Перейти до змісту

Мамуню, рихтуйте весілє :))


RiG

Recommended Posts

 

 

 

 

 

 

 

 

Кстате, что такое "пуф"? Ты там обвинения выдвигаешь и претензии, а че ж ты тут делаешь, среди таких плохишей, ась?

 

Вам, пистаболам юлькам, и законы в руки. Вы сейчас у власти, докажите, арестуйте и посадите. В отличие от мамкиного Саши никто никуда не убежал, все в стране. Впирьот.

 

Кстате, что такое "пуф"? Ты там обвинения выдвигаешь и претензии, а че ж ты тут делаешь, среди таких плохишей, ась?

 

Вам, пистаболам юлькам, и законы в руки. Вы сейчас у власти, докажите, арестуйте и посадите. В отличие от мамкиного Саши никто никуда не убежал, все в стране. Впирьот.

 

Кстате, что такое "пуф"? Ты там обвинения выдвигаешь и претензии, а че ж ты тут делаешь, среди таких плохишей, ась?

Брись, кармодрочер. Змінено користувачем oladushek
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Оладушек! та то не цікаво. будьте ласкаві, розкажіть як там молодята Жужа і її чоловік (вибачаюсь не пам'ятаю імені легіня Жужи) ? і ... як Додо? скінчив вже святкувати весілля? :nose3:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та больничка это отдельный разговор.

 

Здесь же тыкаем пальчиком в жульет, которая то продает последний кобзарь в доме, чтобы передать копеечку в ато, то организовывает пышные свадьбы/похороны/дни рождения

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Як про больнічку майбутнбого розповісте то буде вам празник.

 

Про больничку вякать будешь, когда докажете, арестуете и посадите. А пока тявкай на заданную тему - звичайне весилля.  Голос!  B-)

Link to comment
Share on other sites

Та больничка это отдельный разговор.

 

Здесь же тыкаем пальчиком в жульет, которая то продает последний кобзарь в доме, чтобы передать копеечку в ато, то организовывает пышные свадьбы/похороны/дни рождения

 

мовчить оладушек, чекає мабуть дозволу Додо на відповідь :( а Додо зник :consul:

Link to comment
Share on other sites

Про больничку вякать будешь, когда докажете, арестуете и посадите. А пока тявкай на заданную тему - звичайне весилля.  Голос!  B-)

  Доказувать буде Ярема ? )))  Чи може Пшонка ???

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Доказувать буде Ярема ? )))  Чи може Пшонка ???

 

Да зачем же, у вас свои законотворцы есть типо Портнова. Пофик кто, можешь и ты. Но докажите ж уже  B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да зачем же, у вас свои законотворцы есть типо Портнова. Пофик кто, можешь и ты. Но докажите ж уже  B-)

  У нас ? Може у ВАС ? У нас це у кого , "любих друзів" ?

 Чи може регіАналів тіпа Бойка ?

Link to comment
Share on other sites

У нас ? Може у ВАС ? У нас це у кого , "любих друзів" ?

Чи може регіАналів тіпа Бойка ?

 

А ты уже забыл, кто великого законотворца Портнова в Раду привел?   Неужто Бойко? И тобой тоже Бойко руководит? 

 

 

Вот ты натарахтел ответ - ни к лицу, ни в красную армию, лишь бы отмазаться...  Ну и  о чем с тобой говорить, о снегирях и синицах? 

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А ты уже забыл, кто великого законотворца Портнова в Раду привел?   Неужто Бойко? И тобой тоже Бойко руководит? 

 

 

Вот ты натарахтел ответ - ни к лицу, ни в красную армию, лишь бы отмазаться...  Ну и  о чем с тобой говорить, о снегирях и синицах? 

  Не забув . І сказати мені тут нічого , я не маю ніякого відношення ні до Тимошенко ні до Портнова ні до Батьківщини загалом , і не мав .

 

 А також я не забув , хто робив премєром Януковича і хто посадив в ГПУ Пшонку . Це забуть ??? Раді вялікого Ющенко ?

Link to comment
Share on other sites

 А також я не забув , хто робив премєром Януковича і хто посадив в ГПУ Пшонку . Це забуть ??? Раді вялікого Ющенко ?

