Перейти до змісту

Мамуню, рихтуйте весілє :))


RiG

Recommended Posts

А как дышал! И за того не голосовал, и за этого тоже, и Портнов не знаешь кто, (а Бойко знаешь  :lol2: )... Жопом вертеть не замахался?  B-)

 

Хульки - оне токие хульки... 

 

Юльо ні в чьом нє віновато. :)

 

Брись кармодрочер.Кому ти потрібен зі своїми зауваженнями. Брись і нишкни.)))

 

Пляцок, ти чого дебошириш ? :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да, то вже зрозуміло, шо юлькам соромно за свій вибір :buba:

А ще ТАК надіятись на 30% і отримати 5%, а тут ше свальба якогото Чічьоткіна, от і маємо "ізваротлівих" юльков. А шо їм ше робити? Тільки виправдовуватись. Отівсьо. Дак без грубостєй не вміють. :pooh_lol:

:shout:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Брись кармодрочер.Кому ти потрібен зі своїми зауваженнями. Брись і нишкни.)))

 

 

Ти чого розкомандувалася,коза? не накормили ? Почекай до різдва.сіна підкинуть і яслі.Бо свято всетаки.Чи жовч розлилася в ЗОБУ  і пукан рве у такої як ти?  Релакс,чумне.ЛЮДИ готуються до свят,а у тебе тут вічна революція і дах рве від ненависті.Охолодись в ополонці (перед Йорданом проведи тренінг) .а може.як не поможе піди висповідайся.Може полегчає.

 

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ти чого розкомандувалася,коза? не накормили ? Почекай до різдва.сіна підкинуть і яслі.Бо свято всетаки.Чи жовч розлилася в ЗОБУ  і пукан рве у такої як ти?  Релакс,чумне.ЛЮДИ готуються до свят,а у тебе тут вічна революція і дах рве від ненависті.Охолодись в ополонці (перед Йорданом проведи тренінг) .а може.як не поможе піди висповідайся.Може полегчає.

 

Супік у грубощах ти неперевершений. Мені смішно з таких як ти. Ненависних козлів.)))
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Супік у грубощах ти неперевершений. Мені смішно з таких як ти. Ненависних козлів.)))

 

 

Юлькоботиха в свому репертуарі.Торочить про грубощі.перекручуючи нік критикуємого :fp1:  КОЗА  чи ти надаєш перевагу Алія :D -вам юлькам завжди говорять -як постелиш так і виспишся.Ви ніколи не поважаєте опонента,тільки зразу переходите на особистості і .якщо вас більше-просто на травлю (ФУП-свідок :) ).А тут ви пробуєте  (невдало) грати нещасних ображених.А звіряче нутро і зуби то тяжко сховати.бо таких власне секта і відбирає.безпринципних,тупих кіз,що ікону ставлять наперд.а позаду маразм.тупе поклоніння і мало не обожнення.....Хор таких навіжених ми завждим спостерігаємо при виході "мамки з храму".

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Нє ну свадьба зашибісь . Дрищі гуляють і співають во всю . А де гості та інші ? Шо за херня ? Дрищі вже ситі й п'яні , скоро будуть пиздить один одного , а де прічіна вєсєлія ?

 

 Дрищі , ви шо гостєй розігнали ?! Чи Вам самим нравиться .

 

Акваріус , мову вчиш чи ні ?

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Ну шо вы туд, опять по старухе-пятипроценЩице копья ломаете?  :nose3:

  Та вона для них як порназвязда , як побачать то обдрачуються , а як скажеш Ющенко - так половина тутошніх лоба об долівку розбивають , а як скажеш ПОРОШЕНКО - ще хором співають і хороводи водять .

 

  Весілля ж .

Link to comment
Share on other sites

  Та вона для них як порназвязда , як побачать то обдрачуються , а як скажеш Ющенко - так половина тутошніх лоба об долівку розбивають , а як скажеш ПОРОШЕНКО - ще хором співають і хороводи водять .

 

  Весілля ж .

