Перейти до змісту

Я вам докажу, что патриот


vostok5

Recommended Posts

На форуме есть только одни украинский патриот - это еврей Andreas, который реально воюет за Украину. Все остальные - люди сочувствующие... либо те, кто глумится...

 

больше, но они очень редко появляются в эфире...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Космічний політ  на космічному кораблі «Восток-5» тривав доби 22 години 56 хвилин 41 секунду і досі є найдовшим одиночним польотом.

 

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BA-5

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Есть тут патриотики форумные. 

 

Стоит только сказать что-то разумное, так сразу "Вата-вата!".

 

Фашики  :td:

це аргументація типу "сам дурний"

А де, власне, обіцяні докази? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не могу воспринимать всерьёз человека, у которого на аватарке кот.

так, це вже довід на користь гіпотези тролінґу. Але не доказ

Можна бути тролем, але не патріотом

Link to comment
Share on other sites

На форуме есть только одни украинский патриот - это еврей Andreas, который реально воюет за Украину. Все остальные - люди сочувствующие... либо те, кто глумится...

не хочу ображати нічиї високі почуття, але виникає просте питання: скільки ворогів реально вбив цей реальний воїн? Або, якщо вже він там виконував свої реальні обов'язки по своїй реальній військовій обліковій спеціальності, за якою його призвали повісткою в ЗСУ-  БУВ САПЕРОМ реальним- то скільки об'єктів в АП чи в іншому місці він реально розмінував або побудував? Він там щось робив, чи просто відбув термін ротації? Може, я щось пропустив, але Андреас і близько не постив нічого такого реального про свою активність.

А війна, як я розумію, це не робота з почасовою оплатою- це, скоріше, навпаки...

Я чув, шлях до АП пролягає через пристріляні терами дільниці... І що багато техніки було втрачено саме через це... так же як і багато 300-х... Що там можна було зробити, хтось задумувався?

 

А як 32-й блокпост віддали? Чому там всі шляхи були практично заміновані, чому там не працювали наші сапери? В цій війні взагалі нічого незрозуміло, перепрошую. І довіряти нікому не можна- всі брешуть або недоговорюють 

Link to comment
Share on other sites

@S.Brant, а Андреас должен был вам два раза в день докладывать о проделанной работе и выполненных приказах?

Вы представляете себе человека в горячей точке, который в твиторе рассказавает про свои минирования и разминирования?

Вы не заговаривайтесь.

Проще говоря фильтруйте.

И ждем вскорости ваши зарисовки с передовой.

Такие дела.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

не хочу ображати нічиї високі почуття, але виникає просте питання: скільки ворогів реально вбив цей реальний воїн? Або, якщо вже він там виконував свої реальні обов'язки по своїй реальній військовій обліковій спеціальності, за якою його призвали повісткою в ЗСУ-  БУВ САПЕРОМ реальним- то скільки об'єктів в АП чи в іншому місці він реально розмінував або побудував? Він там щось робив, чи просто відбув термін ротації? Може, я щось пропустив, але Андреас і близько не постив нічого такого реального про свою активність.

А війна, як я розумію, це не робота з почасовою оплатою- це, скоріше, навпаки...

Я чув, шлях до АП пролягає через пристріляні терами дільниці... І що багато техніки було втрачено саме через це... так же як і багато 300-х... Що там можна було зробити, хтось задумувався?

 

А як 32-й блокпост віддали? Чому там всі шляхи були практично заміновані, чому там не працювали наші сапери? В цій війні взагалі нічого незрозуміло, перепрошую. І довіряти нікому не можна- всі брешуть або недоговорюють 

Ех, Брант, не праві Ви.

Краще булоб видалити цей комент, але то є Ваше рішення видаляти чи ні.

