Перейти до змісту

кто скучает по Ющенко?


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Может единый податок и сыграл какую то роль в нулевых, но его уже давно нужно было отменить.

Помоечная яма

А як же аутсорсингові кантори? :weep:

Змінено користувачем RedBorsch
Link to comment
Share on other sites

Ющенко  витягнув  країну  після  Пустовойтенка,  а  це  з  ніяким  єдиним  вікном  не  порівнюється.  Взявся  б  зараз,  то  

зробив  би  краще  за  інших.  Бо  знає  як.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

мы тут тоже

штучка для знатоков(с)

Єдине  вікно -  не  така  цяця,  щоб  про  це  особливо  згадувати.  Просто  полегшення  при  відкритті  бізнесу.  Краще  б  полегшили  його  закриття.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ющенко  витягнув  країну  після  Пустовойтенка,  а  це  з  ніяким  єдиним  вікном  не  порівнюється.  Взявся  б  зараз,  то   зробив  би  краще  за  інших.  Бо  знає  як.

Та кажіть конкретно, що тягнув і за що. Факти де?


 

 


Просто  полегшення  при  відкритті  бізнесу.  Краще  б  полегшили  його  закриття.

:weep:

Link to comment
Share on other sites

а не за любих друзів і нікчему

Не  знаю,  за  що  Ви  стояли  на  Майдані,  але  для  мене  на  першому  місці  було  те,  щоб  нашою  країною  не  керував  Путін.  І  Ющенко  для  цього  все  робив.

 

Щодо  "любих  друзів".  Якби  Ви  про  них  чули  "по  наслышке" ( в  силу  віку,  відсутності  в  Україні  тощо),

 то  я  б  ще  не  дивувалася.  Але  як  говорити  про  це  неюльку  через  10  років  на  повному  серйозі?

Уявімо,  що  Ви  з  ворожої  держави.  Як  би  Ви  тут  розхитували  ситуацію?  Ясна  річ  недовірою  до  дій  влади.

Чи  Ви  не  знаєте,  хто  в  Україні  був  диригентом  цього  процесу?  Під  чию  дудку  співав  покійний  Зінченко?

І  де  опинилися  "любі  друзі",  біля  чиєї  спідниці?

 До  речі,  пам ятаю,  що  Порошенко  тоді  подав  у  суд  за  це  і  виграв.  Але  оперетка  "Любі  друзі"  не  щезає  з  репертуару.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не  знаю,  за  що  Ви  стояли  на  Майдані,  але  для  мене  на  першому  місці  було  те,  щоб  нашою  країною  не  керував  Путін.  І  Ющенко  для  цього  все  робив.

Ви бачили що в 2005 Путін не атакував? Отож, треба було валити синьосраких і комуняк нещадно, а не універсали з ними підписувати.

 

 


в  силу  віку,  відсутності  в  Україні  тощо

:tu: Аргумент залізний.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та кажіть конкретно, що тягнув і за що. Факти де?

Які  ще  факти?  Країна  була  на  межі  дефолту  і  тоді  Кучма  кинув  Ющенка  на  амбразуру,  щоб  бігом  рятував.

Добре  пам ятаю  той  період. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Які  ще  факти?  Країна  була  на  межі  дефолту  і  тоді  Кучма  кинув  Ющенка  на  амбразуру,  щоб  бігом  рятував.

:fp1: Ну от факти давайте. Які були борги, як Андрійович підняв жири у маслі і т д.

Link to comment
Share on other sites

Які  ще  факти?  Країна  була  на  межі  дефолту  і  тоді  Кучма  кинув  Ющенка  на  амбразуру,  щоб  бігом  рятував.

Добре  пам ятаю  той  період. 

 

это когда Юля закрыла бартер в энергетике? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

;o

А шо?  Я оргументированно уже не единожды доказывал юлькам в ответ на их намазы с дрочивом на Ющенка.  Не то чтоб я сильно в захвати от Андреичя но я за справедливость.  Тагот.

1) Хто своими интригами оранжевую каолицыйу порушил и тем самым дал воспрять рыгам?  Юля.  

2) Хто ломился напролом в Премьеры и натворил там всякой хуйни? Юля.

3) Хто был самый желанный соперник для Януковича во втором туре?? Да Юля ж!  Ибо только она с ее антирейтингом могла тупому предмету проиграть. И она, курва, знала, что продует и все-равно поперлась на Выборы тем самым усадив Янукевичя на трон :pardon:

ИМХО логики в моих утверждениях поболе, чем в юльковских мантрах)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ви бачили що в 2005 Путін не атакував? Отож, треба було валити синьосраких і комуняк нещадно, а не універсали з ними підписувати.

 

 

Як?  Комуняк  мала  заборонити  ВР.  

З  синяками  почав  розправлятися  Луценко.  Пам ятаєте  історію  з  Колєсніковим?  Чим  закінчилася?

Нагадую,  в  цей  час  Ющенко  переносив  одну  за  другою  операції.  А  через  кілька  місяців  поставили  виставу  "Любі  друзі"  і  почався  розкол  у  помаранчевому!!!!  таборі. 

