Перейти до змісту

кто скучает по Ющенко?


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Пойди луче в танчики поиграй  :nose3:

Очевидно, что у Dimка нарушились причинно-следственные связи. Какие танчики, пенек ты старый?  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я їм про факти - САМ був на мітингу Юлі в нашому місті наприкінці 4 р. А вони про пиздуна :fp1:

Було темно й холодно, зі сцени співали Мандри, очікували на Ющенка, але замість нього завітала Тимошенко. І години півтори агітувала за Юща й відповідала на запитання публіки. Я не стверджую, що то була виключно благодійна акція. Але факт об'єктивної праці Тимошенко на отримання Ющенком табуретки заперечувати безглуздо.

Решта закидів - оціночні судження.

Link to comment
Share on other sites

Очевидно, что у Dimка нарушились причинно-следственные связи. Какие танчики, пенек ты старый?  :gigi:

Тільки прищавий підліток з лаптом(ц) склав би враження про дописувача, навіть не переглянувши його профіль  :nose3: 

Link to comment
Share on other sites

Тільки прищавий підліток з лаптом(ц) склав би враження про дописувача, навіть не переглянувши його профіль  :nose3:

Бгг, так ты ли мне тут втирал, что чуть ли не в Бородинском сражении участвовал. Ну, и попутно, намекал, что я прыщавый пидлиток з лептопом. Это последний убийственный довод дрыща, разящий оппонента наповал?  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я їм про факти - САМ був на мітингу Юлі в нашому місті наприкінці 4 р. А вони про пиздуна :fp1:

Було темно й холодно, зі сцени співали Мандри, очікували на Ющенка, але замість нього завітала Тимошенко. І години півтори агітувала за Юща й відповідала на запитання публіки. Я не стверджую, що то була виключно благодійна акція. Але факт об'єктивної праці Тимошенко на отримання Ющенком табуретки заперечувати безглуздо.

Решта закидів - оціночні судження.

 

На Ющенка далеко не одна Юля працювала. Той же Петро Олексійович зробив точно не менше. Працювала - так. На своєму горбі витягнула - підліткові фантазії.

Link to comment
Share on other sites

На Ющенка далеко не одна Юля працювала. Той же Петро Олексійович зробив точно не менше. Працювала - так. На своєму горбі витягнула - підліткові фантазії.

З врахуванням незначних відсотків переваги у "третьому турі" витягла однозначно. Без її харизми тієї переваги не було б.

Link to comment
Share on other sites

З врахуванням незначних відсотків переваги у "третьому турі" витягла однозначно. Без її харизми тієї переваги не було б.

 

Ось тому я і написав про закоханого підлітка. Ні, не однозначно. Не витягнула. І за великим рахунком взагалі нахєр не була потрібна. Там розрив був 52% на 44%. В українських умовах - розгром.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дивна річ - пам'ять людська.

 

 

 

Юля на собі приперла недотруєного Юща у президентське крісло. На посаді прем'єра у 2005-му почала з того ж, з чого і своє віце-прем'єрство за прем'єра Ющенка - з руйнування схем-зашморгів і монополій: на прикінці 99 р. в електроенергетиці миттєво припинила масові щоденні по пів-доби віялові відключення, а у травні 2005 р. навела лад на бензиновому ринку. Тоді за 2-3 тижні обмежень граничної ціни бензину на АЗС і одночасного дозволу на імпорт неросійських нафтопродуктів Тимошенко зруйнувала 80-ти з гаком відсоткову російську паливну монополію. Тим самим назавжди було подолано щорічні штучні стрибки паливних цін до посівної та жнив в дарунок від кремлінів. По-друге, в наслідку тієї "бензинової кризи" було зруйновано кремлівські плани покарання України за помаранчеве приниження двократним підвищенням цін на бензин для України - воно не відбулося. Так ось, вже у травні 2005 р. Ющ вибачався перед коцапами за дії Тимошенко по руйнуванню їх монополії і дійсно розпочав срач за збереження системи, що не припиняє навіть зараз.

