Перейти до змісту

Ну то стали жити по новому чи Порошенко як завжди попіарився?


oladushek

Recommended Posts

Як там пукан,оладушек? Болить? :D  так і не зажив .не загоївся від такої" напруги"?  А ти не тужся і не болітиме. B-)  По темі більше нічого додати,бо яка тема така і відповідь.......Ти чого за інших розписуєшся,наполеон.Якщо відчуваєш що тебе "!поимели" то так і кажи.Не пхай сюди народ.Скромнішим треба бути.

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

цинік ви зла людина. ви хоч почитайте свій допис. потік незрозумілої жовчі. ви ображені життям чи я вкусив вашогл кумира порлшенка. що з вами?

Ще раз для анальфабетів-у мене НЕМА кумирів і ніколи не було,бо я розумію,на відміну від деяких ,що людина слаба істота і їй притаманна ВСЯ гама як негативних так позитивних рис.І пеця не виняток.Просто надоїло коли тут починають зразу від імені НАРОДУ свої болячки і проблеми вирішувати.Якщо вам пеця поперек горла то так і напишіть-пеця продав мене ,обманув і використав.ось тоді і поговоримо.А не від імені народу виступати........У нас в США так люблять всякі партійні демагоги свою муйню і інтереси прикривати іменем народу.Тому я намагаюся тут на форумі спустити "наполеонів" на грішну землю.не вас одного......Виступайте від СВОГО імені.так буде чесніше і благородніше.......Злості не маю ні на кого.Я добродушний B-)  

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

а де від імені народу? я запитав чи стали жити по новому від свого імені. що не так? маю право. а ви там у сша взагалі обнагліли наводити порядки на українському форумі.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

а де від імені народу? я запитав чи стали жити по новому від свого імені. що не так? маю право. а ви там у сша взагалі обнагліли наводити порядки на українському форумі.

Знову передьоргування?  " Так цинічно НАРОД ще ніхто не обманював...."-твоя цитата чи цісара Франца-Йосифа? То  чого ж ти за НАРОД переживаєш.народ ось вибрав більшість знову порошенківців і ніби підтримує його ,не бушує.як тут на форумі наші "панікери,ображені і використані". B-) .......Які порядки,пане?  Вам просто вказали-не розписуйтеся за народ.будьте скромнішими.Народ без вас знає що робити.Два майдани показали,що ЗНАЄ.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  Акуратнєй , шо не  бачите  шо дгищі злі  як собаки ? Норми в  щиколаді  зменшили ... Ложкін відчитує  ... пропаганда  ослабла ж  .

Змінено користувачем Elguider
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


давай подробності, як обманював і як використовував?

Так там же написано. 1) цинично 2) как никто 

какие еще подробности :) вся сочьная аналитика присутствует.

страницы три тема вытянет железно

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ну то стали жити по новому чи Порошенко як завжди попіарився?

 

  Одного знаю ( Ви теж ) , живе по новому .

 

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

а де від імені народу? я запитав чи стали жити по новому від свого імені. що не так? маю право. а ви там у сша взагалі обнагліли наводити порядки на українському форумі.

 

Тобти ти вирішив: ти маєш право, а інший юзер (там у США! :weep: ) не має?

 

але краще було б не грати з логікою, як це заведено у БЮТівців, а написати рівнозначно, наприклад так:

 

"я  у Вінниці маю право писати, а ви там у США не маєте, і підпиздєсь"

 

або ж оцінити зміст написаного

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

не брехня, а прогнози, які можуть і не збуватися  :nose3:

Прогноз - це науково обгрунтоване передбачення. Або хоча б аналогія.

А це просто галімий піздьож.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так цинічно народ ще ніхто не обманював і не використовував.

Если Вы себя чувствуете использованным гондоном, то возможно, что вы он и есть. ;)    

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прогноз - це науково обгрунтоване передбачення. Або хоча б аналогія.

А це просто галімий піздьож.

Для дрищів запарашників весь галімий піздьож від Педри - прогноз... :pleasant:   

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Во время избирательной кампании Петр Порошенко пообещал публично,

что каждый солдат в зоне АТО будет получать ежедневно 1000 грн и его жизнь будет застрахована на 1 млн. гривен!

Link to comment
Share on other sites

Президент прийшов до пам'ятного хреста героями Небесної сотні покласти квіти.

 

Люди не зовсім привітно зустріли президента, вимагали визнати героїв Небесної сотні Героями України, дехто навіть вигукнув "Ганьба".

Проте президент підійшов до людей і почав говорити із тими, хто зібрався біля пам'ятного знака.

Спілкуючись з людьми, Порошенко закликав усіх бути єдиними.

"Нам зараз, як ніколи важливо бути єдиними. Я вирішив, і сьогодні підпишу указ про нагородження званням Героїв України усіх героїв Небесної сотні", - заявив президент.

Українська правда

 

Ти ба, дійшло. Шо скоро будуть пиздить по-дорослому...

Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...