 

Ну так шо, про снегирей чи синиц? А то за кого не возьмись - не твоя политсила, не твоя ответственность, зато виноватых находишь - аж бегом. Чисто вяликая Хуля. 

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites

Ну так шо, про снегирей чи синиц? А то за кого не возьмись - не твоя политсила, не твоя ответственность, зато виноватых находишь - аж бегом. Чисто вяликая Хуля. 

  Шо шо ? Шо ти ліпиш ?

Link to comment
Share on other sites

  Я не голосував НІ РАЗУ за НУНС , за Ющенко тільки в 2004 , у всіх трьох турах . Шо тобі ще сказать , шо я безпартійний ? Чи щось більше ?

 

 Що мав на увазі таких політиків ?

Link to comment
Share on other sites

Ну так шо, про снегирей чи синиц? А то за кого не возьмись - не твоя политсила, не твоя ответственность, зато виноватых находишь - аж бегом. Чисто вяликая Хуля. 

 

Коротше, вияснили. Свадьбу Жужі і Чєчьоткіна організував Ющенко. :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Доказать вину Ющенко можешь? Нет? Шокай дальше, бот.

   

 

 Доказую . Призначення - Януковичва і Пшонки . Життя за рахунок УКРАЇНЦІВ в держ резиденції  ЧОТИРИ роки при Януковичу .  - Змова , - Зрада !

Link to comment
Share on other sites

 Доказую . Призначення - Януковичва і Пшонки . Життя за рахунок УКРАЇНЦІВ в держ резиденції  ЧОТИРИ роки при Януковичу .  - Змова , - Зрада !

А кааліция і потім "пропало Фсьо!"?

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

Доказать вину Ющенко можешь? Нет? Шокай дальше, бот.

   прості українці , для партійних бонз і інших відсмоктувачів давно боти .

А кааліция і потім "пропало Фсьо!"?

:nose3:

 Так такі да - оце зрада України , пиздець - ніколи Воній не пробачу .

Link to comment
Share on other sites

  Я не голосував НІ РАЗУ за НУНС , за Ющенко тільки в 2004 , у всіх трьох турах . Шо тобі ще сказать , шо я безпартійний ? Чи щось більше ?

 

 Що мав на увазі таких політиків ?

 

Тойсть, твоя хата аккурат с самiсенького краю?  Удобно. Да.  Но банально.

 

Юльки, приведя в Раду 83 тушки, тоже считают мамку святой. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Тойсть, твоя хата аккурат с самiсенького краю?  Удобно. Да.  Но банально.

 

Юльки, приведя в Раду 83 тушки, тоже считают мамку святой. 

  Ти читаєш ? Чи може ще й думаєш коли читаєш , над тим що прочитав ? Я тобі вже відповів . Ще раз повторюю - за Юща я в 2010 вже не голосував , мало ?

 

 На рило його дивитися не можу . Мало ? До партії , сім'ї , іншого від Тимошенко  немаю відношення , як і до Ющенко тим більше .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ще раз повторюю - за Юща я в 2010 вже не голосував , мало ?

 

Так кто Янука к власти привел? За Юща ты не голосовал, за Хулю тоже нет... Прям ребус кокойты...  B-)

Link to comment
Share on other sites

  Elguider, Ви такий якийто злий і з Вами не приємно спілкуватись. Да. :girl_sigh:

 

 Всих неприємних українців ( ну таких як я ) не підскажите  куда діти , від гріха подальше , і шоб Жуль Юль Пець з Сєнями не тревожить .

Так кто Янука к власти привел? За Юща ты не голосовал, за Хулю тоже нет... Прям ребус кокойты...  B-)

  Ти за Юща голосував в 2010 ? 

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Так кто Янука к власти привел? За Юща ты не голосовал, за Хулю тоже нет... Прям ребус кокойты...  B-)

  Моя фамілія не Ющенко , до речі .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

  Доказувать буде Ярема ? )))  Чи може Пшонка ???

 О РІГ пішов у насуп . Стаіт на защітє Пшонкі і Яреми твердо .  Вірний однако .

Вопросом на вопрос? Говоришь украинец?  :)

  Так там тобі і відповідь , якщо голосував за Овоща тим більше .

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...