо в кущі чи зразу в істерику :)  А вони обоє сильні-пройшли все самі від початку до кінця і не жалуються. тому і іскри летять коли вони стикаються. Добре що не зуби.

 

Циник, а чего же ты не возбухал, когда бетономес оббрехивал меня вообще втупую?

 Я не знаю ваших терок взагалі то.Бо під час тих всіх подій з новим форумом тоді взагалі пропустив то. Навіть не памята, по якій причині. Тому коли вчора читав про тебе і фому  з вашим там проблемами то було для мене щось нове і далі напів невідоме. Єдине памятаю,що тут свєту викинули за її картинки (було тае "полотно" з 8 чи 6 картинок про "дрючбу" чи ще щось ватне.

Link to comment
Share on other sites

навпаки )) на позитиві ) і я так розумію більшість, реготали два дні на всіх форумах ))))) "сильна особистість" Славко максимально можливо розрекламував те борсання у лайні ) та й  не менш "сильна" Йожиха,  як могла розмазюкувала його, накладаючи товстим шаром скрізь до чого могла дотянутися  ;)  :)

ти просто не розумієш ,хто такі "сильні особливості". От ти слаба,бо в кущі чи зразу в істерику :)  А вони обоє сильні-пройшли все самі від початку до кінця і не жалуються. тому і іскри летять коли вони стикаються. Добре що не зуби.

 

Циник, а чего же ты не возбухал, когда бетономес оббрехивал меня вообще втупую?

 Я не знаю ваших терок взагалі то.Бо під час тих всіх подій з новим форумом тоді взагалі пропустив то. Навіть не памята, по якій причині. Тому коли вчора читав про тебе і фому  з вашим там проблемами то було для мене щось нове і далі напів невідоме. Єдине памятаю,що тут свєту викинули за її картинки (було тае "полотно" з 8 чи 6 картинок про "дрючбу" чи ще щось ватне.

 

Могу ошибаться, кнечно, читала не для запоминания,

Но!

Циник, а напомни, что ты там писал про уаполитикс вчера?

що ви тут насолоджуєтеся і пора то припиняти,бо у вас можуть животи заболіти.

Link to comment
Share on other sites

ну ета же прікрасно  :lol2:  :weep:  :weep:  :lol2:  :weep:  :lol2:  :lol2:

 

видаляти гілки з клубу - це тепер модно.

нахуя питати юзерів, які більше не мають доступу до ВЛАСНИХ ДОПИСІВ

знову реготала до сліз )) вчора бачила, а сьогодні навіть заскрінила ) нехай буде ))

 

Та не буде ніякого нового майданчика, вони вчора добили залишки репутації здохлого поцієнта. Не всі ж раніше знали про привати і потерті дописи ) бо не всі там живуть 24 години на добу, багато хто здогадувався, але це ж різні речі, здогадуватися і знати. Той форум і так через раз дихав .

Ще минулого року писала, подивіться на кількість відвідувачів, повикидайте задвоєних - затроєних користувачів і просто присутніх ботів, ті що дійсно боти, навіть не дописувачі, "мережеві гості"  і вуаля )))) не дарма Славко вчора так морозився від питання статистики .

Хтось сюди прискаче, хтось буде товктися в свайом узкам кругу, хтось на ФБ перейде, таке

Хоча звісно в ФБ свої мінуси, ще й налаштування "по-дєбільному" зроблені, для багатьох старожилів різних форумів ФБ взагалі темний ліс, плюс він важкий, потрібен гарний інтернет.