Куди  там  вже  було  воювати  на  2  фронти.  Так  що,  як  не  крути,  а  винна  Юлька. ;)

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Ну от факти давайте. Які були борги, як Андрійович підняв жири у маслі і т д.

Та  навіщо? Я  Вам  тут  наскладаю  дві  плахти  цифр,  а  Ви  мені  все  одно  про  кажанів  заспіваєте.  Я  не  для  Вас  стараюсь,  будьте  певні.

Link to comment
Share on other sites

А Ющенко думав що переможе  :fp1:

Он получил свои законных пару процентов, куле о нем говорить.  У меня из-за того и зуб на юльков, что они вместо того чтоб в консерватории что-нить  подправить вечно вавсемвинаватых врагов себе придумывают.  То Андреич, то мифические противвсихи. Теперь от Лексеичь с поросятами)

Link to comment
Share on other sites

 

 


 У меня из-за того и зуб на юльков, что они вместо того чтоб в консерватории что-нить  подправить вечно вавсемвинаватых врагов себе придумывают.

Та юлькі вже просрали полімери. Останній парламент і на смітник.


 

 


Я  Вам  тут  наскладаю  дві  плахти  цифр,  а  Ви  мені  все  одно  про  кажанів  заспіваєте.  Я  не  для  Вас  стараюсь,  будьте  певні.

Даю гарантію. Жодних кажанів.

 

Доречі, про операції. А нафіга він їх робив?

Link to comment
Share on other sites

А шо?  Я оргументированно уже не единожды доказывал юлькам в ответ на их намазы с дрочивом на Ющенка.  Не то чтоб я сильно в захвати от Андреичя но я за справедливость.  Тагот.

1) Хто своими интригами оранжевую каолицыйу порушил и тем самым дал воспрять рыгам?  Юля.  

2) Хто ломился напролом в Премьеры и натворил там всякой хуйни? Юля.

3) Хто был самый желанный соперник для Януковича во втором туре?? Да Юля ж!  Ибо только она с ее антирейтингом могла тупому предмету проиграть. И она, курва, знала, что продует и все-равно поперлась на Выборы тем самым усадив Янукевичя на трон :pardon:

ИМХО логики в моих утверждениях поболе, чем в юльковских мантрах)

на 4-ой странице я дал ссылку на указ президента. Почитайте на досуге...

Link to comment
Share on other sites

 

Даю гарантію. Жодних кажанів.

 

Доречі, про операції. А нафіга він їх робив?

 

 

Починаю  з  кінця:  я  не  лікар,  я  інженер.  І  як  інженер  інженеру скажу  - інженери  вміють  усе  шукати  самі. Якщо  їх  це  цікавить,  звісно.

Це  був,  здається,  2002.  І  взагалі,  як  Ющенко  у  2002  на  передовій  виявився?  Ви  не  задавали  собі  такого  питання?

Link to comment
Share on other sites

А шо?  Я оргументированно уже не единожды доказывал юлькам в ответ на их намазы с дрочивом на Ющенка.  Не то чтоб я сильно в захвати от Андреичя но я за справедливость.  Тагот.

1) Хто своими интригами оранжевую каолицыйу порушил и тем самым дал воспрять рыгам?  Юля.  

2) Хто ломился напролом в Премьеры и натворил там всякой хуйни? Юля.

3) Хто был самый желанный соперник для Януковича во втором туре?? Да Юля ж!  Ибо только она с ее антирейтингом могла тупому предмету проиграть. И она, курва, знала, что продует и все-равно поперлась на Выборы тем самым усадив Янукевичя на трон :pardon:

ИМХО логики в моих утверждениях поболе, чем в юльковских мантрах)

1) (Интриги Юли) НАПРИМЕР

2) (Натворила всякой хни будучи премьером) НАПРИМЕР

3) янучаре ЛЮБОЙ соперник был нижерезинки (масштабнейшие хвальсификации, а "СУДнаш")

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1) Хто своими интригами оранжевую каолицыйу порушил и тем самым дал воспрять рыгам?  Юля.   2) Хто ломился напролом в Премьеры и натворил там всякой хуйни? Юля. 3) Хто был самый желанный соперник для Януковича во втором туре?? Да Юля ж!  Ибо только она с ее антирейтингом могла тупому предмету проиграть. И она, курва, знала, что продует и все-равно поперлась на Выборы тем самым усадив Янукевичя на трон

- Тигтибко-стайл-птичка

я вас узнала. п. 3 - жирняк

Змінено користувачем Людоедка
Link to comment
Share on other sites

1) (Интриги Юли) НАПРИМЕР

2) (Натворила всякой хни будучи премьером) НАПРИМЕР

3) янучаре ЛЮБОЙ соперник был нижерезинки (масштабнейшие хвальсификации, а "СУДнаш")

не мучай меня :D

ЗЫ

Юля дура

ЗЗЫ

йа засыпаю

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...