Перейти до змісту

Мамуню, рихтуйте весілє :))


RiG

Recommended Posts

 

 


Так там тобі і відповідь , якщо голосував за Овоща тим більше .

 

Так ты за Овоща голосовал? А виноват в этом Ющенко?   Вопросов больше не имею. 

Link to comment
Share on other sites

Так ты за Овоща голосовал? А виноват в этом Ющенко?   Вопросов больше не имею. 

 

 Так я зразу зрозумів , шо Ви не читаєте НЕ СВОЇ дописи . Або не думаєте над написаним . Ще раз ,  НЕ ГОЛОСУВА НІ ЗА ЮЩЕНКО НІ ЗА ЯНУКОВИЧА в 2010 . Так видно ?

 

Link to comment
Share on other sites

Пох  за кого ты голосовал, главное, что во всех проебах виноват кто угодно, только не ты.

 

Иди поистери в своей ветке "ВАТО, вАТО"  :lol2:


 Так я зразу зрозумів , шо Ви не читаєте НЕ СВОЇ дописи . Або не думаєте над написаним . Ще раз ,  НЕ ГОЛОСУВА НІ ЗА ЮЩЕНКО НІ ЗА ЯНУКОВИЧА в 2010 . Так видно ?
 

Link to comment
Share on other sites

Пох  за кого ты голосовал, главное, что во всех проебах виноват кто угодно, только не ты.

 

Иди поистери в своей ветке "ВАТО, вАТО"  :lol2:

 

 

  Доказуй , шо я ВАТО . Давай . 

 

  Тобі пох , так само як і їм на людей . Ти з ними . І це зрозуміло . Бо шо , Ющенко - герой . Правда ? А де його медаль ? Порошенко ще не дав ?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Доказуй , шо я ВАТО . Давай . 

Тобі пох , так само як і їм на людей . Ти з ними . І це зрозуміло .

 

Шо ты передо мной тухесом водишь, аки деука? Только тебе скажешь, что все происходящее и на твоей совести в том числе, как ты верещать начинаешь, вроде я тебя до венца не довел, хоть и обещал.

 

Может такая легкость в мыслях необыкновенная (с) кого-то и привлекает в собеседнике, но не меня. Извини.

Link to comment
Share on other sites

    Та канєшно на моїй совісті , йоптить ! За Овоща не голосував ( підвів ) , за юща не голосував ( підвів ще сильніше ) , голосував за Тимошенко ( о це вже ЗРАДА !!!!) ,  і саме гірше !!! Я був на Майдані і кидав у скринькі гроші !!!!!!!

 

 

 Це я країну розвалюю ,  це я анексував Крим , Лугандон ( всьо такоє ) ., гірше - критикую Пецю і Вітю Ющенко  ...

 

 Да  , ще я Пшонку призначав і Януоквичів в свій час . ЦЕ ВСЕ Я  . Бля ... " і церковь тоже я " .

 

 

 Любі друзі , це не Ви а - я ва всьом вінават .

Link to comment
Share on other sites

Аквариус  ти хоч слово українською напишеш , хоч сьогодні  , ні ? Нку шось хароше про Ющенко хоча би , а погане про Тимошенко .

 

 Діждусь ? Чи може ти ВАТО ? Чи моєже просто правильний кацап ( бо тут багато хто пише шо правильних кацапів не бува )  ? І всьо .

 

 Бо наче ти не москаль  ... ну наче . Ше не впевнений .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

    Та канєшно на моїй совісті , йоптить ! За Овоща не голосував ( підвів ) , за юща не голосував ( підвів ще сильніше ) , голосував за Тимошенко ( о це вже ЗРАДА !!!!) ,  і саме гірше !!! Я був на Майдані і кидав у скринькі гроші !!!!!!!

 

 

 Це я країну розвалюю ,  це я анексував Крим , Лугандон ( всьо такоє ) ., гірше - критикую Пецю і Вітю Ющенко  ...

 

 Да  , ще я Пшонку призначав і Януоквичів в свій час . ЦЕ ВСЕ Я  . Бля ... " і церковь тоже я " .