Тому будь-який форум і зараз може мати певну кількість своїх шанувальників, навіть досить велику аудиторію, якщо дійсно буде можливість переглянути швиденько ВСІ новини за день, не фільтровані, новини, а не тупі срачі для засрать тему

Апагаваріть теж ніхто не відміняв, але, питння модерації стоїть ну дуже гостро. Хто зробить висновки з цього прикрого самогубства, той отримає користувачів , якщо захоче. А там вже всьо, кіна не буде 

смішна ти власне зараз-ФУП буде існувати,буде то саме що зараз і ніхто не загнеться. У тебе говорить просто така чисто жіноча тиха підлуватенька :)  радість вигнаної з нього. Тому смішно твоя поведінка.  Це так як -"хоч погавкаю.якщо не можу вкусити". І не гнівайся-така реакція не тільки тут у деяких,але і на цузі ,дурдомі і т.д (ну признайте то хоч собі в душі).  Дуже часта у людей,які почувають себе незаслужено ображеними,але не мають сили просто пройти мимо. "хоть шерсти клок"-так то називається :D  така ситуація.

Link to comment
Share on other sites

.

 

 

 Последнее время читаю в основном новости по резонансным и глобальным событиям, которые собирают в кучу не ленивые, как я, юзеры, что нашего форума, что притулятника. .

 

ЗЫ. И да, таки 90-е вернулись. Ходили на кладбище убрать могилы после зимы, так какая-то мразь повыкапывала с могилы многолетники. Вентили с труб набора воды - сняты. ХЗ кем, то ли администрацией, чтобы не поскручивали, то ли уже скрутили. Такого лет 15-20 уже не было.

Противно.

 те саме :tu:  Ліньки порпатися по всіх тих сотнях джерел інфи і фейків (у різних пропорціях),а так  тобі принесуть в дзьобику-вибирай  що хочеш. А потім ,якщо щось варте-ідеш на оригінал. Часи вернулися тому,бо люди ті ж з тими ж моральними цінностями,просто кормова база таких починає зкуклюватися і вертаються до бази. те саме станеться і на горі,коли у них то почне в кориті усихати. Знову "шурфи"  будуть "дихати", а добро удобрених ділитиметься переможцями. Усе як в тваринному світі,яким ми ніколи і не переставали бути. 

Link to comment
Share on other sites

Проблема у тому, що сам власник і модератор ресурсу - сам хамовита і чорнорота істота. Наприклад, матюкає він мене просто останніми словами абсолютно ні за що (бо дибілко вирішив, що я інший юзер), що взагалі забороняється правилами, а коли я чи хтось інший тиснуть кнопку, повідомлення йде куди - тій ж самій чорноротій і хамовитій істоті. Ото вже він поржав з тих  скарг - можу собі уявити. І це не тільки по відношенню до мене.

 

Проблема конкретно у Славі, який своїми власними руками задушив цей форум. Гнати його ;%?ною мітлою і поставити адекватних модерів. Все, проблему вирішено.

 

О, вони ще мене називали ботом, бо я була новим юзером. І при цьому вони жаліються, що мало нових користувачів :fp1:.

 Нічого він не задушив. Навіть не надійся. На форумах завжди є проблеми,бо то живі люди ,хоч і під віртуальними ніками.  Ти думаєш тут нема? думаєш тут теж все гладко у людей що утримують його (хоч вони будуть клястися що все як в кращих карталах "лондона" :) ?  Це "живий організм" і  "обрізки мутацій,шлаків завжди будуть накопичуватися,поки не прийде хвилина "прориву" і до нового накопичення.  Такі прориви взагалі то корисні,бо випускають той пар у свисток( і той свист багатьом подробається :D  зі сторонніх споглядачів) і очищує ємкість для нових шлаків.             То що в тобі говорить образа,не є добрим для ТВЕРЕЗОЇ оцінки ситуації.ІМНО

Link to comment
Share on other sites

 Нічого він не задушив. Навіть не надійся. На форумах завжди є проблеми,бо то живі люди ,хоч і під віртуальними ніками.  Ти думаєш тут нема? думаєш тут теж все гладко у людей що утримують його (хоч вони будуть клястися що все як в кращих карталах "лондона" :) ?  Це "живий організм" і  "обрізки мутацій,шлаків завжди будуть накопичуватися,поки не прийде хвилина "прориву" і до нового накопичення.  Такі прориви взагалі то корисні,бо випускають той пар у свисток( і той свист багатьом подробається :D  зі сторонніх споглядачів) і очищує ємкість для нових шлаків.             То що в тобі говорить образа,не є добрим для ТВЕРЕЗОЇ оцінки ситуації.ІМНО

