Перейти до змісту

Дамы, интересует ваше мнение.


Recommended Posts

 

 


жадный человек не будет говорить о жадности других

 

Совершенно наоборот. Нас ВСЕГДА раздражают в других наши собственные недостатки. Закон-тайга.  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Совершенно наоборот. Нас ВСЕГДА раздражают в других наши собственные недостатки. Закон-тайга.  :)

 

это касается ЭМОЦИЙ и когда вот именно - раздражает

кто Вам сказал, что меня это раздражает? )))

выше писала - расстраивает

и что хотелось бы видеть украинцев лучшими во всем)

Link to comment
Share on other sites

, до 

 

Може  ще  така  причина:  українські  чоловіки  зарплату  віддають  жінкам.   :)

Українці  ніколи  не  були  багатими,  бо  не  мали  держави.  Тому  помірковано  щедрі  в міру  свого  достатку.

у тому й то річ, що західні чоловіки є набагато багатшими і тому мають іншу масову культуру зваблювання жінки , а росіяни просто малу свою державу із своєю аристократію- дворянством, що копіювало західний образ життя...

Проблема українства в тому, що ми надто бідні, щоб нас не звинувачували в усіх мислимих і немислимих гріхах, в тому числі й у тому, що ми надто скупі ... 
Найбільш скупі люди, яких я знав, була моя колишня російська дружина... Потім йшли її родичі, потім- інші росіяни, яких я знав.. А я народився в Росії, у мене мама-росіянка й знаю я їх міряно-неміряно...

 

Що стосується українців, то головна вада у них одна- повна обмеженість у всьому, як у фінансах, так і в амбіціях до всього- до культури, до багатства, до науки

Link to comment
Share on other sites

а чому Ви думаєте, що це він нагорі? Він міг би когось найняти 

по-перше, це якийсь молодий хлопець, який хоче показати свою любов, нє не любов --- кохання,

по-друге хоче показати свою сміливість.

Цеж той час коли гормони в грають, і аж пищать.

Як я вже казала, що зрілий чоловік на це здатний, бо мислить реаліями.

Link to comment
Share on other sites

я вот сейчас такую непопулярную вещь скажу... первый раз в жизни))

сама - 50/50 русская и украинка (нуууу прапрадедушка по отцовской линии, кстати, грузин :gigi: )

 

так вот, НИ РАЗУ в жизни не встречала во всех смыслах щедрого украинца. жадные! до маразма.

евреи, белорусы, русские, поляки - разные, скупые и щедрые

но щирі українці - нет :(  как-то всегда обидно было - есть очень хорошие люди, умные, интересные, но что касается ш-и-р-о-т-ы... - ... вот почему так? :(   

У Вас просто упередженне ставлення до українців, бо Ви не є українка. Якщоб зустрівся Вам такий чоловік, який би міг бути для Вас нескупим, Вам і цього булоб недостатньо.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Навіть до власної мови, до речі... Це ж нікуди не годиться, щоб я, за народженням та першою мовою та культурою - росіянин, писав на українських політфорумах українською, а українці- російською... В більшості своєї...

Про що це каже? Саме про те, що я писав- дивовижну обмеженість та простоту на межі примітиву... Бо тільки прості люди, яких все життя експлуатували та будуть експлуатувати, можуть дозволити собі не володіти мовами... При тому, що зараз не лише для вивчення української створено всі умови, але й для вивчення англійської... В інеті повно матеріалу, в містах наших повно американців- а хто, поклавши руку на серце, розмовляє англійською краще за Азарова?  Знаєте, скільки разів мені підморгували амери, стьобаючись з Вашої вимови, коли замість "I think" ви кажете "ай сінк"... "Sink" означає "раковина" , це що - "я раковина" ? Ви б ще унітазом назвались...

Link to comment
Share on other sites

Навіть до власної мови, до речі... Це ж нікуди не годиться, щоб я, за народженням та першою мовою та культурою - росіянин, писав на українських політфорумах українською, а українці- російською... В більшості своєї...