Ну ти і влип.Ми то хоть на жінку,а такі як ти як не на пецю то юща то крілика.Підари ви чи що. :fp1:  :D  Чи після мамки  "ззалізними яйками" вас на мужиків верне? :D.......ти обоережніше з такими виступами,бо ЗНОВУ посадили юлька на задницю B-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  Та вона для них як порназвязда , як побачать то обдрачуються , а як скажеш Ющенко - так половина тутошніх лоба об долівку розбивають , а як скажеш ПОРОШЕНКО - ще хором співають і хороводи водять .

 

  Весілля ж .

 

нащот свадьбы я чо вот сказать хочу.

 

Две картинки передо мной стоят - эта свадьба и книжка Кобзаря на АТО...

 

Эти картинки вызывают интересные психические реакции, да...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Супік у грубощах ти неперевершений. Мені смішно з таких як ти. Ненависних козлів.)))

 

 

Юлькоботиха в свому репертуарі.Торочить про грубощі.перекручуючи нік критикуємого :fp1:  КОЗА  чи ти надаєш перевагу Алія :D -вам юлькам завжди говорять -як постелиш так і виспишся.Ви ніколи не поважаєте опонента,тільки зразу переходите на особистості і .якщо вас більше-просто на травлю (ФУП-свідок :) ).А тут ви пробуєте  (невдало) грати нещасних ображених.А звіряче нутро і зуби то тяжко сховати.бо таких власне секта і відбирає.безпринципних,тупих кіз,що ікону ставлять наперд.а позаду маразм.тупе поклоніння і мало не обожнення.....Хор таких навіжених ми завждим спостерігаємо при виході "мамки з храму".

 

Зла бапка юльчиха сегодня в ударе! ;o Не иначе, как гороха кастрюльку умяла, вишь какой грохот устроила? Канонада! X(:laugh:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Акваріус , мову вчиш чи ні ?

 

Я в тебе залiк можу прийняти з мови. А можу й не прийняти.

 

У аладьи точно не приму.  :)

 

ЗЫ. Стрелки не переводи, лузер  ;)

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А згвалтована Рада не стоїть пережд очима? Глодайте кісточку і далі. Лохи потрібні владі.

Я в тебе залiк можу прийняти з мови. А можу й не прийняти.

 

У аладьи точно не приму.  :)

 

ЗЫ. Стрелки не переводи, лузер  ;)

Я в тебе залiк можу прийняти з мови. А можу й не прийняти.

 

У аладьи точно не приму.  :)

 

ЗЫ. Стрелки не переводи, лузер  ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

А згвалтована Рада не стоїть пережд очима? Глодайте кісточку і далі. Лохи потрібні владі.

 

Лузерша, учись цитировать, или в одном экземпляре до тебя не доходит, надо 2 раза?   :lol2:

 

Может повторить?

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Лузерша, учись цитировать, или в одном экземпляре до тебя не доходит, надо 2 раза?   :lol2:

 

Может повторить?

Лузер повний це ти. Не вмієш українською навіть писати. От як один день хоча б попишеш тут українською, тоді ти будеш щось.А зараз ти обізлений кармодрочер і з тобою гидко спілкуватися.
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ну ти і влип.Ми то хоть на жінку,а такі як ти як не на пецю то юща то крілика.Підари ви чи що. :fp1:  :D  Чи після мамки  "ззалізними яйками" вас на мужиків верне? :D.......ти обоережніше з такими виступами,бо ЗНОВУ посадили юлька на задницю B-)

 

   Я ? Бу га га га . Так ти ж сам за слово Дрищ мінусував тут як скажений . Так хто дрочить на дрище-сраку , га ? Цинік , такий цинік . Тут папулізм - а там хуякс , перекрутив і перебрехав . Свой чєлавєк , жаль что поїхав далеко .

 

 

  Акваріус . Так шо ж ти на мові окупанта тут за Порошенко ( то й бо , за Ющенко ) впрягаєшся . Для кого стараєшся ? А на кацап не обіжаєшся ? А на москаль ? Чи треба так - Москаль ?