 

Тут на  форумі є люди, які воюють. Вони в зоні АТО на відміну від нас, диванної сотні. Саме це рішення -- БУТИ  ТАМ, а не вдома і відрізняє їх сміливістю. Не маю прав сказати, що тут є несміливі, порівнювати не будем. І це немає значення чи ротація, чи в бою, тільки тому що це ТАМ, то є вже низький уклін як найменше. Андреас не мусить ні перед ким звітувати що він там робив --- він воював і крапка. І не тільки він там був чи є, серед дописувачів є кілька чоловік, які там, але є люди, які допомагають щось зорганізувати для військових і вони теж причисляються до захисників.

 

Зараз у кожної людини є змога бути кращим.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

@S.Brant, а Андреас должен был вам два раза в день докладывать о проделанной работе и выполненных приказах?

Вы представляете себе человека в горячей точке, который в твиторе рассказавает про свои минирования и разминирования?

Вы не заговаривайтесь.

Проще говоря фильтруйте.

И ждем вскорости ваши зарисовки с передовой.

Такие дела.

все, що Ви тут написали, безумовно, є розумним та вірним

Але на жодне питання відповіді не дає

Ніяких вимог до Андреаса я не висував

Лише сказав, що довіряти нікому не можна, в тому числі й Андреасу

Про себе нічого не писав і не збираюсь

Лише те, що в цій війні нам якщо не брешуть, то недоговорюють. В тому числі й Андреас. Бо задовільної по якості інформації він не надав і не надасть

Link to comment
Share on other sites

Ех, Брант, не праві Ви.

Краще булоб видалити цей комент, але то є Ваше рішення видаляти чи ні.

 

Тут на  форумі є люди, які воюють. Вони в зоні АТО на відміну від нас, диванної сотні. Саме це рішення -- БУТИ  ТАМ, а не вдома і відрізняє їх сміливістю. Не маю прав сказати, що тут є несміливі, порівнювати не будем. І це немає значення чи ротація, чи в бою, тільки тому що це ТАМ, то є вже низький уклін як найменше. Андреас не мусить ні перед ким звітувати що він там робив --- він воював і крапка. І не тільки він там був чи є, серед дописувачів є кілька чоловік, які там, але є люди, які допомагають щось зорганізувати для військових і вони теж причисляються до захисників.

 

Зараз у кожної людини є змога бути кращим.

А мені й не треба бути правим. Саме тому, що там мене немає, отже, жодної вірогідної інформації я не маю, щоб бути правим чи неправим у її подачі

Але я маю право довіряти чи не довіряти тій інформації, що звідти надходить. В тому числі й від Андреаса. Я цим правом скористався і вирішив- довіряти тут не можна нікому

 

Це не означає, що я нейтральний Я - за наших, щоб вони вбили якомога більше ворогів. Але я маю сумніви, що вони це роблять

Link to comment
Share on other sites

Сейчас вам скажут, что это война и поэтому... 

теоретично я це розумію. Як і її складний, гібридний характер

Я лише не розумію, чому я зобов'язаний бути одним із бовванчиків, для свідомості яких все це призначено 

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Офигеть...

Вот не буду доказывать...

А всех, кто попросит (потребует) доказать... пошлю по адресу... 

Собственно говоря, и тех, кто доказывает тоже пошлю... Пущай там друг другу и доказывают ,,, )

Змінено користувачем КошМарка
Link to comment
Share on other sites

На форуме есть только одни украинский патриот - это еврей Andreas, который реально воюет за Украину. Все остальные - люди сочувствующие... либо те, кто глумится...

 

Это не совсем так, но жыдобандеровец Андреас в топе  :gigi:  :tu:

Сейчас вам скажут, что это война и поэтому... 

 

 

тебя после паузы шо-то прьот  :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

теоретично я це розумію. Як і її складний, гібридний характер

Я лише не розумію, чому я зобов'язаний бути одним із бовванчиків, для свідомості яких все це призначено 

 

Подпишусь. 

 

Здоровый скептицизм.  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...