"Не чіпай моїх друзів", как же, помним :D

Link to comment
Share on other sites

Бгг, так ты ли мне тут втирал, что чуть ли не в Бородинском сражении участвовал. Ну, и попутно, намекал, что я прыщавый пидлиток з лептопом. Это последний убийственный довод дрыща, разящий оппонента наповал?  :gigi:

Я тобі казав що був "горбочьовофілом"(це було меньш ніж 25 років тому),  яке ще "Бородінське сраженіє", і чому саме Бородінське?  Ватнік ти грьобаний :)  

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ні, не однозначно. Не витягнула. І за великим рахунком взагалі нахєр не була потрібна. Там розрив був 52% на 44%. В українських умовах - розгром.

На майдані юлька смалила, на плям-плям далеко не поїдеш. Те, що жульєт вміє триндіти, я думаю, не треба поясняти?

Link to comment
Share on other sites

Я тобі казав що був "горбочьовофілом"(це було меньш ніж 25 років тому),  яке ще "Бородінське сраженіє", і чому саме Бородінське?  Ватнік ти грьобаний :)  

Это ты в 15 годков был Горбачевофилом?   А ватник у тебя в штанах  :lol2:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На майдані юлька смалила, на плям-плям далеко не поїдеш. Те, що жульєт вміє триндіти, я думаю, не треба поясняти?

 

Луценко, Стецьків, Томенко, Каськів, навіть Кінах прости господи. Пропіарилася знатно, це - да.

 

Link to comment
Share on other sites

Навіть  якщо  їздила,  то  лише  для  себе.  Народ  вибирав  Ющенка,  за  неї  ніхто  на  Майдан  не  пішов  би.  Отруєння  Ющенка  відкривало  їй  дорогу  до  влади.  Але  Ющенко  з  Божою  поміччю  вижив  і  не  поступився  табуреткою.  Отоді  реалізували  план  Б -  вистава  "любі  друзі".

 

Те  саме  з "ліквідацією"  різних  схем.  Все  робила  не  для  Вас,  не  для  країни,  а  виключно  для  себе.  Щоб  на  собі замкнути  усі  потоки.

 

Могєт бить, хоча це питання юлефобської віри - і все. Але миттєве припининня віялових відключень електрики у 99 р. з приходом Тимошенко і зруйнування російської бензинової монополії у 5 р. були об'єктивно вигідними для нас усіх. Коли б Ющ не лобіював інтереси коцапських нафтобаронів чи підхуйловської потвори - фірташа, усе в нас мало скластися зовсім інакше.

Link to comment
Share on other sites

Могєт бить, хоча це питання юлефобської віри - і все. Але миттєве припининня віялових відключень електрики у 99 р. з приходом Тимошенко і зруйнування російської бензинової монополії у 5 р. були об'єктивно вигідними для нас усіх. Коли б Ющ не лобіював інтереси коцапських нафтобаронів чи підхуйловської потвори - фірташа, усе в нас мало скластися зовсім інакше.

 

Об`єктивно вона була міністром в уряді прем`єра Ющенка і президента Кучми. Без їх згоди і підтримки не змогла б зробити і кроку.

Link to comment
Share on other sites

Это ты в 15 годков был Горбачевофилом?   А ватник у тебя в штанах  :lol2:

Отжеж неуюемный,

во-первых: не в 15, а в 17,

во-вторых: я тебе про это написал в контексте диалога про неких "дрищей"(могу поднять если хочешь)

и наконец в третьих: ватник в штанах - не страшно, а вот в голове - проблема. Не боишся?  :nose3: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Могєт бить, хоча це питання юлефобської віри - і все. Але миттєве припининня віялових відключень електрики у 99 р. з приходом Тимошенко і зруйнування російської бензинової монополії у 5 р. були об'єктивно вигідними для нас усіх. Коли б Ющ не лобіював інтереси коцапських нафтобаронів чи підхуйловської потвори - фірташа, усе в нас мало скластися зовсім інакше.

Коли  людина  рветься  до  влади,  то  може  навіть  здійснити  кілька  позитивних  кроків,  але рано  чи пізно  фальшиве  нутро  проявить  себе.  

Я  теж  колись  голосувала  за партію  Тимошенко  і  симпатизувала  їй.  А  потім  я  прозріла.  Мене  шокувала  її  поведінка  по  відношенню  до  отруєного  Ющенка  і  всі  ті  склоки  в  країні,  які  вона  підняла.

