Перейти до змісту

кто скучает по Ющенко?


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Не  знаю,  за  що  Ви  стояли  на  Майдані,  але  для  мене  на  першому  місці  було  те,  щоб  нашою  країною  не  керував  Путін.  

 

 

Здесь что-то есть.

 

Для меня это тоже на первом месте.

 

Хотя я противник Ющенка - он плохой організатор.

Link to comment
Share on other sites

Ипать, какой Дон Кихот наш Дрыщ  :nose3:Затэ вин стояв в пози нэпокори на державний дачци вэсь час Майдану

 

Виктор Ющенко объяснил свое отсутствие среди лидеров Майдана тем, что Майдан требовал освободить Юлию Тимошенко.

Об этом он рассказал в интервью изданию "Украинская правда".

 

Экс-президент уверен, что Юлия Тимошенко - это политик, который действует в интересах Кремля. "Если Тимошенко дождется, когда Порошенко первый раз споткнется, вы увидите настоящую миссию Тимошенко", - уверен Ющенко.

 

"Когда весь Майдан скандирует: "Тимошенко свободу!", моего места там нет. Я был на Майдане, мои родственники приходили вместе со мной, но на сцену я не поднимался", - сказал Ющенко.

 

Не ответил прямо Ющенко и на вопрос, приглашали ли его на сцену лидеры Майдана.

"Дело не в том, приглашали или не пускали меня на сцену. Я просто понял, что в том политическом кругу лидеров, которые там появились, живет совсем другой проект, параллельный тому действию, который разворачивался на Майдане. Я понял, что мы попадем в большую национальную беду", - заявил экс-президент.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

Ипать, какой Дон Кихот наш Дрыщ  :nose3:

 

 

Идейный, сука.

 

Но раз не подал в отставку, когда ВВ летом 2007 г. не выполнили его - Главнокомандующего - прямой приказ, то доверия ему нет...

Сам себя облил тогда дерьмом.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Дрищевата  порошенківська кіпішує .  Ідіть нахуй ,  зараз  це не форум а дрищерозссадник .

 

 Баньте . Манав  я  .

 

Правосєк з окружної, іди Бєрьозу поцілуй в гузно. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

@RiG,  нахуй іди ,  соси хуй   прища юща .

 

_____

 

Попередження від модератора Фома. Причина: 9.2 Нецензурна лайка в бік опонента (10).Розділ: кто скучает по Ющенко?
Отримано від модератора штрафних балів: 10. -- Обмеження діє до 27 гру 2014 14:16
Можливість дописувати на форумі відключено на 1 дні(в)

Link to comment
Share on other sites

 

Ипать, какой Дон Кихот наш Дрыщ  :nose3:Затэ вин стояв в пози нэпокори на державний дачци вэсь час Майдану

 

Виктор Ющенко объяснил свое отсутствие среди лидеров Майдана тем, что Майдан требовал освободить Юлию Тимошенко.

Об этом он рассказал в интервью изданию "Украинская правда".

 

Экс-президент уверен, что Юлия Тимошенко - это политик, который действует в интересах Кремля. "Если Тимошенко дождется, когда Порошенко первый раз споткнется, вы увидите настоящую миссию Тимошенко", - уверен Ющенко.

 

"Когда весь Майдан скандирует: "Тимошенко свободу!", моего места там нет. Я был на Майдане, мои родственники приходили вместе со мной, но на сцену я не поднимался", - сказал Ющенко.

 

Не ответил прямо Ющенко и на вопрос, приглашали ли его на сцену лидеры Майдана.

"Дело не в том, приглашали или не пускали меня на сцену. Я просто понял, что в том политическом кругу лидеров, которые там появились, живет совсем другой проект, параллельный тому действию, который разворачивался на Майдане. Я понял, что мы попадем в большую национальную беду", - заявил экс-президент.

 

 

Притула в своєму репертуарі. Замість прямої мови пояснює як "насправді" своїми словами. Рєчайшеє дерьмо а не баба.

Link to comment
Share on other sites

З тебе досить жуйки від Притули. Вона тобі вже все розтолкувала як правильно розуміти. Ну його час тратити і читати інтерв`ю.

Мені розтолковувати не потрібно просту аксіому про те, що Ющ гнида і гівнюк. Так буде пряма мова в твоїй інтерпретації?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я тобі це і сказав. З тебе досить жуйки.

Пля, шо сказати хотів чудило? Скучив за Андрійовичем?  Он і Dimко теж скучив, бачу.  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома банить вибірково. Ріг демонстративно обматюкав щойно забаненого дописувача і нічого. Правила для своїх тут не діють

Фома без стуку не банить. Стукайте, і Вам відкриється  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ющ и Юля профукали тогда возможность реформировать страну. В первую очередь из-за Юли, начавшей срач и тянувшей одеяло на себя.

 

Дивна річ - пам'ять людська.

 

Так он же выгнал ее в сентябре 2005 года.

И начал "реформировать страну". Сначала Меморандум с Яныком, потом Универсал...