Про що це каже? Саме про те, що я писав- дивовижну обмеженість та простоту на межі примітиву... Бо тільки прості люди, яких все життя експлуатували та будуть експлуатувати, можуть дозволити собі не володіти мовами... При тому, що зараз не лише для вивчення української створено всі умови, але й для вивчення англійської... В інеті повно матеріалу, в містах наших повно американців- а хто, поклавши руку на серце, розмовляє англійською краще за Азарова?  Знаєте, скільки разів мені підморгували амери, стьобаючись з Вашої вимови, коли замість "I think" ви кажете "ай сінк"... "Sink" означає "раковина" , це що - "я раковина" ? Ви б ще унітазом назвались...

 

А на скольких языках разговаривают такие веселые амеры? Знать родной язык - не много доблести, это только вопрос терпения родителей. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я не понимаю , почему надо так хамить женщине, которая ЛИЧНО Вас ничем не обидела  :(

Починається...

Хто Вам сказав, що Ви розумієте слова, які вимовляєте?

Все, що Ви кажете, у Вас вклали колись інші преподи

Мене тут уже банили на 6 годин через те, що намагався поставити на місце кримського хама Бодю- досить інтелігентно, на мій погляд

Так модер ( підозрює, це була жінка) забанила мене саме з формулюванням "хамство" і "мати" . На ті ж 6 годин, що те пролетарське бидло

Після чого я сам самозабанився на декілька місяців лише через те, що отримав таке ж покарання, як і та недолюдина

Краще б мене забанили на 4 дні, а його на 4 місяці, ніж нас обох на 6 годин...

 

І які мати? Там не було жодного мату, а слово "хер" є літературним, що має знати будь-яка інтелігентна людина, бо це є такою ж буквою кирилиці, як і "аз", "буки", "веди"...

Коротше, при всій моїй повазі до Вас, Параско, не Вам навчати мене смислу всіх слів. Краще подивиться саме у словнику, що означає слово "хамство"

Бо походить воно від слова "Хам", що є іменем сина Ноя... Який не поважав саме батька... Тобто таку людину, як я , а не таку, як Василиса чи Ви... Знову ж, за всієї поваги... Мова йде про первісне значення цього слова та поняття, яке виникло в суто патріархальній культурі. .. А не матріархальній

 

Далі вже йдуть похідні поняття... А саме- від Хама, проклятого батьком Ноєм, пішли народи- хамити... Безкультурні, тобто, не те, що семіти ... Отже, можна було колись казати про нижчих та вищих в сенсі родів, племен, народів, соціальних верств... І отут уже, оскільки європейська аристократія (дворяни, шляхта,  ) мали можливість ставитись до жінок трохи інакше, ніж простолюдини , виникла інша конотація цього слова...Яка теж має право на існування, але при всіх інших рівних умовах... Наприклад, якби Василиса не назвала мене першою дурнем ( а вже потім я її - дурепою), якби вона не проявили ксенофобії та расизму до чоловіків-українців, якби вона дійсно не була дурепою... Тощо... Всі ці умови не витримані. А тому, вибачте, я вважаю, що це Ви мені нахамили із жіночої та пролетарської солідарності... Слідом за Василисою.... А не я їй чи Вам... І маю на це право... І нехай мене банять- я все одне правий, а Ви- ні. Як і вата... Скільки б її не було...

Link to comment
Share on other sites

 

 


я народився в Росії, у мене мама-росіянка

А поясніть,  будьте  добрі  таку  річ.

Відомо  багато  фактів,  коли  в  мішаних  сім ях  народжувалися  затяті  українці.  І  саме  у  тих  випадках,  коли  батько українець,  а  мати  іншої  національності.

(Вибачте, ТС, що  я  не  в  тему,  просто  цікавить  це  давно,  а тут  живий  приклад).

Link to comment
Share on other sites

А на скольких языках разговаривают такие веселые амеры? Знать родной язык - не много доблести, это только вопрос терпения родителей. 