 

Я оцінюю ситуацію з точки зору, як відносилися до мене. На ФУПі модератор і власник мене ні за що ні про що банив і матюкав (і йому за це нічого не було), а на цьому форумі я ні разу в бані не була, хоча завжди вільно висловлювала свою думку. І модерація тут набагато справедливіша і нема дебільних вічних банів, якими на ФУПі Слав користувався, щоб тупо звести особисті рахунки з тими, хто йому не подобається :bluet:.

Link to comment
Share on other sites

:fp1: :fp1: :fp1:

 

А ще цей бандерлог називав мене черв"яком, жовтим земляним черв"яком :lol2::weep::bluet:

 

Так, пригадую... Нік забув. Але пригадую, шо ми з вами спокійно вели бесіду, хоча наші погляди були і різні. 

Link to comment
Share on other sites

Ще згадалось, коли МГ запропонував раду модераторів, то колорадська курва верещела як скаженна, аргументуючи це тим що модер має бути ЛИШЕ незалежним, на зарплаті, не з форуму. Що в результаті? Ололо!
Link to comment
Share on other sites

Ще згадалось, коли МГ запропонував раду модераторів, то колорадська курва верещела як скаженна, аргументуючи це тим що модер має бути ЛИШЕ незалежним, на зарплаті, не з форуму. Що в результаті? Ололо!

 

Потому, что ту зарплату именно она надеялась получать от бетономеса, вот и верещала. Он ей то ли 4к, то ли 5к пообещал. Скорее всего таки 5. Я уже точно не помню. Курс был 10-11 грн.

а про якобы купленную новую машину это именно бычка рагулю напела, бо знала, что в марте 14-го я делал тест-драйв, и именно после тест-драйва мы поехали заправлять БТРы, где мы с кнопом этот тест-драйв обсуждали.

Хуйня в том, что я обновил машину только через 2 года по причине начала весной 14-го активных боевых действий. Поэтому планировал добивать восьмилетнюю. Да и отложенные деньги начал расходовать на другие дела.

Но тернопольский медиамагнат об этом не знал, а бычка ему напела свою песню.

Видимо, имела опыт, как на пожертвования купить машину и считала, что все - такие, как она.

Поэтому бетономес создал на притулятнике ветку, в которой набрехал про мою новую машину, которой и в помине не было. По принципу: "главное прокукарекать, а потом хоть и не рассветай".

Я это к тому, что все остальные высеры этой уебанской парочки - такой же наглый гнилой пиздеж.

 

По поводу дмснета.

Это не Фома и не я ему в приваты строчил, как он пиздит, а он - нам. С инфой о том, что бетономес платил бычке за то, чтобы она собрала бригаду из фупчеков, чтобы они помогли бетономесу разрулить какой-то срач на местном каком-то форуме, бо его там заклевали. Участвовали дмснет, гражданин, и еще кто-то, уже не помню. дмснет, кроме привата, чесал мне об этом при личной встрече, когда я ему отдавал заказанный им броник для его товарища.  Предлагал предоставить документальные свидетельства в виде выписки с его карты. Бычка платила через карт. счет.

Я отказался.

А сейчас переобулся, сменил ник, сделал губки бантиком и что-то-там пиздит про краденый форум.

 

И я ни на йоту в той бригаде не сомневаюсь. Для рагуля даже под бабским ником зайти на тот же цугундер не в западло. Ксюха, блять... Тутси-милашка.

 

Вся эта шобла-йобла давно утратила остатки достоинства.

 

ЗЫ. Опыт нашей страны показал, что даже бандюки и такие тупые овощи, как янек, могут стать миллиардерами и президентами. А такая шваль, как Ганя, и ленка-бандаренка - топ-политиками при бабле и влиянии. Поэтому, ничего удивительного в том, что эта парочка завладела фупом.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А вообще, точно что пора завязывать со всеми этими форумными движами.

