Перейти до змісту

Дамы, интересует ваше мнение.


Recommended Posts

Я не пойму. Если мужчина семейный, почему он должен быть щедрым к абсолютно чужой ему женщине?

 

ПОКА не семейный (то просто уточнение, что для жены не будет жадным)

 

хотя, щедрый - он и будучи семейным не жадный :)  

 

и никто ничего никому не должен, Боже упаси :)  я не про "должен"

Link to comment
Share on other sites

Якщо потрібні безглузді дорогі подарунки щоб дівчина мене захотіла(покохала) то як казав мій сусід-хай її коні грають

 

Это точка зрения разумна безотносительно национальности.  Мы ж говорим о любви? 

 

А если мне понадобится купить женщину, я обращусь к профессионалке,  покупать любительницу - глупо.  :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я не пойму. Если мужчина семейный, почему он должен быть щедрым к абсолютно чужой ему женщине?

не беріть в голову

Це дурні стереотипи ватних недолюдків, яким потрібний образ ворога для реалізації свого національного ідеалу. Це взагалі цікава річ- побудова образу "Вони" на противагу "Ми", де Іншому, Чужому привласнюють свої власні вади, або доводять до абсурду чесноти Чужого, перетворюючи їх на вади...

 

Звісно, в українців, як у бездержавної нації, є власні вади- це відсутність національної еліти, яка б давала взірець поведінки всім іншим... відсутність самобутної, неповторної культури, як у євреїв, греків, вірменів, що дозволило їм мати національну еліту навіть за відсутності держави... і багато чого іншого, що привело до того стану, в якому ми зараз знаходимось... Оця половинчатість, розмитість, невизначеність, дихотомія українців та проросійської вати....

 

Але вирішувати це принципове питання треба самим , без підказок таких українофобок, як Василиса 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Українські  чоловіки (в більшості)  не  смітять  грошима  на  жінок.  

 

да :) не смітять 

 

 

 


 Так  склалося,  що  у  стосунках  українських  чоловіків  та  жінок  матеріальне  не  головне.  Згадайте українські  народні  пісні - не  треба  багатого.

 

так у большинства людей это не главное :)

но одни - щедрые, другие - нет

Link to comment
Share on other sites

не беріть в голову

Це дурні стереотипи ватних недолюдків, яким потрібний образ ворога для реалізації свого національного ідеалу. Це взагалі цікава річ- побудова образу "Вони" на противагу "Ми", де Іншому, Чужому привласнюють свої власні вади, або доводять до абсурду чесноти Чужого, перетворюючи їх на вади...

 

Звісно, в українців, як у бездержавної нації, є власні вади- це відсутність національної еліти, яка б давала взірець поведінки всім іншим... відсутність самобутної, неповторної культури, як у євреїв, греків, вірменів, що дозволило їм мати національну еліту навіть за відсутності держави... і багато чого іншого, що привело до того стану, в якому ми зараз знаходимось... Оця половинчатість, розмитість, невизначеність, дихотомія українців та проросійської вати....

 

Але вирішувати це принципове питання треба самим , без підказок таких українофобок, як Василиса 

 

Вы, похоже, просто дурак :) 

 

я - украинфилка :) просто поделилась переживанием. мысли вслух. может и не права, конечно :)  

Link to comment
Share on other sites

 

 


Але вирішувати це принципове питання треба самим , без підказок таких українофобок, як Василиса 

У  Василиси  сьогодні  іменини,  до  речі.

Вітаю,  Василиса. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

В мене є товариш який вирішив одружитись коли стукнуло 40-дивився на профайли жінок  з України і я йому сказав щоб тих всіх що пишуть що хочуть щедрого і нежадного обминати бо це курви які шукають як краще одним місцем поторгувати

Link to comment
Share on other sites

У  Василиси  сьогодні  іменини,  до  речі.

Вітаю,  Василиса. 

 

Не хочу разрушать стереотип Василисы об украинцах и как "жадный до маразма хохол" поздравлять Василису не буду. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@S.Brant,  зацепило? задумайтесь :)

ні, я по характеру навпаки, надто щедрий. Надто- не в сенсі , що я багато витрачаю ( марнотрат ) грошей чи зовсім не відкладаю нічого- а в сенсі, що у мене немає звички ментальної позиціонувати себе як капіталіста - буржуа... Тобто немає потреби до накопичення капіталу. Зовсім. Від природи. І від виховання. Саме завдяки своєму батькові-українцю, який теж був щедрий та в цьому сенсі досить простий... Якщо Ви в стані мене розуміти...

 

Тобто основний недолік українців полягає, на мою думку, зовсім не у відсутності щедрості,- а навпаки, у відсутності намагання збагатитись по-крупному ... У відсутності національної буржуазії, тобто. 