 

 

 Любі друзі , це не Ви а - я ва всьом вінават .

  Як же цея забув добавить , шо підвів ще раз , не голосував за Порошенко ... о нє !!! Два раза підвів - за БПП теж не голосував .  Позор ! Зрада !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 


гірше - критикую Пецю і Вітю Ющенко  ...

 

Это заслуга, без п-ды.  Голосовал за Хулю, а критикуешь Петю. Круто. Прям по савецкому анекдоту - я тоже могу на Красной площади крикнуть "Рейган дурак".

Ну Юща пнуть - так это ваще героизм, это круче денег в скриньки. 

 

Ты главное успокойся. Не надо так много восклицательных лепить. Просрала твоя Хуля все, шо смогла. И виноваты в этом канешна ж несознательные 95% украинцев. Да.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Як же цея забув добавить , шо підвів ще раз , не голосував за Порошенко ... о нє !!! Два раза підвів - за БПП теж не. голосував .  Позор ! Зрада-----------------------------------------Шановний не втрачайте сил на розмову з падлюкою кармодрочером. Хіба не видите що то синяк сидить за кордоном і гавкає звідтам.

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

    Та канєшно на моїй совісті , йоптить ! За Овоща не голосував ( підвів ) , за юща не голосував ( підвів ще сильніше ) , голосував за Тимошенко ( о це вже ЗРАДА !!!!) ,  і саме гірше !!! Я був на Майдані і кидав у скринькі гроші !!!!!!!

 

 

 Це я країну розвалюю ,  це я анексував Крим , Лугандон ( всьо такоє ) ., гірше - критикую Пецю і Вітю Ющенко  ...

 

 Да  , ще я Пшонку призначав і Януоквичів в свій час . ЦЕ ВСЕ Я  . Бля ... " і церковь тоже я " .

 

 

 Любі друзі , це не Ви а - я ва всьом вінават .

Це ти в 10 посадив овоща,бо такі.як ти давали мамці примарну надію всістися на табуретку.Це ти і тобі подібні кричали "юльці волю" і завели мамку знову в оману,що вона цяця і вибираєма.І знову обманули підло і себе (серучи тут і на інших форумах про "мамка уроєть всех"),а урили мамку і мало не урили саму партєйку.тепере вже юлєчка на вас перестала звертати увагу і тихо сидить ....в коаліції з тими.кого ви знову тут обливаєте помиями і "все пропало".Тобто посередковано.....мамку і її парламентську "молоду команду".навіть не розуміючи того.Адже мамка .напротивагу вам.сектантам,тримає ніс по вітру і в міру (бо сили то катма) співпрацює  з тими "ворогами" за долю малу при кормушці.Причому.класичні штабні (додо) чітко заткнули дзьоб в дупу по критиці загальній .тільки фанатики .як ти тут далі прете по інерції.фактично ще вганяючи мамку з командою в "вічну гавань небуття".Бо сидить то вона в одному човні і з порохом і кріликом.Не на переду лодки ,правда,а на кормі.Але гребе в унісон.за мзду малую.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

От які страсті розгорілись, а все через Юща. То видав Жужу за якогось британського алконавта, то за Чєчьоткіна. А бідні жулькі від цього всього тільки страждають.  B-)   

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  О . Цей , ти трохи прибрехав - Юлю волю не кричав . От серйозно . Обдумай це толково і поясниш нам тут . Тут шось не так .

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

От які страсті розгорілись, а все через Юща. То видав Жужу за якогось британського алконавта, то за Чєчьоткіна. А бідні жулькі від цього всього тільки страждають.  B-)   

  Бідні жулькі . Давай весь список . Не бачив бідних жульок , і дрищів ( до речі ) не бачив бідних . То Бріонні то ше якийсь паріж або Італію носять .