И это не школота какая-то, а взрослые люди за 40.

За какие-то грошИ готовы и на алтаре кучу навалить.

 

У нас, похоже, этого дерьма на порядок меньше, но и юзеров - на столько же.

 

Буду наведываться.  

Кому срочно понадоблюсь, пишите на ФБ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ти просто не розумієш ,хто такі "сильні особливості". От ти слаба,бо в кущі чи зразу в істерику :)  А вони обоє сильні-пройшли все самі від початку до кінця і не жалуються. тому і іскри летять коли вони стикаються. Добре що не зуби.

смішна ти власне зараз-ФУП буде існувати,буде то саме що зараз і ніхто не загнеться. У тебе говорить просто така чисто жіноча тиха підлуватенька :) радість вигнаної з нього. Тому смішно твоя поведінка. Це так як -"хоч погавкаю.якщо не можу вкусити". І не гнівайся-така реакція не тільки тут у деяких,але і на цузі ,дурдомі і т.д (ну признайте то хоч собі в душі). Дуже часта у людей,які почувають себе незаслужено ображеними,але не мають сили просто пройти мимо. "хоть шерсти клок"-так то називається :D така ситуація.

 

_________________________________________________

 

Кунік, ти для початку визначився б, я втікла в кущі чи мене вигнали )))))

До речі нагадай но мені з якого я штабу ? Йожиха вже вибрала ? ) А то записували мене по черзі до всіх

Link to comment
Share on other sites

Кунік, ти для початку визначився б, я втікла в кущі чи мене вигнали )))))

До речі нагадай но мені з якого я штабу ? Йожиха вже вибрала ? ) А то записували мене по черзі до всіх ну і якщо не важко, розкажи за що забанили, хоч знати буду ))

Чисто жіноча (с) тобтобто на всіх форумах одні "підлі жінки" реготали з тих двох довбнів ?) У мене нормальна адекватна реакція на істерію *амінязашто* ватної прихожанам МП ) бо те коровисько терло мої, та й свої дописи коли накалякала зайвого і зрозуміла що загналась, а коли я про це писала, вони з Славком на пару доводили мені що на "самому чесному" форумі нічого не труть ) Я вже знала що це брехня, тому почала все скрінити, маю тих скрінів з хвупу всяких різних, дофігіща, хотіла якраз видалити недавно, тепер думаю нехай валандаються, мені не жме

І можна пападробнєє що "все" вони пройшли?) Ті дві мерзені, брехливі, жадібні, чорнороті істоти, що калишуцца с лінієй партії (гаманця) ? ))

Link to comment
Share on other sites

Нічого він не задушив. Навіть не надійся. На форумах завжди є проблеми,бо то живі люди ,хоч і під віртуальними ніками.  Ти думаєш тут нема? думаєш тут теж все гладко у людей що утримують його (хоч вони будуть клястися що все як в кращих карталах "лондона" :) ?  Це "живий організм" і  "обрізки мутацій,шлаків завжди будуть накопичуватися,поки не прийде хвилина "прориву" і до нового накопичення.  Такі прориви взагалі то корисні,бо випускають той пар у свисток( і той свист багатьом подробається :D  зі сторонніх споглядачів) і очищує ємкість для нових шлаків.             То що в тобі говорить образа,не є добрим для ТВЕРЕЗОЇ оцінки ситуації.ІМНО

*Ти прішол сюда с прівєтам* розказат як ви не всрались і накинути на цей форум ?)) От же гидотне створіння )

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

цинік :nose3:

Як на мене друге йому підходить більше)) він на хвупі спочатку за одним зайцем побіг, а потім виявилося що і другий наче б ще при "ділах", тепер обох вилизує )
Link to comment
Share on other sites

Як на мене друге йому підходить більше)) він на хвупі спочатку за одним зайцем побіг, а потім виявилося що і другий наче б ще при "ділах", тепер обох вилизує )

:lol2:

шо за заці для вилизування? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...