ці- на багатьох

Мова йде про мормонів. Оскільки вони читають "Книгу Мормонів" на мові країни, в якій проповідують, то мовою країни вони оволодівають досить швидко. У пацанів терімн служби 2 роки, у дівчат- і того менше, 1.5. Отже , за пів-року, щонайменше, вони вже мають вільно володіти мовою народу. Більше того, зараз, у зв'язку з останніми подіями, вони не лише російську вчать, але й українську

 

Знав я баптистів-амерів ( і знаю) та волонтерів з Корпусу Миру, то вони можуть жити в Україні набагато більше, але російською та українською так і не заговорити

 

Та Ви не ображайтесь, вони по-доброму стьобаються. Вони і між собою дуже часто потішались над своїми власними селюками... Їм же по 18-21 рік ( хлопці, як правило, 18-20, дівчата служать з 19 ), що Ви від дітей хочете... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У мормонів щодо практичного вивчення мов дійсно феноменальні успіхи на масовому рівні. Є навіть метод такий вивчення мови- матричного резонансу, коли якісь тексти начитуються постійно. Якщо весь час читати декілька разів на день одну й ту ж книгу, як подумки, так і в голос, результат обов'язково скажеться 

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

У Вас просто упередженне ставлення до українців, бо Ви не є українка. Якщоб зустрівся Вам такий чоловік, який би міг бути для Вас нескупим, Вам і цього булоб недостатньо.

Я все ж таки рекомендую прочитати лінк про імпринтинг. У неї всі чоловіки в роду- неукраїнці. І, відповідно, такий її сексуальний ідеал- щоб не був українцем

У мене була схожа ситуація, тільки навпаки- мати росіянка, батько українець. Тож і одружився на росіянці, і довгий час у мене ідеал жінки був саме розрекламований радянськими ЗМІ образ російської красуні. Я в цьому сенсі теж був ватою

Link to comment
Share on other sites

Я все ж таки рекомендую прочитати лінк про імпринтинг. У неї всі чоловіки в роду- неукраїнці. І, відповідно, такий її сексуальний ідеал- щоб не був українцем

У мене була схожа ситуація, тільки навпаки- мати росіянка, батько українець. Тож і одружився на росіянці, і довгий час у мене ідеал жінки був саме розрекламований радянськими ЗМІ образ російської красуні. Я в цьому сенсі теж був ватою

От,  а я  й не знала шо ми тут з "ватніком" спілкуємось. :shuffle:

Шутю. ;)

Link to comment
Share on other sites

Итак, прошу женщин высказываться относительно Гиги, а джентельменов  помогать им.  

 

Пара-тройка жызненных историй приветствуется  :) 

Link to comment
Share on other sites

В мене є товариш який вирішив одружитись коли стукнуло 40-дивився на профайли жінок  з України і я йому сказав щоб тих всіх що пишуть що хочуть щедрого і нежадного обминати бо це курви які шукають як краще одним місцем поторгувати

От як сприймають це чоловіки. :fp1:;o  :fp1::X  :fp1::consul:

 

А ви там не подумали про те, що може жінка написала це тому, щоб підкреслити що не ради грошей. Ну, це не приховати, що жінок в Україні більше ніж чоловіків.

І жінки змушені шукати собі долю за її межами.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@S.Brant, не стоит легкие и бездумные провокации принимать так серьезно, имхо  

по-перше, у мене натура така, що любить філософствувати ...

по-друге, це не було провокацією. Вона дійсно так відчуває, я знаю, бо сам був у схожому положенні- тільки з боку чоловіка

Link to comment
Share on other sites

 

 


по-перше, у мене натура така, що любить філософствувати ...

 

Та знаю.  Но стоит подумать и об уместности и умеренности.  Лучше поделись своей историей, в назидание молодёжи, т.с.  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От,  а я  й не знала шо ми тут з "ватніком" спілкуємось. :shuffle:

Шутю. ;)

:)))

 

Пам'ятаєте Чехова? "Я по капле відавливал из себе раба" ? Погано вичавлював- недовичавив :)))  )  ( теж жартую- А ТО ще приїдуть та довичавлять.... :))) )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@honey flower, пиндец кокойты! Хотел похвалить, а оно взяло и самонажалось невтуды... Исправлюсь  :)

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...