Link to comment
Share on other sites

От які страсті розгорілись, а все через Юща. То видав Жужу за якогось британського алконавта, то за Чєчьоткіна. А бідні жулькі від цього всього тільки страждають.  B-)

 

От які страсті розгорілись, а все через Юща. То видав Жужу за якогось британського алконавта, то за Чєчьоткіна. А бідні жулькі від цього всього тільки страждають.  B-)

 

А дрищвм болять провали месійки. Замість обговорити голий бюджет дрищі схопили кістку від вд

лади у вигляді весілля чечьоткіна. І гризуть тую кістку в той час як петруха із гросманом раду гвалтуют.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Цинік свою маячю розповідайте колєгам там де ви є. А повчати українців вам з

ась.

О юльок затикає рота.Вірним щляхом ідеш сектант.Ще аутодафе приготуй для невірних.З тебе станеться........Не кажіть що мені робити і я не скажу куди тобі іти-----------------------> ( на уйх ,це туди :D ).....Я не повчаю українців.ті вибрали в ВЕЛИЧЕЗНИМ відривом від сектантів і преза і парламентську більшість.Я просто показую юлькопідарам.типу тебе і інших тут на форумі сектантів сердечкового братства колясочників шморклі який у них дисонанс з політикою їх мамки на даний час.ВОНА тягне в одну сторону з коаліцією.а ви,навіжені,по старій звичці обсираєте все і вся.Стаєте баластом навіть для вашої ікони,яка рано чи півзно обріже і вас.Бо тягнете своєю нетерпимістю і дурістю її партію на дно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Бідні жулькі . Давай весь список . Не бачив бідних жульок , і дрищів ( до речі ) не бачив бідних . То Бріонні то ше якийсь паріж або Італію носять .

 

Та ну, он Жулька по деклараціях бідна, як костьольна миш.  Дідус тут навіть виправдовувався, що то всьо Чічьоткін-міліонер весілля закотив. :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@oladushek,  ты б научилось цитировать для начала, а потом уже б делилась задушевным про каких-то мессиек, браки пугачевой, как трусы складывать по полкам, тощо  B-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вивчай Україну, москалю. То знатимеш де така говір

ка.

 

У образованного человека язык должен быть литературным, потрошок. И желательно без русизмов. Ну ты поняло, да?  B-)

Link to comment
Share on other sites

oladushek, дак коли будем святкувати перемогу патужнай каманди? 5% цеж ледь-ледь пролізли, шоб мати трибуну чишо?

А коли

Лідерка палетить до шефа

І може заведе розмову за щось важливе, а не піар? Чи вана токо літає в Шаріте на сеанси ботоксу? :nose3:

Є ще питання: якого боку ви до Чічьоткіна? Ми тут про свальбу Жужи? :buba:

:pooh_lol:

:spruce_up:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 О ЦИнік ! Привіт . Ша всю правду матку розкаже ! Давай , про мамку іщьо .  Мамка сволачь , Ющ - гєрой !

Вони обоє ( а ну попробуй так і ти сказати :D ) принесли більше горя ніж добра нашому народу.Один своїм інфальтизмом і сільським "любуванням" інша "гарадской "ментальністю.жадобою влади за всяку ціну і популізмом.Совкізм обох перевищив,з погляду сьогодення на їх діяльність той позитивізм,що був у них порівняно з попередниками.Тільки один то зрозумів і в силу характеру вийшов з гри.а друга таки пробує увійти двічі в одну річку.І такі як ти ніби даютьїй нереальну надію.Хоча і навіть вона починає розуміти,що надії на вас нама,ТУПІ. B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Давай , про мамку іщьо

 

А как дышал! И за того не голосовал, и за этого тоже, и Портнов не знаешь кто, (а Бойко знаешь  :lol2: )... Жопом вертеть не замахался?  B-)

 

Хульки - оне токие хульки... 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

@oladushek,  ты б научилось цитировать для начала, а потом уже б делилась задушевным про каких-то мессиек, браки пугачевой, как трусы складывать по полкам, тощо  B-)

Брись кармодрочер.Кому ти потрібен зі своїми зауваженнями. Брись і нишкни.)))
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Брись кармодрочер.Кому ти потрібен зі своїми зауваженнями. Брись і нишкни.)))

 

Даже не мечтай, старушко.  Ты на сегодня самое стебное явище. Клоунесса в рыжем всклокоченном парике  :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...