Реформатор ебучий :D

 

Юля на собі приперла недотруєного Юща у президентське крісло. На посаді прем'єра у 2005-му почала з того ж, з чого і своє віце-прем'єрство за прем'єра Ющенка - з руйнування схем-зашморгів і монополій: на прикінці 99 р. в електроенергетиці миттєво припинила масові щоденні по пів-доби віялові відключення, а у травні 2005 р. навела лад на бензиновому ринку. Тоді за 2-3 тижні обмежень граничної ціни бензину на АЗС і одночасного дозволу на імпорт неросійських нафтопродуктів Тимошенко зруйнувала 80-ти з гаком відсоткову російську паливну монополію. Тим самим назавжди було подолано щорічні штучні стрибки паливних цін до посівної та жнив в дарунок від кремлінів. По-друге, в наслідку тієї "бензинової кризи" було зруйновано кремлівські плани покарання України за помаранчеве приниження двократним підвищенням цін на бензин для України - воно не відбулося. Так ось, вже у травні 2005 р. Ющ вибачався перед коцапами за дії Тимошенко по руйнуванню їх монополії і дійсно розпочав срач за збереження системи, що не припиняє навіть зараз.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дивна річ - пам'ять людська.

От і я про теж всі 10 років кажу, :nose3: але ви вперто продовжуєте казати що "вєтер дуєт потому что дерев'я качаются"

 

Та методічку медведчулька продовжуєте цитувати, "Юля приперла недотруєного Юща у президентське крісло"  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От і я про теж всі 10 років кажу, :nose3: але ви вперто продовжуєте казати що "вєтер дуєт потому что дерев'я качаются"

 

Та методічку медведчулька продовжуєте цитувати, "Юля приперла недотруєного Юща у президентське крісло"  :fp1:

 

До чого тут мудачук, коли замість майже недієздатного Юща Юля об'їздила усю країну з мітингами на його підтримку, де доводила народу (який вже тоді сумнівався у його здатності щось робити), що "сьогодні Ющенко вже інший - рішучий і бойовий". Це майже цитата з її виступу на мітингу у Сєвєродонецьку, на якому я був присутній.

Link to comment
Share on other sites

До чого тут мудачук, коли замість майже недієздатного Юща Юля об'їздила усю країну з мітингами на його підтримку, де доводила народу (який вже тоді сумнівався у його здатності щось робити), що "сьогодні Ющенко вже інший - рішучий і бойовий". Це майже цитата з її виступу на мітингу у Сєвєродонецьку, на якому я був присутній.

 

:fp1: От пиздун.

 

І дохера там набрали голосів в тому Сєвєроданєцку, і взагалі в районах, за які відповідав бублік ? :weep:

Link to comment
Share on other sites

До чого тут мудачук, коли замість майже недієздатного Юща Юля об'їздила усю країну з мітингами на його підтримку, де доводила народу (який вже тоді сумнівався у його здатності щось робити), що "сьогодні Ющенко вже інший - рішучий і бойовий". Це майже цитата з її виступу на мітингу у Сєвєродонецьку, на якому я був присутній.

 Ви мабуть навіть не сумніваєтесь що і поли в його кабінєтє(ц) вона теж мила :)

 

А що до того "хто кого привів", то Ющ цю свою помилку визнав. Але ж Ви напевно його "плям-плям" не слухали, но то таке.

 

І так, без надії, але попрошу, згадайте про: "Наша Україна" і так пройде, а от Юлі треба допомогти, звідки це пошло? І головне в якому році.

Це я вже про "пам'ять людську"  :nose3:

Змінено користувачем DiM
Link to comment
Share on other sites

 Ви мабуть навіть не сумніваєтесь що і поли в його кабінєтє(ц) вона теж мила :)

 

А що до того "хто кого привів", то Ющ цю свою помилку визнав. Але ж Ви напевно його "плям-плям" не слухали, но то таке.

 

І так, без надії, але попрошу, згадайте про: "Наша Україна" і так пройде, а от Юлі треба допомогти, звідки це пошло? І головне в якому році.

Це я вже про "пам'ять людську"  :nose3:

 

Це називається бла-бла і плітки проти фактів. Кому цікаві зізнання чи вибачення нікчеми?

Link to comment
Share on other sites

Це називається бла-бла і плітки проти фактів. Кому цікаві зізнання чи вибачення нікчеми?

Ні, це називається, що "тобі теж досить жуйки"(ц) 

Змінено користувачем DiM
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні, це називається, що "тобі теж досить жуйки"(ц) 

Та ясен йух, шо дрыщи всегда зрили в корень. Уверен, что насри кому-нибудь из них Ющ на голову, то и в этом они найдут еще одно доказательство его гениальности  :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та ясен йух, шо дрыщи всегда зрили в корень. Уверен, что насри кому-нибудь из них Ющ на голову, то и в этом они найдут еще одно доказательство его гениальности  :nose3:

Пойди луче в танчики поиграй  :nose3: 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

До чого тут мудачук, коли замість майже недієздатного Юща Юля об'їздила усю країну з мітингами на його підтримку, де доводила народу (який вже тоді сумнівався у його здатності щось робити), що "сьогодні Ющенко вже інший - рішучий і бойовий". Це майже цитата з її виступу на мітингу у Сєвєродонецьку, на якому я був присутній.

Навіть  якщо  їздила,  то  лише  для  себе.  Народ  вибирав  Ющенка,  за  неї  ніхто  на  Майдан  не  пішов  би.  Отруєння  Ющенка  відкривало  їй  дорогу  до  влади.  Але  Ющенко  з  Божою  поміччю  вижив  і  не  поступився  табуреткою.  Отоді  реалізували  план  Б -  вистава  "любі  друзі".

 

Те  саме  з "ліквідацією"  різних  схем.  Все  робила  не  для  Вас,  не  для  країни,  а  виключно  для  себе.  Щоб  на  собі замкнути  усі  потоки.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...