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Лузер повний це ти. Не вмієш українською навіть писати. От як один день хоча б попишеш тут українською, тоді ти будеш щось.А зараз ти обізлений кармодрочер і з тобою гидко спілкуватися.

 

Гуляй, коверная, ты и вправду решила, что тебя кто-то всерьез воспринимает?  :lol2:   Хульки-хульки... Как не сбрешут - спать не лягут. Как не обсруться - считай день пропал.

С твоей репутацией только рассказывать что и кому делать и о ком ты, насекомое, что думаешь... Выдыхай уже.  B-)

Link to comment
Share on other sites

  Всі ЛУЗЕРИ ... Це точно . От Ющенко ... на шарка прожив годіків нєскалька на казьонних харчах і казьонной хатє ... хатя у нєго хата ні то шо у Йулі била ( тоже кстаті казьонная в одні і тє же годи )))) .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

@Аквариус,  чювак . Гей . Не ігнорь . Шо скажеш за призначення Януковича та Пшонки Ющенком ? Він не лузер до речі . Ета ашибка била  , он нєчаєнно паунівєрсаліл ?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Акваріус . Так шо ж ти на мові окупанта тут за Порошенко ( то й бо , за Ющенко ) впрягаєшся . Для кого стараєшся ? А на кацап не обіжаєшся ? А на москаль ? Чи треба так - Москаль ?

 

Вам темники подвезли? Вы с аладьей лепите одно и то же. Боты кремлевские. На вате.  :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


От Ющенко

 

Ну-с, таварищ, вспомнил кто такой Портнов и как много он сделал для Хули и для тебя, лохтората, тойсть  избирателя?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Шо скажеш за призначення Януковича та Пшонки Ющенком ? Він не лузер до речі . Ета ашибка била  , он нєчаєнно паунівєрсаліл ?

 

Ты еще универсал вспомнишь. Если поумнеешь, конечно. Дай нам всем бох дожить до такого щастя  ;)

Link to comment
Share on other sites

@Аквариус,  чювак . Гей . Не ігнорь . Шо скажеш за призначення Януковича та Пшонки Ющенком ? Він не лузер до речі . Ета ашибка била  , он нєчаєнно паунівєрсаліл ?

 

Правосєк, ти розтолкуй, коли це Ющ Яника призначав ?

Link to comment
Share on other sites

Що тут? Люмпен дожирає холодець і обговорює звичайне київське весілля? Вєня т коли в Буковелі будеш шашличок жерти то згадай тітоньок волонтерок. Порівняння не на твою користь буде.

Дарагой(ая), аладушек.  Я тронут, конечно, что ты следишь за перипетияме жисти майой.  А то шо с ЮльВладимеравнай сравниваешь так ваще возносит меня на такую высоту шо аж страшно.  Но хочу соотщить тебе касаемо Буковеля.  Я в прошлом сезоне собираясь на катания лыжные проплатил жильйо в Словакии и не поехал никуда по известным причинам.  На Майдан от катался несколько раз хоть и перестало мне все это нравиться после похода на ВР.  На АТО вся моя семья отстегивает регулярно, да и другое всякое делал,  о чем распространяться не буду.

Вотщем сравнения никоторого с семйой Тимошенко не выдерживаю

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Дарагой(ая), аладушек.  Я тронут, конечно, что ты следишь за перипетияме жисти майой.  А то шо с ЮльВладимеравнай сравниваешь так ваще возносит меня на такую высоту шо аж страшно.  Но хочу соотщить тебе касаемо Буковеля.  Я в прошлом сезоне собираясь на катания лыжные проплатил жильйо в Словакии и не поехал никуда по известным причинам.  На Майдан от катался несколько раз хоть и перестало мне все это нравиться после похода на ВР.  На АТО вся моя семья отстегивает регулярно, да и другое всякое делал,  о чем распространяться не буду.

Вотщем сравнения никоторого с семйой Тимошенко не выдерживаю

 

Та да, за мілліонєра Чєчьоткіна не пощастило тобі вийти. :weep:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...