А вже звідси випливає обмеженість у всіх інших сенсах- бо без великого капіталу воно так і буде

 

Ви переставили місцями причини та наслідки , визначаючи чорне як біле, та біле як чорне

 

Типові стереотипи кацапської вати

Link to comment
Share on other sites

 

но одни - щедрые, другие - нет

Може  ще  така  причина:  українські  чоловіки  зарплату  віддають  жінкам.   :)

Українці  ніколи  не  були  багатими,  бо  не  мали  держави.  Тому  помірковано  щедрі  в міру  свого  достатку.

Link to comment
Share on other sites

я про отношение к женщинам 

ум, рассудительность, доброта, искренность, дружба, хозяйственность - все прекрасно

но не щедрость, если это не что-то точно личное (семья, жена)

 

Это конечно очень абстрактно, не думаю, что вы имеете в виду дорогие подарки, правда ведь? Потому, что с подарками все очень просто, когда в нашей студенческой группе (когда я был студентом :) ) одна барышня (из Крыма :) ) заявила, что мужчина должен первое, второе, третье и шампанское с конфетами на первое свидание приносить, то на лицах всех пацанов было просто отвращение и и презрение. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ні, я по характеру навпаки, надто щедрий. Надто- не в сенсі , що я багато витрачаю ( марнотрат ) грошей чи зовсім не відкладаю нічого- а в сенсі, що у мене немає звички ментальної позиціонувати себе як капіталіста - буржуа... Тобто немає потреби до накопичення капіталу. Зовсім. Від природи. І від виховання. Саме завдяки своєму батькові-українцю, який теж був щедрий та в цьому сенсі досить простий... Якщо Ви в стані мене розуміти...

 

Тобто основний недолік українців полягає, на мою думку, зовсім не у відсутності щедрості,- а навпаки, у відсутності намагання збагатитись по-крупному ... У відсутності національної буржуазії, тобто. 

А вже звідси випливає обмеженість у всіх інших сенсах- бо без великого капіталу воно так і буде

 

Ви переставили місцями причини та наслідки , визначаючи чорне як біле, та біле як чорне

 

Типові стереотипи кацапської вати

 

ну от як Вас можна сприймати? :)  читаю - ніби розумна людина

але останнє речення будь-якого посту - все закреслює 

Link to comment
Share on other sites

Вы, похоже, просто дурак :)

 

я - украинфилка :) просто поделилась переживанием. мысли вслух. может и не права, конечно :)

Я - препод

І таких дуреп, як Ви, одразу ставлю на місце, з перших секунд, як вхожу до авдиторії

Хоч такі тупі, як Ви, та настільки хамуваті мені ніколи й не зустрічались

 

Все, що я сказав, є правдою. До того ж, логічно обґрунтованою. А все, що сказали Ви, є маячнею особи, хворою на нарцисизм, як жіночій, так і кацапський

Принаймні в побутовому плані сексуального націоналізму 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это конечно очень абстрактно, не думаю, что вы имеете в виду дорогие подарки, правда ведь? Потому, что с подарками все очень просто, когда в нашей студенческой группе (когда я был студентом :) ) одна барышня (из Крыма :) ) заявила, что мужчина должен первое, второе, третье и шампанское с конфетами на первое свидание приносить, то на лицах всех пацанов было просто отвращение и и презрение. 

 

когда говорят, что кто-то кому-то должен - да, ерунда

никто никому не должен

речь о поступках и об отношении ВООБЩЕ

жадного человека жалко немного. постоянно думать и переживать, что его используют, наверное, напряжно

Link to comment
Share on other sites

Я - препод

І таких дуреп, як Ви, одразу ставлю на місце, з перших секунд, як вхожу до авдиторії

Хоч такі тупі, як Ви, та настільки хамуваті мені ніколи й не зустрічались

 

Все, що я сказав, є правдою. До того ж, логічно обґрунтованою. А все, що сказали Ви, є маячнею особи, хворою на нарцисизм, як жіночій, так і кацапський

Принаймні в побутовому плані сексуального націоналізму 

 

ну кого Вы тут "поставили на место"? и за что, собственно? :)

не льстите себе :)

Василиса, если этот несчастный грузинский мужчина написал плакат Вам и именно в этом была интрига, то он действительно глуп. 

 

не, не мне :) 

Link to comment
Share on other sites

От на прикладі Василиси ми бачимо що ніяких братських народів не існує-українська і кацапська ментальність не перетинаються.Дискутувати з нею нема сенсу бо цінності   різні і можливостей знайти консенсус нема

Link to comment
Share on other sites

@Gorbatii

 

а это трудно для понимания, что жадный человек не будет говорить о жадности других? :)

я абсолютно бескорыстная и ничего ни от кого не жду :)

 

хотя хотелось бы... кое-чего :( 

Link to comment
Share on other sites

Вы зря пытаетесь привязать это ко мне лично, я то как раз ценю нематериальные вещи 

 

Отвечу Вам словами Паниковского: "Не Верю! Паниковский не обязан всему верить!".

Link to comment
Share on other sites

Парась, часто-густо на дружбу времени нет. А пара складывается. Да  :)

ну, у всех по-разному

да и "дружба" в широком смысле

общность,схожесть интересов,взглядов

менталитет, социальный слой

модель семьи

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...