Link to comment
Share on other sites

Отжеж неуюемный,

во-первых: не в 15, а в 17,

во-вторых: я тебе про это написал в контексте диалога про неких "дрищей"(могу поднять если хочешь)

и наконец в третьих: ватник в штанах - не страшно, а вот в голове - проблема. Не боишся?  :nose3:

41-25 = 16, 2015-25=1990

В каком году ты стал фаном Горби, наконец, в 1990-м в возрасте 16 лет? В 90м фанами Горби остались только самые упоротые потому, что все вменяемые еще где-то в конце 80-х поняли, что Горбатый обычный пиздабол-задушевник и ведет страну никуда. Как и в ситуации с Ющем, впрочем. И это многое объясняет о тебе, дружок  Так и хочется сказать словами Раневской: "пионеры, идите в жопу"   :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Об`єктивно вона була міністром в уряді прем`єра Ющенка і президента Кучми. Без їх згоди і підтримки не змогла б зробити і кроку.

 

:tu: обидва і спровадили її за грати. Хіба що недієздатний Ющ спромігся це зробити лише руками друга-овоча. І шо б ви собі не фантазували, це відбувалося саме за ломку ЇХ схем та монополій.

Link to comment
Share on other sites

:tu: обидва і спровадили її за грати. Хіба що недієздатний Ющ спромігся це зробити лише руками друга-овоча. І шо б ви собі не фантазували, це відбувалося саме за ломку ЇХ схем та монополій.

 

І ще раз промова екзальтованого підлітка. Не було б їх згоди - вона б кроку не могла б ступити. Призначили б заступників які б ії на хрін посилали і квит. Юля в руках Кучми була інструментом. Поки була треба - тримав. Стала непотрібна - викинув. І це нормально.

Link to comment
Share on other sites

І ще раз промова екзальтованого підлітка. Не було б їх згоди - вона б кроку не могла б ступити. Призначили б заступників які б ії на хрін посилали і квит. Юля в руках Кучми була інструментом. Поки була треба - тримав. Стала непотрібна - викинув. І це нормально.

Юлефобія наше фсьо, пане пенсіонере з відповідними обмеженнями. Одне мені поясніть - чому уся потуга ворожої усім українцям системи зажди була спрямована проти однієї людини? Як би там не було погано з мізками, але з визначенням свого справжнього ворога вона помилятися не могла: Кучма садив, Ющ допомагав, зек садив, фірташа аж тіпає від неї і він відверто агітує за її опонента на президентських виборах. Та шо ж такоє? Шо за інструмент такий шкідливий?

Link to comment
Share on other sites

Юлефобія наше фсьо, пане пенсіонере з відповідними обмеженнями. Одне мені поясніть - чому уся потуга ворожої усім українцям системи зажди була спрямована проти однієї людини?

 

Ну як я можу пояснити твої фантазії? Чорновола убили, Гонгадзе убили, Ющенка отруїли. Порівнювати це з відносно дрібними клопотами Юлі просто смішно. Як на мене їй не поталанило з шефом у вигляді Лазаренка. Як він втік у неї почалися неприємності.

Link to comment
Share on other sites

Ага. "Убить Юлю". Рогоза Юрий 2006 год 

Ты читал?  Скажи, шедевральное книшко? :gigi:

Я на протяжении многих лет этим литературным трудом юльков наповал разю)  Ни мур-мур в ответ.  Делают вид, что не замечают :D

Link to comment
Share on other sites

Ты читал?  Скажи, шедевральное книшко? :gigi:

Я на протяжении многих лет этим литературным трудом юльков наповал разю)  Ни мур-мур в ответ.  Делают вид, что не замечают :D

Конечно читал, у нас возле всех станций метро в марте 2006 ее бесплатно(почему то) раздавали  :) 

Целое поколение манюпасов на ней т.с политически состоялось. Многие даже сейчас убеждены, что все "факты" оттуда - правда матка :fp1:  

 

А вот Убить Юлю II http://www.e-reading.link/book.php?book=144218почему то кроме инета уже ниде найти и не удалось  :(

Link to comment
Share on other sites

Жульків якось навіть пинати вже ліньки. Тягнуть занудними голосами свої пережовані 125 разів мантри, як чукча біля яранги. :D

Змінено користувачем RiG
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

хтось би почитав, а то на таке час витрачати шкода, а аудіоверсії немає вродібто.От Лесь подеревянський би гарно прочитав, а так... :(

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...